Kogo reprezentuje osoba

Włodarczyk Danuta

w KRS

Danuta Włodarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Danuta
Nazwisko:Włodarczyk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1986 r., wiek 31 lat
Miejscowości:Wołomin (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniak Monika, Bajno Jan Wincenty, Bala Radosław, Banasiak Beata Małgorzata, Barżał Małgorzata, Białek Anna Janina, Białek Jan Krzysztof, Białek Marta, Borek Waldemar, Borzestowska Dorota, Ciok Anna Magdalena, Czarnowska Jadwiga, Czechowski Tomasz, Denis Małgorzata Anna, Dobrzeniecka Piękoś Genowefa, Domaszczeńska Anna Elżbieta, Dub Renata Bronisława, Dybczyński Rafał Dominik, Gasik Adam Jan, Gietka Marlena Róża, Gorczyńska Edyta Renata, Gołaś Beata, Grochocki Michał, Gryglas Robert Sławomir, Hadzińska Sylwia Julia, Hofman Aneta, Iwanek Mirosław Wojciech, Kaczyńska Beata, Kielczyk Anna Aleksandra, Klein Artur Jerzy, Klepacz Witold Michał, Kobus Ignacy, Konca Ewa, Kołakowski Tomasz Grzegorz, Kubuj Elżbieta, Kuczera Przybylik Anna, Kulma Agata, Laskowska Magdalena Barbara, Lis Jacek, Macarthur Iwona Marta, Mądra Joanna, Maksimczuk Barbara, Malc Krzysztof Adam, Markowicz Grażyna, Matusiak Elżbieta, Mędrek Ewa Bogumiła, Mielnicka Prabucka Magdalena, Mietus Marcin Michał, Milczarek Katarzyna Elżbieta, Milewski Józef, Milewski Sebastian Daniel, Miloch Anna, Myśliwiec Jan Stanisław, Naglak Demiańczuk Barbara, Nobis Beata Stanisława, Opłotna Alina, Owsiejko Ewa Maria, Ołdak Aneta, Panuszewska Monika, Parzyszek Małgorzata, Piec Marzena Krystyna, Piechocka Katarzyna Wioletta, Piechota Regina, Plesiński Krzysztof Adam, Pluta Ewa Maria, Pokuta Izabela, Popińska Ewa Marzena, Połeć Witold Tadeusz, Pruszyński Mieczysław Marek, Pyra Elżbieta, Radomska Agnieszka Dominika, Radzka Agnieszka, Roczek Piotr, Roguska Hanna, Roguska Janina Barbara, Roguska Jolanta, Rutkowska Beata Katarzyna, Sabaj Agnieszka Monika, Simińska Wioletta Jadwiga, Sobczak Mariusz Daniel, Sobiczewska Elżbieta, Stankiewicz Małgorzata Karina, Stawski Rafał Maciej, Suchocka Dorota, Świderska Joanna, Szymańska Mariola, Szyszko Elżbieta, Tarsała Łukasz Marcin, Tomczuk Tadeusz Andrzej, Tomczyk Jarosław, Wawrzyniak Krzysztof Stanisław, Wojsław Zielińska Ewelina Marta, Wrzesiński Andrzej Janusz, Włodarek Jan Lucjan, Zach Janina, Zasuń Aldona Stanisława, Żelazowska Magdalena Małgorzata, Zieliński Marcin, Zieliński Rafał, Ziemińska Wioletta Helena, Zimoląg Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żytkowiak Piotr Czesław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Affor.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061083
  2. Aikon Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000438751
  3. Arp Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612165
  4. Arp Inwest Sp. Z O.O. Groszowicka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000616788
  5. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  6. B.a.c.d. S.A. Układowej, Warszawa − KRS 0000009046
  7. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  8. Bank Spółdzielczy W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000087012
  9. Best Az Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510048
  10. Beverly Hills Video Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000297065
  11. Business Advisors Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000258355
  12. Destylarnie Polskie S.A., Legionowo − KRS 0000022271
  13. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  14. Energetyka Ursus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000212431
  15. Finanse Kp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000503488
  16. Fundacja Od Pokoleń Dla Pokoleń, Warszawa − KRS 0000433775
  17. Fundacja Patria, Skrzetuszewo − KRS 0000184999
  18. Germaflex D.howorus Sp. J. Likwidacyjnej, Pniewy-kocerany − KRS 0000066958
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wołominie, Wołomin − KRS 0000058860
  20. Green House Development i Sp. Z O.O. Sabały Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000537789
  21. I.d. Marketing S.A., Warszawa − KRS 0000302348
  22. Kochański Głodek i Wspólnicy Kancelaria Doradztwa Restrukturyzacyjnego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281925
  23. Kok Sp. Z O.O., Sokoły − KRS 0000636682
  24. Korsa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000034017
  25. Krajowa Izba Syndyków, Warszawa − KRS 0000348299
  26. Legionovia S.A., Legionowo − KRS 0000430134
  27. Magnus Duet Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000461484
  28. Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży Polmos S.A. Likwidacyjnej, Józefów K/błonia − KRS 0000052180
  29. Miejski Klub Sportowy Wicher Kobyłka, Kobyłka − KRS 0000025333
  30. Międzyszkolne Towarzystwo Siatkarskie As Myszków, Myszków − KRS 0000038733
  31. Multiglas Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000050935
  32. Northstar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000065106
  33. Nowe Ogrody 4 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000284263
  34. Ochotnicza Straż Pożarna W Ludwinowie-józefowie, Ludwinów − KRS 0000179690
  35. Ochotnicza Straż Pożarna W Roszczepie, Roszczep − KRS 0000013326
  36. Polskie Biuro Podróży Travel Time Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046253
  37. Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obsługi Projektów Ekologicznych Green Power Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409455
  38. Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033485
  39. Rebud Sp. J. Andrzej Bańkowski, Grzegorz Garbaciak, Wołomin − KRS 0000278374
  40. Rebud-Sp. Z O.O.., Wołomin − KRS 0000206263
  41. Sk Finanse Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000490655
  42. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa W Wołominie Likwidacyjnej, Wołomin − KRS 0000058805
  43. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa W Wołominie Likwidacyjnej, Wołomin − KRS 0000051692
  44. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego W Wołominie, Wołomin − KRS 0000131569
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut, Warszawa − KRS 0000031897
  46. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzuza, Brzuza − KRS 0000032729
  47. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych W Powiecie Wołomin Nasze Jutro, Wołomin − KRS 0000238691
  48. Teneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339468
  49. Teneo Sp. Z O.O. Arp Inwest Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000608330
  50. Uzi Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569921

