Kogo reprezentuje osoba

Wójcik Robert

w KRS

Robert Wójcik

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Robert
Nazwisko:Wójcik
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Kraków (Małopolskie), Muszyna (Małopolskie), Tarnów (Małopolskie), Świdnica (Dolnośląskie)
Przetargi:45 w aktualnych firmach, 455 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzoza Andrzej Sebastian, Budryk Maciej, Błaszczak Beata, Cygan Paweł, Garbacik Mariusz, Głowaczewski Roman Edward, Huptys Wojciech Brunon, Janik Mirosław Waldemar, Kleszczewski Marek, Kotynia Barbara Maria, Kowalski Piotr, Kołodziej Krzysztof Stanisław, Kołodziej Piotr Leonard, Leszczyńska Ewa Danuta, Lot Grzegorz, Lundin Mikael Jan, Pacwa Irena, Pisarski Krystian Marek, Pol Jolanta Małgorzata, Rejner Andrzej Józef, Rodziewicz Tomasz, Rożek Anna Maria, Rutkowski Przemysław Maciej, Sadowska Gabriela Jolanta, Staniowska Tamara, Stanowska Krystyna Maria, Strużyk Mirosława, Wahlborg Torbjorn, Warchoł Rafał, Wyciślik Waldemar Jerzy, Zachwieja Arkadiusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochenek Ignacy Marian, Jaroszewicz Edward, Kleszczewski Marek, Kołodziej Piotr, Krutin Mirosław, Kwaśniewski Włodzimierz, Piesiak Andrzej, Pietras Zygmunt, Szumiejko Eugeniusz, Zasina Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stec Bogusław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białowąs Piotr Jacek, Borowiak Adam Maksymilian, Budryk Maciej, Cygan Paweł, Górniak Beata, Kleszczewski Marek Wojciech, Kliś Iwona Danuta, Kołodziej Piotr Leonard, Obrzud Jarosław Tomasz, Pacwa Irena Danuta, Pol Jolanta Małgorzata, Staniowska Tamara Krystyna, Struźyk Mirosława, Warchoł Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wahlborg Torbjorn

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargielska Grażyna, Burzej Jan Janusz, Cygan Paweł, Czerwik Andrzej Kazimierz, Duniec Jacek Kazimierz, Gołaś Andrzej, Guła Roman Stanisław, Hadyś Łukasz Marcin, Harężlak Kazimierz, Jasek Stefan, Krutin Mirosław Zygmunt, Kunowski Marian Andrzej, Lubera Dariusz Tadeusz, Onak Janusz Wiesław, Ordyna Piotr Jerzy, Pubrat Krzysztof Roman, Szczepanik Wacław, Szczerba Jerzy Tomasz, Sznajder Jan Janusz, Tokarski Stanisław Marian, Wąsek Joanna Barbara, Żarski Ireneusz Marian, Zygmunt Dariusz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zorychta Grażyna Ewa
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cygan Paweł, Dulian Agnieszka, Duniec Jacek, Grodny Jolanta Katarzyna, Kozioł Jan Piotr, Krupska Małgorzata Maria, Maziarka Antoni, Pudłowski Bogdan, Strączek Marek Józef, Szczerba Jerzy Tomasz, Sznajder Jan Janusz, Turaj Barbara Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzyński Marcin, Jachna Tomasz, Kman Artur Mariusz, Modrinić Marcin Zygmunt, Ordyna Piotr Jerzy, Rosa Zuzanna Jadwiga, Rzemyszkiewicz Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łotocka Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cygan Paweł, Dulian Agnieszka, Jachna Tomasz Jacek, Kleszczewski Marek, Kosiorek Leszek, Kołodziej Piotr, Krutin Mirosław, Luboń Alicja Bożena, Michalak Krystyna, Piesiak Andrzej Marian, Pubrat Krzysztof, Rzemyszkiewicz Jerzy, Szczerba Jerzy Tomasz, Sznajder Jan, Żarski Ireneusz, Zasina Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Topolski Jerzy Zdzisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewicz Marek Tadeusz, Bieńkowski Jacek Tadeusz, Bobowiec Michał Andrzej, Bochenek Ignacy Marian, Boś Bożena Marianna, Budryk Maciej Marek, Burzej Jan Janusz, Cygan Paweł, Czarny Jerzy, Dawiec Krzysztof, Duniec Jacek Kazimierz, Durkalec Krzysztof Wojciech, Dziedzic Dorota Urszula, Frącz Jacek, Gołaś Andrzej, Grelewski Marcin, Guła Roman Stanisław, Hadyś Łukasz Marcin, Harężlak Kazimierz, Jachna Tomasz Jacek, Jaroszewicz Edward, Jasek Stefan, Kleszczewski Marek Wojciech, Kolas Robert, Kosiorek Leszek, Kołodziej Krzysztof Stanisław, Kołodziej Piotr Leonard, Kropielnicka Anna Elżbieta, Krutin Mirosław Zygmunt, Krygier Jan Zygmunt, Kudraszew Imiesław Wojciech, Kulawik Ewa Beata, Kuźma Zbigniew, Kuźniak Krzysztof Kazimierz, Kwaśniewski Włodzimierz Kazimierz, Lubera Dariusz, Lukas Andrzej Krzysztof, Luty Włodzimierz, Maciocha Marek, Mońka Jerzy Andrzej, Nagłowski Michał, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Obrzud Jarosław Tomasz, Ochędzan Grzegorz Franciszek, Onak Janusz Wiesław, Ordyna Piotr Jerzy, Pabis Ryszard, Pawłowski Wojciech Ferdynand, Pietras Zygmunt, Pietraszko Jarosław, Pisarski Krystian Marek, Pubrat Krzysztof Roman, Purowski Kazimierz, Płaza Jerzy Jan, Radziwon Jolanta Ewa, Rzemyszkiewicz Jerzy, Sierszuła Artur Paweł, Skomudek Waldemar Józef, Ślifirczyk Maciej Kazimierz, Stępień Zbigniew, Stolarczyk Dariusz, Surma Krzysztof Witold, Suzdalewicz Bernatek Barbara Jadwiga, Szczepanik Wacław, Sztejnberg Bolesław, Szumiejko Eugeniusz, Telak Dorota, Tokarski Stanisław Marian, Wnęk Zdzisław Eugeniusz, Wodawski Marek Sławomir, Zasina Robert, Żurek Andrzej, Zygmunt Dariusz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziarkowski Andrzej Jerzy
