Kogo reprezentuje osoba

Włodarczyk Waldemar Krzysztof

w KRS

Waldemar Krzysztof Włodarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Waldemar
Drugie imię:Krzysztof
Nazwisko:Włodarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Czaplinek (Zachodniopomorskie), Gudowo (Zachodniopomorskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Złocieniec (Zachodniopomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beńko Roman, Błażejewicz Józef, Felsztyński Marian, Frankowski Jacek, Kamińska Anna, Kamiński Leszek Jerzy, Korol Andrzej, Kozak Grażyna, Majewski Ryszard Antoni, Mazur Krzysztof, Ptak Urszula Henryka, Ścieszko Zbigniew Kazimierz, Skrocki Karol, Tobiasz Andrzej, Zacharzewski Krzysztof Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zbieć Jerzy Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beńko Roman, Błażejewicz Józef, Felsztyński Marian, Frankowski Jacek, Kamińska Anna, Kamiński Leszek Jerzy, Korol Andrzej, Kozak Grażyna, Majewski Ryszard Antoni, Mazur Krzysztof, Ptak Urszula Henryka, Ścieszko Zbigniew Kazimierz, Skrocki Karol, Tobiasz Andrzej, Zacharzewski Krzysztof Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zbieć Jerzy Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fil Włodzimierz, Kwaśniewski Franciszek Lech, Lis Krzysztof Wiesław, Matuszak Roman, Michalczik Barbara Regina, Niemyt Emilia Kazimiera, Ptak Zbigniew, Sola Ryszard, Turczyk Cyryl Mikołaj

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rzeźniewski Ireneusz Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałon Henryk, Burak Krzysztof, Jóźwiak Józef, Przytuło Aleksander, Skrzypek Zbigniew Andrzej, Warec Zygmunt

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Dinol-polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000202925
  2. Domar J.błażejewicz i J.żabicki Sp. J., Złocieniec − KRS 0000299254
  3. Ekonatura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374824
  4. Europejski Ruch Społeczny, Barlinek − KRS 0000222352
  5. Federacja Lokalnych Organizacji Turystycznych Sieć Lot, Toruń − KRS 0000499674
  6. Fundacja Pamięć, Biały Bór − KRS 0000241626
  7. Fundacja Rozwoju Demokracji, Edukacji, Kultury i Aktywizacji Deka, Biały Bór − KRS 0000555011
  8. Inter Nos Sp. Z O.O., Błędno − KRS 0000062884
  9. Lokalna Organizacja Turystyczna Pojezierza Drawskiego W Złocieńcu, Złocieniec − KRS 0000169525
  10. Miejska Energetyka Cieplna Sp. Z O.O., Szczecinek − KRS 0000030684
  11. Mmb Event Spólka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Błędno − KRS 0000414447
  12. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Elta Sp. Z O.O., Zielonka − KRS 0000274508
  13. Przedsiębiorstwo-produkcyjno-handlowe Elta Sp. Z O.O., Zielonka − KRS 0000058019
  14. Sm Sp. Z O.O., Borne Sulinowo − KRS 0000261779
  15. Stowarzyszenie Europejski Festiwal Ludzi Epf (european People Festival), Złocieniec − KRS 0000637412
  16. Stowarzyszenie Koński Gaj Tanowo, Tanowo − KRS 0000360013
  17. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Drawy, Złocieniec − KRS 0000259629
  18. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Pojezierze Razem, Szczecinek − KRS 0000563877
  19. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Partnerstwo Drawy W Szczecinku, Szczecinek − KRS 0000340574
  20. Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej Imienia Aniołów Stróżów, Czplinek − KRS 0000009752
  21. Stowarzyszenie Miłośników Kresów Wschodnich, Złocieniec − KRS 0000248343
  22. Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Aktywności i Rozwoju Dzieci i Dorosłych Szansa, Stawno − KRS 0000008638
  23. Stowarzyszenie Osób Działajacych Na Rzecz Usprawnienia Chorych Na Stwardnienie Rozsiane i Osób Niepełnosprawnych Na Pomoc, Borne Sulinowo − KRS 0000013068
  24. Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego, Barwice − KRS 0000383718
  25. Stowarzyszenie Semafor, Złocieniec − KRS 0000367612
  26. Stowarzyszenie Złocieniec Moje Miasto, Złocieniec − KRS 0000619165
  27. Stowarzyszenie Złocieniec-bezpieczna Gmina, Złocieniec − KRS 0000013659
  28. Szczecinecka Fundacja Na Rzecz Osób Poszkodowanych W Wypadkach Komunikacyjnych, Szczecinek − KRS 0000182916
  29. Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, Szczecin − KRS 0000083699
  30. Wojskowy Klub Sportowy Poligon Drawski, Oleszno − KRS 0000690812
  31. Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki, Szczecin − KRS 0000224974
  32. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. Z O.O. W Złocieńcu, Złocieniec − KRS 0000113569
  33. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O. W Złocieńcu, Złocieniec − KRS 0000133475
  34. Zrzeszenie Podmiotów Gospodarczych W Złocieńcu, Złocieniec − KRS 0000178848
  35. Związek Powiatów Polskich, Warszawa − KRS 0000094303

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Biogaz-pl Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000379333
  2. Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. Z O.O., Wardyń Górny − KRS 0000214925
  3. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Szczecinku Sp. Z O.O., Szczecinek − KRS 0000306526
  4. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej W Szczecinku, Szczecinek − KRS 0000069212
  5. Spółdzielnia Mieszkaniowa, Czaplinek − KRS 0000082980
  6. Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze, Złocieniec − KRS 0000203797
  7. Spółdzielnia Mieszkaniowa Postęp W Złocieńcu, Złocieniec − KRS 0000121717
  8. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielone Osiedle, Barwice − KRS 0000049173
  9. Spółdzielnia Mieszkoaniowa Lokatorsko- Własnościowa Tęcza W Białym Borze, Biały Bór − KRS 0000391009
  10. Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania, Szczecin − KRS 0000005393
  11. Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pojezierza Drawskiego, Czaplinek − KRS 0000175510
  12. Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego Powiatu Szczecineckiego, Szczecinek − KRS 0000147054
  13. Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, M. Szczecin − KRS 0000010273
  14. Zakłady Przemysłu Lekkiego Sp. Z O.O. W Złocieńcu, Złocieniec − KRS 0000112624


Inne osoby dla Włodarczyk Waldemar Krzysztof (39 osób):