Kogo reprezentuje osoba

Woźniak Jerzy Michał

w KRS

Jerzy Michał Woźniak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jerzy
Drugie imię:Michał
Nazwisko:Woźniak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Bogatynia (Dolnośląskie), Katowice (Śląskie), Mikołów (Śląskie), Zawiercie (Śląskie), Świętochłowice (Śląskie)
Przetargi:7 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gorczyca Elżbieta Janina, Stasikowska Woźniak Dorota Ewa, Woźniak Mikołaj
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dytko Jaśkiewicz Grażyna Teresa, Jaskiewicz Tomasz Jerzy, Kasprzak Jarosław Arkadiusz, Pniak Piotr Adam, Stasikowska Woźniak Dorota, Woźniak Adam
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Marian, Garncarz Urszula, Jankowski Adam Jan, Koczyk Janusz, Leki Franciszek, Spychała Daria, Warzecha Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczypiński Szymon
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gwóźdź Stanisław, Jaśkiewicz Grażyna Teresa, Jaśkiewicz Tomasz Jerzy, Kasprzak Jarosław Arkadiusz, Pniak Piotr Adam, Siwowski Michał, Siwowski Tomasz Wojciech, Stasikowska Woźniak Dorota Ewa, Woźniak Mikołaj

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarkowski Bogdan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Danel Janusz Franciszek, Jabłońska Danuta, Janas Krzysztof Jan, Jaroszewski Eugeniusz, Koprek Henryk, Krzywoszyński Wacław, Kuźniar Stanisław Piotr, Maj Wojciech Jan, Ozimowski Tomasz Paweł, Poręba Stanisław Jerzy, Przygrodzki Marian, Szendera Henryk Józef, Walkowiak Roman Wiktor, Łaskawiec Jerzy Mieczysław, Łochowski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaręba Sławomir Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajor Sławomir Bogusław, Dzierżoń Gabriela, Goncerz Dachowska Martyna Ewelina, Gołąbek Bożena Anna, Komendziński Marceli, Kozak Kazimierz, Krawczyk Andrzej, Krawczyk Grzegorz, Pękalski Andrzej Marek, Pokorska Barbara Halina, Płonka Tadeusz, Romańczuk Eugeniusz, Stasikowska Woźniak Dorota Ewa, Szykulski Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Warian Wojciech Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmiel Iwona, Kolender Henryk Franciszek, Krawczyk Andrzej Stanisław, Krawczyk Grzegorz Marcin, Marzyńska Wiesława, Ślązak Benedykt, Szczepaniak Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baluch Dariusz Ryszard
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Tadeusz Stanisław, Banasiak Aleksandra, Braksator Andrzej Aleksander, Duda Jan Henryk, Konieczny Andrzej Wojciech, Maciejczyk Marian Bronisław, Matuszewski Marek Dominik, Murek Waldemar, Obuchowska Gembala Małgorzta Jolanta, Rojewska Bożena Adela, Siechowski Jan Przemysław, Skowronek Aleksandra Maria, Śliż Bogumiła Dorota, Smelcerz Aleksandra Janina, Stępień Krystian Józef, Szewczyk Mieczysław Bronisław, Wizner Rafał Błażej, Żmij Grzegorz Marian, Żurek Tytus Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Znaniecka Krystyna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hetmańczyk Marek, Komendziński Marceli Józef, Krawczyk Andrzej Michał, Krawczyk Ewa Krystyna, Krawczyk Grzegorz Marcin, Krupa Marcin, Marzyńska Wiesława, Najmanowicz Mirosław Piotr, Nykiel Jerzy, Przejczowski Adam Tadeusz, Wlezień Robert Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krawczyk Tadeusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gemborys Joanna, Gemborys Mirosław Marek, Gemborys Wiesław, Gemborys Krupczak Adriana, Kasztelnik Ryszard, Komendziński Marcel, Kraterski Dariusz Marcin, Kraterski Jerzy, Krawczyk Andrzej, Krawczyk Grzegorz, Majewska Zarębska Elżbieta Ewa, Nowowiejska Maria Elżbieta, Nowowiejski Jarosław Marian, Nowowiejski Krzysztof Marek, Spyra Krystyna, Waszczak Jan, Ziaja Władysław Stefan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajor Sławomir Bogusław, Białek Bernard Ryszard, Bilkiewicz Krzysztof Grzegorz, Braksator Andrzej Aleksander, Czech Dariusz Krzysztof, Dolina Marek Krzysztof, Engel Zbigniew Józef, Ghosh Surojit Kumar, Giemza Ryszard Bernard, Glinicki Robert Zbigniew, Goncerz Dachowska Martyna Ewelina, Głowacki Stanisław, Jeznach Krzysztof, Kaszowski Tadeusz Michał, Krawczyk Andrzej Stanisław, Kwiatkowski Krzysztof Kazimierz, Mazur Andrzej, Miterski Konrad Adam, Pfeifer Henryk, Pietrzak Hubert, Pogwizd Tomasz Rafał, Sitek Jarosław, Smędzik Jerzy, Szumiał Jadwiga Anna, Uszok Andrzej Józef, Warzecha Marek Bolesław, Waszczak Jan, Zięcina Bernadeta Anna, Zuzelski Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatała Wiesław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartosz Elżbieta, Chrzanowska Agnieszka, Gondek Grzegorz, Herman Henryk, Krawczyk Andrzej, Krawczyk Grzegorz, Kwiatkowska Nykiel Grażyna, Majerczyk Zofia, Nykiel Jerzy, Nykiel Paulina, Nykiel Łukasz, Wlezień Mieczysław, Wlezień Olga, Wlezień Robert, Zabiełło Warzecha Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piwowarczyk Ewa
