Kogo reprezentuje osoba

Włodarczyk Bogusław

w KRS

Bogusław Włodarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bogusław
Nazwisko:Włodarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Lipsko (Mazowieckie), Sandomierz (Świętokrzyskie), Stodoły (Świętokrzyskie), Warszawa (Mazowieckie), Wojciechowice (Świętokrzyskie)
Przetargi:32 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głażewski Mirosław, Jarzyński Izydor, Serafin Władysław, Stachowiak Edmund Franciszek, Szadkowski Henryk, Zelek Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ptak Tadeusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gumuła Jarosław, Kaptur Janina, Małkiewicz Alicja, Nowak Andrzej, Skiba Krzysztof, Sowa Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borucka Małgorzata, Borucki Jerzy, Grabowska Barbara, Grabowski Andrzej Zdzisław, Kaczor Zofia, Kędziora Jan Ryszard, Koniusz Marian Feliks, Pastuszko Maria Józefa, Pałka Dionizy, Skoczylas Irena, Wielicki Waldemar Stanisław, Wójtowicz Podleśna Elżbieta, Włodarczyk Danuta Czesława, Włodarczyk Monika Daria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frejlich Grzegorz Henryk
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bądzwol Kazimierz, Barański Waldemar, Bęben Zdzisław, Bodura Adam, Jakubczak Alicja, Makulak Stanisław, Sałagan Anna, Skórski Zygmunt Stanisław, Skrzyniarz Stanisław, Sobieraj Józef, Wesołowski Witold Zenon, Łukaszewski Józef Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wosik Wiesława
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczor Zofia, Kulczuga Maria Stanisława, Mącznik Ryszard Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karabin Marcin Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bakalarski Ryszard, Borek Roman, Chmielewski Janusz, Czajkowski Marek, Czerwiński Jan Kazimierz, Dąbek Grzegorz, Duda Agnieszka, Duda Kazimierz Michał, Gajewski Ireneusz Antoni, Galara Jerzy Czesław, Gierach Sylwester, Kiec Tomasz Szczepan, Kulczuga Maria Stanisława, Kwiatkowski Krzysztof Andrzej, Leśkiewicz Józef Szczepan, Leśniak Zbigniew Roman, Nowak Sławomir Grzegorz, Nowakowski Zbigniew, Oleszek Joanna, Pałasz Jan, Poziomek Zbigniew, Ptasiński Zdzisław, Sałapa Robert, Sałapa Zygmunt Franciszek, Smagieł Dariusz, Smolińska Jadwiga, Sobieszkoda Stanisław, Stan Janusz Tadeusz, Stawiarski Leon, Trepiak Kazimierz Jan, Trześniewski Mieczysław, Wiatrowski Zdzisław, Witkowski Karol, Witkowski Stefan, Wójcik Grzegorz, Wójcik Stanisław, Zawadzka Karolina, Łabuz Jerzy Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niewiadomski Waldemar
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Wiesław Ryszard, Caputa Ewa, Gałka Katarzyna, Jakubczak Alicja, Kaczor Zofia, Rup Stąpor Natalia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudnicki Zbigniew Marek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Florczak Sławomir Łukasz, Szyszka Renata Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimak Marcin
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frańczak Waldemar, Kulczuga Maria Stanisława, Soboń Gabriela Edyta, Strzyż Jerzy Stanisław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajor Bronisława, Baran Waldemar, Borzym Eugeniusz, Bystrońska Agnieszka, Czepiel Stanisław, Domian Wiesław, Frąszczak Irena, Hasiuk Eugeniusz, Hrynowicki Józef, Jurkiewicz Jerzy, Kaźmierkiewicz Ryszard, Kowalska Korban Antonina, Kozakowski Fabian, Kudła Julian, Machnicki Tadeusz, Marcinkiewicz Stanisław Marian, Marzec Marianna, Maziarska Bożena, Olejniczak Aleksander, Olek Tadeusz, Pawlak Józef, Pawłowski Franciszek, Pękalski Jerzy Dominik, Piekarczyk Ryszard, Piwowarczyk Jan, Rukat Wacław, Serafin Władysław, Socha Mirosław, Surowiec Mirosław, Urbański Kazimierz, Walterowicz Adam, Wąsicka Zofia, Wiertek Włodzimierz, Zarzycki Wojciech Szczęsny, Łabuś Jerzy, Łakoma Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalamarz Zofia
