Kogo reprezentuje osoba

Wojtkowiak Błażej Adam

w KRS

Błażej Adam Wojtkowiak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Błażej
Drugie imię:Adam
Nazwisko:Wojtkowiak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1975 r., wiek 44 lata
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  • Stanowisko/Funkcja: x x x x

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Kałasznikow Jan, Kozioł Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Double Brand Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000236209

Powiązane przetargi (3 szt.):
 1. Opracowanie projektu Systemu Informacji Miejskiej dla Miasta Poznania
  Zamawiający: Miasto Poznań, Poznań
  Opracowanie zasad prezentowania informacji miejskiej w przestrzeni publicznej poprzez ustandaryzowanie elementów informacji występujących w przestrzeni, ułatwiając poruszanie się w mieście, podnosząc rangę turystyczną Poznania, zwiększając bezpieczeństwo i budując jednocześnie jednolity wizerunek przestrzenny i marketingowy miasta. Opracowanie i wdrożenie projektu powinno być zrealizowane w oparciu o założenia wymienione w briefie, stanowiącym załącznik nr 2 do wzoru umowy. Szczegółowy opis i warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały we wzorze umowy, stanowiącym zał. nr 8 do SIWZ.
 2. Dostawa materiałów szkoleniowych i działania promocyjne
  Zamawiający: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Poznań
  Dostawa materiałów szkoleniowych i działania promocyjne
 3. Koncepcja artystyczna, wraz z wykonaniem projektu i jego realizacją, przygotowana dla Portu Lotniczego Ławica, w związku z odbywającą się w dniach od 1 do 12 grudnia 2008 roku w Poznaniu Konferencją Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu.
  Zamawiający: Urząd Miasta Poznań, Poznań
  Przedmiotem zamówienia jest przedstawienie koncepcji artystycznej oraz projekt i wykonanie dekoracji zewnętrznych oraz wewnętrznych budynku głównego Portu Lotniczego Poznań - Ławica, oraz, w uzgodnionym zakresie części zewnętrznej i wewnętrznej budynku tzw. starego terminalu. Koncepcja obejmować winna zagospodarowanie następujących przestrzeni holu głównego: ścian sufitów i podłóg, balustrad, schodów, windy, wejścia i wyjścia (także od strony zewnętrznej) oraz przejść a także: sal odpraw ruchu Schengen i No-Schengen, tzw. pomieszczeń VIP, tarasu widokowego oraz wybranych i uzgodnionych fragmentów wnętrza budynku tzw. starego terminalu. Koncepcja powstanie w oparciu o wcześniejsze projekty graficzne realizowane w związku z Konferencją Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu. Motywy wykorzystane w projekcie nawiązywać będą do logo miejskiego projektu edukacyjno - informacyjnego Poznań 2008 - Rok Klimatu i Środowiska, a tym samym, do oficjalnego logo Konferencji, które przygotowane zostało w oparciu o Logo Roku Klimatu.
  Motywem wiodącym projektu będą elementy roślinne i zwierzęce, nawiązujące do przyrody i środowiska naturalnego.
  Materiały wykorzystywane przy realizacji projektu winny mieć charakter multiformatowy, a wykonany projekt winien stanowić bogata i nowoczesną formę artystyczną.

Inne osoby dla Wojtkowiak (238 osób):