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Marian Andrzej, Fiszer Bogdan Mirosław, Garncarz Urszula Grażyna, Gałeczka Blanka Anna, Kmiecik Mirosław Kazimierz, Kociubiński Andrzej Stanisław, Kuchta Ewa Teresa, Matusiak Maciej Włodzimierz, Mazur Wioletta Renata, Morcinek Andrzej, Salej Emilian, Szydło Andrzej Adam, Warzecha Marek, Wątroba Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaworski Tomasz Józef
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stasikowska Wojtarek Sylwia Anetta, Wojtarek Robert Roman, Wyciszczok Adam Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sieroń Krzysztof
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krawczyk Andrzej, Liwacz Tadeusz Stanisław, Malich Andrzej, Musiał Maria Elżbieta, Świderska Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaszczyk Jacek
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkiewicz Jacek Adam, Jurek Anna Zofia, Kirszenstein Szewińska Irena, Kryla Władysław, Pieńkos Jerzy Andrzej, Pustelnik Zenon, Sajkowska Urszula Teresa, Sajkowski Adam, Sajkowski Michał, Sajkowski Zbigniew, Skolimowski Janusz Wojciech, Ławniczak Włodzimierz
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bulanda Józef, Bulanda Marcin, Krawczyk Grzegorz, Orzechowska Bulanda Magdalena Joanna, Rybczyński Zbigniew, Stasikowska Woźniak Dorota, Wójcik Ireneusz, Wojdat Czesław, Woźniak Adam, Wrzosek Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sulej Leszek
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głuc Elżbieta, Krawczyk Andrzej Stanisław, Lasek Stanisław, Lorenz Zygmunt, Sęk Grzegorz Marian, Sobczyk Marek Aureliusz, Stasikowska Woźniak Dorota Ewa, Żukowska Jadwiga, Łoszak Bogusław Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Demel Tadeusz Stanisław
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bociąga Andrzej Tadeusz, Chmiel Iwona, Janicki Andrzej Jerzy, Krawczyk Płonka Joanna Katarzyna, Stasikowska Woźniak Dorota Ewa, Szymański Jacek, Woźniak Adam, Woźniak Mikołaj Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grzywna Teresa Ewa
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bulanda Józef Adam, Bulanda Karol Stanisław, Bulanda Marcin Tomasz, Bulanda Stanisław Leon, Krawczyk Andrzej Stanisław, Krawczyk Płonka Joanna Katarzyna, Moskal Aleksandra Ewa, Moskal Dariusz Andrzej, Stasikowska Woźniak Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Płonka Tomasz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmiel Iwona Michalina, Krawczyk Andrzej Stanisław, Krawczyk Grzegorz Marcin, Krawczyk Płonka Joanna Katarzyna, Marzyńska Wiesława Weronika, Mensik Barbara, Stasikowska Woźniak Dorota Ewa, Woźniak Adam
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Derenowska Ewa
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błach Mariusz, Jankowski Adam Jan, Stasikowska Woźniak Dorota Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sztuczkowski Waldemar
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fujak Krzysztof Tadeusz, Furdal Jarosław, Koczyk Janusz, Kowalik Jakub Jan, Liszka Białek Martyna, Pietras Magdalena Katarzyna, Pluta Katarzyna, Rejman Radosław Mateusz, Sąsiadek Marek Jan, Warzecha Marek Bolesław, Wnorowski Michał Dariusz, Wrona Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Załuska Mariusz
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmiel Iwona, Dziwiński Władysław, Gwóźdź Stanisław, Kozaczko Józef, Michalczewski Piotr Bohdan, Wyciszczok Adam Tadeusz, Zuzelski Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymik Kozaczko Paweł
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Marian, Dąbrowa Zygmunt, Garncarz Urszula, Górny Arkadiusz Aleksander, Jankowski Adam, Jędrzejewski Krzysztof, Koczyk Janusz, Krygier Marek, Lisowski Edward, Morawiec Barbara, Nowak Robert, Warzecha Marek, Wrona Wojciech, Zaręba Rafał, Zyska Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołędowski Jarosław
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Marian, Cieślińska Agnieszka, Dziwiński Władysław, Garncarz Urszula, Halikowski Zbigniew, Jankowski Adam, Jędrzejewski Krzysztof, Koczyk Janusz, Komosa Marian, Krygier Marek, Leśniak Dariusz, Lisowski Edward, Suchowski Wojciech, Warzecha Marek Bolesław, Wilk Barbara, Wrona Wojciech, Zaręba Rafał, Zyska Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błach Michał
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kostka Andrzej Kazimierz, Sęk Grzegorz Marian, Łoszak Bogusław
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Marian, Dziwiński Władysław, Górny Arkadiusz, Jankowski Adam Jan, Kotorowicz Krzysztof, Leki Franciszek, Spychała Daria, Szafraniec Paweł, Warzecha Marek, Wrona Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Spychała Grzegorz
