Kogo reprezentuje osoba

Wróblewski Andrzej Piotr

w KRS

Andrzej Piotr Wróblewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Wróblewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Kielce (Świętokrzyskie), Kołobrzeg (Zachodniopomorskie), Kraków (Małopolskie), Poznań (Wielkopolskie)
Przetargi:22 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komers Jakub Wojciech, Lamparski Tomasz Witold, Orlik Beata Agnieszka, Redmerski Piotr, Trzaskalska Agnieszka Maria, Wielgus Łojek Irena Bronisława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopianowska Honorata Teresa

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aseńko Jerzy Zygmunt, Balmas Andrzej, Barański Waldemar Tadeusz, Biel Krzysztof, Bradecki Jerzy Roman, Dąbrowski Wojciech Michał, Dobosz Marek Stanisław, Dyląg Paweł, Florkiewicz Piotr Bolesław, Gutek Ryszard, Heine Marek Władysław, Hojda Andrzej, Jaskóła Konrad Karol, Kamiński Leszek, Klęk Kazimierz, Koszarowski Krzysztof Jan, Kowalczuk Grażyna Helena, Kurowski Kazimierz, Męclewski Maciej, Niżankowska Aleksandra, Płoszaj Franciszek Kazimierz, Rosół Janusz Mieczysław, Szkopek Grzegorz Krzysztof, Tarczałowicz Edward Stanisław, Uczeń Stanisław, Wilomski Wojciech Ignacy, Woźniak Artur Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczyński Grzegorz Sławomir
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arendarski Andrzej, Bamber Bogusław Stefan, Bielawski Janusz Arkadiusz, Chiberski Wojciech Artur, Gieroń Stanisław Kazimierz, Kalicki Mirosław Robert, Kamiński Janusz Andrzej, Kierski Aleksander Feliks, Krysiński Wojciech Henryk, Miśtal Józef Marek, Mroczkowski Piotr Jerzy, Muciek Ryszard Marek, Nair Sunil, Pawełczak Marek Krzysztof, Piasecki Andrzej Marek, Piasecki Lech Mikołej, Popławska Aneta Maria, Wójcik Piotr Zenon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szamburski Piotr Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komers Jakub Wojciech, Lamparski Tomasz Witold, Orlik Beata Agnieszka, Redmerski Piotr, Trzaskalska Agnieszka Maria, Wielgus Łojek Irena Bronisława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopianowska Honorata Teresa
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejewski Mateusz, Grzelak Armand Waldemar, Krasiński Andrzej Grzegorz, Martyński Paweł, Michalak Janusz, Robak Paweł, Spychała Krystyna, Świerk Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakrzewski Zenon
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Krzysztof Zbigniew, Bamber Bogusław Stefan, Bors Marta Monika, Jadczyk Zbigniew, Kapcia Witold, Kokoszyński Jacek Andrzej, Konkolewska Elżbieta, Kopyś Michał, Kłos Krawiec Alicja Małgorzata, Majchrzak Piotr Michał, Poziomski Antoni, Rzodkiewicz Ewa, Śramski Andrzej Heliodor, Woźniak Roman Andrzej, Zawadzka Beata Hanna, Łuniewicz Robert Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtczak Aldona
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Butrym Marek Paweł, Byra Krystyna Ewa, Chajęcka Ewa, Kuc Tomasz Krzysztof, Machniewska Wioletta Joanna, Sikorski Andrzej Ryszard, Sobański Leszek Rafał, Szczypiński Zbigniew, Złakowski Zenon, Łańko Henryk Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trojanowski Sławomir
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniak Jarosław, Baj Tadeusz, Branecki Marcin, Cywiński Czesław, Czeladko Jacek, Dymaczewski Błażej Kornel, Grabiec Jarosław, Grabowski Piotr, Haber Franciszek, Kalicki Mirosław, Kierski Aleksander, Kliś Rafał Tomasz, Kozdry Józef, Krysztofiak Tomasz, Leszczyński Stanisław, Liszka Kazimierz Jerzy, Nenow Edwarda, Osiecki Piotr, Palimąka Norbert, Riad Amir, Sanocka Maria, Smagowski Jerzy, Śnieżko Arkadiusz, Wiekiera Andrzej, Wilk Barbara, Wolski Józef, Woźniewski Jan, Zalewski Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieszołek Jarosław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Dariusz Aureliusz, Antkiewicz