Kogo reprezentuje osoba

Wójtowicz Andrzej Zbigniew

w KRS

Andrzej Zbigniew Wójtowicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Zbigniew
Nazwisko:Wójtowicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 52 lata
Miejscowości:Słupsk (Pomorskie)
Przetargi:16 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielan Henryk Kazimierz, Bursztynowicz Marta Maria, Elzanowski Czesław Andrzej, Gronowski Ryszard Jan, Harasim Leszek Andrzej, Hubert Izabela, Igras Jan, Józefiak Zygmunt Wiesław, Kaczmarczyk Andrzej Jan, Kasprzyk Paweł Stanisław, Kaźmierski Jacek Leszek, Kosiak Ilona Kinga, Kwiatkowski Ryszard Zygmunt, Lewandowska Jursza Renata Honorata, Rejmer Aleksandra Lidia, Rutka Marek Andrzej, Rybczyński Edward, Walo Zdzisław Andrzej, Woźnikiewicz Zdzisław Kazimierz, Zimnicka Alina Regina, Żytka Iwona Barbara
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barna Feszak Anetta Beata, Domachowski Maciej, Jakubik Teresa, Owczarczyk Michał Janusz, Sapiński Andrzej Zygmunt, Szczepański Jacek, Wierzchołowska Renata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słowiński Andrzej Wincenty

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielan Henryk Kazimierz, Bursztynowicz Marta Maria, Elzanowski Czesław Andrzej, Gronowski Ryszard Jan, Harasim Leszek Andrzej, Hubert Izabela, Igras Jan, Józefiak Zygmunt Wiesław, Kaczmarczyk Andrzej Jan, Kasprzyk Paweł Stanisław, Kaźmierski Jacek Leszek, Kosiak Ilona Kinga, Kwiatkowski Ryszard Zygmunt, Lewandowska Jursza Renata Honorata, Rejmer Aleksandra Lidia, Rutka Marek Andrzej, Rybczyński Edward, Walo Zdzisław Andrzej, Woźnikiewicz Zdzisław Kazimierz, Zimnicka Alina Regina, Żytka Iwona Barbara
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jerzmanowski Zygmunt Stanisław, Juszczyński Grzegorz, Młynarkiewicz Łukasz, Rejmer Łukasz Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopeć Bogusława Katarzyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Business Expert J.jerzmanowski Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000556194
  2. Business Expert Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000306587
  3. Centrum Konsultingu Business Expert Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000312700
  4. Grupa Zarządzająca Pomerania S.A., Gdańsk − KRS 0000005759
  5. Infocity Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000047637
  6. Kancelaria Radców Prawnych Zygmunt Jerzmanowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000283214
  7. Kossa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000743713
  8. Lęborskie Towarzystwo Oświatowe, Lębork − KRS 0000051783
  9. Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Słupska, Słupsk − KRS 0000188294
  10. Łebskie Towarzystwo Żeglarskie, Łeba − KRS 0000021166
  11. Marigold Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000592459
  12. Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa W Słupsku, Słupsk − KRS 0000048757
  13. Ośrodek Analiz Polityczno-prawnych. Organizacja Pożytku Publicznego, Straszyn − KRS 0000269850
  14. Pbv Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000742368
  15. Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego W Słupsku Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000106253
  16. Pomorskie W Unii Europejskiej, Gdańsk − KRS 0000214552
  17. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Empec Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000031529
  18. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000285473
  19. Scinversa Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000754915
  20. Słupska Fundacja Na Rzecz Rozwoju Hematologii i Transplantologii Pokrewni, Słupsk − KRS 0000731694
  21. Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć Energie Cites, Kraków − KRS 0000129013
  22. Stowarzyszenie Rozwoju Obszarów Wiejskich Nowator W Strzelinie, Strzelino − KRS 0000025394
  23. Stowarzyszenie Samorządowe S6, Koszalin − KRS 0000495570
  24. Trzy Fale Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000644473
  25. Wodociągi Słupsk Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000078635
  26. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka W Słupsku Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000565090
  27. Zakład Gospodarki Komunalnej W Jezierzycach Sp. Z O.O., Jezierzyce − KRS 0000263937
  28. Zakład Wodociągów i Kanalizacji W Rawiczu Sp. Z O.O., Folwark − KRS 0000664718
  29. Zrzeszenie Kaszubsko-pomorskie, Gdańsk − KRS 0000228279
  30. Związek Miast i Gmin Dorzecza Rzeki Słupi i Łupawy -, Słupsk − KRS 0000134045
  31. Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Kiekrz W Poznaniu, Poznań − KRS 0000078452