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyżewski Piotr, Hermann Henryk, Janicki Andrzej Jerzy, Kushkhov Nalbiy, Prymuszewski Andrzej, Sieroń Aleksander Romuald, Sieroń Dominik, Stasikowska Woźniak Dorota Ewa, Woźniak Adam
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Tomasz, Drozdowski Janusz Piotr, Dymidziuk Beata Joanna, Kania Paweł Stanisław, Klimka Paweł, Konstanty Dariusz Wojciech, Lewandowski Grzegorz, Wieczorek Jarosław, Wolak Grzegorz Wiesław, Wroniewicz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolińska Józefa Maria
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Capiga Andrzej Stanisław, Donocik Tadeusz Marian, Fiszer Bogdan Mirosław, Hołda Arkadiusz Kazimierz, Jama Voigt Ludmiła Zofia, Pampuszko Paweł Michał, Sieroń Aleksander Romuald, Sieroń Dominik, Stanek Agata Barbara
  29. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cisowski Szymon, Hachuła Witold Józef, Kozak Kazimierz, Krawczyk Grzegorz Marcin, Pękalski Andrzej, Pokorska Barbara, Wyciszczok Adam
  30. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janik Alina Krystyna, Zaskórski Jerzy, Zygmunt Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Griner Agnieszka Danuta
  31. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gwóźdź Stanisław, Jaśkiewicz Grażyna Teresa, Jaśkiewicz Tomasz Jerzy, Kasprzak Jarosław Arkadiusz, Pniak Piotr Adam, Siwowski Michał, Siwowski Tomasz Wojciech, Stasikowska Woźniak Dorota Ewa, Woźniak Mikołaj

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarkowski Bogdan
  32. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielicki Marcin, Chmiel Iwona, Jankowski Adam Jan, Jaśkiewicz Tomasz, Kobyszewski Łukasz, Koczyk Janusz, Nowak Wojciech Janusz, Ściążko Marek, Stasikowska Woźniak Dorota, Szwarc Paweł, Warzecha Marek, Wrzos Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczelina Artur

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4up Trade Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000442877
  2. A-z Development S.A. Likwidacyjnej, Bielsko-biała − KRS 0000354700
  3. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  5. Agro Center Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000267041
  6. Aine Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000804882
  7. Airon Investment S.A., Bydgoszcz − KRS 0000412048
  8. Alkmena, Chorzów − KRS 0000308805
  9. Alma Polska Lustpack Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poręba − KRS 0000115080
  10. Almakro Holding Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000139790
  11. Almaria Bc Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000337574
  12. Alteris S.A., Katowice − KRS 0000391749
  13. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  14. Amaj Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425459
  15. Anabella Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000729331
  16. Anapaite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527434
  17. Anguilla Investment Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000380848
  18. Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000092327
  19. Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000057816
  20. Arcelormittal Shared Service Centre Europe Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000005395
  21. Arka Noego, Katowice − KRS 0000471634
  22. Artemis Investment Sp. Z O.O. -, Warszawa − KRS 0000254301
  23. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  24. Atende S.A., Warszawa − KRS 0000320991
  25. Aureus Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000513810
  26. Autodirect S.A., Warszawa − KRS 0000357123
  27. Avalon Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000291651
  28. B-stal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273667
  29. Bagier-kowalik, Mączka i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000257385
  30. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  31. Bge Finance Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000351179
  32. Bge S.A., Mysłowice − KRS 0000362603
  33. Bge Trade Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000346907
  34. Biomed-lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A., Lublin − KRS 0000373032
  35. Biuro Podróży Eder Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196046
  36. Biuro Rachunkowe - Kancelaria Usług Finansowych Storno Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000440823
  37. Bjn Holding S.A., Czechowice-dziedzice − KRS 0000334546
  38. Bkk Sp. Z O.O., Knurów − KRS 0000725616
  39. Blue S.A., Warszawa − KRS 0000487119
  40. Blue Sky International Sp. J., Łomianki − KRS 0000343567
  41. Bomis Budownictwo Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000455622
  42. Bomis S.A., Katowice − KRS 0000038336
