Kogo reprezentuje osoba

Woźniak Jan Józef

w KRS

Jan Józef Woźniak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Drugie imię:Józef
Nazwisko:Woźniak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Czechowice-dziedzice (Śląskie), Katowice (Śląskie), Konin (Wielkopolskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Błaszczyk Paweł, Chruściak Joanna, Cybulski Marcin, Czarnecka Bossak Ewa Józefa, Dobies Kamil Dominik, Iwanejko Małgorzata Teresa, Jeżak Robert, Kącprowicz Marek Tomasz, Karkosik Roman Krzysztof, Kęszczyk Grabowska Agata, Krężel Arkadiusz, Masiuk Sławomir Tomasz, Pakulski Damian, Pietka Tadeusz, Popławski Jerzy Adam, Skoczeń Robert Dariusz, Szeliga Piotr Tadeusz, Szulc Miłosz Paweł, Tokłowicz Paweł, Urbaniak Zygmunt, Żukowski Mariusz Marcin, Zwierz Waldemar Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof, Chowaniec Tadeusz, Czaja Marian Antoni, Czarnecki Jerzy Boguaw, Dobies Kamil, Grzesiak Zbigniew, Hornik Witold Henryk, Iwanejko Małgorzata, Juda Aleksandra, Krężel Arkadiusz, Kwaśniak Kazimierz, Masiuk Sławomir, Mazur Grażyna, Palukiewicz Wojciech Józef, Pałaszewska Lidia, Piechoczek Helena, Rembalski Tadeusz, Reszotarska Dorota, Sendal Jan, Skrzypczak Edward, Śmigielski Kazimierz, Smoleń Adam Marian, Szeliga Piotr Tadeusz, Wenecki Tadeusz, Wiśniewski Miłosz, Wiśniewski Piotr, Ziaja Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czech Adam Wojciech, Hopfer Przemysław, Indyka Mirosław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Kacprowicz Marek Tomasz, Kucz Bernard, Lipiński Maciej Wojciech, Marianiuk Ewa Maria, Ochab Bogusław, Pawełczak Rafał, Pedersen Michael Rohde, Poznański Kazimierz Józef, Rado Zdzisław, Rawecki Jacek, Richert Maria Wiesława, Śmieszek Zbigniew, Śmigielski Kazimierz, Stulgis Grzegorz, Suchowolec Marek, Tuchorska Danuta, Łatka Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stanek Mirosław Henryk
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Bednarski Robert, Cempura Mariusz Wojciech, Czajor Tomasz Mirosław, Duda Krzysztof Rafał, Firlej Maciej Marek, Grubka Maciej Piotr, Iwanejko Małgorzata, Karkosik Roman Krzysztof, Krężel Arkadiusz, Kwaśniak Kazimierz, Leśniewski Piotr, Mańdok Mariusz, Masiuk Sławomir Tomasz, Misiakiewicz Marek Józef, Sendal Jan, Śmigielski Kazimierz, Świerkot Jolanta Ilona, Szeliga Piotr Tadeusz, Wamposzyc Małgorzata Maria, Warpechowski Rafał, Wieczorek Katarzyna Jadwiga, Ziaja Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Piotr

