Kogo reprezentuje osoba

Włodarczyk Wiktor Stanisław

w KRS

Wiktor Stanisław Włodarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wiktor
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Włodarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Nowe Dąbie (Kujawsko-pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rogoziewicz Maciej Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaworska Katarzyna Beata, Zawiślak Marcin Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Unton Marcin Aleksander

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4newenergy Sp. Z O.O., Łeba − KRS 0000459046
  2. Agropolex M. Rogoziewicz - W. Włodarczyk Sp. J., Nowe Dąbie − KRS 0000054573
  3. Art Hotel Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000720698
  4. Bostat Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000499880
  5. Chmielna 37 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000675886
  6. Chmielna 37-42 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000694541
  7. Chmielna 37-42 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000695637
  8. Dom Moich Marzeń Sp. Z O.O., Lębork − KRS 0000619852
  9. Dom Moich Marzeń Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Lębork − KRS 0000625499
  10. Energia Group Sp. Z O.O., Brzoza − KRS 0000328510
  11. Energia Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000431612
  12. Enestal Przemysław Dzięciołowski Spółka Komandytowa, Brzoza − KRS 0000688409
  13. Exada Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000337374
  14. Global Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000584329
  15. Global Investment Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000584859
  16. Grunwaldzka 144 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000716023
  17. Grunwaldzka 144 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000716862
  18. Ij Luxury Design Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000420290
  19. Info Plast Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000333927
  20. Intuo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000630010
  21. Intuo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000630972
  22. Jaworscy Development Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000293690
  23. Jw Corporation Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000421633
  24. Koda Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000540154
  25. Marmar Investment Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000310770
  26. Marmar Nieruchomości Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000518821
  27. Netday Sp. Z O.O., Otomin − KRS 0000627944
  28. Oliwa Park Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000671268
  29. Orfeus Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000500067
  30. Platinum Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000362233
  31. Pminvest Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000294898
  32. Pminvest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000502177
  33. Pol Constructions Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000296730
  34. Pol Constructions Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000706131
  35. Sea City Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000504429
  36. Silverone Sp. Z O.O., Brzoza − KRS 0000519458
  37. Silverone Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Brzoza − KRS 0000459953
  38. Sukiennicza Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000706149
  39. Verte Invest Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000619271
  40. Verte Invest Sp. Z O.O. - Kamienna Grobla Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000687106

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Amerfood S.A., Gdańsk − KRS 0000112387
  2. Astran Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Gdańsk − KRS 0000128443
  3. Awers Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000007116
  4. Bari Art S.A., Gdańsk − KRS 0000084802
  5. Bester Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000314306
  6. Bts Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000010418
  7. Finpol S.A., Cieszyn − KRS 0000049171
  8. Gold One Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000596096
  9. Gold One Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000597948
  10. Helco Agencja Celna Sp. Z O.O., Kazimierz − KRS 0000127215
  11. Iyi Oil Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000179698
  12. Kingstar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274436
  13. Koi Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000221485
  14. Kolendra Sp. Z O.O., Śmielin − KRS 0000150707
  15. Lara S.A., Cieszyn − KRS 0000070688
  16. Mawo Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000357826
  17. Orcan Software Investments S.A., Gdańsk − KRS 0000329338
  18. Pamuk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000387885
  19. Pantograf Sp. Z O.O., Śmielin − KRS 0000155441
  20. Plon-bud Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000040795
  21. Pomorskie Centrum Finansowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006613
  22. Premier Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000021975
  23. Schik Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000004545
  24. Team Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332306
  25. Tender Sp. Z O.O., Śmielin − KRS 0000095268
  26. Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Gwarant S.A., Gdańsk − KRS 0000053151
  27. Ypsilon Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000127104