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzyński Marcin, Janiszewska Barbara, Kman Artur, Krupska Małgorzata Maria, Modrinić Marcin, Onak Janusz Wiesław, Steindel Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziaja Maria
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewicz Marek Tadeusz, Bobowiec Michał Andrzej, Borek Zbigniew Stanisław, Błoch Mirosław Kazimierz, Dera Emilia Lucyna, Diehl Piotr, Mager Jerzy Paweł, Meger Henryk, Pasik Paweł, Piątyszek Zenon Jan, Pietek Ryszard Lech, Pubrat Krzysztof Roman, Rzemyszkiewicz Jerzy, Zaremba Przemysław Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żak Lech Adam
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambrożyński Marcin Dariusz, Białkowski Wiesław, Cygan Paweł, Duniec Jacek Kazimierz, Durkalec Krzysztof Wojciech, Gromadzka Dorota, Głowaczewski Roman Edward, Jachna Tomasz Jacek, Janik Mirosław Waldemar, Kleszczewski Marek Wojciech, Kolas Robert, Kosiorek Leszek, Koszałka Michał, Kozioł Bogdan Piotr, Kołodziej Krzysztof Stanisław, Kołodziej Piotr Leonard, Krutin Mirosław Zygmunt, Kulawik Ewa Beata, Luboń Alicja Bożena, Maciocha Marek Jan, Oleksy Bogusław Stanisław, Pawłowski Wojciech Ferdynand, Pietruszewicz Mariusz Janusz, Pisarski Krystian Marek, Rawecki Tomasz Michał, Rejner Andrzej Włodzimierz, Rzemyszkiewicz Jerzy, Sip Emilia Teresa, Skomudek Waldemar Józef, Wyciślik Waldemar Jerzy, Zasina Robert, Zimny Maciej Leon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyga Roman
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burzej Jan Janusz, Caban Mirosław Wojciech, Cygan Paweł, Czerwik Andrzej Kazimierz, Dulian Agnieszka, Duniec Jacek, Kubiak Jowita Kamila, Kubis Krzysztof Artur, Kunowski Marian, Myrda Andrzej Marek, Panowski Bartłomiej Michał, Wasek Joanna Barbara

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4steps Consulting Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000597214
  2. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  3. Agencja Mienia Reliqum Sp. Z O.O. W Liwkidacji, Wałbrzych − KRS 0000184994
  4. Am Invest Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000443672
  5. Artdoor Gabrych Zachwieja Sp. J., Ruda Śląska − KRS 0000248782
  6. Azirre Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000677979
  7. Bieszczadzkie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Z Siedzibą W Krośnie, Krosno − KRS 0000052488
  8. Biomasa Grupa Tauron Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000395659
  9. Browar Grybów Dystrybucja Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Siołkowa − KRS 0000196301
  10. Centralny System Wymiany Informacji Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000584319
  11. Con-energy Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000688087
  12. Db Cargo Polska S.A., Zabrze − KRS 0000057814
  13. Db Cargo Spedkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000001502
  14. Db Consult Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000279856
  15. Db Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029909
  16. Dolnośląski Ruch Samorządowy, Wrocław − KRS 0000643003
  17. Electromobility Poland S.A., Warszawa − KRS 0000651242
  18. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000349868
  19. Elster Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, M. Nowy Sącz − KRS 0000173400
  20. Enea Ciepło Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000121456
  21. Energetyka Cieplna W Kamiennej Górze Sp. Z O.O., Kamienna Góra − KRS 0000189517
  22. Epten Systems Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000597107
  23. Esv S.A., Siechnice − KRS 0000275474
  24. Esv Wisłosan Sp. Z O.O., Nowa Dęba − KRS 0000126982
  25. Esv2 Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000525080
  26. Esv3 Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000525086
  27. Esv4 Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000525059
  28. Esv5 Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000525067
  29. Esv6 Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000513554
  30. Esv7 Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000525121
  31. Esv8 Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000525089
  32. Esv9 Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000525130
  33. Euroregionalna Izba Przemysłowo - Handlowa W Jeleniej Górze, Jelenia Góra − KRS 0000184485
  34. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Im. Jana Amosa Komeńskiego W Lesznie, Leszno − KRS 0000153535
  35. Fundacja Rozwoju Samorządu Terytorialnego, Trzebinia − KRS 0000152151
  36. Fundacja Tauron, Katowice − KRS 0000418534
  37. Fundacja Teatru Śląskiego Wyspiański, Katowice − KRS 0000701623
  38. Fundacja Uniwersytetu Medycznego We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000051251
  39. Fundacja Via Facti, Katowice − KRS 0000266360
  40. Fundacja i Liceum Ogólnokształcącego Im. Kazimierza Brodzińskiego W Tarnowie Semper Primus, Tarnów − KRS 0000027010
