Kogo reprezentuje osoba

Włodarczyk Mirosław

w KRS

Mirosław Włodarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Mirosław
Nazwisko:Włodarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczak Mariusz, Adamski Marek Jan, Anisimowicz Jan, Arndt Zbigniew, Babecki Piotr, Badach Marian, Badach Sławomir Marian, Bąk Jacek, Bąk Zbigniew, Balcerski Krzysztof Janusz, Balkiewicz Andrzej, Banach Arkadiusz Józef, Banach Wojciech Andrzej, Banaś Henryk Andrzej, Banaszak Dariusz, Baraniecki Jerzy Marek, Bartodziej Tomasz Jacek, Bartosik Aleksander Marek, Bartoszewski Wojciech, Basiński Jerzy, Basiński Krzysztof Ryszard, Bazaliński Hieronim Aleksander, Bazyluk Wiesław, Bedka Jan, Będkowski Marek, Bednarek Sławomir, Bernat Waldemar, Biadała Marek, Biadała Rafał Marek, Bieda Andrzej, Biegniewski Tomasz, Bielejewski Robert, Bierć Mirosław, Biernacki Adam, Biernacki Robert Piotr, Biesiada Waldemar Stanisław, Biłko Karol, Blat Zygmunt, Bobrek Bogdan, Bocian Stanisław, Bodzioch Włodzimierz, Bolda Leon Jan, Bolszakow Janusz Grzegorz, Borchowiec Jan, Borecki Grzegorz, Borowicz Rafał Robert, Bosak Jerzy, Braun Mieczysław, Brenk Jacek, Broniszewski Tadeusz, Brożek Andrzej, Brylowski Andrzej, Buch Ryszard Józef, Buczek Krzysztof, Buczek Sylwester, Buczkowski Piotr Mirosław, Bujakiewicz Henryk, Bujalski Tomasz, Bukowski Tadeusz, Bultrowicz Andrzej, Busler Rafał, Buszko Andrzej, Błachnio Jerzy Jan, Błaszczuk Krzysztof Józef, Błaszczyk Robert, Błaszczyk Wojciech, Błaszczyński Sławomir Marek, Błaszkiewicz Radosław, Błoch Marek Szczepan, Cebulski Krzysztof, Chabasiński Waldemar Stanisław, Chabowski Remigiusz Konrad, Chajęcki Andrzej Wiesław, Chmielowiec Bogusław, Chołaj Sławomir Florian, Chromiński Jan, Chrzanowski Adam, Chrzanowski Tomasz, Chudy Karol, Ciechomski Robert Dariusz, Cielepak Marek Stanisław, Cieplak Piotr Władysław, Ciesiółka Stanisław Józef, Cieślik Ryszard Franciszek, Ciołek Waldemar Stanisław, Cirocki Wiesław Józef, Ciszak Witold Szymon, Ciuba Mirosław Andrzej, Ciuba Stanisław Bogusław, Ćwiek Tadeusz Mirosław, Cybulski Mieczysław, Cynka Krzysztof Paweł, Cyroniuk Piotr, Cywiński Waldemar, Czaja Marek Paweł, Czapla Grzegorz, Czeliński Andrzej, Czerniawski Józef, Czerwiński Andrzej, Czerwiński Dariusz, Dąbrowa Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyszkiewicz Dariusz Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3obieg.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459051
  2. Agropol Fermar Sp. Z O.O., Rycerzewko − KRS 0000151097
  3. B F Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000604702
  4. Biowat Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000211951
  5. Edukator - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Poszkodowanym W Wypadkach Komunikacyjnych, Kalisz − KRS 0000002497
  6. Fenix Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000528233
  7. Fundacja Do, Wrocław − KRS 0000581082
  8. Fundacja Na Rzecz Szkół Katolickich, Zabrze − KRS 0000032332
  9. Gk Spółka Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000683741
  10. Hanatom Sp. Z O.O., Lubieszewo − KRS 0000486133
  11. Hype Solutions Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000646512
  12. Kancelaria Adwokacka Anna Stankiewicz-malec Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000636567
  13. Kg Budownictwo Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000528544
  14. Lmf Group S.A., Wrocław − KRS 0000699608
  15. Loti Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000585725
  16. Ludowy Klub Sportowy Iskra Sikorowo, Sikorowo − KRS 0000053215
  17. Maxi Cargo Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000579323
  18. Nova-personel System Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000332358
  19. Ochotnicza Straż Pożarna W Powierciu, Powiercie − KRS 0000371264
  20. Ochotnicza Straż Pożarna W Sokolnikach, Sokolniki − KRS 0000078093
  21. Ochotnicza Straż Pożarna W Szklarce Przygodzickiej, Szklarka Przygodzka − KRS 0000283492
  22. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe A.m. Sp. J. M.mozal i J.wijata, Czarny-las − KRS 0000098286
  23. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Mon-sun Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000172320
  24. Przedsiębiorstwo Transportowo-handlowe Agrotrans Sp. J. Krzysztof Gołębiewski i Janusz Gołębiewksi, Grabie Polskie − KRS 0000019303
  25. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Jb Gasztych Sp. Z O.O., Myjomice − KRS 0000276766
  26. Setab Pl Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000296679
  27. Spedycja Pośrednictwo Handel Logistyka Artur Karewicz Sp. J., Kutno − KRS 0000268420
  28. Stowarzyszenie Inicjatyw Rozwoju Regionalnego Nowe Horyzonty, Juszczyn − KRS 0000376739
  29. Stowarzyszenie Miłośników Dalekiego Wschodu, Pomorsko − KRS 0000218062
  30. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły W Trzebowie, Trzebów − KRS 0000389261
  31. Stowarzyszenie Rozwoju Trzech Wsi Przeżeja, Przedbojewice − KRS 0000598202
  32. Stowarzyszenie Stypendialne Etemadi, Warszawa − KRS 0000156832
  33. Środkowopolska Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych, Warszawa − KRS 0000156041

