Kogo reprezentuje osoba

Wosewicz Jan Stanisław

w KRS

Jan Stanisław Wosewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Wosewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerek Krzysztof Andrzej, Berger Grzegorz Przemysław, Blicharska Beata Katarzyna, Borowiec Ludwik, Brzezińska Aldona, Budna Ewa Stefania, Chomicz Wojciech, Chudzińska Agnieszka, Czajkowska Hanna, Dajksler Urszula, Do Zawierania I Rozwiązywania Umów: - O Ustanowieniu Praw Do Lokali Spółdzielczych; - W Sprawie Budowy Lokali; - O Przekształceniu Lokatorskiego Prawa Do Lokalu Na Własnościowe Prawa Do Lokalu; - O Przeniesieniu Własności Lokali; - Najmu Lokali Mieszkalny Wydawania Zaświadczeń, Dojs Marek, Frasunkiewicz Krzysztof Włodzimierz, Gaczek Wojciech, Gajdecka Maria, Gracz Aneta, Gruszczyński Zenon Eugeniusz, Grzelczyk Janusz, Hadryś Artur Andrzej, Jenek Zbigniew Kazimierz, Kaczyński Janusz, Kasperek Krzysztof Jacek, Kasperek Krzysztof Jacek, Kielińska Aleksandra Aniela, Kind Kazimierz Janusz, Klarzyński Zbigniew Mirosław, Koffnyt Barbara Mirosława, Kopczyńska Anna, Kotlińska Teresa, Kowalik Sebastian, Kowalski Tomasz Zbigniew, Kołyszko Jacek, Krenz Danuta, Kruczkowski Andrzej, Kuraszewicz Wawrzyniec Szczepan, Kuraszyński Jerzy, Lehmann Tadeusz, Lejman Małgorzata Teresa, Lesiński Jerzy Feliks, Lisowski Jerzy Konstanty, Miecznik Józef Piotr, Mikosz Jerzy, Mikulska Jolanta, Namyślak Ryszard, Ossowska Iwona Edyta, Ossowski Jacek Roman, Pacholczyk Joanna, Paprzycka Janina, Perliński Miron, Piątkowska Bogusława, Piosik Wiesława, Pluta Włodzimierz, Podemski Andrzej, Przybylak Barbara, Rosenberg Zdzisław, Rutkowski Marcin, Rydlewski Robert, Smoczyński Bogdan Sławomir, Smorawski Stefan, Stachowiak Zbigniew, Stachowiak Zdzisław Piotr, Stachowski Tadeusz Franciszek, Stępczak Piotr, Szafran Leszek Tomasz, Szalbierz Wojciech, Szczęsny Wojciech, Szuster Ryszard Arkadiusz, Szymański Henryk, Terka Agnieszka Anna, Urbaniak Jerzy Eugeniusz, Walczuk Marek, Walusz Bogdan, Wawrzynowska Mirosława, Wiśniewski Marian, Wróblewska Maria, Wróblewski Henryk, Zastawny Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowaczyński Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Amroz Marcin, Balcerek Krzysztof, Budna Ewa, Górecki Andrzej Krzysztof, Grzybek Eugeniusz, Hołubowski Marek, Janas Maciej Seweryn, Kaczmarek Wojciech Antoni, Kosiński Janusz, Maćkowiak Maciej Michał, Paluszkiewicz Henryk, Pazda Andrzej, Przybylak Barbara, Rozpłochowski Jacek Jan, Rozpłochowski Jan, Stachowski Tadeusz, Wróblewski Eugeniusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerek Krzysztof Andrzej, Berger Grzegorz Przemysław, Blicharska Beata Katarzyna, Borowiec Ludwik, Brzezińska Aldona, Budna Ewa Stefania, Chomicz Wojciech, Chudzińska Agnieszka, Czajkowska Hanna, Dajksler Urszula, Do Zawierania I Rozwiązywania Umów: - O Ustanowieniu Praw Do Lokali Spółdzielczych; - W Sprawie Budowy Lokali; - O Przekształceniu Lokatorskiego Prawa Do Lokalu Na Własnościowe Prawa Do Lokalu; - O Przeniesieniu Własności Lokali; - Najmu Lokali Mieszkalny Wydawania Zaświadczeń, Dojs Marek, Frasunkiewicz Krzysztof Włodzimierz, Gaczek Wojciech, Gajdecka Maria, Gracz Aneta, Gruszczyński Zenon Eugeniusz, Grzelczyk Janusz, Hadryś Artur Andrzej, Jenek Zbigniew Kazimierz, Kaczyński Janusz, Kasperek Krzysztof Jacek, Kasperek Krzysztof Jacek, Kielińska Aleksandra Aniela, Kind Kazimierz Janusz, Klarzyński Zbigniew Mirosław, Koffnyt Barbara Mirosława, Kopczyńska Anna, Kotlińska Teresa, Kowalik Sebastian, Kowalski Tomasz Zbigniew, Kołyszko Jacek, Krenz Danuta, Kruczkowski Andrzej, Kuraszewicz Wawrzyniec Szczepan, Kuraszyński Jerzy, Lehmann Tadeusz, Lejman Małgorzata Teresa, Lesiński Jerzy Feliks, Lisowski Jerzy Konstanty, Miecznik Józef Piotr, Mikosz Jerzy, Mikulska Jolanta, Namyślak Ryszard, Ossowska Iwona Edyta, Ossowski Jacek Roman, Pacholczyk Joanna, Paprzycka Janina, Perliński Miron, Piątkowska Bogusława, Piosik Wiesława, Pluta Włodzimierz, Podemski Andrzej, Przybylak Barbara, Rosenberg Zdzisław, Rutkowski Marcin, Rydlewski Robert, Smoczyński Bogdan Sławomir, Smorawski Stefan, Stachowiak Zbigniew, Stachowiak Zdzisław Piotr, Stachowski Tadeusz Franciszek, Stępczak Piotr, Szafran Leszek Tomasz, Szalbierz Wojciech, Szczęsny Wojciech, Szuster Ryszard Arkadiusz, Szymański Henryk, Terka Agnieszka Anna, Urbaniak Jerzy Eugeniusz, Walczuk Marek, Walusz Bogdan, Wawrzynowska Mirosława, Wiśniewski Marian, Wróblewska Maria, Wróblewski Henryk, Zastawny Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowaczyński Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Inwestycyjna Terra Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000173643
