Kogo reprezentuje osoba

Wojdyński Tadeusz Aleksander

w KRS

Tadeusz Aleksander Wojdyński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tadeusz
Drugie imię:Aleksander
Nazwisko:Wojdyński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Ciechocinek (Kujawsko-pomorskie), Konin (Wielkopolskie), Koło (Wielkopolskie), Posada (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Byczyk Roman Piotr, Ćwikliński Wojciech, Gawron Dariusz, Kuszyński Jacek Jerzy, Tomaszewski Piotr, Łuczyński Marek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Za-wacki Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Marian, Andrzejewski Stanisław, Andrzejewski Wojciech, Borowski Bogdan, Brzęcki Leonard Szczepan, Cieślak Czesław, Cieśliński Jarosław, Czerwiński Józef, Fita Henryk, Grabara Stanisław, Jabłoński Zbigniew, Janicki Piotr, Jankowski Maciej Andrzej, Jarmoliński Wiesław, Jaworski Jerzy, Junkiert Edmund, Juszczak Jarosław, Kapturski Włodzimierz, Kosmala Stanisław, Kowalski Lech Józef, Kowalski Marek Jerzy, Kozłowski Czesław Kazimierz, Kołodziejczak Jarosław, Król Jacek, Kubicki Piotr, Kwiatkowski Ryszard Marek, Lewandowski Henryk, Lisowski Ryszard, Majchrzak Wiesław Wojciech, Malczyk Tadeusz, Michalak Ilona Zofia, Michalak Krzysztof, Michalak Krzysztof, Michalski Krzysztof Tadeusz, Miszkieło Aleksander, Niedośmiałek Antoni, Niedźwiedziński Józef, Olejniczak Henryk, Perlińska Hanna, Piguła Marcin, Piguła Teresa, Roszak Janusz, Rybicki Janusz, Rymarz Radosław, Śliwczyński Józef, Smolarz Wiesław, Snela Zdzisław, Staszak Jacek, Staszak Kazimierz, Szymczak Jarosław, Szymczak Ryszard Jan, Tomaszewski Piotr, Walloschek Krystian, Wawrzyniak Grzegorz, Widera Krystyna, Witczak Dariusz, Zając Stanisław, Zalewski Andrzej, Ławniczak Jadwiga, Łukaszewski Zdzisław Walenty
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jan, Cieślak Czesław, Jaszczak Grażyna Marianna, Jaworski Jerzy, Jesionowski Paweł, Krajewski Piotr Zbigniew, Pilarski Ryszard, Szumińska Agnieszka, Walczak Andrzej Ireneusz, Ziółkowski Jacek, Łukaszewski Zdzisław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Marian, Andrzejewski Stanisław, Andrzejewski Wojciech, Borowski Bogdan, Brzęcki Leonard Szczepan, Cieślak Czesław, Cieśliński Jarosław, Czerwiński Józef, Fita Henryk, Grabara Stanisław, Jabłoński Zbigniew, Janicki Piotr, Jankowski Maciej Andrzej, Jarmoliński Wiesław, Jaworski Jerzy, Junkiert Edmund, Juszczak Jarosław, Kapturski Włodzimierz, Kosmala Stanisław, Kowalski Lech Józef, Kowalski Marek Jerzy, Kozłowski Czesław Kazimierz, Kołodziejczak Jarosław, Król Jacek, Kubicki Piotr, Kwiatkowski Ryszard Marek, Lewandowski Henryk, Lisowski Ryszard, Majchrzak Wiesław Wojciech, Malczyk Tadeusz, Michalak Ilona Zofia, Michalak Krzysztof, Michalak Krzysztof, Michalski Krzysztof Tadeusz, Miszkieło Aleksander, Niedośmiałek Antoni, Niedźwiedziński Józef, Olejniczak Henryk, Perlińska Hanna, Piguła Marcin, Piguła Teresa, Roszak Janusz, Rybicki Janusz, Rymarz Radosław, Śliwczyński Józef, Smolarz Wiesław, Snela Zdzisław, Staszak Jacek, Staszak Kazimierz, Szymczak Jarosław, Szymczak Ryszard Jan, Tomaszewski Piotr, Walloschek Krystian, Wawrzyniak Grzegorz, Widera Krystyna, Witczak Dariusz, Zając Stanisław, Zalewski Andrzej, Ławniczak Jadwiga, Łukaszewski Zdzisław Walenty
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Broś Waldemar, Choja Zenon, Cieślak Czesław, Cychowski Jerzy Marian, Czwojdrak Maria, Grzeszkowiak Grzegorz Hieronim, Gumowski Bolesław, Gumuła Jarosław Władysław, Idziaszek Marian Ignacy, Jankowski Kazimierz, Jankowski Krzysztof, Jurczyk Kazimierz, Kolbowicz Wiktor Roman, Kowacka Izabela Renata, Krystman Teresa, Maciejewski Ryszard, Miedzińska Irena Maria, Szymkowiak Jarosław Józef, Widera Krystyna, Wojciechowska Dorota Ludwika, Wojtak Michał Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szumowski Szczepan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Grabowie, Grabów − KRS 0000078187
