Kogo reprezentuje osoba

Wójtowicz Grzegorz

w KRS

Grzegorz Wójtowicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Nazwisko:Wójtowicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), Rotmanka (Pomorskie), Sopot (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czelej Dominik, Gulgowski Jacek Krzysztof, Krzysztofowicz Marek, Nowak Roman Piotr, Podleśny Piotr Dariusz, Puślecki Andrzej, Szulc Katarzyna, Zalewski Mirosław Krzysztof, Zmysłowski Artur Jacek, Łącki Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbanik Piotr Bartosz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilich Jarosław Włodzimierz, Dębkowska Ewa, Maciocha Mirosław Stanisław, Miler Wiktor, Muszyński Jerzy, Puślecki Andrzej, Similak Łukasz Jan, Zalewski Mirosław Krzysztof, Łącki Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmieliński Piotr, Ganczewski Łukasz Lech, Klasa Andrzej, Maciocha Mirosław Stanisław, Puślecki Andrzej, Łącki Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczepaniak Jacek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Golan Robert Janusz, Hajkowicz Radosław Adam, Jeziorski Grzegorz Dariusz, Szczuczko Janusz Stanisław, Wójtowicz Wojciech
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartosiak Daniel, Bartosiak Jarosław, Zabielski Wojciech

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kawka Marek Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żochowski Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarski Mariusz Piotr, Majewski Jan Andrzej, Puślecki Andrzej, Ulle Jolanta Aleksandra, Zalewski Mirosław Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Rafał
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grynkiewicz Maciej Edward, Walenkiewicz Ryszard Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilich Jarosław Włodzimierz, Dębkowska Ewa, Maciocha Mirosław Stanisław, Miler Wiktor, Muszyński Jerzy, Puślecki Andrzej, Similak Łukasz Jan, Zalewski Mirosław Krzysztof, Łącki Tomasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cenian Adam Zbigniew, Grycner Andrzej Wojciech, Maciocha Mirosław Stanisław, Mikielewicz Jarosław, Puślecki Andrzej, Łącki Tomasz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmieliński Piotr, Ganczewski Łukasz Lech, Klasa Andrzej, Maciocha Mirosław Stanisław, Puślecki Andrzej, Łącki Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczepaniak Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2mgroup Komunikacja Biznesowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000717062
  2. 2mgroup Komunikacja Biznesowa Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000737355
  3. Aglo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000200586
  4. Argentum Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000724561
  5. Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000009488
  6. Autobox Advertising Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291172
  7. Az Development Sp. Z O.O., Owczarnia − KRS 0000339858
  8. Baobab Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000204702
  9. Bdc Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000786099
  10. Bdc Prime Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000731125
  11. Bdc Prime Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000732862
  12. Eco-construction Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000513214
  13. Ekotechnologie Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000349008
  14. Fundacja Naukowo-techniczna Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000104616
  15. Gminne Centrum Zarządzania Energią Eko-miłki Sp. Z O.O., Miłki − KRS 0000637624
  16. Grupa Gumułka-corporate Finance Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000409605
  17. Implaser Innovative Technologies Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000181356
  18. Jamir S.A., Sopot − KRS 0000321775
  19. Karolina Adam, Joanna Tumasz Notariusze Spółka Partnerska, Gdynia − KRS 0000675928
  20. Madkom S.A., Gdynia − KRS 0000394954
  21. Marsh Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000056751
  22. Mode S.A., Straszyn − KRS 0000393095
  23. Multi Advisor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000531646
  24. Nord Napędy Sp. Z O.O., Zakrzów − KRS 0000087588
  25. Obotrycka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000740904
  26. Och Bont Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000687572
  27. Organizacja Trzy Dęby, Stara Korytnica − KRS 0000384862
  28. Pro-ton Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000532946
  29. Reapolis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000435730
  30. Reapolis Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000448488
  31. Reapolis Sp. Z O.O. Vialo Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000557852
  32. Redcopter Sp. Z O.O., Rotmanka − KRS 0000630819
  33. Redwings Sp. Z O.O., Cianowice − KRS 0000715418
  34. Roark Studio Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000633167
  35. Roark Studio Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000643795
  36. Sofos Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000435613
  37. Spółdzielnia Pracy Delta, Włodawa − KRS 0000146213
  38. Stowarzyszenie Bez Rutyny, Pręgowo − KRS 0000490454
  39. Stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów, Warszawa − KRS 0000177379
  40. Stowarzyszenie Klub Dżentelmena, Gdańsk − KRS 0000013388
  41. Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Ostaszewo Nowa Gmina, Ostaszewo − KRS 0000383147
  42. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych, Olsztyn − KRS 0000056389
  43. Talent Finanse S.A., Gdańsk − KRS 0000390873
  44. Talent Investment S.A., Gdańsk − KRS 0000284147
  45. Tps Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000161579
  46. Tps Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000337762
  47. Vicbrokers Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000411977
  48. Virtuti Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000475388
  49. Wspólna Droga Fundacja Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Oraz Pochodzącej Z Rodzin Patologicznych i Ubogich, Mosty − KRS 0000363723
  50. Zakład Innowacyjny Technik Energetycznych Promat Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000077776