  41. Giełda Papierów Wartościowych W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000082312
  42. Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A., Gliwice − KRS 0000013196
  43. Grupa Ożarów S.A., Warszawa − KRS 0000038326
  44. Infra Silesia S.A., Rybnik − KRS 0000226089
  45. Instal Kraków S.A., Kraków − KRS 0000042496
  46. Jarocin Sport Sp. Z O.O. W Jarocinie, Jarocin − KRS 0000162939
  47. Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000043974
  48. Kirchhoff Polska Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000051511
  49. Krokbud Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Biała Niżna − KRS 0000498998
  50. Kross Logistyka Sp. Z O.O., Przasnysz − KRS 0000722552

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Accord Next Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000047563
  2. Adama Manufacturing Poland S.A., Brzeg Dolny − KRS 0000011753
  3. Ade Line Logistic Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000308077
  4. Ade Line S.A. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000236981
  5. Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A., Chrzanów − KRS 0000225451
  6. Agencja Rozwoju Miasta S.A., Kraków − KRS 0000146404
  7. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000221599
  8. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  9. Akad Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000144985
  10. Alwro S.A. - Zakłady Odlewnicze, Wrocław − KRS 0000180276
  11. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  12. Armak Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000051523
  13. Auto Goppel - Poland Sp. Z O.O., Sławoszowice − KRS 0000215123
  14. Autozet Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000021333
  15. B3 Digital Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339611
  16. Bankowe Towarzystwo Finansowe Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000071755
  17. Białostockie Zakłady Graficzne S.A., Białystok − KRS 0000148154
  18. Biuro Centrum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000087037
  19. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt - Kraków S.A., Kraków − KRS 0000077824
  20. Biznespark Rokita Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000039889
  21. Casinos Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016809
  22. Centralna Szkoła Szybowcowa Aeroklubu Polskiego W Lesznie, Leszno − KRS 0000387892
  23. Centrum Wspierania Biznesu Partner Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000049551
  24. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  25. Convention Bureau - Wrocław, Wrocław − KRS 0000139886
  26. Coroplast Polska Sp. Z O.O., Dylaki − KRS 0000388121
  27. Coroplast Sp. Z O.O., Dylaki − KRS 0000063990
  28. Cube.itg S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000314721
  29. Cukrownia Świdnica S.A., Pszenno − KRS 0000094827
  30. Cukrownia i Rafineria Chybie S.A., Chybie − KRS 0000132656
  31. Czysta Energia - Żórawina Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000451708
  32. Dalkia Września S.A., Września − KRS 0000137737
  33. Db Schenker Rail Kolchem Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000068674
  34. Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000213275
  35. Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych, Wrocław − KRS 0000569860
  36. Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A., Wrocław − KRS 0000319739
  37. Dolnośląskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Wrocław − KRS 0000124065
  38. Dystrybucja Gliwice - Gze Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000063359
  39. Eco Jelenia Góra Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000034550
  40. Ekostyr Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000120598
  41. Elektrociepłownia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000023369
  42. Elektrociepłownia Victoria Pracownicza Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000068339
  43. Elektrociepłownia Victoria Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000094980
  44. Elektrownia Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000068505
  45. Emalia Olkusz S.A. Likwidacyjnej, Olkusz − KRS 0000298230
  46. Emalia Olkusz Sp. Z O.O., Olkusz − KRS 0000084189
  47. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  48. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  49. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  50. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000059080

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Świadczenie usługi oświetleniowej w okresie od lipca 2017 r. do czerwca 2020 r. dla punktów świetlnych stanowiących własność Miasta Rydułtowy (drugie postępowanie)
    Zamawiający: Miasto Rydułtowy, Rydułtowy