  2. Bank Spółdzielczy W Jarocinie, Jarocin − KRS 0000024441
  3. Bank Spółdzielczy W Kłodawie, Kłodawa − KRS 0000154031
  4. Bank Spółdzielczy W Ślesinie, Ślesin − KRS 0000105830
  5. Business Global Consulting Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000283475
  6. Dolnośląska Giełda Mleczarska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000133029
  7. Ek Group Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000482998
  8. Ek Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Konin − KRS 0000490678
  9. Elearning Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340560
  10. Electric Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000124664
  11. Elektro-kran Gawron Sp. J., Konin − KRS 0000022330
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Grabów − KRS 0000064418
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kraszewicach, Kraszewice − KRS 0000219099
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ślesinie, Ślesin − KRS 0000057975
  15. Grupa Producentów Nasion Roślin Oleistych Ol-star Sp. Z O.O., Ratnowice − KRS 0000232732
  16. Host Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000081417
  17. Hydrostal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000242388
  18. Jogo - Łódzka Spółdzielnia Mleczarska, Łódź − KRS 0000044958
  19. Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami Im. Jana Pawła Ii - Spółdzielnia Usług Medycznych, Ciechocinek − KRS 0000188985
  20. Kolarski Klub Sportowy W Gostyniu, Gostyń − KRS 0000034279
  21. Konińska Izba Gospodarcza, Konin − KRS 0000056804
  22. Kółko Rolnicze W Lesznie, Leszno − KRS 0000213122
  23. Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy, Warszawa − KRS 0000118346
  24. Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny, Warszawa − KRS 0000113465
  25. Laboratorium Oceny Mleka W Kole - Sp. Z O.O., Koło − KRS 0000164165
  26. Lions Club Gdańsk Amber, Gdańsk − KRS 0000027698
  27. Lubelska Spółdzielnia Usług Mleczarskich W Lublinie, Lublin − KRS 0000168568
  28. Ochotnicza Straż Pożarna W Bukowem, Bukowe − KRS 0000086599
  29. Ochotnicza Straż Pożarna W Długiem, Długie − KRS 0000021126
  30. Ochotnicza Straż Pożarna W Dziwiu, Dziwie − KRS 0000007374
  31. Ochotnicza Straż Pożarna W Kraszewicach B, Kraszewice B − KRS 0000031034
  32. Ochotnicza Straż Pożarna W Kucharach Kościelnych, Kuchary Kościelne − KRS 0000017916
  33. Ochotnicza Straż Pożarna W Ostrówku, Ostrówek − KRS 0000252851
  34. Ochotnicza Straż Pożarna W Rozalinie, Rozalin − KRS 0000178497
  35. Ochotnicza Straż Pożarna W Szyszynie, Szyszyn − KRS 0000031938
  36. Ochotnicza Straż Pożarna W Wielołęce, Wielołęka − KRS 0000030617
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Zajączkach, Zajączki − KRS 0000196755
  38. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Konin − KRS 0000162475
  39. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Aleksandrów Kujawski − KRS 0000063333
  40. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Kole, Koło − KRS 0000041425
  41. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Łowiczu, Łowicz − KRS 0000093148
  42. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Wart-milk, Sieradz − KRS 0000180751
  43. Opatowska Izba Gospodarcza Wspierająca Przedsiębiorczość Lokalną, Opatów − KRS 0000218480
  44. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich Lacpol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037822
  45. Regionalna Izba Gospodarcza W Sieradzu, Sieradz − KRS 0000248846
  46. Spółdzielczy Bank Ludowy W Kępnie, Kępno − KRS 0000147089
  47. Spółdzielnia Mleczarska W Gostyniu, Gostyń − KRS 0000039485
  48. Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego, Białystok − KRS 0000040742
  49. Spółdzielnia Producentów Ziarno, Żernica − KRS 0000659620
  50. Średzka Spółdzielnia Mleczarska Jana, Środa Wielkopolska − KRS 0000041321

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acmet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000238734