  43. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  44. Bowarte Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000288924
  45. Bsk Return S.A., Zawiercie − KRS 0000290396
  46. Centrala Techniczno-handlowa Forem Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000170837
  47. Centrum Ogrodnicze Iglak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000738501
  48. Centrum Usług Serwisowych Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000153639
  49. Certpol Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000211807
  50. Chwedoruk De Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000651094

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. ...domaro Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000615458
  2. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  3. 3md Recycling Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000425572
  4. Ab Business Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345181
  5. Ab-oil Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000072597
  6. Abf - Mosty Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000043718
  7. Adamir Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000106079
  8. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  9. Adria Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000127179
  10. Affidea Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273984
  11. Affidea Nu-medic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296827
  12. Affidea Onkoterapia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269881
  13. Affidea Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289698
  14. Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000171395
  15. Agroelektrogaz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310676
  16. Aitika Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000309566
  17. Akademia Kompetencji Sp. Z O.O., M. Katowice − KRS 0000257230
  18. Akademickie Centrum Medyczne Śląskiej Akademii Medycznej S.A., Katowice − KRS 0000114046
  19. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  20. Altrealia Investments S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000330589
  21. Am Developer Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000287413
  22. Am Powierzchnie Biurowe Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000289990
  23. Ams Metal Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000081402
  24. Andrzej - Fabryka Połączeń Metalowych Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000200490
  25. Anwo Group Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000447827
  26. Apartamenty Serock Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234884
  27. Apator Mining Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000047770
  28. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  29. Apator-kfap Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000203801
  30. Aquamin Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000157595
  31. Aquarius Promotion S.A., Katowice − KRS 0000128911
  32. Arcelormittal Construction Polska Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000050192
  33. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  34. Arcelormittal Ssc Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000142603
  35. Arcelormittal Top Thin Gauge Polska Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000287681
  36. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  37. Arm Property Sp. Z O.O., Krakow − KRS 0000528351
  38. Armada Development S.A., Bytom − KRS 0000144185
  39. Armatoora S.A., Nisko − KRS 0000319486
  40. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  41. Arpus Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000283279
  42. Art Media Agencja Reklamy Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000113927
  43. Art. Dekor-cyroń Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000200328
  44. Atos Plus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000207106
  45. Aurum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000010656
  46. Auto Stop Bary i Hotele Polskie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000007040
  47. Autostrada Śląska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000078236
  48. Avanu S.A., Katowice − KRS 0000303318
  49. Avena Sp. Z O.O., Kijno − KRS 0000406221
  50. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Dostawa radioizotopów i radiofarmaceutyków
    Zamawiający: Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
    Dostawa radioizotopów i radiofarmaceutyków Ponizej 209 000 Euro - 4 PAKIETY
  2. Wykonanie badań jałowości próbek zawierających zawiesinę komórek mezenchymalnych metodą bezpośredniego posiewu zgodnie z aktualnymi wymogami Farmakopi Europejskiej w standardzie Dobrej Praktyki Wytwarzania - GMP (ang. Good Manufacturing Practice).