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Batóg Andrzej, Galicki Andrzej Roman, Gołasa Marek Zbigniew, Kasiński Robert, Pałasz Jan, Sałagan Anna, Ścibisz Andrzej Bogusław, Szymczyk Henryk, Walas Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Krystyna
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustowski Adam Marian, Chlebny Marek Andrzej, Stoltz Maciej Stanisław, Trznadel Łukasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000150046
  2. Agra Sp. Z O.O., Pułtusk − KRS 0000072870
  3. Agraplast Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082824
  4. Agro Bankowy Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000520518
  5. Agro-sand Sp. Z O.O., Wysiadłów − KRS 0000451900
  6. Awiązek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Województwa Kujawsko-pomorskiego, Toruń − KRS 0000005869
  7. Bank Spółdzielczy W Jarosławiu, Jarosław − KRS 0000107948
  8. Bjs S.A., Warszawa − KRS 0000593830
  9. Centrum Informatyczne Kółek Rolniczych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000357365
  10. Contal Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227514
  11. Dis-expo Sp. Z O.O., Wyszmontów − KRS 0000062820
  12. Dziuba Stoltz Dis Sp. J., Wyszmontów − KRS 0000098418
  13. Eko-piekarnia Sp. Z O.O., Wydminy − KRS 0000314200
  14. Europejski Park Historyczny W Zamku Gniew, Gniew − KRS 0000387412
  15. Forum Ngo S Wydminy, Wydminy − KRS 0000383171
  16. Fundacja Nowoczesny Rolnik Polski, Warszawa − KRS 0000589804
  17. Fundacja Obywatelski Fundusz Pomocy Policji, Warszawa − KRS 0000035124
  18. Fundacja Plon, Warszawa − KRS 0000421960
  19. Fundacja Rozwoju Wsi i Rolnictwa Imienia Norberta Aleksiewicza, Warszawa − KRS 0000260728
  20. Fundacja Św. Marcina Patria Et Misericordia, Warszawa − KRS 0000332937
  21. Fundacja Zagospodarowywania Doliny Bzury i Rozwoju Lokalnego, Łódź − KRS 0000457214
  22. Fundacja Zdrowa Wieś, Warszawa − KRS 0000284418
  23. Gabryś Sp. Z O.O., Sandomierz − KRS 0000367407
  24. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Koszyce, Koszyce − KRS 0000141194
  25. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wydminach, Wydminy − KRS 0000133927
  26. Gminny Związek Kółek i Organizacji Rolników, Koszyce − KRS 0000067185
  27. Gminny Związek Ludowe Kluby Sportowe Nysa, Niwnica − KRS 0000305059
  28. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Ciechanowie, Gąski − KRS 0000162016
  29. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Kozielicach, Kozielice − KRS 0000083157
  30. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Lipsku, Lipsko − KRS 0000099132
  31. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Wojciechowicach, Wojciechowice − KRS 0000089746
  32. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Drohiczynie, Lisowo Janówek − KRS 0000060399
  33. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Opatowie, Opatów − KRS 0000214698
  34. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Somoninie, Somonino − KRS 0000187187
  35. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000030658
  36. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Wilczycach, Wilczyce − KRS 0000043800
  37. Grupa Producentów Agro-vita Sp. Z O.O., Mikułowice − KRS 0000427382
  38. Grupa Producentów Corn Sp. Z O.O., Stodoły Kolonie − KRS 0000429372
  39. Grupa Producentów Kryształ Sp. Z O.O., Przezwody − KRS 0000429403
  40. Informacja i Wiedza - Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000207176
  41. Jaas Sp. Z O.O., Legionowo − KRS 0000448578
  42. Kancelaria Prawnicza Herrmann Jarzyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000254375
  43. Kętrzyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O. W Kętrzynie, Kętrzyn − KRS 0000177342
  44. Kielczanka Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000197174
  45. Kółko Rolnicze W Leszczkowie, Leszczków − KRS 0000221051
  46. Kółko Rolnicze W Majkowicach, Majkowice − KRS 0000199649
  47. Kółko Rolnicze W Ramlejach, Ramleje − KRS 0000187650
  48. Kółko Rolnicze W Rosochach, Rosochy − KRS 0000215489
