Kogo reprezentuje osoba

Włodarczyk Andrzej

w KRS

Andrzej Włodarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Włodarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1940 r., wiek 77 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buczek Waldemar Maciej, Buczek Wanda Maria, Gierałtowski Wiesław, Jęczmyk Zbigniew, Kosk Krzysztof, Kupiszewski Władysław Maciej, Pieńkosz Konstanty, Piwowarczuk Marian, Piłat Jarosław, Rafalska Danuta Stefania, Sitarczuk Emilia Agata, Włodarczak Andrzej Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Włodarczyk Wojciech
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagłajewska Hanna Beata, Bojanowska Maria, Buczyński Piotr Adam, Cegiełka Tadeusz, Czarkowski Maciej, Czarnecki Ryszard, Daśko Danuta, De Pourbaix Krzysztof Zdzisław, Dybała Edward, Filip Dariusz Rafał, Fronczak Marek Krzysztof, Gibała Robert, Górecki Jerzy, Grygoruk Grażyna, Grzybowiecka Urszula Maria, Grzymska Lidia, Jamiołkowski Andrzej, Janowski Dariusz, Kacperski Witold, Kaczmarska Anna, Kalinowski Adam, Katus Roman, Kondrat Tomasz, Krajza Wiesław Aleksander, Krop Barbara, Kropacz Jerzy Tadeusz, Krzemiński Jerzy Czesław, Kwaśniewski Jerzy, Lewandowski Józef, Major Krystyna, Małek Tomasz, Melon Felicja, Michalczyk Stanisław Henr, Michałowski Andrzej Bogdan, Mikielski Mirosław, Mossakowska Maria, Najda Elżbieta Halina, Narożyńska Urszula, Nieckarz Stanisław, Obojski Janusz, Orlińska Halina Regina, Paderewska Zofia, Pawlewska Anna Ludwika, Potrzebowski Józef, Przesmycka Hanna, Rak Ireneusz, Rogala Robert, Rolek Henryk Marek, Roman Jerzy, Różańska Halina, Ruczko Witold, Sezonienko Bożena Barbara, Ślusarczyk Jerzy Roman, Smolarkiewicz Mariusz, Sobieszczuk Zofia, Stasiełowicz Maciej Eugeniusz, Staszewski Jan, Stępniewski Dariusz Kazimierz, Stupka Włodzimierz Ryszard, Sulich Janusz, Szemieto Józef Maciej, Szerszeniewska Kazimiera, Szulc Katarzyna Sylwia, Szyndler Artur, Trzeciak Janina Stanisława, Tutak Elżbieta, Walczak Adam Janusz, Wernic Danuta Eugenia, Wierzbicka Ewa, Wnuk Jadwiga Barbara, Zaborska Krystyna, Zarychta Jacek Mariusz, Zawadzka Alina Maria, Zieliński Zbigniew Władysław, Żulewski Jarosław Piotr, Zybert Krzysztof Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdunek Bogusław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagłajewska Hanna Beata, Bojanowska Maria, Buczyński Piotr Adam, Cegiełka Tadeusz, Czarkowski Maciej, Czarnecki Ryszard, Daśko Danuta, De Pourbaix Krzysztof Zdzisław, Dybała Edward, Filip Dariusz Rafał, Fronczak Marek Krzysztof, Gibała Robert, Górecki Jerzy, Grygoruk Grażyna, Grzybowiecka Urszula Maria, Grzymska Lidia, Jamiołkowski Andrzej, Janowski Dariusz, Kacperski Witold, Kaczmarska Anna, Kalinowski Adam, Katus Roman, Kondrat Tomasz, Krajza Wiesław Aleksander, Krop Barbara, Kropacz Jerzy Tadeusz, Krzemiński Jerzy Czesław, Kwaśniewski Jerzy, Lewandowski Józef, Major Krystyna, Małek Tomasz, Melon Felicja, Michalczyk Stanisław Henr, Michałowski Andrzej Bogdan, Mikielski Mirosław, Mossakowska Maria, Najda Elżbieta Halina, Narożyńska Urszula, Nieckarz Stanisław, Obojski Janusz, Orlińska Halina Regina, Paderewska Zofia, Pawlewska Anna Ludwika, Potrzebowski Józef, Przesmycka Hanna, Rak Ireneusz, Rogala Robert, Rolek Henryk Marek, Roman Jerzy, Różańska Halina, Ruczko Witold, Sezonienko Bożena Barbara, Ślusarczyk Jerzy Roman, Smolarkiewicz Mariusz, Sobieszczuk Zofia, Stasiełowicz Maciej Eugeniusz, Staszewski Jan, Stępniewski Dariusz Kazimierz, Stupka Włodzimierz Ryszard, Sulich Janusz, Szemieto Józef Maciej, Szerszeniewska Kazimiera, Szulc Katarzyna Sylwia, Szyndler Artur, Trzeciak Janina Stanisława, Tutak Elżbieta, Walczak Adam Janusz, Wernic Danuta Eugenia, Wierzbicka Ewa, Wnuk Jadwiga Barbara, Zaborska Krystyna, Zarychta Jacek Mariusz, Zawadzka Alina Maria, Zieliński Zbigniew Władysław, Żulewski Jarosław Piotr, Zybert Krzysztof Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdunek Bogusław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Administrator 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400494
