Kogo reprezentuje osoba

Wójcikowski Marek Sylwester

w KRS

Marek Sylwester Wójcikowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Sylwester
Nazwisko:Wójcikowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1962 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Jelenia Góra (Dolnośląskie), Kielce (Świętokrzyskie), Opoczno (Łódzkie), Warszawa (Mazowieckie), Żary (Lubuskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adam Chris, Augustyniak Piotr, Bagiński Jacek Andrzej, Bodnar Zbigniew Jakub, Boni Michał Jan, Brylak Andrzej, Chmal Arkadiusz, Czakański Marian, Dankowiakowski Tomasz, Dziedzic Zdzisław Jerzy, Frąckowiak Sławomir Mieczysław, Gacki Ferdynand Jan, Godlewski Mirosław, Górecki Adam Roman, Grelowski Maciej, Grzybowski Witold Adam, Gutarowski Dariusz Paweł, Iwan Robert, Kacprzyk Aleksander, Karkowska Teresa, Karski Rafał Szymon, Koćmiel Zbigniew Michał, Koczwara Jacek Krzysztof, Korneta Bogusław Wiesław, Korneta Bożena Teresa, Krok Jerzy Dariusz, Kryjak Jan, Oglęcki Grzegorz, Owczarska Marianna, Partyka Janusz, Petryka Jacek, Prokopowicz Zbigniew, Przybylski Zenon, Sadura Zbigniew, Sadłoń Józef Stefan, Skwara Waldemar Jan, Sobolewski Krzysztof Robert, Szymański Zbisław Wiktor, Wojtkowski Ryszard, Wrzosek Włodzimierz, Zarin Heath, Żehaluk Piotr, Łycyniak Marek Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stępień Barbara
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kacperski Andrzej, Klimek Jerzy Stanisław, Knaflewski Stanisław Mikołaj, Krzak Robert Tomasz, Rosochowicz Jan Mieczysław, Walendowski Dawid Melchior, Zasępa Michał Borys

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Whiting William
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielinis Jonas, Budzeń Dariusz Marek, Dahms Hagen, Fic Krystyna, Gajowniczek Mariusz, Idziak Andrzej Marian, Jafra Stanisław, Jędrzejuk Marcin, Jeżyk Ryszard, Jurgelenas Saulius, Jurkievicius Elvis, Kirijanovas Eladijus, Kuban Tomasz Marek, Madej Henryk, Milkuviene Ruta, Nerijus Drobavicius, Olbryś Waldemar Krzysztof, Oracz Ireneusz, Ornowski Grzegorz, Osuch Paweł, Petr Jan, Pietrasz Tadeusz, Roswell Chai - Onn Robert, Sośnik Piotr Ryszard, Stępień Waldemar, Sudavicius Tomas, Sulinis Darius, Sulnis Darius, Urbonaviciute Inga, Woźniak Wojciech Tomasz, Wroniak Marek, Łuczyński Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukowski Jacek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bjorklund Goran, Jaszczak Sławomir Tadeusz, Materazzi Federico, Ogliengo Vittorio, Panizzi Umberto, Poloni Angelo, Simoni Filippo, Spiliopoulos George

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wronka Mieczysław Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Adam Józef, Bialik Sławomir, Boćkowska Joanna Małgorzata, Grabczan Tomasz Mirosław, Gulka Rafał Tomasz, Kuriata Monika Agnieszka, Mania Rafał Tomasz, Matejczyk Mariusz, Osiński Piotr Paweł, Szperkowska Maria Jolanta, Zakrzewska Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopuszko Artur Sebastian
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bistuła Waldemar, Chruszczyk Robert Józef, Głogowski Krzysztof, Mąkosa Mirosław, Owczarska Marianna, Pietruszewski Marek Zygmunt, Róg Marek Adam, Stępień Włodzimierz Andrzej, Sujka Jolanta Małgorzata, Świątek Stanisław Ignacy, Szczygłowski Janusz, Szymański Zbisław Wiktor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rogulski Roman Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dmochowski Wojciech Mateusz, Oglęcki Grzegorz Sławomir, Prokopowicz Zbigniew