  2. Agroimmoinvest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000571421
  3. Agropol Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000198589
  4. Akademeia Educational Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000668416
  5. Armeria Sp. Z O.O., Olchowiec − KRS 0000608947
  6. Armeria Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Olchowiec − KRS 0000654692
  7. Asi Alfa Inventures Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000712272
  8. Asi Beta Inventures Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000742700
  9. Asi Gamma Inventures Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000812613
  10. Bit. Budownictwo Instalacje Technologie Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000284106
  11. Daran Fotowoltaika Sp. Z O.O., Swarzędz − KRS 0000490865
  12. Ei - Centrum Analiz, Weryfikacji i Konsultingu S.A., Poznań − KRS 0000014143
  13. Energopoz Sp. Z O.O., Koziegłowy − KRS 0000480937
  14. Familijny Poznań, Poznań − KRS 0000044866
  15. Fibee Iv Sp. Z O.O., Wysogotowo − KRS 0000725347
  16. Fiber#1 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000058934
  17. Fundacja Bezpieczne Rataje, Poznań − KRS 0000332112
  18. Fundacja Im. Jacka Ponickiego, Poznań − KRS 0000002148
  19. Fundacja Na Rzecz Przeciwdziałnia Kradzieży i Dewastacji Infrastruktury, Warszawa − KRS 0000515998
  20. Fundacja Pokoleń, Warszawa − KRS 0000096174
  21. Fundacja Tu Wielkopolska, Rokietnica − KRS 0000804075
  22. Inea S.A., Poznań − KRS 0000056936
  23. Itea Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000380039
  24. K20 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000804023
  25. Kabelkom Sp. Z O.O. Joint Venture, Bielsko-biała − KRS 0000044336
  26. Kreatiff Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000407034
  27. Lagris Mgmt Sp. Z O.O., Rokietnica − KRS 0000746566
  28. Lagris Mgmt Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rokietnica − KRS 0000787768
  29. Learn Up Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000301702
  30. Loża Patronów Teatru, Poznań − KRS 0000101545
  31. Mkkm Inwestycje Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000476624
  32. Ogarniamprad.pl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000518686
  33. Ognisko Krzewienia Kultury Fizycznej Piast, Poznań − KRS 0000077410
  34. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów, Poznań − KRS 0000137812
  35. Ogrody Jesieni Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rokietnica − KRS 0000772489
  36. Polska Izba Gospodarcza Importerów,eksporterów i Kooperacji, Poznań − KRS 0000038528
  37. Polskie Towarzystwo Certyfikacji Energii, Poznań − KRS 0000166561
  38. Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe, Warszawa − KRS 0000080064
  39. Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. Z O.O., Starczanowo − KRS 0000079956
  40. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Rataje Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000108436
  41. Przedsiębiorstwo Usług Finansowych Cosinus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000248377
  42. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol-metal Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000127652
  43. Ratajskie Centrum Kultury, Poznań − KRS 0000300542
  44. Rnk Bis Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000600975
  45. Samorząd Regionalny Członków Spółdzielni Mieszkaniowych Wielkopolska, Poznań − KRS 0000285062
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych W Poznaniu, Poznań − KRS 0000130596
  47. Stowarzyszenie Absolwentów Poltechniki Poznańskiej, Poznań − KRS 0000024372
  48. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział W Poznaniu, Poznań − KRS 0000079341
  49. Stowarzyszenie Kadry Dla Konina, Konin − KRS 0000276978
  50. Stowarzyszenie i Love Ziemek, Poznań − KRS 0000683124

