Kogo reprezentuje osoba

Włodarczyk Paweł

w KRS

Paweł Włodarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Paweł
Nazwisko:Włodarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1978 r., wiek 39 lat
Miejscowości:Golina (Wielkopolskie), Golinka (Wielkopolskie), Jarocin (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Genderka Wojciech, Głuchowski Leszek Stefan, Kaczmarczyk Zbigniew Henryk, Kmiecik Damian, Kubis Mirosław Andrzej, Orpel Paweł, Piętka Eugeniusz Ireneusz, Sieradzki Grzegorz, Śmigielski Lucjan, Sztuk Henryk, Taczała Tadeusz, Tama Bernadeta, Tułaza Andrzej Marian, Ziętek Sylwester
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dolata Mieczysław, Dworzyński Roman Jan, Kaźmierowski Rafał, Michalak Wojciech, Piętka Eugeniusz, Tama Bernadeta, Tułaza Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duszka Piotr Aleksander, Jańczak Henryk, Piętka Eugeniusz, Stefaniak Dariusz Stanisław, Tama Bernadeta, Tułaza Andrzej, Wodniczak Zdzisław Wojciech
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Ireneusz, Piętka Eugeniusz, Poczta Janina, Poczta Jerzy, Stencel Mirosław, Szymczak Damian Piotr, Tama Bernadeta, Tułaza Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kubis Mirosław Andrzej, Orpel Paweł, Piętka Eugeniusz, Sieradzki Grzegorz, Sztuk Henryk, Tama Bernadeta, Tułaza Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasternak Rafał Tomasz, Piętka Eugeniusz, Pietrzak Zbigniew Marek, Tama Bernadeta, Tułaza Andrzej, Zawodny Leszek Franciszek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kulka Mateusz, Piętka Eugeniusz Ireneusz, Radziejewski Marek, Tama Bernadeta, Tułaza Andrzej Marian, Łysiak Mirosław Józef

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Mieczysław Zbigniew, Majsnerowski Marian Edward, Piętka Eugeniusz Ireneusz, Sawala Arkadiusz, Sowa Artur, Szwajkowski Ryszard Józef, Szymczak Damian Piotr, Tama Bernadeta, Tama Zbyszko, Tułaza Andrzej Marian, Wojtkowiak Tadeusz Józef, Zjeżdżałka Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtczak Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaśniak Andrzej Adam, Michalak Wojciech, Piętka Eugeniusz Ireneusz, Szymczak Mieczysław, Tama Bernadeta, Tułaza Andrzej Marian
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Genderka Wojciech, Krell Robert Marian, Piętka Eugeniusz Ireneusz, Śmigielski Lucjan, Taczała Tadeusz, Tama Bernadeta, Tułaza Andrzej Marian, Ziętek Sylwester
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grygiel Wacław, Kaźmierowski Rafał, Oko Marek, Piętka Eugeniusz Ireneusz, Tama Bernadeta, Tułaza Andrzej Marian, Wolsztyniak Witold
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Begier Józef, Dolata Mieczysław, Kulka Adam, Oko Maciej, Piętka Eugeniusz Ireneusz, Poczta Jerzy, Roguszczak Krzysztof, Tama Bernadeta, Tułaza Andrzej Marian

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alfa - Fenix Sp. Z O.O., Nekla − KRS 0000048108
  2. Bank Spółdzielczy W Dobrzycy, Dobrzyca − KRS 0000054640
  3. Bank Spółdzielczy W Jarocinie, Jarocin − KRS 0000024441
  4. Bermont Sp. Z O.O., Golinka − KRS 0000447263
  5. Bractwo Strzeleckie Pod Wezwaniem Świętej Tekli W Dobrzycy, Dobrzyca − KRS 0000260044
  6. Fundacja Ekologiczna Nasza Ziemia, Warszawa − KRS 0000171841
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lipnie, Lipno − KRS 0000132745
  8. Gminne Stowarzyszenie Diabetyków Insulina W Jaraczewie, Jaraczewo − KRS 0000374079
  9. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Jarocinie, Jarocin − KRS 0000012987
  10. Grupa Producentów Trzody Chlewnej Blondyna Sp. Z O.O., Budzyń − KRS 0000468918
  11. Invest Form Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000526875
  12. Jarocińskie Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej Jar-pek Z Siedzibą W Golinie, Golina − KRS 0000183145
  13. Jaskotrade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Golina − KRS 0000286905
  14. Kółko Rolnicze W Kadziaku, Kadziak − KRS 0000500656
  15. Lider Sp. J. Jan Bandosz, Ryszard Szwajkowski, Kowalew − KRS 0000091403
  16. Magus S.A., Poznań − KRS 0000253009
  17. Moderne M.stajer Sp. J., Leszno − KRS 0000246783
  18. Ochotnicza Straż Pożarna, Chwałkowo Kościelne − KRS 0000104582
  19. Ochotnicza Straż Pożarna, Kadziak − KRS 0000010799
  20. Ochotnicza Straż Pożarna W Belęcinie Nowym, Belęcin Nowy − KRS 0000019886
  21. Ochotnicza Straż Pożarna W Galewie, Galew − KRS 0000006180
  22. Ochotnicza Straż Pożarna W Kowalewie, Kowalew − KRS 0000006542
  23. Ochotnicza Straż Pożarna W Racendowie, Racendów − KRS 0000073656
  24. Ośrodek Badań i Edukacji Europejskiej, Poznań − KRS 0000058044
  25. Piaski Grupa Producentów Trzody Sp. Z O.O., Piaski − KRS 0000341429
  26. Przedsiębiorstwo Drogowo-mostowe Dromost Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Żabno − KRS 0000052917
  27. Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne Mobel Oase Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000141903
  28. Spółdzielcza Grupa Producentów Bydła Gol-byk, Golina − KRS 0000444189
  29. Spółdzielcza Grupa Producentów Bydła Jar-bulls, Golina − KRS 0000317793
  30. Spółdzielcza Grupa Producentów Gol-plon, Golina − KRS 0000379453
  31. Spółdzielcza Grupa Producentów Piaski, Piaski − KRS 0000376300
  32. Spółdzielcza Grupa Producentów Pot-tucz, Potarzyca − KRS 0000414244
  33. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Farm-pek, Golina − KRS 0000357802
  34. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-maćko, Jarocin − KRS 0000442007
  35. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-marko, Jarocin − KRS 0000441987
  36. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-nowa, Jarocin − KRS 0000422512
  37. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-pek, Golina − KRS 0000359212
  38. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-sus, Jarocin − KRS 0000418587
  39. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-tucz, Golina − KRS 0000384163
  40. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Jar-pek Plus, Golina − KRS 0000281453
  41. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Rola, Kowalew − KRS 0000343973
  42. Spółdzielczy Zakład Usługowo-handlowy Kółek Rolniczych W Łuszczanowie, Łuszczanów − KRS 0000501491
  43. Spółdzielnia Euro-plon, Lipno − KRS 0000280027
  44. Spółdzielnia Euro-plon 2, Rydzyna − KRS 0000465875
  45. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Golinie, Golina − KRS 0000170648
  46. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Jarocinie Z Siedzibą W Prusach, Prusy − KRS 0000155489
  47. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa W Kotlinie, Kotlin − KRS 0000196252
  48. Spółdzielnia Producentów Bydła Fernando, Kowalew − KRS 0000387201
  49. Spółdzielnia Producentów Trzody Agro-plon, Żerków − KRS 0000462818
  50. Spółdzielnia Producentów Trzody Agro-samik, Żerków − KRS 0000459868