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum, Kraków
    1.Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonania badań jałowości próbek zawierających zawiesinę komórek mezenchymalnych metodą bezpośredniego posiewu zgodnie z aktualnymi wymogami Farmakopi Europejskiej w standardzie Dobrej Praktyki Wytwarzania - GMP (ang. Good Manufacturing Practice). 1.1.Zamówienie realizowane jest w związku z realizacją projektu „Regeneracja uszkodzeń niedokrwiennych układu sercowo-naczyniowego z wykorzystaniem Galarety Whartona jako nieograniczonego źródła terapeutycznego komórek macierzystych” Akronim CIRCULATE, umowa nr: STRATEGMED2/265761/10/NCBR/2015. 1.2.Badania stanowiły będą jeden z elementów kontroli jakości wytwarzania produktu wykorzystywanego w toku badania klinicznego. Proces wytworzenia badanego produktu leczniczego na potrzeby badania klinicznego musi zostać obligatoryjnie przeprowadzony w zgodzie z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania – GMP. 1.3 Ocenę jałowości wytwarzanego i wydawanego do Pacjentów badanego produktu leczniczego należy również przeprowadzić w standardzie GMP. 1.4 Badania objęte umową będą stanowiły element kontroli jakości podczas wytworzenia produktu do badań klinicznych w Pracowni - Banku Tkanek i Komórek Zakładu Transplantologii UJ CM. Prowadzone badania i zawarte umowy będą stanowiły element dokumentacji rejestracyjnej oraz będą podlegały okresowej kontroli Głównego Inspektora Farmaceutycznego - GIF. 1.5 Zamawiający zapewnia, że przed przekazaniem pierwszej próbki uzyska zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie badanego produktu leczniczego w standardzie GMP. 1.6 Metoda oznaczenia powinna zostać zwalidowana zgodnie z wymaganiami Farmakopei Europejskiej (z uwzględnieniem testów hamowania) i uwzględniona w cenie jednostkowej za oznaczenie. 1.7 Liczba oznaczeń: maksymalnie 200. 1.8 Umowa kontraktowa zostanie zrealizowana tylko w przypadku uzyskania zezwolenia Głównego Inspektora Farmaceutycznego, o którym mowa powyżej. 1.9 Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 1.10 Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 1.11 Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1.11.1 Sukcesywne przekazywanie próbek przez cały okres trwania umowy. 1.11.2 Badania próbek wykonywane będą na podstawie każdorazowego zlecenia złożonego przez Zamawiającego faxem/mailowo i potwierdzonego telefonicznie. 1.11.3 Próbki po uprzedniej informacji od Zamawiającego będą odbierane przez Wykonawcę lub w przypadku, gdy transport próbek spoczywał będzie na Zamawiającym, dostarczane przez Zamawiającego do miejsca wskazanego przez Wykonawcę. 1.11.4 Ze względu na fakt, że komórki są wrażliwe i mogą reagować na warunki stresowe oraz szybko obumierają, czas ich przechowywania oraz transportu powinien być jak najkrótszy gdyż może to wpłynąć na zafałszowanie wyników analiz. Maksymalny czas odbioru próbek z siedziby Zamawiającego w przypadku, gdy transport zapewnia Wykonawca to 4 godziny od zgłoszenia zlecenia przez Zamawiającego, co wynika z charakteru materiału poddawanego analizie. (z zastrzeżeniem pkt. 13) SIWZ) Rozpoczęcie analiz (wysianie próbek) powinno nastąpić w ciągu 30 minut od ich dostarczenia do laboratorium. 