Kogo reprezentuje osoba

Woźniak Krzysztof

w KRS

Krzysztof Woźniak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Nazwisko:Woźniak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Rumia (Pomorskie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Biliński Mirosław Tomasz, Bobrucki Marian Jan, Chmielewski Józef, Czerwiński Krzysztof Ryszard, Dampc Waldemar Maciej, Janiszewski Bogusław, Korcz Jacek Walenty, Nowak Jerzy Stefan, Płocki Marian Antoni, Renusz Wiesław Józef, Symanowicz Robert Mirosław, Twaróg Tomasz Marek

  Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
  Mamrot Jarosław Sylwester

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Bob-rollo Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000163263
 2. Fundacja Podaruj Nadzieję, Gdynia − KRS 0000387515
 3. Loker Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000567501
 4. Miejski Klub Sportowy Orkan Rumia, Rumia − KRS 0000288195
 5. Niezależne Porozumienie Gospodarność, Rumia − KRS 0000189360
 6. Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Gdańsk − KRS 0000045872
 7. Pomorskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości Spółdzielni Mieszkaniowych, Sopot − KRS 0000078141
 8. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Plast-rollo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000213489
 9. Rumski Klub Sportowy, Rumia − KRS 0000334227
 10. Sopocki Cech Rzemiosł Różnych, Sopot − KRS 0000174385
 11. Spółdzielnia Mieszkaniowa Janowo, Rumia − KRS 0000033322
 12. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej - Klub Sportowy Gdyński Klub Bokserski, Gdynia − KRS 0000065084
 13. Stowarzyszenie Kupców Rumskich, Rumia − KRS 0000084408
 14. Stowarzyszenie Rumski Amatorski Klub Siatkarski, Rumia − KRS 0000484032
 15. Stowarzyszenie Społeczno Gospodarcze Pomorze, Reda − KRS 0000118804
 16. Zrzeszenie Kaszubsko-pomorskie Oddział Rumia, Rumia − KRS 0000228441

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
 1. Pch Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000458749
 2. Pomorski Związek Piłki Nożnej, Gdańsk − KRS 0000225928
 3. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Bob-rollo Sp. J., Henryk Bobrucki, Marian Bobrucki, Rumia − KRS 0000076468
 4. Wejherowski Klub Sportowy Gryf, Wejherowo − KRS 0000275298