    1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi oświetleniowej miejsc publicznych, ulic, placów, mostów oraz dróg w Mieście Rydułtowy. 2. Zamówienie obejmuje punkty świetlne w ilości 307 szt – stanowiące własność Miasta Rydułtowy. Wykaz i krótka charakterystyka ww. punktów świetlnych stanowi załącznik nr 6 do SIWZ. 3. Usługa, o której mowa w ust. 1, obejmuje w szczególności: 1) bieżącą konserwację oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Rydułtowy, 2) utrzymanie jednoczesności świecenia punktów świetlnych w ilości nie mniejszej niż 95% całości, 3) wymianę uszkodzonych źródeł światła, opraw, elementów zabezpieczeń, wszystkich innych elementów osprzętu oświetlenia sieci napowietrznej i kablowej, 4) wymianę uszkodzonych drzwiczek, tabliczek bezpiecznikowych, uzupełnianie obejm i innych elementów słupów, 5) bieżące naprawy szaf oświetlenia ulicznego, 6) lokalizację uszkodzeń kabli, naprawę uszkodzonych kabli i przewodów napowietrznych, 7) wykonywanie nastawień urządzeń sterujących oświetleniem, 8) mycie kloszy opraw ulicznych przy wymianie źródeł światła, 9) mycie kloszy oświetlenia parkowego co najmniej raz w roku, 10) wycinkę gałęzi będących w kolizji z oprawami oświetlenia ulicznego, 11) utylizację wyeksploatowanych źródeł światła i innych zdemontowanych elementów sieci oświetlenia ulicznego, 12) kontrole inspekcyjne wykonywane wg ustaleń roboczych, 13) przywrócenie terenu (chodników, jezdni, zieleni) do stanu pierwotnego po wykonaniu robót eksploatacyjnych, 14) przeprowadzenie badań elektrycznych zgodnych z wymogami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t. j. Dz. U. z 2016 r. poz. 290 ze zm.).
  2. Świadczenie usługi oświetleniowej przez TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach z siedzibą przy ulicy Portowej 14a, 44-100 Gliwice na rzecz Gminy Tychy w okresie od 01 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r.
    Zamawiający: Prezydent Miasta Tychy, Tychy
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi oświetleniowej na infrastrukturze stanowiącej własność Wykonawcy – TAURON Dystrybucja S.A., polegającej na utrzymaniu i konserwacji 4272 szt. punktów świetlnych oświetlających ulice, place, zieleńce, chodniki, przejścia dla pieszych oraz drogi publiczne znajdujące się na terenie gminy Tychy.
  3. Usługa dystrybucyjna energii elektrycznej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Pszczelnik"
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik", Siemianowice Śląskie
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pszczelnik przy standardach jakościowych obsługi oraz parametrach technicznych energii elektrycznej określonych w obowiązujących przepisach wykonawczych ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. - Prawo energetyczne(Dz. U. z 2012r., poz. 1059 oraz z 2013r. poz. 984 i poz. 1238 z pózn. zm.).
  4. „Utrzymanie i konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bytom stanowiącego jej własność, obejmująca 2664 punktów świetlnych w 2017 roku”.
    Zamawiający: Gmina Bytom - Miejski Zarząd Dróg i Mostów, Bytom
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest utrzymanie i bieżąca konserwacja (wraz z naprawami eksploatacyjnymi) oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bytom stanowiącego jej własność, obejmującego 2664 punktów świetlnych.
  5. Usługa dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Śląskie Centrum Chorób Serca, Zabrze
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla budynków Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, na warunkach określonych w ustawie Prawo Energetyczne (Dz. U. z 2012 r., poz. 1059 z późn. zm.), kodeksie cywilnym oraz przepisach wydanych na ich podstawie
  6. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej
    Zamawiający: Instytut Techniki Górniczej KOMAG, Gliwice
    Określenie wielkości lub zakresu zamówienia: 1. Charakterystyka obiektów Zamawiającego i parametry techniczne: 1)adres: 44-101 Gliwice ul. Pszczyńska 37, 2)rodzaj: budynki administracyjno-biurowe, handlowo-usługowe, hale badawcze, 3)miejsce zamontowania licznika: rozdzielnia n.n. 400/230 V/V, 4)miejsce dostawy energii elektrycznej: stacja G11 – zaciski przekładników prądowych od strony zasilania, 5)parametry techniczne przyłączy pomiarowych: licznik energii elektrycznej czynnej z przekładnikami 50/5A/A, 6)wielkość mocy zamówionej (średniorocznie): 500 kW, 7)grupa taryfowa: B21, 8)grupa przyłączeniowa: III, 9)wielkość zabezpieczenia przelicznikowego: układ pośredni, 10)wielkość mocy przyłączeniowej: 1100 kW; 2. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie 1 roku wyniesie 1 300 MWh 3. Świadczenie usług dystrybucji odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (tekst jednolity Dz. U. z 2012 r., poz. 1059 z późn. zm.) oraz przepisach wykonawczych do tej ustawy, w szczególności z standardami obsługi odbiorców określonymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 r. w sprawie szczególnych warunków funkcjonowania systemu energetycznego (Dz. U. z 2007 r. Nr 93 poz. 623 z późn. zm.) i polskimi normami. 4. Wykonawca będzie odpowiedzialny za bieżące i długookresowe bezpieczeństwo funkcjonowania tego systemu w tym jego eksploatację, konserwację i remonty.