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Alfa Agencja Ubezpieczeniowo-finansowa Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000301974
  2. Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A., Sopot − KRS 0000438903
  3. Bałtycka Eko-energetyka, Gdańsk − KRS 0000349274
  4. Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000003315
  5. Cktrade Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000183155
  6. Conco Consulting-nowak,skorus,wojtanowicz Sp. J., Bytom − KRS 0000286195
  7. Cp Partner Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000262058
  8. Doradca Consultants Ltd. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000131096
  9. Doradca Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000416391
  10. Efficient Insurance Solutions Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000299311
  11. Eko-kom Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000104337
  12. Ekolan S.A., Sopot − KRS 0000012266
  13. Ekologiczne Innowacje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000462180
  14. Ekspert Pomoc Ubezpieczeniowa Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000044446
  15. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  16. Engeco Sp. Z O.O., Ruś − KRS 0000381381
  17. Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Gdańsk − KRS 0000251346
  18. Hardjo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000179110
  19. Hestia Art Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000057143
  20. Hestia Financial Services S.A., Sopot − KRS 0000022496
  21. Hestia Loss Control Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000050901
  22. Hexus Capital Management Polska S.A., Gdynia − KRS 0000231666
  23. Hexus Capital Management Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172863
  24. Ht Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181282
  25. Ihs Global Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000058490
  26. Ipk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000039920
  27. Logisfera Nova Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000320716
  28. Lpp S.A., Gdańsk − KRS 0000000778
  29. Medi-expert Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000424483
  30. Mp100 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000259655
  31. Mp59 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000259682
  32. Mtu Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Sopot − KRS 0000020253
  33. Multiadvisors Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000560612
  34. Norbild Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000228511
  35. Obp Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000352147
  36. Patria Broker Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000036626
  37. Pharmag S.A., Gdańsk − KRS 0000047877
  38. Procontact Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000015672
  39. Prokont Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000069086
  40. Real Estate Services Poland S.A., Sopot − KRS 0000217350
  41. Sopocki Instytut Ubezpieczeń S.A., Sopot − KRS 0000092901
  42. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A., Sopot − KRS 0000024812
  43. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie Ergo Hestia S.A., Sopot − KRS 0000024807
  44. Spółdzielnia Pracy Doradca, Gdynia − KRS 0000102964
  45. Stbu Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000090358
  46. Stocznia Gdynia S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000060409
  47. Systemy Informacji Gospodarczej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000302476
  48. Taurus Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000190685
  49. Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A., Warszawa − KRS 0000016432
  50. Zakład Usług Komunalnych i Ciepłowniczych Eko-kozłowo Sp. Z O.O., Kozłowo − KRS 0000523788

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Świadczenie usług rolniczych na polach doświadczalnych uprawy roślin energetycznych położonych w Kościernicy gmina Polanów (plantacja Nr 1 o pow. 31,38ha, Nr 2 o pow. 21,05 ha) oraz w Kurowie gmina Bobolice (Nr 3 o pow. 39,57ha)
    Zamawiający: Politechnika Koszalińska, Koszalin
    Świadczenie usług rolniczych na polach doświadczalnych uprawy roślin energetycznych położonych w Kościernicy gmina Polanów (plantacja Nr 1 o pow. 31,38ha, Nr 2 o pow. 21,05 ha) oraz w Kurowie gmina Bobolice (Nr 3 o pow. 39,57ha) w zakresie określonym w SIWZ

    Cięcie wierzby z jednoczesnym zrębkowaniem i dostawą zrębek do odbiorcy w Polanowie - firma Magnus-Bis - producent pelletów - na plac składowy ul. Zacisze 10 Polanów.
    Zbiór wierzby obejmuje plantacje doświadczalne Nr 1 Kościernicy (gmina Polanów) o pow. 31,38ha, Nr 2 w Kościernicy o pow. 21,05 ha) oraz w Kurowie gmina Bobolice (Nr 3 o pow. 39,57ha).
    Faktyczna powierzchnia zbioru jest na każdym polu doświadczalnym nieco mniejsza - na każdej plantacji istnieją drogi transportowe - pozbawione nasadzeń. Każdorazowa dostawa do odbiorcy podlega wcześniejszemu ważeniu w Polanowie