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chełminiak Halina, Dobies Kamil Dominik, Królikowski Mariusz Wojciech, Pakulski Damian Jan, Popławski Jerzy Adam, Ptaszek Jacek, Rychlicki Stanisław, Siałkowska Natalia Joanna, Wiśniewski Piotr, Wojciechowski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukowski Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świderska Agnieszka
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Anders Andrzej, Chojenka Elżbieta, Czarnecka Bossak Ewa, Gałek Jerzy, Kacprowicz Marek, Kalinowski Zbigniew, Karbowiak Jakub Szymon, Karkosik Roman Krzysztof, Kopeć Leszek Zbigniew, Krężel Arkadiusz, Leśniewski Piotr, Lewandowski Tomasz Jacek, Masiuk Sławomir Tomasz, Nowak Ryszard Jan, Nowakowski Marek, Popławski Jerzy Adam, Półturzycki Marek, Sawic Tadeusz Józef, Speczik Stanisław, Strąk Wiesław, Szczotkowska Joanna, Szeliga Piotr Tadeusz, Szymczak Wiesław, Urbaniak Zygmunt, Warpechowski Rafał, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Wlezień Aleksander, Żukowski Mariusz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Serafin Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof, Chowaniec Tadeusz, Czaja Marian Antoni, Czarnecki Jerzy Boguaw, Dobies Kamil, Grzesiak Zbigniew, Hornik Witold Henryk, Iwanejko Małgorzata, Juda Aleksandra, Krężel Arkadiusz, Kwaśniak Kazimierz, Masiuk Sławomir, Mazur Grażyna, Palukiewicz Wojciech Józef, Pałaszewska Lidia, Piechoczek Helena, Rembalski Tadeusz, Reszotarska Dorota, Sendal Jan, Skrzypczak Edward, Śmigielski Kazimierz, Smoleń Adam Marian, Szeliga Piotr Tadeusz, Wenecki Tadeusz, Wiśniewski Miłosz, Wiśniewski Piotr, Ziaja Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lisiecka Mirosława, Świderski Rafał Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdebel Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Bielańska Barbara, Czeszak Sławomir, Dziubiński Tomasz Krzysztof, Felczak Bolesław, Gaś Henryk Stanisław, Grądkiewicz Łukasz, Hutnik Szymańska Małgorzata, Krężel Arkadiusz, Kucz Bernard, Leśniewski Piotr, Majkut Krzysztof Piotr, Masiuk Sławomir Tomasz, Pachla Roman, Pakiet Jacek, Pawlicha Stanisław, Rachwalski Marek, Śmieszek Zbigniew, Strąk Wiesław Piotr, Świstak Rafał, Szeliga Piotr Tadeusz, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Ziaja Jan, Łatka Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strzemieczna Marcela
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Czaja Marian Antoni, Czajor Tomasz Mirosław, Czeszak Sławomir Piotr, Felczak Bolesław, Folwarczny Kazimierz Władysław, Kamiński Zbigniew Jerzy, Karkosik Roman Krzysztof, Kucz Bernard Franciszek, Lenartowicz Gabriela Teresa, Masiuk Sławomir Tomasz, Pachla Roman, Palukiewicz Wojciech Józef, Rachwalski Marek Rafał, Strąk Wiesław Piot, Świstak Rafał, Szeliga Piotr Tadeusz, Szymanik Ewa Teresa, Wenecki Tadeusz, Ziaja Jan, Łatka Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wołongiewicz Mariusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buciak Mirosław, Dąbrowska Danuta Anna, Gaudyn Stanisław, Gałek Jerzy, Imański Jacek Roman, Jeżak Robert, Malczyk Józef, Pękacz Wiesław Marian, Robak Karol Stanisław, Staszak Włodzimierz, Szulc Miłosz, Tokłowicz Paweł, Trojanowski Leszek, Wcisło Michał Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewska Renata Ewa
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czaja Marian Antoni, Czeszak Sławomir Piotr, Jędrosz Stefan, Majkut Krzysztof Piotr, Michalska Bożena Maria, Pawlicha Stanisław, Porada Andrzej, Ziaja Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Piotr Andrzej
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Bednarski Robert, Cempura Mariusz Wojciech, Czajor Tomasz Mirosław, Duda Krzysztof Rafał, Firlej Maciej Marek, Grubka Maciej Piotr, Iwanejko Małgorzata, Karkosik Roman Krzysztof, Krężel Arkadiusz, Kwaśniak Kazimierz, Leśniewski Piotr, Mańdok Mariusz, Masiuk Sławomir Tomasz, Misiakiewicz Marek Józef, Sendal Jan, Śmigielski Kazimierz, Świerkot Jolanta Ilona, Szeliga Piotr Tadeusz, Wamposzyc Małgorzata Maria, Warpechowski Rafał, Wieczorek Katarzyna Jadwiga, Ziaja Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Piotr
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czeszak Sławomir Piotr, Folwarczny Kazimierz Władysław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Kamiński Zbigniew Jerzy, Karkosik Roman Krzysztof, Lenartowicz Gabriela Teresa, Skołucka Katarzyna Dorota, Szeliga Piotr Tadeusz, Szymanik Ewa Teresa, Szyndler Tomasz Bartłomiej, Żelazny Marek Roman, Ziaja Jan, Łatka Andrzej Tadeusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.e. Wind S.A., Warszawa − KRS 0000610284
  2. Ac Steel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268003
  3. Airon Investment S.A., Bydgoszcz − KRS 0000412048
  4. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  5. Alueco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512070
  6. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  7. Amw Rewita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394569
  8. Argo Minerator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000622662
  9. Armm Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293481
  10. Atl Legal Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000360346
  11. Ats S.A., Toruń − KRS 0000308419
  12. Baltic Green Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441363
  13. Baltic Green Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440952
  14. Baltic Green V Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000514397
  15. Baltic Green Vi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516616
  16. Baltic Green Viii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516701
  17. Baltic Green X Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000627827
  18. Baltic Green i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441069
  19. Baterpol Recycler Sp. Z O.O., Oława − KRS 0000418254
  20. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  21. Bihaar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483843
  22. Biuro Usług Technicznych, Projektowania i Realizacji Inwestycji-toruński Klub Technika Not Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000181956
  23. Blirt S.A., Gdańsk − KRS 0000365053
  24. Błaszczyk i Partnerzy. Kancelaria Adwokacko - Radcowska, Warszawa − KRS 0000162226
  25. Boltech Sp. Z O.O., Bukowno − KRS 0000030681
  26. Boryszew Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000378824
  27. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  28. Buteo Fund S.A., Warszawa − KRS 0000636411
  29. Ce Management Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642431
  30. Centrozłom Wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000295859
  31. Centrum Badań Jakości Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000026554
  32. Chop-chop Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000297796
  33. Comarch S.A., Kraków − KRS 0000057567
  34. Consulting Trade Business Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330905
  35. Cronimet Pl Sp. Z O.O., Kłopot − KRS 0000154675
  36. Ctnn Executive Search Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000555074
  37. Data Invest Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000669317
  38. Data Ventures Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000361158
  39. Db 77 Consulting Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000549549
  40. Dom Maklerski W Investments S.A., Warszawa − KRS 0000353978
  41. Drop Organizacja Odzysku S.A., Warszawa − KRS 0000326534
  42. Drop Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., Warszawa − KRS 0000324794
  43. Drop S.A., Warszawa − KRS 0000284461
  44. Eastside-bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000560648
  45. Ecocar S.A., Warszawa − KRS 0000456735
  46. Eko-park S.A., Kraków − KRS 0000034853
  47. Elana-energetyka Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000225209
  48. Elko Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000176970
  49. Energia Odnawialna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128570
  50. Energy Composites Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000511759

