Kogo reprezentuje osoba

Wojtowicz Tadeusz Andrzej

w KRS

Tadeusz Andrzej Wojtowicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tadeusz
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Wojtowicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Graczyk Włodzimierz, Jankowski Jerzy, Kiszkurno Andrzej Tadeusz, Kuciel Jacek Filip, Kuciel Marcin Piotr, Kuciel Zbigniew Adolf, Markowski Ryszard, Rutkowska Marlena Maria, Wojtowicz Bartłomiejczuk Anna Miłosława, Wróblewski Wojciech Sebastian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błażejewicz Jerzy Bronisław, Chylak Maciej Janusz, Heflich Waldemar Jan, Kobyłko Wieczysław, Kot Piotr Krzysztof, Kot Wojciech, Oryl Jacek Jerzy, Scott Philip, Tuński Marek Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuszczykiewicz Małgorzata
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janowski Andrzej, Jasionowski Piotr, Kasprzak Stanisław Jan, Kot Wojciech, Oryl Jacek, Stosio Zbigniew Zdzisław, Tuński Marek Aleksander, Wilanowski Marek Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Grzegorz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agapi Polska Sp. Z O.O., Olecko − KRS 0000598577
  2. Aqua Vendo Sp. Z O.O., Głowno − KRS 0000391195
  3. Bryt Sails W.graczyk, M.żarnowski Sp. J., Gdańsk − KRS 0000075930
  4. Bwp Skórkiewicz Sp. J., Olecko − KRS 0000416610
  5. Dy Kot Sp. J., Warszawa − KRS 0000247930
  6. Elima Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000628151
  7. Eljacht Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000587580
  8. Eljacht Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000758838
  9. Fundacja Klaster Sportów Wodnych, Jaśki − KRS 0000382253
  10. Fundacja Promocji Gospodarczej, Łódź − KRS 0000067365
  11. Fundacja Rozwoju Ziemi Oleckiej, Olecko − KRS 0000210279
  12. Galeon Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000316851
  13. Galeon Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Straszyn − KRS 0000318057
  14. Interexpo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000058533
  15. Interservis Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000116382
  16. Jachtklub Stoczni Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000102521
  17. Janmor Stocznia Jachtowa Janowska Sp. J., Głowno − KRS 0000672266
  18. K K Sp. Z O.O., Jaśki − KRS 0000146127
  19. Kotniz Sp. Z O.O., Zaścianki − KRS 0000687721
  20. Kotniz Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Zaścianki − KRS 0000690813
  21. Lokalna Organizacja Turystyczna Pojezierza Iławskiego i Dorzecza Drwęcy, Iława − KRS 0000229669
  22. Łódzki Okręgowy Związek Żeglarski, Łódź − KRS 0000182226
  23. M-y Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363844
  24. Marina Przełom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000165301
  25. Murator Expo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090687
  26. My Kot Sp. J., Jaśki − KRS 0000002027
  27. Oleckie Elektrownie Wiatrowe 2 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000619411
  28. Ostróda Yacht Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000051321
  29. Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - Polskie Jachty, Warszawa − KRS 0000266611
  30. Polski Komitet Olimpijski, Warszawa − KRS 0000057907
  31. Polski Związek Żeglarski, Warszawa − KRS 0000081118
  32. Port-ruda Krupa Sp. J., Olecko − KRS 0000484476
  33. Północno-mazurskie Elektrownie Wiatrowe Sp. Z O.O., Olecko − KRS 0000345874
  34. Projekt 5 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000558124
  35. Przedsiębiorstwo Handlowo Gastronomiczno Turystyczne Pod Omegą Stanisław Kasprzak Sp. J., Iława − KRS 0000253119
  36. Rolegro Sp. Z O.O., Biała Olecka − KRS 0000336527
  37. Sail-service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000143950
  38. Spółdzielcza Korporacja Spólnota Pracy Spółdzielnia Osób Prawnych, Warszawa − KRS 0000125169
  39. Ssp Techno-service Sp. Z O.O. (dawniej Studencka Spółdzielnia Pracy Techno-service), Gdańsk − KRS 0000493603
  40. Stocznia Jachtowa Delphia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000751126
  41. Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000030663
  42. Stowarzyszenie Łódzki Klub Żeglarski, Łódź − KRS 0000265389
  43. Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy i Integracji Społecznej Biała Olecka, Biała Olecka − KRS 0000682497
  44. Stowarzyszenie Przemysłu Jachtowego Polskie Jachty, Olecko − KRS 0000052037
  45. Targi Książki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356970
  46. Techno-service S.A., Gdańsk − KRS 0000054168
  47. Ts Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000604246
  48. Warmińsko - Mazurskie Towarzystwo Żeglarskie, Olsztyn − KRS 0000123577
  49. Yacht - Expo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190888
  50. Zespół Rolników Indywidualnych Sp. Z O.O., Olecko − KRS 0000341931

