Kogo reprezentuje osoba

Wnuk Tomasz Michał

w KRS

Tomasz Michał Wnuk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Michał
Nazwisko:Wnuk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1988 r., wiek 31 lat
Miejscowości:Nowa Sarzyna (Podkarpackie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  • Stanowisko/Funkcja: x x x x

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Rumierz Michał, Rumierz Robert Wojciech, Rumierz Waldemar

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Rumierz Sp. Z O.O., Nowa Sarzyna − KRS 0000528822
 2. Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy Wsi Stare Miasto, Stare Miasto − KRS 0000484810

Powiązane przetargi (2 szt.):
 1. Dostawa paliw płynnych w 2017 r.
  Zamawiający: Zakład Gospodarki Komunalnej Nowa Sarzyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Nowa Sarzyna
  Przedmiotem zamówienia jest zakup paliw płynnych na 2017 rok w następujących ilościach: Olej napędowy ON 40 000 litrów oraz Benzyna bezołowiowa Pb95 5 000 litrów. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości przedmiotu zamówienia, w zależności od faktycznych potrzeb, bez prawa Wykonawcy do roszczeń odszkodowawczych z tego tytułu. Zamawiający wymaga aby zakupy paliw były realizowane sukcesywnie na stacji paliw Wykonawcy. Wydanie paliw odbywać się będzie bezpośrednio do zbiorników paliwa samochodów lub do kanistrów przez upoważnionych pracowników Zamawiającego.
 2. Zakup paliw płynnych na 2016 rok
  Zamawiający: Zakład Gospodarki Komunalnej Nowa Sarzyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Nowa Sarzyna
  1.Przedmiotem zamówienia jest zakup paliw płynnych na 2016 rok w następujących ilościach:
  Olej napędowy ON - 40 000 litrów
  Benzyna bezołowiowa Pb 95 - 5 000 litrów
  2.Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości przedmiotu zamówienia, w zależności od faktycznych potrzeb bez prawa Wykonawcy do roszczeń odszkodowawczych z tego tytułu.
  3.Zamawiający wymaga aby zakupy paliw były realizowane sukcesywnie na stacji paliw Wykonawcy. Wydawanie paliw odbywać się będzie bezpośrednio do zbiorników paliwa samochodów lub do kanistrów na podstawie indywidualnego jednorazowego upoważnienia.
  4.Zamawiający dostarczy Wykonawcy pisemny wykaz jednostek transportowo - sprzętowych oraz wykaz pracowników Zamawiającego uprawnionych do tankowania w w/w stacji. Zamawiający zobowiązany jest do każdorazowego powiadomienia Wykonawcy o wszelkich zmianach w w/w wykazie.
  5.Wykonawca zagwarantuje sprzedaż paliw płynnych odpowiednich do okresu ich stosowania - paliwa letnie oraz paliwa zimowe.
  6.Płatność za dostarczone paliwo będzie płatna na podstawie prawidłowo wystawionej faktury VAT przez Wykonawcę. Rozliczenie za pobrane paliwo będzie dokonywane od 1 dnia danego miesiąca do dnia ostatniego danego miesiąca. Termin wystawienia faktury za każdy z miesięcy wyznaczony jest do 10 dnia miesiąca kolejnego. Termin płatności faktury VAT będzie wynosił 21 dni od daty jej dostarczenia do siedziby Zamawiającego.
  7.Wykonawca musi posiadać stację paliw w odległości nie większej niż 5 km od siedziby Zamawiającego, liczonej jako długość trasy przejazdu po drogach publicznych.