  49. Kr Farmer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182082
  50. Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Warszawa − KRS 0000223899

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1000 Sp. Z O.O., Blachownia − KRS 0000101722
  2. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  3. Atc Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000168095
  4. Avista Media Sp. Z O.O., Ślęza − KRS 0000235431
  5. Bank Spółdzielczy W Łaszczowie, Łaszczów − KRS 0000036583
  6. Bank Spółdzielczy W Proszowicach, Proszowice − KRS 0000077971
  7. Bank Spółdzielczy W Tarnobrzegu, Tarnobrzeg − KRS 0000023434
  8. Bsd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395551
  9. Centrum Dystrybucji Gesta Sp. Z O.O., Stodoły − KRS 0000171931
  10. Chełmski Cukier Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000386497
  11. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-spożywczego S.A., Wrocław − KRS 0000099256
  12. Dolnośląskie Regionalne Stowarzyszenie Obszary Wiejskie, Wrocław − KRS 0000108717
  13. Fundacja Agro-best, Warszawa − KRS 0000417777
  14. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego, Wieluń − KRS 0000115352
  15. Gesta Fashion Studio Sp. Z O.O., Chmielnik − KRS 0000179087
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Sieniawa − KRS 0000135349
  17. Grot Sp. Z O.O., Starowa Góra − KRS 0000093765
  18. Grupa Bałtycka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000432498
  19. Grupa Bgk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334137
  20. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Mleczarska W Sandomierzu, Sandomierz − KRS 0000055318
  21. Huzar Psp S.A., Płock − KRS 0000492939
  22. Izoterm Sp. J. W. Boślak i M. Boślak, Kępno − KRS 0000314872
  23. Izzypay S.A., Warszawa − KRS 0000405924
  24. King-plast Sp. Z O.O., Poniatowa − KRS 0000124962
  25. Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami Im. Jana Pawła Ii - Spółdzielnia Usług Medycznych, Ciechocinek − KRS 0000188985
  26. Krajowa Izba Gospodarczo - Rehabilitacyjna, Warszawa − KRS 0000170595
  27. Krajowy Samorządowy Fundusz Pożyczkowy - Spółdzielnia Osób Prawnych, Warszawa − KRS 0000210493
  28. Lokalna Grupa Działania Powiatu Opatowskiego, Opatów − KRS 0000302063
  29. Lotnisko Kielce Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Masłów − KRS 0000208963
  30. Lubawska Spółdzielnia Usług Rolniczych i Handlowych W Lubawie, Lubawa − KRS 0000038060
  31. Lubuskie Stowarzyszenie Sołtysów, Zielona Góra − KRS 0000170204
  32. Matfood S.A., Warszawa − KRS 0000577070
  33. Medre Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000065255
  34. Mleko Sp. Z O.O., Lipsko − KRS 0000131126
  35. Naarden Polska Sp. Z O.O., Legionowo − KRS 0000346870
  36. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Janów Lubelski − KRS 0000164680
  37. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Opatów − KRS 0000068377
  38. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Bidzinach, Bidziny − KRS 0000148288
  39. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Stalowej Woli, Stalowa Wola − KRS 0000127770
  40. Olmlek Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000070151
  41. Pfm Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000179196
  42. Piotrkowska Fabryka Mebli S.A., Radomsko − KRS 0000078660
  43. Politel Asfalt Antoni Wójcik Sp. J., Radoszyce − KRS 0000263150
  44. Polmlek Olsztyn Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000003355
  45. Polmlek Raciąż Sp. Z O.O., Raciąż − KRS 0000181296
  46. Polmlek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000122389
  47. Polmlek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000095200
  48. Polpetro S.A., Płock − KRS 0000093761
  49. Polska Izba Paliw Płynnych, Warszawa − KRS 0000120987
  50. Polski Bank Spółdzielczy W Ciechanowie, Ciechanów − KRS 0000027891

Powiązane przetargi (32 szt.):