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3m Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000383017
  2. Absolvent.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447104
  3. Access Service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000288033
  4. Administracja i Zarządzanie Gwiazda Morza Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Chałupy − KRS 0000437969
  5. Aj Sp. Z O.O., Sulejjówek − KRS 0000358547
  6. Aj Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Sulejówek − KRS 0000369727
  7. Akademia Świadomego Człowieka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000605227
  8. Akademia Świadomego Człowieka Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000606324
  9. Akomex Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Starogard Gdański − KRS 0000358550
  10. Altamira Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000645872
  11. Altamira Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000648421
  12. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  13. Apeiron Synthesis S.A., Wrocław − KRS 0000455480
  14. Apteka Gemini Hütter Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000582683
  15. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  16. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  17. Augeo Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333150
  18. Avida Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000326412
  19. Barilla Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000077010
  20. Bateko Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000491990
  21. Bateko Trading Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000690490
  22. Bk Jk Ventures Sp. Z O.O., Laski − KRS 0000058950
  23. Brogedon Sp. Z O.O., Józefosław − KRS 0000684968
  24. Cadogan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414430
  25. Celon Pharma S.A., Kiełpin − KRS 0000437778
  26. Centrum Inicjatyw Zawodowych, Warszawa − KRS 0000696952
  27. Centrum Medyczne Mavit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035148
  28. Ceramika Serwis Sp. Z O.O., Opoczno − KRS 0000135448
  29. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  30. Colne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576022
  31. Dakma Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000281628
  32. Dakma Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000584773
  33. Dauphine Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000438143
  34. Delic-pol S.A., Kamyk − KRS 0000296168
  35. Drukpak Sp. Z O.O., Aleksandrów Kujawski − KRS 0000550346
  36. Dsa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147985
  37. E-helper Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000387943
  38. E-partners Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000382717
  39. Echo - Galeria Amber Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000393628
  40. Echo - Park Rozwoju Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000422457
  41. Echo Polska Properties Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541969
  42. Echo Tarnowa Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000122915
  43. Efektywność Energetyczna Dla Polski Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000508473
  44. Elektrownia Wiatrowa Gniewino Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000258407
  45. Emo-farm Sp. Z O.O., Ksawerów − KRS 0000147075
  46. Energetyczne Towarzystwo Finansowo - Leasingowe Energo - Utech S.A., Poznań − KRS 0000033439
  47. Epp Development 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000693216
  48. Epp Development 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000703976
  49. Epp Development 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000710553
  50. Epp Office - Astra Park Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000407052

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3g Network Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246982
  2. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  3. Abc Data S.A., Warszawa − KRS 0000287132
  4. Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051978
  5. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  6. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  7. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000046440
  8. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  9. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  10. Agros-herby Sp. Z O.O., Herby − KRS 0000062742
  11. Ahold Polska Real Estate Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000025282
  12. Akcent 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269322
  13. Alfa Consulting Klimek i Wspólnicy Sp. J., Zielonki − KRS 0000285682
  14. Allpharmed Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000160969
  15. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  16. Altus Corporate Finance S.A., Warszawa − KRS 0000294041
  17. Alumetal Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000053925
  18. Alupol Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000016674
  19. Aluprof S.A., Bielsko-biała − KRS 0000106225
  20. Alutech Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000027494
  21. Amon Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000254828
  22. Aper Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000023297
  23. Apteki Polskie S.A., Kraków − KRS 0000015498
  24. Archiwum Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341362
  25. Ariane Investment Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236823
  26. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000104838
  27. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  28. Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Bz Wbk S.A., Warszawa − KRS 0000005940
  29. Avon Distribution Polska Sp. Z O.O., Garwolin − KRS 0000044063
  30. Azs Koszalin S.A., Koszalin − KRS 0000265958
  31. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  32. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  33. Barista S.A., Warszawa − KRS 0000368581
  34. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  35. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  36. Bauma Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141138
  37. Bausch Lomb Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000243758
  38. Bautecht Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000437056
  39. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  40. Biomedic Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000048531
  41. Biotech Varsovia Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000362184
  42. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  43. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  44. Bloober Team S.A., Kraków − KRS 0000380757
  45. Borowskie Kopalnie Granitu Sp. Z O.O., Borów − KRS 0000068049
  46. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  47. Brok - Dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000024362
  48. Budexpo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320870
  49. Budownictwo i Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106976
  50. Bystrzyckie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000064349