  2. Aquakon Sp. Z O.O., Police − KRS 0000163607
  3. Ati4 Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000234181
  4. Biuro Raj - Wasilewski Sp. J., Konin − KRS 0000097449
  5. Centrum Szkoleniowe Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000348009
  6. Centrum Usług Finansowo - Księgowych Audytor Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000149565
  7. Coracle Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000348470
  8. Dolina Nidy Sp. Z O.O., Leszcze − KRS 0000038539
  9. Dolnośląskie Zrzeszenie Spółdzielni Mleczarskich - Związek Rewizyjny, Wrocław − KRS 0000135738
  10. E-mont Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000367476
  11. Elektromont 1 Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000164275
  12. Elektrowap Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000129345
  13. Elektrownia Pątnów Ii Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000003952
  14. Elektrownia Puławy Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000140192
  15. Elpoeko Sp. Z O.O. - Grupa Franspol, Zawada − KRS 0000067914
  16. Energetyka Cieplna-kępno Sp. Z O.O., Kępno − KRS 0000129000
  17. Energetyka Poznańska Zakład Transportu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000064012
  18. Eris Partner Zachód Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000424966
  19. Fem - 1 Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000048625
  20. Fer S.A., Buk − KRS 0000035821
  21. Franspol Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000164309
  22. Fugo S.A., Kluczbork − KRS 0000040660
  23. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  24. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Grzegorzewie, Grzegorzew − KRS 0000210119
  25. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kleczewie, Kleczew − KRS 0000041781
  26. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Mleczarska W Sandomierzu, Sandomierz − KRS 0000055318
  27. Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Warszawa − KRS 0000174981
  28. Kujawska Spółdzielnia Mleczarska, Włocławek − KRS 0000052606
  29. Kutnowski Szpital Samorządowy Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000367372
  30. Mondi Simet S.A., Grabonóg − KRS 0000120269
  31. Ochotnicza Straż Pożarna W Goraszowicach, Goraszowice − KRS 0000058185
  32. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Jarocin − KRS 0000054934
  33. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Kalisz − KRS 0000097390
  34. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Topola Królewska − KRS 0000208993
  35. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Opatów − KRS 0000068377
  36. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Gomi, Grodków − KRS 0000045540
  37. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Kowalew-dobrzyca Z/s W Kowalewie, Kowalew − KRS 0000184452
  38. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Bolesławcu, Bolesławiec − KRS 0000045248
  39. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Kępnie, Kępno − KRS 0000057395
  40. Regionalna Spółdzielnia Szkolenia i Usług Mleczarskich, Rzeszów − KRS 0000129559
  41. Regionalny Związek Spółdzielni Mleczarskich W Rzeszowie, Rzeszów − KRS 0000141513
  42. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Pomoc Bratnia, Sandomierz − KRS 0000078468
  43. Spółdzielnia Mleczarska Demi, Góra − KRS 0000030962
  44. Spółdzielnia Mleczarska Jogser, Sosnowiec − KRS 0000045971
  45. Spółdzielnia Mleczarska Osowa, Bydgoszcz − KRS 0000032861
  46. Spółdzielnia Mleczarska Polmlek - Maćkowy, Gdańsk − KRS 0000073370
  47. Spółdzielnia Szkoleniowo-usługowa, Września − KRS 0000179306
  48. Wielkopolska Spółdzielcza Składnica Mleczarska, Poznań − KRS 0000141813
  49. Work Center - Biernat Sp. J., Klementów − KRS 0000227396
  50. Zakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakładów Porcelany Ćmielów W Ćmielowie, Ćmielów − KRS 0000121852