1.11.5 W przypadku, gdy transport spoczywał będzie po stronie Zamawiającego możliwość przekazania próbek przez Zamawiającego do laboratorium Wykonawcy w czasie do 4 godzin tzn. laboratorium wykonujące analizy wskazane przez Wykonawcę musi znajdować się w odległości pozwalającej Zamawiającemu na dostarczenie próbek w czasie do 4 godzin. (z zastrzeżeniem pkt. 13) SIWZ) Wykonawca zobowiązany jest do rozpoczęcia analiz niezwłocznie, w czasie nie dłuższym niż 30 minut po przekazaniu próbki przez Zamawiającego. Czas potrzebny na transport próbki samochodem od siedziby Zamawiającego do laboratorium Wykonawcy, będzie mierzony w drodze dojścia w ciągach komunikacyjnych uwzględniając przepisy o ruchu drogowym. Celem sprawdzenia zadeklarowanego czasu dojazdu samochodem do laboratorium Wykonawcy, zostanie dokonany pomiar czasu przez Zamawiającego za pomocą narzędzia internetowego Google Maps.) 1.11.6 Zamawiający wymaga, aby godziny pracy laboratorium Wykonawcy wynosiły, co najmniej 8 godzin (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) i mieściły się w przedziale od godziny 6:00 do godziny 17:00. 1.11.7 W przypadku zmiany miejsca laboratorium Wykonawcy w trakcie realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia nowego miejsca świadczenia usługi spełniającego wymagania określone w SIWZ i zadeklarowane w ofercie Wykonawcy. 1.11.8 Próbki przekazywane będą przez 5 dni w tygodniu (poniedziałek – piątek) 1.11.9 Zamawiający w dniu przekazania próbki poinformuje Wykonawcę do godziny 9:00 tego dnia o zamiarze jej dostarczenia bądź jej odbioru przez Wykonawcę. Przy czym próbka będzie gotowa do odbioru przez Wykonawcę lub dostarczona przez Zamawiającego na tyle wcześnie aby Wykonawca zdążył ją przetransportować a Zamawiający dostarczyć w czasie zadeklarowanym przez Wykonawcę w ofercie i na 30 minut (czas potrzebny na wysianie) przed zakończenia pracy laboratorium Wykonawcy. 1.11.10 Badane próbki wymagają monitorowania i transportu w warunkach 2 - 8 st. C . 1.11.11 Próbki będą analizowane zgodnie z procedurami GMP obowiązującymi u Wykonawcy. 1.11.12 Wraz z przekazanymi próbkami Zamawiający dostarczy zlecenie badań w wersji papierowej.1.11.13 Próbki wydawane do transportu i przekazywane do Wykonawcy zostaną przez Zamawiającego stosownie zabezpieczone, opisane i oznakowane.1.11.14 Wyniki badań/certyfikaty analiz przekazywane będą przez Wykonawcę wersji elektronicznej niezwłocznie po ich uzyskaniu. Wyniki badań powinny zostać przekazane do Zamawiającego w terminie wskazanym w ofercie, nie dłuższym niż 21 dni. 1.11.15 Wykonawca dostarczy drogą elektroniczną wykaz ilościowy próbek poddanych analizie. Wykaz stanowił będzie podstawę do wypłaty wynagrodzenia. Rozliczenie będzie dokonywane kwartalnie na podstawie faktury i kompletu oryginałów wyników badań w wersji papierowej, zgodnie z zatwierdzonym wykazem ilościowym próbek poddanych analizie. 1.11.16 W przypadku, gdy odbiór próbek i transport do laboratorium będzie spoczywał na Wykonawcy to: - jako miejsce odbioru próbek wyznacza się: Zakład Transplantologii, Katedra Immunologii Klinicznej i Transplantologii, Wydział Lekarski UJ CM, ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków. - transport prowadzony i monitorowany będzie przez Wykonawcę zgodnie z przyjętymi procedurami GMP. 1.11.17 W przypadku, gdy Zamawiający odpowiedzialny jest za transport Wykonawca wskaże adres laboratorium, do którego Zamawiający będzie dostarczał próbki wraz z godzinami pracy laboratorium Wykonawcy. 2. Wykonawca musi zapewnić realizację zamówienia we wskazanym w pkt 4) SIWZ terminie i z uwzględnieniem jego zapisów, czyli sukcesywnie od daty zawarcia umowy do 15.05.2018r. z możliwością przedłużenia o 6 miesięcy) w przypadku uwzględnienia przez NCBiR złożonego przez Zamawiającego wniosku o przedłużenie realizacji Projektu.

