Kogo reprezentuje osoba

Wójtowicz Marcin Leszek

w KRS

Marcin Leszek Wójtowicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marcin
Drugie imię:Leszek
Nazwisko:Wójtowicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1975 r., wiek 44 lata
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobkowski Jan Tadeusz, Jakubczyk Józef, Kilian Andrzej Sławomir, Koszerny Malwina Estera, Kowalewska Bożena, Ksionek Marzena Joanna, Okuniewski Marcin, Pessel Ryszard, Rychter Radosław Arnold, Szkopowicz Danuta, Uczciwek Jerzy Marek, Wasilewska Katarzyna Irena, Wiśniewski Marcin Stanisław, Wiśniowski Konrad Romuald

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilk Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aplikacje Krytyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636771
  2. Bookkeepers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591801
  3. Centrum Usług Biznesowych Pgz Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000503072
  4. Federacja Firm Lotniczych Bielsko, Kaniów − KRS 0000257988
  5. Fundacja Instytut Sobieskiego, Warszawa − KRS 0000227107
  6. Globalizacja Biznesu Polskiego, Łódź − KRS 0000580264
  7. Instytut Nowoczesnych Technologii Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000545169
  8. Mg Probud S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000037034
  9. Ośrodek Badawczo-rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A., Gdynia − KRS 0000295769
  10. Pit-radwar S.A., Warszawa − KRS 0000297470
  11. Polski Oddział Stowarzyszenia Łączności i Elektroniki Sił Zbrojnych Afcea - Oddział Polski, Warszawa − KRS 0000163345
  12. Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A., Warszawa − KRS 0000078704
  13. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa Zakład Robót Drogowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000132897
  14. Qbitt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000713345
  15. Sendit S.A., Wrocław − KRS 0000552519
  16. Towarzystwo Oświatowo-naukowe Ton, Warszawa − KRS 0000265128
  17. Unimor Development S.A., Gdańsk − KRS 0000061394
  18. Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A., Zielonka − KRS 0000296158
  19. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A., Bydgoszcz − KRS 0000295719
  20. Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A., Zegrze − KRS 0000296096
  21. Zefir Office Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000585331
  22. Związek Pracodawców Przedsiębiorstw Przemysłu Obronnego i Lotniczego, Warszawa − KRS 0000149254

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  2. Arrado Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000114013
  3. Atos- Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000006667
  4. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  5. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  6. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  7. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  8. Elektrociepłownia Tychy S.A., Tychy − KRS 0000071274
  9. Elf Lubrifiants Ndm Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000113558
  10. Energia Euro Park Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000432700
  11. Ernst Young Audit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006468
  12. Ernst Young Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000267509
  13. Ernst Young Sp. Z O.O. Business Advisory Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000222114
  14. Ernst Young Usługi Finansowe Audyt Sp. Z O.O. Polska Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000272210
  15. Expo-łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000069123
  16. Fabryka Maszyn Górniczych Pioma S.A., Piotrków Trybunalski − KRS 0000055341
  17. Fast Gritblasting Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000063669
  18. Fundacja Polskiej Grupy Zbrojeniowej, Warszawa − KRS 0000667056
  19. Fx Technology Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000511737
  20. Gdański Przemysł Drzewny S.A., Gdańsk − KRS 0000027379
  21. Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne Telkom-telmor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000054399
  22. Golden Bee Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309866
  23. Greencomm Development Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000147760
  24. Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. Z O.O., Zdrój − KRS 0000298838
  25. Instytut Nowoczesnych Technologii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000514288
  26. Instytut Nowych Technologii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000545964
  27. Isutli Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117291
  28. Itc S.A., Warszawa − KRS 0000473640
  29. Jarocińskie Fabryki Mebli S.A., Jarocin − KRS 0000045798
  30. Jsw It Systems Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  31. Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, Gdynia − KRS 0000050505
  32. Laboratorium Badań Napędów Lotniczych Polonia Aero Sp. Z O.O., Zielonka − KRS 0000312175
  33. M. Wilder i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000241138
  34. Mesko S.A., Skarżysko-kamienna − KRS 0000041811
  35. Mesko-agd Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000034886
  36. Metron Clocks Fabryka Zegarów Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000004696
  37. Mg Chojnice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000002630
  38. Nasycalnia Podkładów W Czeremsze Sp. Z O.O., Czeremcha − KRS 0000303426
  39. Ośrodek Badawczo-rozwojowy Centrum Techniki Morskiej, Gdynia − KRS 0000141473
  40. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa, Pabianice − KRS 0000079136
  41. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., Pabianice − KRS 0000153751
  42. Partner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000464139
  43. Pern S.A., Płock − KRS 0000069559
  44. Pge Dystrybucja Łódź-teren S.A., Łódź − KRS 0000040237
  45. Pgz Stocznia Wojenna Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000657652
  46. Polski Związek Płetwonurkowania, Gdynia − KRS 0000133719
  47. Sklejka Orzechowo S.A., Orzechowo − KRS 0000491363
  48. Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., Warszawa − KRS 0000027471
  49. Wszechnica Warszawska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031510
  50. Zakład Remontów Mechanicznych Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000129736

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. NAPRAWA UKŁADU ZASILANIA TRAŁÓW NIEKONTAKTOWYCH HST-3, HST-5 NA ORP ŚNIARDWY, ORP CZAJKA, ORP MEWA.
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego Gdynia, Gdynia
    NAPRAWA UKŁADU ZASILANIA TRAŁÓW NIEKONTAKTOWYCH HST-3, HST-5 NA ORP ŚNIARDWY, ORP CZAJKA, ORP MEWA.
  2. Badania starzeniowe
    Zamawiający: Instytut Włókiennictwa, Łódź
    Badania cienkich warstw metali, stopów i tlenków metali naniesionych na nośniki włókiennicze metodą magnetronową. Ilość badań: Badania wykonywane będą sukcesywnie po co najmniej 5 próbek. Ilośc prób przeznaczonych do badań ok. 20

Inne osoby dla Wójtowicz Marcin Leszek (30 osób):