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.m.s.boats Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000253975
  2. Border Yachts Kot Sp. J., Gołdap − KRS 0000218224
  3. Dysa Sp. Z O.O., Olecko − KRS 0000347971
  4. Eko Food Janów Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Janów − KRS 0000252130
  5. Erma Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000123652
  6. Europejski Instytut Infrastruktury Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000251274
  7. Fundacja Kocham Żagle Im. Kapitana Pawła Morzyckiego, Warszawa − KRS 0000359893
  8. Fundacja Zobaczyć Morze Im. Tomka Opoki, Gdynia − KRS 0000649335
  9. Janmor Stocznia Jachtowa Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000623860
  10. Kłobuk Yacht Sp. Z O.O., Kajkowo − KRS 0000151493
  11. Media Express Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150395
  12. Międzynarodowe Targi Wrocławskie - Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000181123
  13. Nowa Marina Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000511580
  14. Oleckie Elektrownie Wiatrowe Sp. Z O.O., Babki Oleckie − KRS 0000346349
  15. Polski Rejestr Statków S.A., Gdańsk − KRS 0000019880
  16. Port-ruda Sp. Z O.O., Olecko − KRS 0000352249
  17. Puchar Polski Jachtów Kabinowych Związek Klas T - Stowarzyszenie, Włocławek − KRS 0000403644
  18. Skipper-yachts S.A., Warszawa − KRS 0000317490
  19. Skipper-yachts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000017820
  20. Sloop Sp. Z O.O., Mirków − KRS 0000388966
  21. Sopocki Klub Żeglarski, Sopot − KRS 0000164310
  22. Stocznia Jachtowa Balt-yacht Europe Sp. Z O.O., Żarnowo I − KRS 0000202798
  23. Stowarzyszenie Czerwonej Róży, Gdańsk − KRS 0000244920
  24. Stowarzyszenie Edukacyjne Uniwersum, Gdańsk − KRS 0000165601
  25. Stowarzyszenie Klasy Skippi 650, Nieporęt − KRS 0000166272
  26. Stowarzyszenie Race 2000, Gdańsk − KRS 0000224736
  27. Stowarzyszenie Żoliborzan, Warszawa − KRS 0000102333
  28. Studencka Spółdzielnia Pracy Techno-service, Gdańsk − KRS 0000170355
  29. Vangal Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000319508
  30. Volvo Penta Polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000020479
  31. Warszawskie Towarzystwo Żeglarskie, Warszawa − KRS 0000038835
  32. X-yachts Composites Sp. Z O.O., Gołdap − KRS 0000352266

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. CRZP/8/2017/AEZ Dostawa kompletu żagli dla statku szkoleniowo-badawczego Dar Młodzieży
    Zamawiający: Akademia Morska w Gdyni, Gdynia
    Łączna ilość żagli 26 szt. o łącznej powierzchni 3047 m2.

  2. Zamawiający: Komenda Portu Wojennego Gdynia, Gdynia
    GRUPA I: Dostawa części zamiennych do silników jachtowych GRUPA II: Dostawa materiałów pokładowych do jachtów GRUPA III: Dostawa sprzętu jachtowego
  3. Wykonanie kompletu żagli dla okrętu ORP ISKRA
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego Gdynia, Gdynia
    Wykonanie kompletu żagli dla okrętu ORP ISKRA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 6 do Specyfikacji. Wartość zamówienia poniżej kwoty okr. wg art. 11 ust. 8 ustawy Pzp
  4. Dostawa materiałów do produkcji łodzi żaglowych w ramach realizacji zadań produkcyjnych i obsługowo naprawczych przez Warsztat Techniczny JW 4224 Wałcz
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4224, Wałcz
    Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa materiałów do produkcji łodzi żaglowych w ramach realizacji zadań produkcyjnych i obsługowo naprawczych przez Warsztat Techniczny JW 4224 Wałcz