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  2. Business Expert Z.jerzmanowski Sp. J., Poznań − KRS 0000127001
  3. Gdańska Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego, Gdańsk − KRS 0000010214
  4. Gminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Jezierzycach Sp. Z O.O., Jezierzyce − KRS 0000124111
  5. Hospicjum Pomorze Dzieciom, Gdańsk − KRS 0000523966
  6. Innobaltica Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000311943
  7. Instytut Metropolitalny, Gdańsk − KRS 0000331257
  8. Miejski Zakład Komunikacji Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Słupsku, Słupsk − KRS 0000002203
  9. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne W Poznaniu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000067030
  10. Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000061886
  11. Nima Medical Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000693009
  12. Nordbud S.A., Kraków − KRS 0000007117
  13. Pkb Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000270083
  14. Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000076705
  15. Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000435334
  16. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000050232
  17. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Poznaniu S.A., Poznań − KRS 0000339648
  18. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Drukarnia Kolejowa Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000070535
  19. Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000423945
  20. Puckie Hospicjum P.w. Św. Ojca Pio, Puck − KRS 0000231110
  21. Rada Regionalna Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej W Słupsku, Słupsk − KRS 0000061571
  22. Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000132426
  23. Synmed Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000451941
  24. Szpital Miejski W Miastku Sp. Z O.O., Miastko − KRS 0000492641
  25. Szpital Specjalistyczny Im.f.ceynowy Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000488695
  26. Szpital Specjalistyczny W Kościerzynie Sp. Z O.O., Kościerzyna − KRS 0000469668
  27. Szpital Specjalistyczny W Prabutach Sp. Z O.O., Prabuty − KRS 0000432908
  28. Szpitale Pomorskie Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000492201
  29. Wielkopolski Rynek Hurtowy Mrs Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000195696
  30. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000025900