  7. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej - sieć oświetlenia ulicznego w Skrbeńsku na odgałęzieniu ulicy Zielonej
    Zamawiający: Gmina Godów, Godów
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej przez Tauron Dystrybucja S.A. Oddział Gliwice dla nowego punktu poboru Gminy Godów - sieć oświetlenia ulicznego w Skrbeńsku na odgałęzieniu ul. Zielonej (umowa przyłączeniowa nr W/PGL/2067/2013/KDZ/1944/2013 z dnia 21.03.2013r.)
  8. Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla następujących obiektów m.in.: oświetlenie uliczne na terenie miasta Piekary Śląskie, sygnalizacji świetlnych na terenie miasta Piekary Śląskie, budynków Urzędu Miasta
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
    Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla następujących obiektów m.in.:
    oświetlenie uliczne na terenie miasta Piekary Śląskie,
    sygnalizacji świetlnych na terenie miasta Piekary Śląskie,
    budynków Urzędu Miasta
  9. Usługa dystrybucyjna energii elektrycznej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pszczelnik
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik", Siemianowice Śląskie
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pszczelnik przy standardach jakościowych obsługi oraz parametrach technicznych energii elektrycznej określonych w obowiązujących przepisach wykonawczych ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. - Prawo energetyczne (Dz. U. z 2012 r., poz. 1059 oraz z 2013 r. poz. 984 i poz. 1238 z pózn. zm.)
  10. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektu targowiska przy ul. Jagiełły w Zabrzu
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu Sp. z o.o., Zabrze
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektu targowiska przy ul. Jagiełły w Zabrzu
  11. Dystrybucja energii elektrycznej do obiektu Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Katowice
    Realizacja usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach przy ul. Pośpiecha 14. Zamówienie będzie realizowane od dnia 01.01.2016 r. na czas nieokreślony
  12. Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulicznego zlokalizowanego na terenie gminy Lyski
    Zamawiający: Gmina Lyski, Lyski
    Zamówienie obejmować będzie świadczenie usług dystrybucyjnych dla 51 punktów poboru energii elektrycznej (PPE) stanowiących sieć oświetlenia ulicznego na terenie gminy Lyski. Wielkość pobieranej energii szacuje się na 480 MWh rocznie (+/- 10%)
  13. Utrzymanie i konserwacja oświetlenia ulicznego, stanowiącego własność Gminy Bytom w 2016 roku.
    Zamawiający: Gmina Bytom - Miejski Zarząd Dróg i Mostów, Bytom
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest utrzymanie i bieżąca konserwacja (wraz z naprawami eksploatacyjnymi) oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bytom stanowiącego jej własność, obejmującego 2.422 punkty świetlne.
    Termin wykonania zamówienia: od zawarcia umowy (przy czym nie wcześniej niż od 01.01.2016r.) do dnia 31.12.2016r.
  14. Świadczenie usługi oświetleniowej z uwzględnieniem poprawy jakości i efektywności oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój
    Zamawiający: Administracja Zasobów Komunalnych, Goczałkowice-Zdrój
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi oświetleniowej o podwyższonym standardzie polegającej na oświetlaniu: ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie Gminy Goczałkowice - Zdrój w zakresie infrastruktury oświetleniowej stanowiącej własność TAURON Dystrybucja S.A.
  15. Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na oświetleniu ulic, chodników, skwerów, otwartych parków, zieleńców i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie gminy.
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
    Oświetlenie ulic, chodników, skwerów otwartych parków, zieleńców, przejść dla pieszych
  16. Świadczenie usługi oświetleniowej o podwyższonym standardzie polegającej na oświetleniu: ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie Miasteczka Śląskiego, Żyglina i Żyglinka
    Zamawiający: Gmina Miasteczko Śląskie, Miasteczko Śląskie
    Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi oświetleniowej o podwyższonym standardzie polegającej na oświetleniu: ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie Miasteczka Śląskiego, Żyglina i Żyglinka. Przedmiot zamówienia obejmuje eksploatację 804 szt. opraw ulicznych usytuowanych w obrębie sieci elektroenergetycznej będącej własnością przedsiębiorstwa TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach
  17. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o w Łaziskach Górnych
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o., Łaziska Górne
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby wybranych, niżej wymienionych obiektów Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Łaziskach Górnych. W ilości 1199200 kWh.