  1. Dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych, wędliniarskich i mięsnych, pieczywa oraz ryb przetworzonych i konserwowanych
    Zamawiający: Powiat Opatowski - Dom Pomocy Społecznej w Zochcinku, Opatów
    Dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych, wędliniarskich i mięsnych, pieczywa oraz ryb przetworzonych i konserwowanych w okresie od 12.09.2015r do 11.09.2016roku
  2. DOSTAWA ARTYKUŁÓW PROMUJĄCYCH WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
    Zamawiający: Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Kielce
    1. Przedmiotem zamówienia
    jest dostawa wraz z rozładunkiem materiałów informacyjno-promocyjnych dla Świętokrzyskiego Centrum
    Obsługi Inwestora. 2. Zamawiający podzielił niniejsze zamówienie na dwie części i dopuszcza składania
    ofert częściowych. I część zamówienia obejmuje wykonanie i dostarczenie następujących artykułów:
    Ołówek dla dzieci z zakończeniem w kształcie owocu lub Baby Jagi - 1500 szt.; papierowy notes w
    kształcie jabłka 3D - 1000 szt.; wykałaczki degustacyjno-reklamowo-dekoracyjne -3000 szt.; metalowy
    brelok jabłko - 500 szt.; magnes na lodówkę - 1000 szt.; naklejki na rolce - 30000 szt.; filcowa podkładka
    pod kubek - 1000 szt.; baner reklamowy - 1 szt.; długopis metalowy - 150 szt.; smycz -150 szt. II część
    zamówienia obejmuje dostarczenie 350 kg cukierków typu Krówka. 3. Gwarancja na produkty w I części
    zamówienia wynosi minimum 6 miesięcy od ich odbioru przez Zamawiającego. 4. Każda partia
    cukierków (II część zamówienia) w dniu dostawy musi mieć minimum 6-miesięczny termin przydatności
    do spożycia. 5. Opis zamówienia dla obu części zawiera Załącznik nr 1 do SIWZ
  3. Mleko i jego przetwory
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, Staszów
    1. Przedmiotem zamówienia są dostawy Mleka i jego przetworów dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie.
    2. Liczba pakietów - 4.
    3. Czynności objęte przedmiotem zamówienia winny być wykonywane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 25.08.2006 o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2010 r. Nr 136, poz. 914 ze zm.), w szczególności z zachowaniem przez podmioty zobowiązane, zasad systemu analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli (HACCP). Transport produktów mleczarskich winien być wykonywany środkami transportu spełniającymi wymagania sanitarne (w tym dotyczące związanych z załadunkiem).
  4. Dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych,wędliniarskich, mięsnych, pieczywa, warzyw oraz ryb dla DPS Sobów.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Ożarów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych,nabiałowych, wędliniarskich, mięsnych, pieczywa, warzyw oraz ryb dla Domu Pomocy Społecznej w
    Sobowie, Sobów 117, 27 - 530 Ożarów, w roku 2015.
  5. Dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych,wędliniarskich i mięsnych, pieczywa oraz ryb przetworzonych i konserwowanych
    Zamawiający: Powiat Opatowski - Dom Pomocy Społecznej w Zochcinku, Opatów
    Dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych,wędliniarskich i mięsnych, pieczywa oraz ryb przetworzonych i konserwowanych w okresie od 12.09.2014r do 11.09.2015r.
  6. Dostawy produktów mleczarskich na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Sandomierzu, Sandomierz
    Przedmiotem zamówienia są Dostawy produktów mleczarskich na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu,w tym: Jogurty, Sery, Mleko i jego przetwory
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierał załącznik Nr 5 do SIWZ.
  7. Dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych, wędliniarskich, mięsnych, pieczywa,warzyw oraz ryb dla DPS Sobów.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Ożarów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych, wędliniarskich, mięsnych, pieczywa, warzyw oraz ryb dla Domu Pomocy Społecznej
    w Sobowie, Sobów 117, 27 -530 Ożarów, w roku 2014.
