Kogo reprezentuje osoba

Włodarczyk Marek Piotr

w KRS

Marek Piotr Włodarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Włodarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Lublin (Lubelskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Akkus Abdullah, Goryszewski Henryk, Janas Zbigniew, Kośko Monika Barbara, Lisowska Janowska Joanna, Matusewicz Marcin, Nita Zbigniew, Szwonder Michał, Służałek Stanisław, Wielgus Jan, Wiśniewska Agnieszka Monika, Zachorowski Wojciech Stefan, Zarajczyk Andrzej, Zarajczyk Karol Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żak Józef

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górecki Włodzimierz Jan, Kępa Leszek, Krupa Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maziarz Mariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czop Jerzy, Czuryło Marek Witold, Krysiewicz Alina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczygieł Mieczysław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agrimex Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000120594
  2. Bd Partner Kancelaria Brokerska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000600463
  3. Daewoo Motor Polska Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Lublinie, Lublin − KRS 0000037343
  4. Devisioner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000479752
  5. Dobromiejskie Stowarzyszenie Rzemieślników i Kupców, Dobre Miasto − KRS 0000066636
  6. Eco-met Kosior Sp. J., Lublin − KRS 0000214600
  7. Europejski Dom Spotkań-fundacja Nowy Staw, Lublin − KRS 0000106968
  8. Fam S.A., Wrocław − KRS 0000065111
  9. Fundacja Dla Ursusa, Warszawa − KRS 0000371428
  10. Fundacja Hepar, Warszawa − KRS 0000111386
  11. Fundacja Solidarności Polsko-czesko-słowackiej, Warszawa − KRS 0000144784
  12. Fundacja Spadkobierców Tradycji Dywizjonu 303, Mińsk Mazowiecki − KRS 0000463227
  13. Fundacja Szkoła Iii Tysiąclecia, Warszawa − KRS 0000139664
  14. Fundacja Szkoła i Sport, Warszawa − KRS 0000189744
  15. Hanza Trade Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000282874
  16. Invest-mot Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015858
  17. Itfuture Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150758
  18. Izba, Towarzystwo Gospodarcze Polska-rosja, Warszawa − KRS 0000495706
  19. Kancelaria Radców Prawnych Goryszewski Nieszczerzewski Oniśko Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000258971
  20. Konfederacja Pracodawców Lewiatan, Warszawa − KRS 0000213512
  21. L W Poland Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000318334
  22. Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A., Świdnik − KRS 0000027709
  23. Lubgip Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000013855
  24. Ośrodek Rozwoju Aktywności Via Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000441815
  25. Pilmet Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000066312
  26. Pol - Mot Auto S.A., Warszawa − KRS 0000396018
  27. Pol - Mot General Brokers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080076
  28. Pol-mot Holding S.A., Warszawa − KRS 0000016274
  29. Pol-mot Rail Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262011
  30. Polska Fundacja Sportu Kultury i Sztuki Mali Ludzie - Wielkie Zmiany, Warszawa − KRS 0000501057
  31. Polska Szkoła Żeglarstwa, Sportów Motorowodnych i Nurkowania, Piękna Góra − KRS 0000085968
  32. Polsko-bałkańska Izba Handlowa, Warszawa − KRS 0000024054
  33. Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Arveco Sp. Z O.O., Rybie − KRS 0000452939
  34. Rd Centre Inventor Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000402839
  35. Remonty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000550564
  36. Sipma S.A., Lublin − KRS 0000027521
  37. Sipmot Spółka Z Ogranniczoną Odpowedzialnością, Zamość − KRS 0000271227
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Idealne Mieszkanie-centrum, Warszawa − KRS 0000283922
  39. Spółdzielnia Pracy Metalowców Im. 1 Maja, Białystok − KRS 0000028854
  40. Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Maszyn Rolniczych, Brześć Kujawski − KRS 0000288158
  41. Tabal Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000655991
  42. Targi Lublin S.A., Lublin − KRS 0000061116
  43. Tergopower Lublin Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000424449
  44. Timex S.A., Warszawa − KRS 0000149974
  45. Towarzystwo Badań Dziedzictwa Kultur Archaicznych W Europie Środkowej, Warszawa − KRS 0000009183
  46. Transip Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000026037
  47. Ursus Bus S.A., Lublin − KRS 0000560174
  48. Ursus Komponenty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261401
  49. Ursus S.A., Lublin − KRS 0000013785
  50. Ursus Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000610381