  18. Przesył i dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, Wodzisław Śląski
    Przesył i dystrybucja energii elektrycznej w Powiatowym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim. Szpital Rydułtowy- grupa taryfowa C 11- budynek Administracji; grupa taryfowa C 21- pozostałe budynki; Szpital Wodzisław Śląski- grupa taryfowa C 11 -budynek Administracji, budynek ZPS grupa taryfowa C 23- zasilanie rezerwowe grupa taryfowa B 23- zasilanie podstawowe
  19. Usługi utrzymania oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Racibórz
    Zamawiający: Miasto Racibórz, Racibórz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania oświetlenia ulicznego na terenie miasta Racibórz w terminie Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) bieżącą konserwację oświetlenia ulicznego na terenie Gminy w ilości 3 853 sztuk, b) utrzymanie świecenia punktów świetlnych w ilości nie mniejszej niż 97% całości, c) wymianę uszkodzonych źródeł światła, elementów zabezpieczeń, wszystkich innych elementów osprzętu punktów świetlnych, d) bieżące naprawy szaf oświetlenia ulicznego, e) lokalizację uszkodzeń kabli, naprawę uszkodzonych kabli i przewodów napowietrznych, f) wykonywanie nastawień urządzeń sterujących oświetleniem, g) mycie kloszy opraw ulicznych przy wymianie źródeł światła, h) wycinka gałęzi będących w kolizji z punktami świetlnymi, i) utylizację wyeksploatowanych źródeł światła, k) kontrole inspekcyjne wykonywane wg ustaleń roboczych, l) przywrócenie terenu (chodników, jezdni, zieleni) do stanu pierwotnego po wykonaniu robót eksploatacyjnych
  20. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Bytom reprezentowana przez Prezydenta Miasta, Bytom
    Przedmiot zamówienia obejmuje usługę dystrybucji energii elektrycznej do nieruchomości pozostających w zarządzie Gminy Bytom określonych w załącznikach nr 1 i 2 do umowy w okresie od 01.01.2015 r. do 31.12.2015 r..
  21. Usługa dystrybucyjna energii elektrycznej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pszczelnik.
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik", Siemianowice Śląskie
  22. Usługi przesyłu - dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu w roku 2015
    Zamawiający: Gmina Bytom Ośrodek Sportu i Rekreacji, Bytom
  23. Utrzymanie i konserwacja oświetlenia ulicznego i zewnętrznego, stanowiącego własność Gminy Bytom w 2015 roku
    Zamawiający: Gmina Bytom - Miejski Zarząd Dróg i Mostów, Bytom
  24. Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla następujących obiektów m.in.: - oświetlenie uliczne na terenie miasta Piekary Śląskie, - sygnalizacji świetlnych na terenie miasta Piekary Śląskie, - budynków Urzędu Miasta Piekary Śląskie przy ul. Bytomskiej 84 i 92.
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
  25. Usługa dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Śląskie Centrum Chorób Serca, Zabrze
  26. Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie Gminy Rudziniec
    Zamawiający: Gmina Rudziniec, Rudziniec
  27. Usługi utrzymania oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Racibórz
    Zamawiający: Miasto Racibórz, Racibórz
  28. Usługi dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
    Zamawiający: Sąd Okręgowy, Jelenia Góra
  29. wyłonienie Wykonawcy przyłączenia do sieci Przedsiębiorstwa Energetycznego obiektów Wydziału Chemii UJ w Krakowie. Nr sprawy: CRZP/UJ/251/2014
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński, Kraków
  30. Dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr. hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu, Wrocław
  31. Konserwacja sieci oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Liszki
    Zamawiający: Gmina Liszki, Liszki
  32. Usługa serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego będącego własnością Tauron Dystrybucja S.A
    Zamawiający: Gmina Mściwojów, Mściwojów
  33. Konserwacja i eksploatacja urządzeń oświetlenia dróg, ulic i placów na terenie Gminy Miejskiej Świeradów-Zdrój
    Zamawiający: Gmina Miejska Świeradów-Zdrój, Świeradów-Zdrój
  34. Dystrybucja energii elektrycznej do budynku ZUS w Zakopanem ul. Gimnazjalna 8
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Nowym Sączu, Nowy Sącz
  35. Usługi dystrybucji energii elektrycznej - nr sprawy- 43/PN/14.
    Zamawiający: Gliwickie Centrum Medyczne Sp. z o.o., Gliwice
  36. Świadczenie usługi oświetlenia drogowego dla Gminy Miasta Dębica urządzeniami będącymi na majątku Tauron Dystrybucja S.A
    Zamawiający: Gmina Miasta Dębicy, Dębica
  37. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla punktu poboru należącego do Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych - Partynice
    Zamawiający: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice, Wrocław
  38. Świadczenie na rzecz Spółki Celowej AQUA - ZDRÓJ Sp. z o.o. usług dystrybucji energii elektrycznej w okresie od 1 kwietnia 2014r. do 31 marca 2016r.