Powiązane przetargi (4 szt.):
 1. Sportowa promocja miasta Rumi przez piłkarski klub sportowy w najwyższej klasie rozgrywkowej w drugim półroczu 2014r.
  Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Rumia
  1.rozpowszechnianie informacji o współpracy z Gminą Miasta Rumia np. w formie zapowiedzi sponsorskich podczas zawodów, turniejów, meczy sparingowych, meczy ligowych 2.udział w rozgrywkach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku 3.udział w rozgrywkach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim 4.kreowanie pozytywnego wizerunku Rumi w mediach jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu i rekreacji w trakcie wywiadów telewizyjnych 5.uczestniczenie na wniosek miasta w organizowanych przez miasto wydarzeniach promocyjnych np.festynach, imprezach dla mieszkańców miasta 6.promowanie miasta poprzez media, materiały promocyjne, informacyjne oraz inne dokumenty urzędowe 7.umożliwienie Zamawiającemu w razie potrzeby wykorzystania wizerunku m.in. zespołu, piłkarzy Miejski Klub Sportowy ORKAN Rumia w imprezach i działaniach promocyjnych prowadzonych przez UM i MOSiR w Rumi (konferencje, szkolenia imprezy sportowe i nie tylko). 8.promocji miasta Rumi poprzez umieszczenie logo Rumi na koszulkach, plakatach, banerach, biletach itp. 9.umieszczenie logo miasta Rumi na stornie internetowej klubu 10.informowanie o otrzymaniu dofinansowania z budżetu Miasta Rumi. 11.kreowanie pozytywnego wizerunku Rumi w mediach jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu i rekreacji w formie zapowiedzi sponsorskich zgodnie z hasłem RUMIA-miasto przyjazne 12.godne reprezentowanie miasta Rumi oraz dbanie o jego dobry wizerunek..
 2. Sportowa promocja miasta Rumi przez piłkarski klub sportowy w II półroczu 2013r.
  Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Rumia
  1.rozpowszechnianie informacji o współpracy z Gminą Miasta Rumia np. w formie zapowiedzi sponsorskich podczas zawodów, turniejów, meczy sparingowych, meczy ligowych, 2.udział w rozgrywkach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku, 3.udział w rozgrywkach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim, 4.kreowanie pozytywnego wizerunku Rumi w mediach jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu i rekreacji w trakcie wywiadów telewizyjnych, 5.uczestniczenie zarówno przez seniorów jak i grupy juniorskie na wniosek miasta w organizowanych przez miasto wydarzeniach promocyjnych np. festynach, imprezach dla mieszkańców miasta, 6.promowanie miasta poprzez media, materiały promocyjne, informacyjne oraz inne dokumenty urzędowe, 7.umożliwienie Zamawiającemu wykorzystania wizerunku m.in. zespołu, piłkarzy Miejski Klub Sportowy ORKAN Rumia w imprezach i działaniach promocyjnych prowadzonych przez UM i MOSiR w Rumi (konferencje, szkolenia imprezy sportowe i nie tylko), 8.promocji miasta Rumi poprzez umieszczenie logo Rumi na koszulkach, plakatach, banerach, biletach itp. 9.umieszczenie logo miasta Rumi na stornie internetowej klubu, 10.informowanie o otrzymaniu dofinansowania z budżetu Miasta Rumi, 11.kreowanie pozytywnego wizerunku Rumi w mediach jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu i rekreacji w formie zapowiedzi sponsorskich zgodnie z hasłem RUMIA-miasto przyjazne..
 3. Sportowa promocja miasta przez kluby sportowe w pierwszym półroczu 2013r.
  Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Rumia
  ZAKRES USŁUG OBEJMUJE SPORTOWĄ PROMOCJĘ PRZEZ KLUB SPORTOWY W DZIEDZINIE PIŁKI NOŻNEJ MĘŻCZYZN NAJWYŻSZEJ KLASY ROZGRYWKOWEJ : 1.rozpowszechnianie informacji o współpracy z Gminą Miasta Rumia np. w formie zapowiedzi sponsorskich podczas zawodów, turniejów, meczy sparingowych, meczy ligowych; 2.udział w rozgrywkach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku; 3.udział w rozgrywkach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim; 4.kreowanie pozytywnego wizerunku Rumi w mediach jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju; i upowszechniania sportu i rekreacji w trakcie wywiadów telewizyjnych 5.uczestniczenie zarówno przez seniorów jak i grupy juniorskie na wniosek miasta w organizowanych przez miasto wydarzeniach promocyjnych np. festynach, imprezach dla mieszkańców miasta; 6.promowanie miasta poprzez media, materiały promocyjne, informacyjne oraz inne dokumenty urzędowe; 7.umożliwienie Zamawiającemu wykorzystania wizerunku m.in. zespołu, piłkarzy Miejski Klub Sportowy ORKAN Rumia (seniorów) w imprezach i działaniach promocyjnych prowadzonych przez UM i MOSiR w Rumi (konferencje, szkolenia imprezy sportowe i nie tylko); 8.promocji miasta Rumi poprzez umieszczenie logo Rumi na koszulkach, plakatach, banerach, biletach itp. 9.umieszczenie logo miasta Rumi na stornie internetowej klubu 10.informowanie o otrzymaniu dofinansowania z budżetu Miasta Rumi. 11.kreowanie pozytywnego wizerunku Rumi w mediach jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu i rekreacji w formie zapowiedzi sponsorskich zgodnie z hasłem RUMIA-miasto przyjazne;.
 4. Sportowa promocja miasta Rumi przez kluby sportowe w drugim półroczu 2012 roku
  Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Rumia
  ZAKRES USŁUG OBEJMUJĄCYCH SPORTOWĄ PROMOCJĘ PRZEZ KLUB SPORTOWY W MECZACH PIŁKI NOŻNEJ MĘŻCZYZN NAJWYŻSZEJ KLASY ROZGRYWKOWEJ : 1.rozpowszechnianie informacji o współpracy z Gminą Miasta Rumia np. w formie zapowiedzi sponsorskich podczas zawodów, turniejów, meczy sparingowych, meczy ligowych, 2.udział w rozgrywkach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku, 3.udział w rozgrywkach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim, 4.kreowanie pozytywnego wizerunku Rumi w mediach jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu i rekreacji w mediach 5.uczestniczenie zarówno przez seniorów jak i grupy juniorskie na wniosek miasta w organizowanych przez miasto wydarzeniach promocyjnych np. festynach, imprezach dla mieszkańców miasta, 6.promowanie miasta poprzez media, materiały promocyjne, informacyjne oraz inne dokumenty urzędowe 7.umożliwienie Zamawiającemu wykorzystania wizerunku m.in. zespołu, piłkarzy Miejski Klub Sportowy ORKAN Rumia (seniorów oraz juniorów) w imprezach i działaniach promocyjnych prowadzonych przez UM i MOSiR w Rumi (konferencje, szkolenia imprezy sportowe i nie tylko). 8.promocji miasta Rumi poprzez umieszczenie logo Rumi na koszulkach, plakatach, banerach, biletach itp. 9.umieszczenie logo miasta Rumi na stornie internetowej klubu, 10.informowanie o otrzymaniu dofinansowania z budżetu Miasta Rumi, 11.kreowanie pozytywnego wizerunku Rumi w mediach jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu i rekreacji w formie zapowiedzi sponsorskich zgodnie z hasłem RUMIA-miasto przyjazne..

Inne osoby dla Woźniak Krzysztof (108 osób):