  3. Świadczenie usług szkoleniowych i doradczych dla PES.
    Zamawiający: Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach, Katowice
    Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług szkoleniowych i doradztwa
    specjalistycznego dla Podmiotów Ekonomii Społecznej w obszarach tematycznych dotyczących zagadnień prawnych w PES oraz księgowości i podatków w PES.
  4. BADANIE PRACY SILNIKA TŁOKOWEGO Z ZAPŁONEM ISKROWYM ZASILANEGO GAZEM PROCESOWYM Z DEMONSTRACYJNEJ INSTALACJI ZGAZOWANIA BIOMASY O MOCY 1,5 MWt Nr referencyjny nadany sprawie przez Zamawiającego 39/ichpw/2013
    Zamawiający: Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla, Zabrze
    1.Przedmiotem zamówienia są badania agregatu prądotwórczego z silnikiem gazowym oraz zapłonem iskrowym, model 350 GFM - AW15Y - 05000, który został wyprodukowany przez firmę Zibo Zichai New Energy Co., LTD z Chińskiej Republiki Ludowej. 2.Zakres usług obejmuje: 2.1.Przygotowanie zespołu prądotwórczego do badań: a)sprawdzenie stanu technicznego silnika oraz wszystkich układów pomocniczych, b)uzupełnienie materiałów eksploatacyjnych silnika zgodnie z DTR, c)wykonanie niezbędnych regulacji m.in.: - luzu zaworów powietrza, - rozrządu zaworowego. 2.2.Uruchomienie zespołu prądotwórczego oraz osiągnięcie nominalnych parametrów pracy na gazie procesowym pochodzącym z instalacji zgazowania biomasy. 2.3.Uzupełnianie płynów eksploatacyjnych silnika zgodnie z DTR w trakcie badań. Przeprowadzenie niezbędnych regulacji w trakcie spalania gazu procesowego. 2.4.Przeprowadzenie badań spalania gazu procesowego w silniku tłokowym dla nominalnego obciążenia zespołu prądotwórczego z uwzględnieniem: a)doboru optymalnej mieszanki gazowo-powietrznej dla pracy silnika, b)pomiaru składu spalin wylotowych, c)pomiaru temperatury spalin, d)pomiaru ciśnienia gazu kierowanego do silnika oraz ciśnienia spalin na wylocie z silnika, e)pomiaru zanieczyszczeń smolistych oraz pyłowych w spalinach, f)stopnia zanieczyszczenia powierzchni układu wlotowego (ścieżki gazowej) oraz układu wydechowego silnika gazowego, g)sporządzenie bilansu masowego oraz energetycznego zespołu prądotwórczego. 2.5.Konserwacje silnika gazowego po pierwszych 100 h pracy wraz z eksploatacyjną wymianą oleju. 2.6.Usuwanie bieżących usterek. 2.7.Zabezpieczenie zespołu prądotwórczego po testach badawczych. 2.8.Sporządzenie raportu z przeprowadzonych prac eksploatacyjnych, regulacji, procesów optymalizacji, ze szczególnym uwzględnieniem uzyskanych wyników badań. 3.Przeprowadzenie badań spalania gazu procesowego w silniku będzie uzależnione od testów technologicznych demonstracyjnej instalacji zgazowania biomasy prowadzonych przez Zamawiającego. Wykonawca zostanie powiadomiony o terminie wykonania badań z 1 tygodniowym wyprzedzeniem drogą mailową lub telefoniczną. 4.Testy badawcze mają być prowadzone w nieprzerwanych cyklach 72 h. Sumaryczny czas trwania testów spalania gazu procesowego w silniku ma wynosić minimum 200 h. 5.Zespół prądotwórczy na którym Wykonawca będzie realizował przedmiot umowy zlokalizowana jest w zakładzie przetwórstwa drzewnego Galaxia Ltd Sp. z o.o. w Paruszowicach, ul. Długa 3, 46-220 Byczyna. 6.W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na przeprowadzeniu przez Wykonawcę badań spalania gazu procesowego w silniku tłokowym dla różnych obciążeń zespołu prądotwórczego (50%, 70%, 90%) po zoptymalizowaniu pracy instalacji zgazowania biomasy. Testy badawcze będą prowadzone w nieprzerwanych cyklach 48 h dla każdego z obciążeń
  5. Dostawa instalacji zgazowania biomasy z generatorem gazu GazEla o mocy 60 kWt wraz z projektem technicznym.
    Zamawiający: Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla, Zabrze
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa instalacji zgazowania biomasy z generatorem gazu GazEla
    o mocy 60 kWt wraz z projektem technicznym.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SIWZ.