Powiązane przetargi (16 szt.):
  1. Dostawa wody do obiektu Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku tj. Boisko przy ulicy Leśnej dz.329/5,329/3,328/6
    Zamawiający: Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku, Słupsk
    Dostawa wody do obiektu Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku tj. Boisko przy ulicy Leśnej dz.329/5,329/3,328/6 około 229 m3 wody
  2. Dostawa wody oraz odprowadzania ścieków z budynków Aresztu Śledczego w Słupsku ul. Sądowa 1, 76-200 Słupsk w okresie od listopada 2016 o października 2018.
    Zamawiający: Areszt Śledczy, Słupsk
    Przedmiotem zamówienia są dostawy wody oraz odprowadzania ścieków z budynków Aresztu Śledczego w Słupsku ul. Sądowa 1, 76-200 Słupsk w ilości 17000 m rocznie, w okresie od -1 listopada 2016 do 31 października 2018 r.
  3. Dostawa wody i odbiór ścieków z budynków ul. Marty Aluchny - Emelianow 2 i 4 w Słupsku
    Zamawiający: Wojskowa Agencja Mieszkaniowa Oddział Regionalny w Gdyni, Gdynia
    Dostawa wody na cele socjalno-bytowe i odbiór ścieków socjalno-bytowych z budynków mieszkalnych ul. Marty Aluchny - Emelianow 2 i 4 w Słupsku.
  4. Zamówienie z wolnej ręki DKW-01/W/2014 na dostawy wody do wewnętrznej instalacji wodociągowej oraz odprowadzanie ścieków z terenu Aresztu Śledczego w Słupsku.
    Zamawiający: Areszt Śledczy, Słupsk
    Przedmiotem zamówienia są dostawy wody do wewnętrznej instalacji wodociągowej oraz odprowadzanie ścieków z terenu Aresztu Śledczego w Słupsku ul. Sądowa 1 76-200 Słupsk w ilości około 17 000 m3 rocznie w okresie od 23.10.2014 do 21.10.2016 r.
  5. Dostarczenie wody i odprowadzanie ścieków do obiektu położonego w Słupsku przy ul. Madalińskiego dla potrzeb Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku.
    Zamawiający: Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku, Słupsk
    Dostarczenie wody i odprowadzanie ścieków do obiektu położonego w Słupsku przy ul. Madalińskiego dla potrzeb Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku.
  6. Dostawa wody i odbiór ścieków bytowych dla potrzeb budynku mieszkalnego położonego w Słupsku przy ul. Marty Aluchny - Emalianow 2 i 4
    Zamawiający: Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Kwatera" Spółka z o.o., Warszawa
    Dostawa wody i odbiór ścieków bytowych dla potrzeb budynku mieszkalnego położonego w Słupsku przy ul. Marty Aluchny - Emalianow 2 i 4
  7. Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla obiektów Urzędu Miejskiego w Słupsku
    Zamawiający: Miasto Słupsk, Słupsk
    Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla obiektów Urzędu Miejskiego w Słupsku
  8. Zamówienie z wolnej ręki DKW-01/W/2012 na dostawy wody do wewnętrznej instalacji wodociągowej oraz odprowadzanie ścieków z terenu Aresztu Śledczego w Słupsku
    Zamawiający: Areszt Śledczy, Słupsk
    Przedmiotem zamówienia są dostawy wody do wewnętrznej instalacji wodociągowej oraz odprowadzanie ścieków z terenu Aresztu Śledczego w Słupsku ul. Sądowa 1 76-200 Słupsk w ilości około 17 000 m3 rocznie w okresie od 23.10.2012 do 22.10.2014 r.
  9. Dostawa wody i odprowadzeni ścieków na potrzeby nieruchomości zabudowanych zlokalizowanych w Słupsku przy ul. Kopernika 28 oraz ul. Jana Pawła II 1a
    Zamawiający: Samorząd Województwa Pomorskiego, Gdańsk
    I. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody za pomocą sieci wodociągowej oraz odprowadzenie ścieków do sieci kanalizacyjnej na potrzeby nieruchomości zabudowanych zlokalizowanych w:
    1) Słupsku przy ul. Kopernika 28 obejmujące dwa punkty poboru wody, wodomierz nr SA081814 (budynek drukarni) oraz nr 94585409 (budynek portierni), przewidywane miesięczne zapotrzebowanie na wodę dla obydwu punków: 30m3;
    2) Słupsku przy ul. Jana Pawła II 1a, wodomierz nr JH000541, przewidywane miesięczne zapotrzebowanie na wodę: 600 m3.
    Rozliczenie dostarczanej wody i odbieranych ścieków następować będzie miesięcznie według rzeczywistego zużycia dla każdej nieruchomości z osobna
  10. Realizacja usługi pn.Eksploatacja podczyszczalni wód opadowych przy ulicy Zielonej w Słupsku.
    Zamawiający: Miasto Słupsk, Słupsk
    Realizacja usługi pn.Eksploatacja podczyszczalni wód opadowych przy ulicy Zielonej w Słupsku
  11. Dostawa wody i odprowadzanie ścieków do/z nieruchomości zarządzanych i administrowanych przez Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku (budynki administracyjne, cmentarze, fontanny, skwery)
    Zamawiający: Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku, Słupsk
    Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku ma obowiązek:
    1. dostarczenia wody do nieruchomości zarządzanych i administrowanych przez Zamawiającego, zlokalizowanych przy: ul. Przemysłowej 73 (budynek - siedziba ZIM), ul. Rabina dr. Maxa Josepha 4 (budynek administracyjny, cmentarz komunalny), ul. Madalińskiego (cmentarz komunalny), Bierkowo (cmentarz komunalny), ul. Bema (fontanna), ul. Starzyńskiego (Skwer im. Pierwszych Słupszczan), ul. Stary Rynek (fontanna), ul. Drewniana (fontanna w Parku Kultury i Wypoczynku), ul. Sienkiewicza (fontanna i skwer);
    2. odprowadzania ścieków z wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej w nieruchomości położonej przy ul. Przemysłowej 73 (budynek - siedziba ZIM) i ul. Rabina dr. Maxa Josepha 4 (cmentarz, budynek administracyjny).
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody za pomocą sieci wodociągowej oraz odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej do nieruchomości Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku wymienionych powyżej. Przedmiot zamówienia wskazany jest w katalogu zamówień określonych w art. 67 ust. 3 pkt 1 ustawy Pzp, do których można stosować przesłanki określone w art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy Pzp.
  12. Odbiór ścieków z obiektu Posterunku Policji w KOBYLNICY, ul. Wodna 20/1
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, Gdańsk
    Odbiór ścieków z obiektu Posterunku Policji w KOBYLNICY, ul. Wodna 20/1
  13. Dostawa wody praz odprowadzania ścieków z budynku Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku ul. Jaracza 18a
    Zamawiający: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, Słupsk
    Dostawa wody praz odprowadzania ścieków z budynku Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku ul. Jaracza 18a
  14. Badania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi dla Zakładu Usług Wodnych Sp. z o.o. w Słupsku w 2009r. w ramach części monitoringu przeglądowego
    Zamawiający: Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o., Słupsk
    Badania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi dla Zakładu Usług Wodnych Sp. z o.o. w Słupsku w 2009r. w ramach części monitoringu przeglądowego (w dwóch pakietach po 61 badań)
  15. Badania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi dla Zakładu Usług Wodnych Sp. z o.o. w Słupsku w 2009r..
    Zamawiający: Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o., Słupsk
    Badania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi w ramach monitoringu przeglądowego (w dwóch pakietach - po 61 badań) i monotoringu kontrolnego (w trzecim pakiecie - 140 badań).
  16. Dostawa wody i odprowadzanie ścieków z obiektu przy ul. Wita Stwosza 14 76-200 Słupsk (baza transportu - CL)
    Zamawiający: p.p.u.p. "Poczta Polska" Oddział Regionalny Centrum Infrastruktury w Szczecinie, Szczecin
    Dostawa wody i odprowadzanie ścieków z obiektu przy ul. Wita Stwosza 14
    76-200 Słupsk (baza transportu - CL)

Inne osoby dla Wójtowicz Andrzej Zbigniew (52 osoby):