  8. Mleko i wyroby mleczarskie
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, Staszów
    1. Przedmiotem zamówienia są dostawy Mleka i wyrobów mleczarskich dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami przedstawiony jest w załączniku nr 1 do SIWZ
  9. Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Zawichoście
    Zamawiający: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, Zawichost
    Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Zawichoście
  10. Dostawy produktów mleczarskich na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Sandomierzu, Sandomierz
    Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów mleczarskich na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu, w tym:
    Mleko i jego przetwory
    Sery,
    Jogurty
  11. Dostawa artykułów spożywczych,nabiałowych,wędliniarskich, mięsnych, pieczywa, warzyw oraz ryb dla DPS Sobów
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Ożarów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych,nabiałowych,wędliniarskich, mięsnych, pieczywa, warzyw,oraz ryb dla Domu Pomocy Społecznej w Sobowie, Sobów 117, 27-530 Ożarów, w roku 2013.
  12. Dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych,wędliniarskich i mięsnych, pieczywa oraz ryb przetworzonych i konserwowanych
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Opatów
    Dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych,wędliniarskich i mięsnych, pieczywa oraz ryb przetworzonych i konserwowanych w okresie od 12.09.2012r do 11.09.2013r
  13. Przedmiotem zamówienia są dostawy powszechnie dostępne o ustalonych standardach jakościowych, wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8- artykuły spożywcze
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Czachowie, Czachów
    a) Nabiał i artykuły mleczarskie
    b) Pieczywo
    c) Mięso i wędliny
    d) Różne artykuły spożywcze
    e) Ryby
    Oznaczenie wg kodów CPV:
    15100000-9 - produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
    154000002 - oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
    15500000-3 - produkty mleczarskie
    15610000-7 - produkty przemiału ziarna
    15800000-6 - różne produkty spożywcze
    03311000-2 - ryby
  14. Dostawy produktów mleczarskich na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Sandomierzu, Sandomierz
    1) Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów mleczarskich na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu, w tym:
    Mleko i jego przetwory
    Sery,
    Jogurty
  15. Dostawa artykułów spożywczych dla DPS Sobów
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Ożarów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych,nabiałowych, wędliniarskich, mięsnych,pieczywa oraz ryb, dla Domu Pomocy Społecznej w Sobowie, Sobów 117, 27-530 Ożarów, w roku 2012
  16. Dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych, wędliniarskich i mięsnych, pieczywa oraz ryb przetworzonych i konserwowanych
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Opatów
    Dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych, wędliniarskich i mięsnych, pieczywa oraz ryb przetworzonych i konserwowanych w okresie od 12.09.2011r. do 11.09.2012r.
  17. Dostawa artykułów żywnościowych dla SPZZOZ w Opatowie
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, Opatów
    Dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych, wędliniarskich i mięsnych, pieczywa, jaj i ryb dla SPZZOZw Opatowie
  18. Dostawa artykułów spożywczych, dla Domu Pomocy Społecznej w Czachowie, na rok 2011
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Czachowie, Czachów
    Przedmiotem zamówienia, jest dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych, wędliniarskich i mięsnych, pieczywa oraz ryb, dla Domu Pomocy Społecznej w Czachowie, w roku 2011
  19. Dostawa artykułów spożywczych dla DPS Czachów
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Opatowie, Opatów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, nabiałowych, wędliniarskich i mięsnych, pieczywa oraz ryb, dla Domu Pomocy Społecznej w Czachowie, Czachów 54, 27-530 Ożarów
  20. Dostawa pieczywa
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Opatów
    Pieczywo: chleb, bułki.
  21. Dostawa produktów mleczarskich
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Opatów
  22. Dostawa artykułów promujących Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.
    Zamawiający: Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Kielce
  23. Dostawy produktów mleczarskich na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Sandomierzu, Sandomierz
  24. MLEKO I JEGO PRZETWORY.
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, Staszów
  25. Dostawę produktów nabiałowych dla SPZ ZOZ w San-domierzu.
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, Sandomierz
  26. Dostawa pieczywa
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Opatów
  27. Dostawa produktów mleczarskich
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Opatów
  28. Dostawa mleka i przetworów z mleka w II półroczu 2009r.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Lipsku, Lipsko
  29. Dostawa nabiału, pieczywa, artykułów spożywczych, mięsa, drobiu, wyrobów mięsnych, jaj, ryb
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, Opatów
  30. Dostawy produktów mleczarskich na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Sandomierzu, Sandomierz
  31. Mleko i jego przetwory.
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, Staszów
  32. Dostawa mleka i przetworów z mleka.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Lipsku, Lipsko

Inne osoby dla Włodarczyk (1000 osób):