    3. Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania projektu technicznego instalacji zgazowania biomasy
    z generatorem gazu GazEla o mocy 60 kWt.
    4. Instalacja musi być kompletna, aby po zainstalowaniu wszystkich elementów urządzenia oraz jej podłączeniu była gotowa do pracy, bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego.
    5.Instalacja musi być dostarczona do Zamawiającego na koszt Wykonawcy, transportem dostosowanym do warunków komunikacyjnych na terenie Instytutu.
    6.W cenie oferty powinny być uwzględnione wszelkie koszty dostawy do użytkownika m.in. opakowanie, ubezpieczenie, transport (wraz z dostarczeniem - wniesieniem do miejsca wskazanego).
    7. Wymagana przez Zamawiającego długość okresu gwarancji na aparaturę wynosi minimum 12 miesięcy od daty odbioru dostawy.
    8. Wykonawca będzie dokonywał napraw gwarancyjnych w miejscu użytkowania sprzętu, chyba, że rodzaj uszkodzenia wymaga naprawy w siedzibie Wykonawcy. Przewóz do i z miejsca naprawy następuje na koszt i ryzyko Wykonawcy.
    9. Wykonawca powinien zapewnić serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zlokalizowany w Polsce lub innych krajach Unii Europejskiej.
    10. Wykonawca zapewnia czas reakcji serwisu od momentu zgłoszenia usterki maksymalnie 48 h w okresie gwarancyjnym. Przez czas reakcji serwisu rozumie się czas przystąpienia grupy serwisowej Wykonawcy do usuwania usterki lub awarii aparatury po jej zdiagnozowaniu, liczony od chwili jej zgłoszenia.
    11. Wraz z dostawą urządzenia Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia karty gwarancyjnej zgodnie
    z wymogami SIWZ i złożoną ofertą oraz instrukcji obsługi w języku polskim.
    12. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty równoważnej.
    12.1.W wypadku zastosowania produktu równoważnego Wykonawca powinien wykazać równoważność w stosunku do produktu wskazanego w SIWZ, w formie pisemnej.
    12.2.Za równoważny przedmiot zamówienia Zamawiający uzna oferowany przedmiot zamówienia o cechach (parametrach) nie gorszych niż określony w SIWZ.
    12.3.W przypadku równoważnego przedmiotu zamówienia Wykonawca winien dołączyć do oferty dane umożliwiające jego porównanie z parametrami odpowiedniej pozycji z opisu przedmiotu zamówienia.
    13. Przedmiot zamówienia będzie realizowany po cenach określonych w ofercie.
    14.Dostawa będzie potwierdzona protokołem zdawczo - odbiorczym.
  6. Szkolenie Przygotowanie bezrobotnego do wejścia lub powrotu na rynek pracy.
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu, Sosnowiec
    Zorganizowanie i przeprowadzenie teoretycznego i praktycznego szkolenia pięciu osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sosnowcu pn. Przygotowanie bezrobotnego do wejścia lub powrotu na rynek pracy.
  7. Przeprowadzenie szkolenia o nazwie: wykreuj siebie - nowoczesna kobieta na rynku pracy
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu, Zabrze
    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy, o nazwie: wykreuj siebie - nowoczesna kobieta na rynku pracy. Kurs obejmuje 40 godzin lekcyjnych zajęć. W kursie weźmie udział nie mniej niż 8 osób i nie więcej niż 24 osoby, kierowane na kurs w jednej grupie.
    Wykonawca zapewni miejsce przeprowadzenia kursu a także wszelkie, niezbędne do jego przeprowadzenia, materiały, sprzęt i pomoce naukowe.

Inne osoby dla Woźniak Jerzy Michał (145 osób):