    Zamawiający: Spółka Celowa Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne "AQUA-ZDRÓJ" Sp. z o. o., Wałbrzych
  39. serwis sieci i urzadzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy na 2014r.
    Zamawiający: Gmina Gogolin, Gogolin
  40. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Powiat Wałbrzyski, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu, Wałbrzych
  41. Świadczenie serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Świebodzice
    Zamawiający: Gmina Świebodzice, Świebodzice
  42. Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Zespołu Szkół i Placówek im.H.Kołłątaja , 42-400 Zawiercie , ul.Miodowa 1 .
    Zamawiający: Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Zawierciu, Zawiercie
  43. Świadczenie usługi przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich
    Zamawiający: Urząd Komunikacji Elektronicznej, Warszawa
  44. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Powstańców Sląskich 3
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
  45. BZP.271.28.2014 Ustalenie warunków umowy dzierżawy słupów elektroenergetycznych dla zawieszania opraw oświetlenia ulicznego na teranie miasta Zakopane
    Zamawiający: Gmina Miasta Zakopane, Zakopane
  46. Dystrybucja energii elektrycznej dla przyłącza rezerwowego w budynku UM w Jaworznie przy pl. Górników 5
    Zamawiający: Urząd Miejski, Jaworzno
  47. Świadczenie usługi przesyłu energii elektrycznej do obiektów Karpackiego Ośrodka Wsparcia Straży Granicznej w Nowym Sączu, położonych przy ul. I Pułku Strzelców Podhalańskich 5 w Nowym Sączu.
    Zamawiający: Karpacki Ośrodek Wsparcia Straży Granicznej w Nowym Sączu, Nowy Sącz
  48. Zamówienie z wolnej ręki na usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrxzeby obiektów Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych - Partynice
    Zamawiający: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice, Wrocław
  49. Eksploatacja i Konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Bukowno w 2014 r.
    Zamawiający: Gmina Bukowno - Urząd Miejski, Bukowno
  50. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla miasta Nowego Sącza. a)usługa dystrybucji energii elektrycznej do oświetlenia ulicznego miasta Nowego Sącza. b)usługa dystrybucji energii elektryczne do budynków administracyjnych Urzędu Miasta oraz Komitetów Osiedlowych.
    Zamawiający: Miasto Nowy Sącz, Nowy Sącz
  51. Dystrybucja energii elektrycznej do obiektu ZUS Inspektorat w Katowicach przy ul. gen. Józefa Longina Sowińskiego 2
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie, Chorzów
  52. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla miasta Nowego Sącza, tj.: a)usługi dystrybucji energii elektrycznej do oświetlenia ulicznego dla miasta Nowego Sącza, b)oraz usługa dystrybucji dla budynków administracyjnych Urzędu Miasta oraz Komitetów Osiedlowych.
    Zamawiający: Miasto Nowy Sącz, Nowy Sącz
  53. Dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Bojszowy oraz jednostek organizacyjnych Gminy Bojszowy
    Zamawiający: Gmina Bojszowy, Bojszowy
  54. Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na oświetlaniu ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie Gminy Pszczyna.
    Zamawiający: Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyna
  55. Dystrybucja energii elektrycznej do obiektu Starostwa Powiatowego w Wołowie
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Wołowie, Wołów
  56. Usługa serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Prudnik
    Zamawiający: Gmina Prudnik, Prudnik
  57. Bieżąca eksploatacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Radlin
    Zamawiający: Urząd Miasta Radlin, Radlin
  58. Dystrybucja energii elektrycznej do budynku A Wojewódzkiego Centrum Psychiatrii Długoterminowej w Stroniu Śląskim
    Zamawiający: Wojewódzkie Centrum Psychiatrii Długoterminowej w Stroniu Śląskim Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Stronie Śląskie
  59. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie z wolnej ręki na świadczenie usług dytrybucji energii elektrycznej dla 3 Przychodni w Katowicach- Sprawa ZWR/5/U/2014
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Katowicach "Moja Przychodnia", Katowice
  60. Zawarcie umowy kompleksowej na sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie, Kraków
  61. CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE DLA ZAKŁADU OPIEKUŃCZO LECZNICZEGO MOŚCICKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Zamawiający: Mościckie Centrum Medyczne Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Tarnów
  62. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika w Tarnowie.
