Kogo reprezentuje osoba

Włodarczyk Władysław

w KRS

Władysław Włodarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Władysław
Nazwisko:Włodarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abram Andrzej Stanisław, Adam Marek, Adamczak Mariusz, Adamczyk Radosław Tadeusz, Adamczyk Tomasz, Adamski Marek Jan, Aleksandrowicz Piotr Paweł, Aleksandrzak Krzysztof, Aleszczyk Wojciech Paweł, Andruszkiewicz Andrzej, Andrzejewski Tomasz Mieczysław, Anisimowicz Jan, Antczak Robert, Antończak Adam Włodzimierz, Antończyk Zygmunt, Antoniuk Marek Władysław, Bącler Andrzej, Badach Marian, Badocha Stanisław Piotr, Badziak Mirosław, Bagiński Henryk Józef, Bak Bernard Władysław, Bąk Jacek, Balaszkowski Stanisław, Balcerski Krzysztof Janusz, Balkiewicz Andrzej, Banach Wojciech Andrzej, Banasiak Wojciech, Banaszak Dariusz, Banaszak Piotr, Bandulet Dariusz, Bandulet Włodzimierz, Baraniecki Jerzy Marek, Baranowicz Cezary Marian, Baranowski Henryk, Baranowski Jarosław, Baranowski Tadeusz, Barański Adam Rajmund, Barański Andrzej, Barczyński Marek Andrzej, Barecki Piotr, Barski Zbigniew, Bartnicki Stanisław, Bartodziej Tomasz Jacek, Bartosiewicz Jerzy, Bartosik Aleksander Marek, Bartosik Przemysław Krzysztof, Bartosik Stanisław Bolesław, Bartosz Arkadiusz Marek, Bartoszewski Wojciech, Barwina Piotr, Basaj Szczepan Sylwester, Basiński Jerzy, Basiński Krzysztof Ryszard, Basiński Tomasz, Bazaliński Hieronim Aleksander, Bedka Jan, Będkowski Marek, Bednarek Sławomir, Bednarski Romuald Edward, Belczyński Rafał, Berent Mariusz, Bergandy Zenon Piotr, Bernat Waldemar, Bernatek Waldemar Marek, Berładyn Stanisław Kazimierz, Biadała Marek, Biadała Rafał Marek, Białek Jarosław Dariusz, Bieda Andrzej, Biegniewski Tomasz, Bielarczyk Paweł Józef, Bielejewski Robert, Bienert Jerzy, Bienias Michał Sławomir, Bienias Wiesław Stanisław, Biernacki Adam, Biliński Julian Kazimierz, Binek Zdzisław, Biuczka Krzysztof Marian, Biłko Karol, Blat Zygmunt, Bobrek Bogdan, Bocian Stanisław, Bociek Łukasz Stanisław, Bodnar Marek, Bogajski Dawid, Bogusławski Rafał, Bohaterewicz Roman, Bojarczuk Sebastian Czesław, Bokszczanin Mariusz Janusz, Bolda Leon Jan, Bonas Marek, Bonas Roman, Bondaruk Wiesław Stanisław, Bonio Radosław, Borchowiec Jan, Borchowiec Paweł, Borczyński Zbigniew Bogdan, Borecki Grzegorz, Borecki Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysek Dariusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3obieg.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459051
  2. Agropol Fermar Sp. Z O.O., Rycerzewko − KRS 0000151097
  3. B F Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000604702
  4. Biowat Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000211951
  5. Edukator - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Poszkodowanym W Wypadkach Komunikacyjnych, Kalisz − KRS 0000002497
  6. Fenix Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000528233
  7. Fundacja Do, Wrocław − KRS 0000581082
  8. Fundacja Na Rzecz Szkół Katolickich, Zabrze − KRS 0000032332
  9. Hanatom Sp. Z O.O., Lubieszewo − KRS 0000486133
  10. Kancelaria Adwokacka Anna Stankiewicz-malec Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000636567
  11. Kg Budownictwo Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000528544
  12. Loti Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000585725
  13. Ludowy Klub Sportowy Iskra Sikorowo, Sikorowo − KRS 0000053215
  14. Nova-personel System Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000332358
  15. Ochotnicza Straż Pożarna W Powierciu, Powiercie − KRS 0000371264
  16. Ochotnicza Straż Pożarna W Sokolnikach, Sokolniki − KRS 0000078093
  17. Ochotnicza Straż Pożarna W Szklarce Przygodzickiej, Szklarka Przygodzka − KRS 0000283492
  18. Odlewy Precyzyjne Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000527380
  19. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe A.m. Sp. J. M.mozal i J.wijata, Czarny-las − KRS 0000098286
  20. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Mon-sun Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000172320
  21. Przedsiębiorstwo Transportowo-handlowe Agrotrans Sp. J. Krzysztof Gołębiewski i Janusz Gołębiewksi, Grabie Polskie − KRS 0000019303
  22. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Jb Gasztych Sp. Z O.O., Myjomice − KRS 0000276766
  23. Setab Pl Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000296679
  24. Spedycja Pośrednictwo Handel Logistyka Artur Karewicz Sp. J., Kutno − KRS 0000268420
  25. Stowarzyszenie Inicjatyw Rozwoju Regionalnego Nowe Horyzonty, Juszczyn − KRS 0000376739
  26. Stowarzyszenie Miłośników Dalekiego Wschodu, Pomorsko − KRS 0000218062
  27. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły W Trzebowie, Trzebów − KRS 0000389261
  28. Stowarzyszenie Rozwoju Trzech Wsi Przeżeja, Przedbojewice − KRS 0000598202
  29. Stowarzyszenie Stypendialne Etemadi, Warszawa − KRS 0000156832
  30. Środkowopolska Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych, Warszawa − KRS 0000156041
  31. Tm Machinery Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000529069