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. dostarczenie wraz z montażem zestawu stacjonarnych monitorów promieniowania gamma-neutronowego na Drogowym Przejściu Granicznym w Gronowie.
    Zamawiający: Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki, Olsztyn
    1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) dostarczenie i zamontowanie zestawu stacjonarnych monitorów promieniowania gamma-neutronowego na Drogowym Przejściu Granicznym w Gronowie, 2) zdemontowanie jednego z dotychczas funkcjonujących monitorów promieniowania VM250AGN-44P i zamontowanie go w miejscu wskazanym przez zamawiającego, 3) w ramach montażu urządzeń wykonawca wykona fundamenty do posadowienia dostarczonych stacjonarnych monitorów promieniowania gamma-neutronowego oraz zdemontowanego wcześniej monitora promieniowania VM250AGN-44P wraz z niezbędnym okablowaniem, 4) uruchomienie zamontowanych urządzeń. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia. 3. Opis znajdujący się w załączniku nr 6 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi i/lub użytkowymi. 4. Wykonawca dostarczy produkty objęte przedmiotem zamówienia na Drogowe Przejście Graniczne w Gronowie, 14-500 Braniewo oraz dokona montażu i uruchomienia w miejscu wskazanym przez zamawiającego. 5. Dostarczenie produktów objętych przedmiotem zamówienia nastąpi w dniach pracy zamawiającego, własnym staraniem wykonawcy i na koszt wykonawcy. 6. Dostarczone urządzenia objęte przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad technicznych, dopuszczone do obrotu i stosowania, zgodne z wymaganiami określonymi w specyfikacji istotnych warunków zamówienia. 7. Przedmiot zamówienia wykonywany będzie przez wykonawcę na czynnym przejściu granicznym, w związku z czym sposób jego realizacji wymaga uzgodnienia z zamawiającym w celu zapewnienia w tym okresie prawidłowego funkcjonowania przejścia granicznego. 8. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
  2. Dostawa stacjonarnych monitorów promieniowania gamma i neutronowego z przeznaczeniem dla Terminalu Wojskowego Portu Lotniczego w Warszawie
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa nr 4198, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest Dostawa, instalacja i uruchomienie fabrycznie nowych, stacjonarnych monitorów promieniowania gamma i neutronowego do kontroli osób i osób z bagażem podręcznym w strefie z przeznaczeniem dla Terminalu Wojskowego Portu Lotniczego w Warszawie.
    Część szczegółowa
    W celu realizacji zadania objętego postępowaniem przetargowym należy wykonać następujące działania
    1.Dostarczyć systemy w ustalonym w umowie terminie i zainstalować w miejscach wskazanych przez Zamawiającego.
    2.Przeszkolić personel Zamawiającego do obsługi systemów - zgodnie z wymaganiami
    w zakresie serwisowym i eksploatacyjnym urządzeń. Ilość szkolonych 10 osób -szkolenia odbędą się w terminie do 10 dni po zamontowaniu systemów-Dostawca wystawi imienne zaświadczenia dla uczestników szkolenia potwierdzające nabycie kwalifikacji w zakresie niezbędnym dla prawidłowej i bezpiecznej obsługi oraz eksploatacji systemów.
    III.Specyfikacja techniczna systemu
    Fabrycznie nowe, stacjonarne monitory promieniowania gamma i neutronowego do kontroli osób i osób z bagażem podręcznym w strefie nie mniejszej niż
    3 m szerokości i 2 m wysokości - 3 komplety - do stworzenia zamkniętej strefy.
    Zamawiający określa -komplet- w skład którego chodzą
    1.bloki detekcji - 2 szt.
    2.sygnalizator akustyczny - 1 szt.
    3.sygnalizator optyczny - 1 szt.
    4.panel operatorski
    - komputer z ekranem dotykowym,
    - drukarka,
    - gniazdo USB.
    Wymagania techniczne dla wymienionego systemu są określone w -Zaleceniach Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej z Wiednia-dokument IAEA z 2006 r. pt. -Technical and functional specifications for border monitoring equipment-,
    Wymagania ogólne dla urządzenia
    Funkcją stacjonarnych monitorów promieniowania gamma i neutronowego do kontroli osób i osób z bagażem podręcznym w strefie do 3 m szerokości i 2 m wysokości jest
    1.Detekcja promieniowania gamma i neutronowego.
    2.Skuteczne wykrywanie nawet znikomych ilości substancji radioaktywnych
    i materiałów nuklearnych.
    3.Monitorowanie nielegalnego transferu materiałów radioaktywnych i jądrowych.
    4.System nie może stanowić zagrożenia dla zdrowia pasażerów, operatorów lub osób postronnych, zgodnie z krajowymi przepisami dotyczącymi promieniowania jądrowego i radioaktywnego.