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adros Sp. Z O.O., Dobrzyca − KRS 0000033124
  2. Aeroklub Poznański Im. Wandy Modlibowskiej, Kobylnica - Lotnisko − KRS 0000056914
  3. Agencja Reklamowo - Promocyjna Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000102788
  4. Basket S.A. Likwidacyjnej, Wysogotowo − KRS 0000314829
  5. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  6. Bud Net Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000176082
  7. Centrum Podróży Aura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113345
  8. Centrum Szkoleniowe Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000348009
  9. City - Net Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000105789
  10. El-com Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000152893
  11. Euro-mat Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000185013
  12. Europa Systems Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518816
  13. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  14. Fabryka Armatur Swarzędz Przedsiębiorstwo Państwowe, Swarzędz − KRS 0000064752
  15. Fabrykacja Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000124035
  16. Fundacja Koszykówka Polska, Warszawa − KRS 0000058911
  17. Gts Internet Partners S.A., Warszawa − KRS 0000045709
  18. Gts Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082072
  19. Gts Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000071450
  20. Inea Park Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000314379
  21. Inea Tm Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000485773
  22. Inteligentne Instalacje Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000137251
  23. Interkonsult Grzegorz Koliński Teresa Kolińska Sp. J., Golina − KRS 0000323961
  24. Internet Cable Provider Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000003435
  25. Ipr Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000485553
  26. Km Inwestycje Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000316927
  27. Kopalnia Surowców Mineralnych W Walkowicach, Walkowice − KRS 0000071533
  28. Koszykówka Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366621
  29. Lavinia 205 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484420
  30. Legimi Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000321842
  31. Monochrom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143808
  32. Olmex Olsztyn Sp. Z O.O., Wójtowo − KRS 0000065619
  33. Pekabud-morasko Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000049050
  34. Pmb Telekomunikacja Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000413097
  35. Polska Liga Koszykówki S.A., Warszawa − KRS 0000080033
  36. Polski Związek Koszykówki, Warszawa − KRS 0000033466
  37. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Poznań − KRS 0000007666
  38. Port Lotniczy Poznań-ławica Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000003431
  39. Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A., Poznań − KRS 0000109717
  40. Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000030524
  41. Poznańskie Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego S.A., Poznań − KRS 0000088197
  42. Property Poland 1 Sp. Z O.O., Gądki − KRS 0000102796
  43. Przedsiębiorstwo Budowlane W Prywatyzacji, Wągrowiec − KRS 0000040787
  44. Przedsiębiorstwo Elpan Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000134126
  45. Przedsiębiorstwo Kamabud Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000176841
  46. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej W Poznaniu, Poznań − KRS 0000080873
  47. Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Zastosowań Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Zeto - S.A. W Poznaniu, Poznań − KRS 0000073624
  48. Put Koma S.A., Poznań − KRS 0000048321
  49. Ratajska Telewizja Kablowa Elsat Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000046716
  50. Sagrus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000104797

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Organizacja 4 spotkań wigilijnych
    Zamawiający: Miasto Poznań, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest organizacja czterech spotkań wigilijnych dla seniorów z terenu Osiedla Rataje, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, zawartym we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SIWZ.

Inne osoby dla Wosewicz (2 osoby):