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  2. Aleksandra Hurtownia Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000024310
  3. Dolnośląska Agencja Handlowa Pro Natura Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000153354
  4. Domena Nowa Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000496846
  5. Eko-magnet Sp. Z O.O., Kiełczów − KRS 0000225980
  6. Eltechno Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000363477
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pakości, Pakość − KRS 0000089543
  8. Ik Transport Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000333343
  9. Inter Car Biuro Organizacyjno-finansowe Usług Transportowych Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000193832
  10. Jano Trans Nowak Sp. J., Środa Wielkopolska − KRS 0000301703
  11. Panterra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000241263
  12. Polser Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000217096
  13. Proxima Energy Poland Sp. Z O.O., . − KRS 0000331604
  14. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej, Koło − KRS 0000056206
  15. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Ciechocinku, Ciechocinek − KRS 0000055641
  16. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Szadku, Starostwo Szadek − KRS 0000196990
  17. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa, Rypin − KRS 0000076577
  18. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Koniecpolu, Koniecpol − KRS 0000160309
  19. Stowarzyszenie Inicjatyw Menedżerskich Instytut Biznesu, Kalisz − KRS 0000108920
  20. Stowarzyszenie Kierowców Radio Taxi Carex, Częstochowa − KRS 0000068342
  21. Stowarzyszenie Towarzystwo Samopomocy Bieda, Poznań − KRS 0000050194
  22. Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Radomsku Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000004385
  23. Trans - Serwis Bogusław Józef Muszyński - Spółka Komandytowa, Bocheniec − KRS 0000221544
  24. Trans Simex-service Spółka Z O.o. Spółka Komandytowa, Środa Wielkopolska − KRS 0000258539
  25. Vos Truck Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Częstochowa − KRS 0000226889
  26. Związek Zawodowy Kierowców i Motorniczych Komunikacji Miejskiej W Łodzi, Łódź − KRS 0000084478