    5.Działanie systemu nie może powodować szkód ani zmian jakościowych bagażu oraz jego zawartości.
    Dostawca systemu zapewni bezpłatne szkolenia dla 10 osób w języku polskim. Szkolenia odbędą się w terminie do 10 dni po zamontowaniu systemów, powinny być jednym z elementów wynikających z ramowego programu instruktażu stanowiskowego zawartego w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy -Dz. U. z 2004 r., Nr 180, poz. 1860-. Dostawca zapewni materiały szkoleniowe w języku polskim dla wszystkich uczestników szkolenia. Na zakończenie szkolenia Dostawca wystawi każdemu uczestnikowi szkolenia zaświadczenia upoważniające do samodzielnej obsługi i eksploatacji systemu.
    V. Warunki dostawy, gwarancji i serwisu
    1.Systemy mają być dostarczone do wskazanego przez Zamawiającego miejsca
    -Terminal Wojskowego Portu Lotniczego w Warszawie-. Dostawca odpowiada w pełni za montaż, instalację, uruchomienie i testy systemu.
    2.Dostawca dostarczy niezbędne certyfikaty systemu oraz karty gwarancyjne -książki wraz z instrukcją obsługi i serwisowania-
    3.Dostawca podłączy nowy system do istniejącej sieci.
    4.Dostawca udzieli minimum 24 miesięcy na dostarczone systemy, licząc od dnia
    podpisania protokołu zdawczo - odbiorczego. Gwarancją objęte jest także zabezpieczenie antykorozyjne systemów.
    5.Dostawca zapewni świadczenie 4 bezpłatne przeglądy serwisowe przez autoryzowany serwis producenta systemu lub jego oficjalnego przedstawiciela w Polsce - w ofercie należy wskazać podmiot, który będzie odpowiedzialny za świadczenia usług gwarancyjnych.
    6.Bezpłatne przeglądy serwisowe mają polegać ma na dokonywaniu nieodpłatnych okresowych przeglądów konserwacyjnych -profilaktycznych-, których celem jest utrzymanie systemu w sprawności funkcjonalnej.
    7.Usługi gwarancyjne obejmują swoim zakresem serwis prewencyjny -profilaktyczny- oraz serwis naprawczy.
    8.Serwis naprawczy obejmuje nieodpłatne diagnozowanie i naprawę uszkodzeń, dysfunkcji i wad systemu, ujmowanych w trakcie ich użytkowania. Serwis naprawczy obejmuje również nieodpłatną wymianę wadliwych elementów lub podzespołów systemu. Naprawy systemu będą dokonywane w miejscu ich eksploatacji, chyba,
    że z przyczyn technicznych i technologicznych naprawa w tym miejscu jest niemożliwa.
    9.W trakcie obowiązywania okresu gwarancji Dostawca jest zobowiązany, w przypadku wprowadzenia przez producenta systemu nowego oprogramowania od interpretacji obrazu lub nowych jego wersji, do przeprowadzania ,-upgrade- systemu.
    Serwis gwarancyjny na fax -numer wskazany w ofercie - czas reakcji serwisu do 12 godzin od mementu zgłoszenia awarii systemu 24 godziny na dobę - od poniedziałku do piątku, do 24 godzin od momentu zgłoszenia awarii systemu - w pozostałe dni tygodnia.
    W celu zapewnienia optymalnego montażu systemów z uwzględnieniem warunków funkcjonalnych, estetycznych i BHP operatorów, Dostawca musi przed złożeniem oferty uczestniczyć w wizji lokalnej w obiekcie Zamawiającego.
    Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i SIWZ, znajduje się na stronie internetowej Zamawiającego www.1bltr.wp.mil.pl
  3. Wykonanie robót budowlanych o specjalności - instalacyjnej, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, polegających na remoncie Samoczynnego Załączania Rezerwy SZR w budynku Radia Łódź S.A.
    Zamawiający: Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Łodzi "Radio Łódź" S.A., Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych o specjalności - instalacyjnej, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, polegających na remoncie Samoczynnego Załączania Rezerwy SZR w budynku Radia Łódź S.A. szczegółowo opisanych w Protokole konieczności wykonania robót oraz kosztorysie określającym wartość robót Wykonawcy. Roboty zostaną zrealizowane zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz zasadami wiedzy technicznej, z materiałów własnych Wykonawcy. Zakres robót obejmuje również sprzątanie, zabezpieczenie oraz oznakowanie terenu robót zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dbanie o stan techniczny i prawidłowość oznakowania przez cały czas trwania budowy, uporządkowanie placu budowy po zakończeniu robót. Miejscem wykonywania robót jest budynek Regionalnej Rozgłośni Radiowej Radio Łódź S.A., 90-146 Łódź, ul. Narutowicza 130

Inne osoby dla Wójcikowski (53 osoby):