Kogo reprezentuje osoba

Wojciechowski Adam Czesław

w KRS

Adam Czesław Wojciechowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Adam
Drugie imię:Czesław
Nazwisko:Wojciechowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Mikołów (Śląskie), Nowy Sącz (Małopolskie), Tychy (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frączek Maksymilian Dominik, Galemba Marcin Krzysztof, Jura Bartłomiej Sławomir, Kaczmarek Robert, Massalska Justyna Magdalena, Rechowicz Szawica Kamil Artur, Siejka Tomasz Flawiusz, Skrzypiec Robert Franciszek, Smolińska Jura Jagna Maria, Wojtasik Łukasz Witold
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frączek Maksymilian Dominik, Michalska Rechowicz Agnieszka, Myśliwiec Frączek Małgorzata Aleksandra, Rechowicz Szawica Kamil Artur, Skrzypiec Robert Franciszek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domogała Jacek, Fryzowicz Zbigniew, Growiec Marek Jerzy, Malec Dariusz Stanisław, Nowek Agnieszka, Zawiszowska Beata, Łaski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrona Wojciech
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Ryszard, Blacha Cieślik Karolina, Domogała Jacek, Domogała Tomasz Jacek, Fotyga Jarosław Andrzej, Fryzowicz Zbigniew, Kisiel Czesław, Marek Irena, Osowski Jacek Andrzej, Sok Henryk, Tomecki Ireneusz Wiesław, Uhl Tadeusz, Zawiszowska Beata, Łaski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zajączkowska Ejsymont Magdalena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustynowicz Cezary Zbigniew, Baryś Aleksander Mikołaj, Bogolubow Jan, Bogusławski Sebastian, Budzanowski Mikołaj Edward, Cierocka Leokadia, Czopek Elżbieta Stanisława, Dziedzic Kozłowska Małgorzata Jolanta, Gajdka Jacek Sławomir, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Koźlicki Jerzy Stanisław, Krężel Arkadiusz, Krohn Marlena Ewa, Królewicz Bartosz, Kuczmański Krzysztof, Kutnik Mirosław, Lisiecki Piotr Bolesław, Malik Maciej Jacek, Michniuk Jarosław, Mroczkowski Marek, Paw Przemysław Adam, Paździerski Arkadiusz, Pierzchała Tomasz Stanisław, Podlipski Andrzej, Pyszkowski Cezary Stanisław, Schab Maciej Jarosław, Siemieniec Janusz, Szafron Adam Henryk, Szeliga Piotr Tadeusz, Tokłowicz Paweł, Waldowska Małgorzata Anna, Waszkiewicz Sambor Józef, Wieczorek Roman Stanisław, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Zarzecki Bartłomiej Edward, Żółtowski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatka Andrzej Tadeusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Palka Urszula Anna, Łukowski Jan Bernard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukowska Małgorzata Elżbieta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blacha Cieślik Karolina, Domogała Jacek, Kotowski Leszek Stefan, Marek Irena Maria, Tomecki Ireneusz Wiesław, Zawiszowska Beata, Łaski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtyła Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajdka Jacek Sławomir, Malik Maciej Jacek, Mroczkowski Marek, Podlipski Andrzej, Tokłowicz Paweł, Wiśniewski Piotr Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kudłacik Marek Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rajczykowski Bartłomiej Antoni, Wojciechowska Sylwia

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Air Matrix Alpha Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000658446
  2. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  3. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  4. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  5. Aurora Tech Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000689888
  6. Biosep Technologies Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000621199
  7. Biuro Zarządzania Projektami Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000395481
  8. Boryszew Automotive Plastics Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000187920
  9. Boryszew Commodities Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490231
  10. Boryszew Components Poland Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000477887
  11. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  12. Boryszew Tensho Poland Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000270339
  13. Buena Cloud Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000246513
  14. Carina Silicones Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000166235
  15. Centrum Transferu Technologii Umk Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000503053
  16. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  17. Chefren Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000624524
  18. Citymox.com Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000596411
  19. Collegium Cogitantium, Kraków − KRS 0000240100
  20. Db 77 Consulting Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000549549
  21. Db 77 Cuw Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000755526
  22. Db 77 Lean Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000683994
  23. Dbr 77 Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000725551
  24. Develia S.A., Wrocław − KRS 0000253077
  25. Dobre Inwestycje Juda Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000420637
  26. Duda - Cars S.A., Poznań − KRS 0000233056
  27. Eastside-bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000560648
  28. Ec Business Creation Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000328863
  29. Ec Grupa Sp. Z O.O. W Krakowie, Kraków − KRS 0000101561
  30. Efitness S.A., Poznań − KRS 0000908260
  31. Egoo Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000443904
  32. Elana-energetyka Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000225209
  33. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  34. Enetech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000484919
  35. Eurometrex Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000196965
  36. Famak S.A., Kluczbork − KRS 0000076547
  37. Famur Finance Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000618105
  38. Famur S.A., Katowice − KRS 0000048716
  39. Ferro S.A., Skawina − KRS 0000289768
  40. Figo Net Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000365533
  41. Final S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000062921
  42. Fine Homes Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000679260
  43. Fłt Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126489
  44. Fpm S.A., Mikołów − KRS 0000015844
  45. Fundacja Agencja Rozwoju Regionalnego W Koszalinie, Koszalin − KRS 0000113256
  46. Fundacja Humanites - Sztuka Wychowania, Warszawa − KRS 0000368820
  47. Fundacja Milanówek - Przyjazne Miasto, Milanówek − KRS 0000228750
  48. Fundacja Patriotyzmu Gospodarczego, Warszawa − KRS 0000572850
  49. Fundacja Tdj Na Rzecz Edukacji i Rozwoju, Wieszowa − KRS 0000294837
  50. Gam Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000183556