  2. Audit Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000142558
  3. Bielańskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich, Warszawa − KRS 0000063946
  4. Budrex Condominium Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000389920
  5. Dimidio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000637079
  6. Dom Budownictwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310867
  7. Domrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000149867
  8. Eibe Przedsiębiorstwo Budownictwa i Handlu Zagranicznego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000184715
  9. Fundacja Bliżej Świata, Warszawa − KRS 0000034800
  10. Fundacja Droga Życia, Warszawa − KRS 0000182517
  11. Fundacja Nauka i Praca Sióstr Imienia Jezus, Warszawa − KRS 0000205562
  12. Fundacja Pomocy Bliźniemu Credo, Warszawa − KRS 0000072469
  13. Fundacja Pomocy Szkolnictwu Stomatologicznemu Bona Fide, Warszawa − KRS 0000056040
  14. Fundacja Spes, Warszawa − KRS 0000113277
  15. Inovo Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000506806
  16. Koło Wychowanków Gimazjum i Liceum Imienia Mikołaja Reja W Warszawie, Warszawa − KRS 0000160946
  17. Multi Brand Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191022
  18. Multimedia Sport Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345891
  19. Navifund Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393892
  20. Net Service S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000309885
  21. Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe, Warszawa − KRS 0000080064
  22. Prawica Razem, Warszawa − KRS 0000211409
  23. Provida Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000100932
  24. Ruch Inicjatyw Społecznych Praca, Warszawa − KRS 0000190983
  25. Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjno - Teatralne Przyjaciele Tygryska, Warszawa − KRS 0000230082
  26. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Grenadierów, Warszawa − KRS 0000179583
  27. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom 2000 Brzeziny, Warszawa − KRS 0000129466
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana Osiedle Kabaty, Warszawa − KRS 0000056262
  29. Stowarzyszenie Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości Polonia, Warszawa − KRS 0000211104
  30. Stowarzyszenie Na Rzecz Rehabilitacji Słabowidzących i Niewidomych, Warszawa − KRS 0000144656
  31. Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Gminy Jabłonna Humanus, Jabłonna − KRS 0000258219
  32. Stowarzyszenie Piłki Nożnej Cwks Legia, Warszawa − KRS 0000337138
  33. Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 10 Mistrzostwa Sportowego Im. Janusza Kusocińskiego, Warszawa − KRS 0000137666
  34. Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza, Warszawa − KRS 0000063353
  35. Stowarzyszenie Uczestników Rynku Nieruchomości Transfer, Warszawa − KRS 0000483647
  36. Stowarzyszenie Właścicieli Garaży Odkryta, Warszawa − KRS 0000254438
  37. Stowarzyszenie Zachować Pamięć, Warszawa − KRS 0000125276
  38. Telewizja Kablowa Chomiczówka, Warszawa − KRS 0000073779
  39. Towarzystwo Absolwentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego W Warszawie, Warszawa − KRS 0000012231
  40. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko Piaski, Warszawa − KRS 0000046532
  41. Towarzystwo Kultury Świeckiej Im. Tadeusza Kotarbińskiego, Warszawa − KRS 0000105652
  42. Towarzystwo Śpiewacze Harfa, Warszawa − KRS 0000182964
  43. Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Warszawa − KRS 0000074605
  44. Warszawskie Oświatowe Porozumienie Rodziców, Warszawa − KRS 0000164623
  45. Willmann Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000639642
  46. Wincor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000580240
  47. Ww Technic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234068
  48. Ww Technic Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000500924
  49. Zakład Usług Komunalnych W Warce Sp. Z O.O., Warka − KRS 0000362237
  50. Żoliborskie Stowarzyszenie Samorządowe, Warszawa − KRS 0000120992