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  2. Aleksandra Hurtownia Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000024310
  3. Dolnośląska Agencja Handlowa Pro Natura Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000153354
  4. Domena Nowa Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000496846
  5. Eko-magnet Sp. Z O.O., Kiełczów − KRS 0000225980
  6. Eltechno Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000363477
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pakości, Pakość − KRS 0000089543
  8. Ik Transport Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000333343
  9. Inter Car Biuro Organizacyjno-finansowe Usług Transportowych Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000193832
  10. Jano Trans Nowak Sp. J., Środa Wielkopolska − KRS 0000301703
  11. Odlewy Precyzyjne Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000527380
  12. Panterra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000241263
  13. Polser Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000217096
  14. Proxima Energy Poland Sp. Z O.O., . − KRS 0000331604
  15. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej, Koło − KRS 0000056206
  16. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Ciechocinku, Ciechocinek − KRS 0000055641
  17. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Szadku, Starostwo Szadek − KRS 0000196990
  18. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa, Rypin − KRS 0000076577
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Koniecpolu, Koniecpol − KRS 0000160309
  20. Stowarzyszenie Inicjatyw Menedżerskich Instytut Biznesu, Kalisz − KRS 0000108920
  21. Stowarzyszenie Kierowców Radio Taxi Carex, Częstochowa − KRS 0000068342
  22. Stowarzyszenie Towarzystwo Samopomocy Bieda, Poznań − KRS 0000050194
  23. Tm Machinery Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000529069
  24. Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Radomsku Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000004385
  25. Trans - Serwis Bogusław Józef Muszyński - Spółka Komandytowa, Bocheniec − KRS 0000221544
  26. Trans Simex-service Spółka Z O.o. Spółka Komandytowa, Środa Wielkopolska − KRS 0000258539
  27. Vos Truck Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Częstochowa − KRS 0000226889
  28. Związek Zawodowy Kierowców i Motorniczych Komunikacji Miejskiej W Łodzi, Łódź − KRS 0000084478