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab Architektura Budownictwo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000135914
  2. Agavor Sp. Z O.O., Golina − KRS 0000228807
  3. Agencja Usługowo-detektywistyczna Pewność Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000084867
  4. Agro-byk Sp. Z O.O., Niedźwiady − KRS 0000422930
  5. Agro-sus Sp. Z O.O., Moraczewo − KRS 0000283155
  6. Agrotop-tucz 1 Sp. Z O.O., Niedźwiady − KRS 0000430549
  7. Agrotop-tucz Sp. Z O.O., Niedźwiady − KRS 0000430553
  8. Akademia Zrównoważonego Rozwoju Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000524283
  9. Altman Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Żnin − KRS 0000205836
  10. Artimeet Sp. Z O.O., Golina − KRS 0000229170
  11. Bioenergia Oil Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Sieradz − KRS 0000300605
  12. Biogaz-jarocin Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000311049
  13. Biogaz-tech Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000310320
  14. E.p. Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000063386
  15. Energia Projekt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000107872
  16. Fer S.A., Buk − KRS 0000035821
  17. Forfaiting S.A., Janowiec Wielkopolski − KRS 0000025122
  18. Grupa Producentów Rolnych Obra Sp. Z O.O., Nosków − KRS 0000212142
  19. Grupa Producentów Trzody Chlewnej Eko-kaban Sp. Z O.O., Budzyń − KRS 0000490873
  20. Indeco - System Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009674
  21. Infra S.A., Wysogotowo − KRS 0000295199
  22. Inter-agri Sp. Z O.O., Golina − KRS 0000371826
  23. Internekla Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Z Siedzibą W Stroszkach, Stroszki − KRS 0000246656
  24. Jamalex Sp. Z O.O., Kłoda − KRS 0000195448
  25. Jarocin Sport Sp. Z O.O. W Jarocinie, Jarocin − KRS 0000162939
  26. Jarociński Klub Sportowy Jarota W Jarocinie, Jarocin − KRS 0000069262
  27. Libero Sp. Z O.O., Smyczyna − KRS 0000353229
  28. Locum Biuro Zastępstwa Inwestycyjnego Najmu i Administracji Lokali Sp. Z O.O. Holding S.m. Wielkopolanka W Poznaniu, Poznań − KRS 0000106960
  29. Miejski Klub Sportowy Kalisz Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000395315
  30. Neorol Sp. Z O.O., Chrzan − KRS 0000087747
  31. Ogólnopolska Spółdzielnia Grup Producentów Rolnych, Gołaszyn − KRS 0000337432
  32. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Jarocin − KRS 0000054934
  33. Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej, Sandomierz − KRS 0000043429
  34. Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A., Poznań − KRS 0000109717
  35. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-budowlane Incogaz Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000110772
  36. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-mostowych, Wolsztyn − KRS 0000033272
  37. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marpol Sp. Z O.O., Czerwonak − KRS 0000111939
  38. Reekos Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000339422
  39. Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka W Działyniu, Działyń − KRS 0000339137
  40. Spółdzielczy Zakład Usługowo Handlowy Kółek Rolniczych W Mieszkowie, Mieszków − KRS 0000136373
  41. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Piaskach, Piaski − KRS 0000062420
  42. Spółdzielnia Producentów Złoty Kłos, Dobrzyca − KRS 0000487024
  43. Ubojnia - Masarnia Folmas Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Folwark − KRS 0000165871
  44. Vertel Poland Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000105105
  45. Via Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000144592
  46. Wiepofama S.A., Poznań − KRS 0000117207
  47. Wymiar Glass Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000206295
  48. Zakłady Mięsne Salus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Golinka − KRS 0000007214
  49. Zmyśliński Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000031293
  50. Zodiak Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000147677


Inne osoby dla Włodarczyk Paweł (36 osób):