Kogo reprezentuje osoba

Wójtowicz Aleksandra

w KRS

Aleksandra Wójtowicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Aleksandra
Nazwisko:Wójtowicz
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1950 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Andrzej, Boczarska Małgorzata, Cieśliński Jerzy Stanisław, Copija Tomasz Robert, Dobrowolski Krzysztof Waldemar, Dolecki Marcin Jan, Drożdż Jarosław Andrzej, Gawron Grzegorz, Han Maria Joanna, Jackiewicz Daniel Marek, Jurkiewicz Dominik, Kaczmarczyk Piotr Zdzisław, Karpeta Wojciech Andrzej, Kiljański Marek Tadeusz, Kluszczyński Mariusz Konrad, Kondziołka Artur Janusz, Kowalczewski Tomasz Jan, Kupczak Iwona Maria, Kurowski Przemysław, Markowski Piotr, Maroń Joachim Henryk, Matysiak Adam Dariusz, Okrzeja Wiesław, Pawlicki Karol Stefan, Pałczyński Grzegorz Tomasz, Przemyska Katarzyna, Przybyłowicz Konrad, Rempel Jakub Roman, Rowicki Andrzej Walerian, Sabinasz Piotr Andrzej, Sadowski Bogdan, Ścięgaj Grzegorz Piotr, Sieradzki Robert Zenon, Śmietana Paweł Tadeusz, Sobecki Tomasz Leszek, Stojak Karolina Sylwia, Strzała Krzysztof Stanisław, Szepke Karol Rudolf, Turonek Rafał, Warchulski Krzysztof Józef, Więckowski Andrzej Antoni, Woźniakowski Marek, Wrona Marcin Jacek, Wysokiński Łukasz, Zawalich Robert Przemysław, Zdziabek Marcin Piotr, Łabędzki Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Musiał Aneta

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kluzek Ada Krystyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aeroklub Kamień Śląski, Kamień Śląski − KRS 0000207497
  2. Anhor T.sobecki Sp. J., Wrocław − KRS 0000315930
  3. Anika-trans - Krzysztof Strzała, Anna Strzała - Sp. J., Sokołów Podlaski − KRS 0000199651
  4. Archiwum Certus Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000449716
  5. Besoft Consulting Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000748458
  6. Besoft Consulting Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Tarnów − KRS 0000755246
  7. Canda+ Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000219736
  8. Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363962
  9. Carda Consultancy S.A., Warszawa − KRS 0000484968
  10. Carda Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000362124
  11. City Investments S.A., Kraków − KRS 0000617956
  12. Dekor Design Sp. Z O.O., Słupca − KRS 0000498278
  13. Dekor Design Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Słupca − KRS 0000500685
  14. Delice Aviator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384717
  15. Dolnośląska Agencja Celna Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000497712
  16. Ecolak Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000742053
  17. Eig Synergia 15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000633361
  18. Eig Synergia 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636264
  19. Eig Synergia 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000554173
  20. Ekologiczna Elektrownia Wiatrowa 13 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000558827
  21. Elhurt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214753
  22. Firma Dardom Żakiewicz Sp. J., Augustów − KRS 0000212077
  23. Firma Handlowo-usługowa Moto - Jack Ii Sabinasz Piotr, Sabinasz Jacek Sp. J., Starogard Gdański − KRS 0000157389
  24. Florimex A.więckowski, W.okrzeja, A.adamowicz Sp. J., Zaborów − KRS 0000109919
  25. Galanteria Modelarska i Odlewnicza Noram Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000218077
  26. Galanteria Modelarska i Odlewnicza Noram Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Tarnowskie Góry − KRS 0000339693
  27. Green Source Energy S.A., Warszawa − KRS 0000348727
  28. Heliopolis Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000594075
  29. Highsolutions Sp. Z O.O., Tarnowo Podgórne − KRS 0000383999
  30. Hotel Trzy Stawy Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000392550
  31. Intersnack Poland Sp. Z O.O., Niedźwiedź − KRS 0000262998
  32. Izba Przemysłowo - Gospodarcza W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000538868
  33. Jupro Taim Bis R.krawczyński, G.ścięgaj Sp. J., Słupca − KRS 0000070775
  34. Konsorcjum Handlowe Stofarb S.A., Chorzów − KRS 0000067361
  35. Kunz Polska Sp. Z O.O., Niedźwiedź − KRS 0000118747
  36. Mm Sp. Z O.O. Wk Iii Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000533076
  37. Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, Łódź − KRS 0000178633
  38. Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów Podlasie, Siedlce − KRS 0000095216
  39. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pływ-ak, Radzymin − KRS 0000359105
  40. Okręgowy Związek Taekwondo Olimpijskiego, Poznań − KRS 0000631686
  41. Oriv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000731346
  42. Pfn Sp. Z O.O. 2 Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000581029
  43. Pfn Sp. Z O.O. 8 Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000688440
  44. Pfn Sp. Z O.O. Vip Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000689429
  45. Polskie Stowarzyszenie Specjalistów Fizjoterapii, Łódź − KRS 0000521497
  46. Polskie Towarzystwo Fizjoterapii, Pabianice − KRS 0000208631
  47. Pracownia Nowych Technologii Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000664223
  48. Prefabet Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000200306
  49. Preveco-pro Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000758947
  50. Primar - It Sp. Z O.O. (dawniej Primar - Informationtechnology Grzegorz Pałczyński), Warszawa − KRS 0000761095

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aforti Finance S.A., Warszawa − KRS 0000436229
  2. Budopol - Chata - Stobud Żynda Sp. J., Suwałki − KRS 0000257439
  3. Carda Pt Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000658530
  4. Food Friends Polska S.A., Katowice − KRS 0000519110
  5. Interpack-2001 Sp. Z O.O., Wiktorów − KRS 0000091971
  6. Intersnack Poland Sp. Z O.O., Niedźwiedź − KRS 0000070259
  7. Jet Training Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000301815
  8. M Food S.A., Łódź − KRS 0000349490
  9. Odlewnia Białogon Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000034155
  10. Pfn Sp. Z O.O. 3 Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000588272
  11. Pfn Sp. Z O.O. 5 Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000616838
  12. Pfn Sp. Z O.O. 6 Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000650297
  13. Pfn Sp. Z O.O. 7 Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000650263
  14. Pracownia Finansowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488555
  15. Pracownia Finansowa Sp. Z O.O. Eew18 Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000637503
  16. Pracownia Finansowa Sp. Z O.O. Łazisko Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000541031
  17. Przedsiębiorstwo Robót Termoizolacyjnych i Antykorozyjnych Termokor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016035
  18. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Volpol Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000199153
  19. Sawo-met Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100013
  20. Sawo-met, Leszek Hepner, Bogdan Sadowski, Sp. J., Warszawa − KRS 0000005945
  21. Sołtyk i Wspólnik Sp. J., Żabia Wola − KRS 0000138933
  22. Trojdenia Sp. Z O.O., Waszulki − KRS 0000365584
  23. Valor Partners Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000380867
  24. Wielkopolski Związek Taekwondo, Poznań − KRS 0000106132
  25. Zakład Opieki Zdrowotnej Pazare Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000396683
  26. Żwirbud Sp. Z O.O., Kolonie Lipsk − KRS 0000276366


Inne osoby dla Wójtowicz (806 osób):