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abm Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261179
  2. Abs Systemy Przeciwpożarowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086148
  3. Advesys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280559
  4. Alpine Bau Gmbh A - 1 Sp. J. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000312228
  5. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  6. Alugass Group S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000004614
  7. Audio-video Digital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109464
  8. Audytor - Calisia Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000049510
  9. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  10. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  11. Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000304117
  12. Bellcor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156350
  13. Berde Trade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000294528
  14. Biznes i Finanse Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000355804
  15. Budus Developer S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000307442
  16. Cartoon Planet S.A., Warszawa − KRS 0000333587
  17. Centrum Biznesu Ożarów Sp. Z O.O., M.st.warszawa − KRS 0000148364
  18. Centrum Operacyjne Alter-finance S.A., Warszawa − KRS 0000394662
  19. Concept Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054632
  20. Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Poznań − KRS 0000083521
  21. Dolcan Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097544
  22. Enerco S.A., Warszawa − KRS 0000303918
  23. Erkam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226728
  24. Fidelia-centrum Konsultingu, Administracji i Zarządzania Finansowego Funduszy Powierniczych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147206
  25. Fundacja Pomoc Kobietom i Dzieciom (rozwód, Przemoc, Głód), Warszawa − KRS 0000025056
  26. Gama Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292683
  27. Global Hotels Development Group Poland S.A., Warszawa − KRS 0000100553
  28. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Niegowa − KRS 0000180985
  29. Hermes Energy Group S.A., Warszawa − KRS 0000507501
  30. Jurajski Bank Spółdzielczy W Niegowie, Niegowa − KRS 0000151852
  31. Kobus Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000099958
  32. Lajons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171949
  33. Lokalny Fundusz Pożyczkowy Karbona Spółdzielnia W Tychach - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Tychy − KRS 0000216760
  34. Mak 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395898
  35. Net Guard S.A., Warszawa − KRS 0000087038
  36. Norad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087843
  37. Polskie Towarzystwo Handlu Zagranicznego Varimex, Warszawa − KRS 0000087744
  38. Powiatowa Izba Gospodarcza W Legionowie, Legionowo − KRS 0000079943
  39. Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mitex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133756
  40. Rywal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292521
  41. Securpol C.i.t. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034194
  42. Sph Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286419
  43. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Grenadierów, Warszawa − KRS 0000179583
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, Warszawa − KRS 0000005530
  45. Spółdzielnia Rzemieślnicza Motousługa, Warszawa − KRS 0000124947
  46. Tpk - 27 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000273810
  47. Warszawskie Centrum Dystrybucyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024568
  48. Wydawnictwo Juka-91 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046570
  49. Zakłady Elektrotechniczne Era, Warszawa − KRS 0000101990
  50. Zakłady Przemysłu Wełnianego Merilana S.A., Bielsko-biała − KRS 0000143543

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. ZP/271/17/12 - Usługi w zakresie kompleksowej obsługi bankowej
    Zamawiający: Urząd Miejski, Ząbki
    2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany dla n/w podmiotów:
    2.1. Miasto Ząbki;
    2.2. piętnaście Jednostek Budżetowych Miasta Ząbki;
    2.3. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Ząbkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
    3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
    3.1. Kompleksową obsługę bankową wszystkich wymienionych w pkt. 2 podmiotów w zakresie:
    a) prowadzenia rachunków bieżących,
    b) wszystkich prowadzonych rachunków pomocniczych,
    c) rachunków płacowych,
    d) otwierania, prowadzenia i likwidacji rachunków, o których mowa pkt. a), b) i c) oraz rachunków jednostek mogących powstać w przyszłości w wyniku przekształcenia lub powołania nowych jednostek organizacyjnych Miasta Ząbki oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. jeśli wyrażą one zamiar skorzystania z obsługi bankowej na warunkach zadeklarowanych w ofercie.
    3.2. Udzielenie odnawialnego kredytu w rachunku bieżącym dla podmiotów wymienionych pkt. 2.1.i 2.3.
    3.3. Przewożenie środków pieniężnych (gotówki) z/do siedziby podmiotów wymienionych w pkt. 2.1., 2.2. i 2.3. z/do Banku lub jego oddziału
    3.4. Zapewnienie wynajmu terminala płatniczego POS dla podmiotów wymienionych w pkt. 2.1. i 2.3.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 A i Załącznik Nr 1 B do SIWZ.