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Altrad - Końskie Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000123845
  2. Andrzej Demediuk i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000323733
  3. Ath Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044356
  4. Baumann Mostostal Polkat Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000007010
  5. Bbc-baumann Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000018790
  6. Biuro Rachunkowo - Podatkowe Intrata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151845
  7. Centralny Wojskowy Klub Sportowy Legia Warszawa Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000158141
  8. Centrum Produkcji i Usług Technicznych Poldźwig Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030071
  9. Centurion Security Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006545
  10. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  11. Dom Administrator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309659
  12. Dom Wydawniczy Edukacja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000207282
  13. Ema-blachownia S.A. Likwidacyjnej, Blachownia − KRS 0000132876
  14. Fin-eco-tour Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134529
  15. Fontis Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000186776
  16. Fundacja Odbiorców Ciepła i Wody Foka, Warszawa − KRS 0000123060
  17. Fundacja Przeciwko Leukemii, Warszawa − KRS 0000151978
  18. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Samopomoc, Warszawa − KRS 0000146199
  19. Instal Warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000061686
  20. Inter Assistance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000066328
  21. Intraco S.A., Warszawa − KRS 0000184232
  22. Jodavita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000349815
  23. Klub Sportowy Spójnia-warszawa, Warszawa − KRS 0000058316
  24. Koneksim Lublin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430789
  25. Koneksim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000209990
  26. Koneksim Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421410
  27. Mactivity Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090834
  28. Małopolskie Dworce Autobusowe S.A., Kraków − KRS 0000085864
  29. Mareco Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000085373
  30. Moto Transus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166776
  31. Nakso Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097781
  32. Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000180958
  33. P.z.-bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034780
  34. Pks W Suwałkach S.A., Suwałki − KRS 0000246758
  35. Plast-market Sp. Z O.O., Klaudyn − KRS 0000146119
  36. Przedsiębiorstwo Projektowo-budowlane Bud-wars Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000202927
  37. Regionalna Agencja Rozwoju i Restrukturyzacji Odnowa Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000039459
  38. Rosa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345151
  39. Ruch S.A., Warszawa − KRS 0000020446
  40. Rytosztuka Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000060735
  41. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Wardom, Warszawa − KRS 0000087596
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dziennikarzy Foksal, Warszawa − KRS 0000144446
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Marokańska, Warszawa − KRS 0000282789
  44. Stowarzyszenie Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego Im.j.lelewela, Warszawa − KRS 0000150127
  45. Towarzystwo Ubezpieczeń Inter Polska S.A., Warszawa − KRS 0000016204
  46. Towarzystwo Ubezpieczeń Inter-życie Polska S.A., Warszawa − KRS 0000012649
  47. Urzędnicza Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa, Warszawa − KRS 0000125278
  48. Wartsila Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000165547
  49. Wektor Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353541
  50. Zakłady Remontowe Energetyki Lublin S.A., Lublin − KRS 0000002023


Inne osoby dla Włodarczyk Andrzej (38 osób):