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aerfinance Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265774
  2. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  3. Agencja Nieruchomości Orzeł Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000251178
  4. Agencja Nieruchomości Orzeł Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000046796
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  7. Agros Fortuna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386340
  8. Allianz Biznes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275605
  9. Alumetal Kęty Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000388566
  10. Alumetal Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000053925
  11. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  12. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  13. Aluminium Recykling Organizacja Odzysku S.A., Konin − KRS 0000113933
  14. Aluteam Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000259576
  15. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  16. Amontex Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piotrków Trybunalski − KRS 0000154195
  17. Ams Metal Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000081402
  18. Anew Institute Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000310396
  19. Armak Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000051523
  20. Arrada Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463404
  21. At Home Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189141
  22. Autobass Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190664
  23. Autogps Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380369
  24. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  25. Automas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190737
  26. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  27. Azagroup S.A., Warszawa − KRS 0000535527
  28. Ballinger Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025858
  29. Baltic Green Iv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374097
  30. Baltic Green Vii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000517536
  31. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  32. Banknot Financial S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000399340
  33. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  34. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  35. Bauma Kruszywa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034021
  36. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  37. Best-chem Ltd Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000208016
  38. Bipro-ecosystem Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000116117
  39. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  40. Biuro Projektowo Wdrożeniowe Alpro Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000056535
  41. Bolesław Recycling Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Bukowno − KRS 0000067671
  42. Boloil S.A., Bukowno − KRS 0000048859
  43. Boryszew Automotive Plastics Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000187920
  44. Boryszew Commodities Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490231
  45. Boryszew Components Poland Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000477887
  46. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  47. Boryszew Hr Service Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000477982
  48. Boryszew Tensho Poland Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000270339
  49. Brugmann Polska Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000131101
  50. Bystrzyckie Fabryki Mebli S.A. Likwidacyjnej, Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000047847

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Zakup stopów ołowiu PbCaSnAg i PbSb1Sn0,2
    Zamawiający: Instytut Metali Nieżelaznych, Gliwice
    Zakup stopów ołowiu PbCaSnAg i PbSb1Sn0,2
  2. Zakup urządzenia do spawania rurek cienkościennych
    Zamawiający: Instytut Metali Nieżelaznych, Gliwice
    Zakup urządzenia do spawania rurek cienkościennych z miedzi i stopów miedzi o maksymalnej mocy spawania 500A wraz z defektoskopem

Inne osoby dla Woźniak Jan Józef (141 osób):