    Zamawiający: Specjalistyczny Szpital im. Edwarda Szczeklika, Tarnów
  63. Przyłączenie do sieci dystrybucyjnej stacji transformatorowej jaz - śluza zlokalizowanej w Prawikowie, gm. Wołów, nr działki 527/7 obręb Prawików
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Wrocław
  64. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na rzecz Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu oraz podległych jej Prokuratur Rejonowych
    Zamawiający: Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu, Wrocław
  65. Świadczenie usługi oświetlania miejsc publicznych i dróg na terenie gminy Woźniki
    Zamawiający: Gmina Woźniki, Woźniki
  66. zakup usługi dystrybucyjnej energii elektrycznej
    Zamawiający: Zespół Szkół Ogólnokształcących, Bielsko-Biała
  67. Ogłoszenie o zawarciu umowy na konserwację sieci oświetlenia ulicznego na terenie gminy Czernichów w roku 2014
    Zamawiający: Urząd Gminy Czernichów, Czernichów
  68. Świadczenie usług w zakresie konserwacji publicznych instalacji oświetleniowych, serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego, które stanowią własność TAURON Dystrybucja S.A. na terenie Miasta Chojnów.
    Zamawiający: Urząd Miejski w Chojnowie, Chojnów
  69. Zaprasza do złożenia oferty na świadczenie usługi oświetleniowej na części sieci stanowiących własność TAURON Dystrybucja S.A.a znajdujących się na terenie miasta Legnicy.
    Zamawiający: Zarząd Dróg Miejskich, Legnica
  70. Usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektu administrowanego przez Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji
    Zamawiający: Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Bielsko-Biała
  71. świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do wybranych Biur Powiatowych Dolnośląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR
    Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Dolnośląski Oddział Regionalny, Wrocław
  72. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej - oświetlenie uliczne na terenie miasta Jaworzna w roku 2014
    Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie, Jaworzno
  73. Utrzymanie instalacji oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych na terenie Gminy Walce
    Zamawiający: Gmina Walce, Walce
  74. Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na utrzymaniu sprawności technicznej infrastruktury służącej oświetlaniu: ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie Gminy Zbrosławice.
    Zamawiający: Gmina Zbrosławice, Zbrosławice
  75. Przyłączenie do sieci dystrybucyjnej Tauron Dystrybucja S.A.
    Zamawiający: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto, Kraków
  76. usługi dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, Oświęcim
  77. świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej, znak sprawy: ZWR-1-2014
    Zamawiający: Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej im. A.Krupkowskiego PAN w Krakowie, Kraków
  78. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby SPZOZ Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku
    Zamawiający: SPZOZ Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, Rybnik
  79. Dystrybucja energii elektrycznej ZKP 27/2013
    Zamawiający: Urząd Skarbowy w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
  80. Konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wielowieś
    Zamawiający: Gmina Wielowieś, Wielowieś
  81. Świadczenie usług serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Wisznia Mała będącego własnością TAURON Dystrybucja S.A.
    Zamawiający: Gmina Wisznia Mała, Wisznia Mała
  82. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Bytom reprezentowana przez Prezydenta Miasta, Bytom
  83. Sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie, Kraków
  84. Dystrybucja energii elektrycznej dla budynków będących w administrowaniu Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach
    Zamawiający: Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej, Mysłowice
  85. na rzecz Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu usługi dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Szpital Chorób Płuc Orzesze, Orzesze
  86. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej w budynku Domu Pomocy Społecznej
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Wadowice
  87. świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Sądu Rejonowego w Dzierżoniowie, przy ul. Świdnickiej 51
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie, Dzierżoniów
  88. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Sądu Rejonowego w Dębicy, ul. Słoneczna 3, 39-200 Dębica.
    Zamawiający: Sąd Rejonowy, Dębica
  89. Przedmiotem zamówienia jest usługa dystrybucji energii elektrycznej przez Operatora Systemu Dystrybucji
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej im. Świętego Ojca Pio w Dębicy, Dębica
  90. Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej.
    Zamawiający: Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej, Wisznia Mała
  91. Konserwacja i bieżące utrzymanie instalacji oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Poczesna
    Zamawiający: Gmin Poczesna, Poczesna
  92. Serwis sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na terenie miasta i gminy Chocianów
    Zamawiający: Gmina Chocianów, Chocianów
  93. Postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki na świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie
  94. dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Zakład Usług Komunalnych, Gorzów Śl.
  95. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Gminy Raba Wyżna oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Raba Wyżna, Raba Wyżna
  96. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej w budynkach Starostwa Powiatowego w Wadowicach.
    Zamawiający: Powiat Wadowicki, Wadowice
  97. Zamówienie z wolnej ręki na świadczenie usługi ciągłej dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Gminnego Ośrodka Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach.
    Zamawiający: Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach, Zgorzelec
  98. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, Wisznia Mała
  99. Usługa dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szewcach, Wisznia Mała
  100. zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wiszni Małej, Wisznia Mała
  101. Prowadzenie eksploatacji i konserwacji urządzeń oświetlenia drogowego na terenie miasta Świdnicy
    Zamawiający: Prezydent Miasta Świdnicy, Świdnica

Inne osoby dla Wójcik Robert (54 osoby):