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agro Trading Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000019126
  2. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  3. Belvedere - Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033064
  4. Belvedere Dom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089057
  5. Belvedere Marki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000163006
  6. Bensip Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000126911
  7. Bioenergia Invest S.A., Warszawa − KRS 0000377027
  8. Bioenergia Invest Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000315483
  9. Centrum Naukowo-produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej Radwar S.A., Warszawa − KRS 0000058864
  10. Euro Internet Holdings S.A., Warszawa − KRS 0000120189
  11. Fabryka Maszyn Rolniczych Pol-mot Opalenica Sp. Z O.O., Opalenica − KRS 0000037387
  12. Fabryka Przetwórstwa Owoców i Warzyw Fructsanpol Sp. Z O.O., Dwikozy − KRS 0000110764
  13. Fabryka Samochodów Osobowych S.A., Warszawa − KRS 0000006822
  14. Fadroma-serwis-remonty Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000086961
  15. Farmtrac Tractors Europe Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000051183
  16. Felgex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000056501
  17. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  18. Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Warszawa − KRS 0000094358
  19. Fundacja Pomoc Transportowcom, Warszawa − KRS 0000022612
  20. Grzybowska - Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000083883
  21. Intrall Polska Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000184461
  22. Ital - Mot Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000053253
  23. Jurauto Sp. Z O.O., Olkusz − KRS 0000054353
  24. Kancelaria Radców Prawnych B. Nieszczerzewski, H. Goryszewski Konsultant Sp. J., Białystok − KRS 0000261720
  25. Kancelaria Radców Prawnych Goryszewski Nieszczerzewski Oniśko i Partnerzy Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000430941
  26. Kętrzyńskie Przedsiębiorstwo Mechanizacji Rolnictwa Sp. Z O.O., Biedaszki Małe − KRS 0000075648
  27. Legia Warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000097402
  28. Lubelska Fabryka Maszyn Rolniczych S.A., Lublin − KRS 0000035285
  29. Lubelskie Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych W Lublinie, Lublin − KRS 0000087664
  30. Lzm3 Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000395392
  31. Magic Building Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022598
  32. Motorex Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000065135
  33. Ośrodek Inicjatyw Wdrożeniowych i Produkcyjnych Poltech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000184117
  34. Piękna Góra Centrum Sp. Z O.O., Piękna Góra − KRS 0000057028
  35. Plastform Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000063512
  36. Pol - Mot Auto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080452
  37. Pol-mot Car Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000067786
  38. Pol-mot Tur S.A., Biedaszki Małe − KRS 0000061204
  39. Polimex-mostostal S.A., Warszawa − KRS 0000022460
  40. Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego Oic Poland Z Siedzibą W Lublinie, Lublin − KRS 0000020930
  41. Polski Holding Obronny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027151
  42. Polskie Huty Stali - Huta Florian S.A., Świętochłowice − KRS 0000115927
  43. Polskie Konsorcjum Finansowe S.A., Warszawa − KRS 0000007151
  44. Polsko-amerykańska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000185590
  45. Polzamech Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000305301
  46. Pomet Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dąbia Stara − KRS 0000067043
  47. Prologus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377979
  48. Przedsiębiorstwo Wielobranżowo - Produkcyjne Bes Sp. Z O.O., Rębielice Szlacheckie − KRS 0000017943
  49. Sipmot S.A., Zamość − KRS 0000027579
  50. Teknia Rzeszów S.A., Rzeszów − KRS 0000042247

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa zestawu komunalnego na potrzeby Gminy Masłów
    Zamawiający: Urząd Gminy Masłów, Masłów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu komunalnego w skład którego wchodzi: - ciągnik komunalny - ładowacz czołowy TUR - przedni TUZ hakowy - przyczepa jednoosiowa - zamiatarka tylna - kosiarka bijakowa tylna - rębak do gałęzi - pług do odśnieżania na przedni TUZ Czas reakcji na zgłoszenie do 24 h. Odległość serwisu od zamawiającego max. 100 km - licząc od siedziby Zamawiającego Zamówienie obejmuje bezpłatne przeszkolenia pracownika z obsługi zestawu.

Inne osoby dla Włodarczyk Marek Piotr (76 osób):