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3d Technology Sp. Z O.O., Jarosław − KRS 0000640246
  2. Adatex Deweloper S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000451245
  3. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  4. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  5. Aero Login Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000378812
  6. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  7. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  8. Agrochem Puławy Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000433141
  9. Allcnet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546164
  10. Allerpasz Sp. Z O.O., Golub-dobrzyń − KRS 0000050826
  11. Anko System Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000230051
  12. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  13. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  14. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  15. Argon Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000118032
  16. Arttech Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000555592
  17. Astuto Bartuś, Huchrak Sp. J., Ruda Śląska − KRS 0000287546
  18. Astuto Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gliwice − KRS 0000408094
  19. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  20. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102
  21. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  22. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  23. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  24. Basf Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063691
  25. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  26. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  27. Batory Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000146089
  28. Benefis Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000077216
  29. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  30. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  31. Biuro Projektowo-inwestycyjne Proinvest Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000301998
  32. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  33. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  34. Bradus Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000018912
  35. Budexpol Skanska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000005237
  36. Capitea S.A., Warszawa − KRS 0000413997
  37. Centernet S.A., Warszawa − KRS 0000144651
  38. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  39. Chemical Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440349
  40. Ciech Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000022064
  41. Ciech Pianki Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000386719
  42. Ciech Soda Polska S.A., Inowrocław − KRS 0000423633
  43. Contratista General Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000265354
  44. Crown Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000489234
  45. Cube.itg S.A., Wrocław − KRS 0000314721
  46. Dom Maklerski Inc S.A., Poznań − KRS 0000371004
  47. Drim Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000027183
  48. Eagle Track Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393305
  49. Eastside Capital Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374964
  50. Ec Engineering Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000226786

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Wykonanie projektu budowlano-wykonawczego wzmocnienia konstrukcji stalowej budynku nadszybia szybu Gigant wraz z naprawą ścian zewnętrznych dla Ruchu II rejon Pstrowski..
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlano - wykonawczego wzmocnienia konstrukcji stalowej budynku nadszybia szybu Gigant wraz z naprawą ścian zewnętrznych w sposób umożliwiający uzyskanie przez Zamawiającego pozwolenia budowlanego - Decyzji Dyrektora Specjalistycznego Urzędu Górniczego w Katowicach na wykonanie robót. Projekt powinien zawierać: inwentaryzację budynku nadszybia (część wyższa, niższa , pomost) - 1 egz. w wersji papierowej, niezbędne uzgodnienia, opinie, zatwierdzenia, (w tym min. projekt powinien być uzgodniony pod względem zgodności z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej, wymagań BHP i ergonomii), informację do planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, część opisową i rysunkową - 4 egz. w wersji papierowej, 2 egz. w wersji elektronicznej, przedmiar robót - 4 egz. w wersji papierowej, 2 egz. w wersji elektronicznej (dla każdej części obiektu oddzielnie tj.: część wyższa, część niższa, pomost), kosztorysy inwestorskie - 4 egz. w wersji papierowej (dla każdej części obiektu oddzielnie tj.: część wyższa, część niższa, pomost). W projekcie należy uwzględnić: - ocenę stanu technicznego elementów obiektu, - wymianę obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych, - wymianę skorodowanych stalowych elementów konstrukcyjnych budynku po dokonaniu oceny ich stanu technicznego (zwłaszcza w części niższej budynku nadszybia), - rozszklenie spękanych i uszkodzonych okien, - uzupełnienie szklenia (ramy stalowe), - roboty antykorozyjne konstrukcji stalowej okien, - wykonanie robót antykorozyjnych istniejącej konstrukcji stalowej budynku i wymienionych elementów tej konstrukcji (słupy, rygle), - wykonanie nowych murów z cegły w polach w których zostały zlikwidowane ze względu na zły stan techniczny, - likwidację pomostu łączącego niższą część budynku nadszybia z budynkiem stacji kątowej uwzględniającą przełożenie instalacji biegnących przez ww. pomost tj.: magistrala teletechniczna, kable elektroenergetyczne 500 V kable elektroenergetyczne 380 V rurociąg c.o. rurociąg p.poż. rurociąg zimnej wody rurociąg sprężonego powietrza - należy zaprojektować ciąg komunikacyjny (schody stalowe) umożliwiające wejście do budynku stacji kątowej.

Inne osoby dla Wojciechowski Adam Czesław (60 osób):