Jerzy Andrzej, Aronovitz Leon, Aszyk Arkadiusz Tomasz, Bańko Paweł Jerzy, Bartoszewicz Andrzej, Bensch Jan Edward, Buza Anna Halina, Chmielewski Wojciech Grzegorz, Czyżycka Cweti, Filipp Mateusz Edmund, Garapich Michał Paweł, Iwański Jerzy, Kasperowicz Ryszard, Konopka Jerzy Robert, Kowalska Krystyna, Kraszewski Jakub Paweł, Michalak Patryk Ryszard, Nowak Piotr Józef, Paszkowski Piotr, Poprawski Maciej Stanisław, Poziomski Antoni Janusz, Smoliński Kazimierz, Sowa Andrzej Piotr, Staniszewski Jan Bolesław, Stępień Bożena Halina, Suwalska Wiśniewska Aurelia Maria, Słupski Piotr, Zawadzka Beata Hanna, Zawadzki Krzysztof Jan, Zielazek Andrzej Florian, Zieliński Marcin, Łasak Jarszak Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwierzyński Tadeusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Maciej, Bogusławski Sebastian Wojciech, Bonderek Zbigniew, Dziewulski Krzysztof, Grot Aleksander Bartłomiej, Janczewski Piotr, Jędrzejewski Leszek Krzysztof, Kalicki Mirosław Robert, Kalicki Mirosław Robert, Kalicki Wiesław Antoni, Leszczyński Grzegorz, Michalak Janusz, Pirsztuk Sławomir Piotr, Smagowski Jerzy, Śnieżko Arkadiusz Piotr, Strysik Lewandowska Justyna, Szwedo Leszek, Tamborski Paweł Michał, Twardowski Rafał Janusz, Zientara Andrzej, Zientara Jerzy, Zientara Maciej, Łożyński Jan Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Dariusz Artur
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Klojzy Zofia, Ozga Marek Lesław, Popłonyk Dariusz, Sajkowski Łukasz, Sofińska Teresa Anna, Trusiewicz Joanna Agata, Urbański Bogusław Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zmitrowicz Barbara
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gierczak Dariusz Zdzisław, Piasecka Karolina Julia, Piasecki Andrzej Marek, Piasecki Piotr Janusz, Skwarliński Bolesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rogólski Michał Wojciech
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Filip Mirosław Henryk, Garapich Michał Paweł, Gdański Jacek Antoni, Kaczmarek Robert Józef, Konopka Jerzy Robert, Koper Olszewska Wiesława, Kowalak Bronisława Barbara, Kozakiewicz Monika Elżbieta, Lesiński Marian, Maryewska Jolanta Ewa, Michalczak Joanna, Mielcarska Puzio Anetta, Miklaszewski Antoni, Opowicz Marek Waldemar, Raszkowski Paweł Tadeusz, Szortyka Andrzej Jan, Zarzecki Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szornak Agnieszka Katarzyna
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bryx Ogrodnik Joanna, Czuba Iwona, Elżanowski Filip Marek, Filip Mirosław Henryk, Kociszewska Aneta, Kozakiewicz Monika Elżbieta, Kuźma Agnieszka Monika, Kłos Krawiec Alicja Małgorzata, Staszewski Piotr, Szczepaniak Joanna, Woźniak Roman Andrzej, Ziółkowski Krzysztof, Łuniewicz Robert Dariusz
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białous Katarzyna Monika, Filip Mirosław Henryk, Gołąb Krzysztof, Janowska Katarzyna Joanna, Krynicki Janusz Błażej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowska Dorota Barbara
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jadczyk Zbigniew Jan, Janowska Katarzyna Joanna, Kozakiewicz Monika Elżbieta, Królikowska Teresa Irena, Lachowicz Krystyna, Majka Władysław Jan, Plichta Wenanty Feliks, Rzodkiewicz Ewa, Szczepaniak Joanna Agnieszka, Szczerbak Marek Maciej, Woźniak Roman Andrzej, Zawadzka Beata Hanna, Łuczak Agnieszka Barbara, Łuniewicz Robert Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Połomska Anna Maria
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guryniuk Marcin Jacek, Lachowicz Krystyna, Siarkowski Marcin, Stępień Iwona Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stroka Artur

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000624751
  2. 2 Rs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263726
  3. 2-x-treme Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000218790
  4. Ac S.A., Białystok − KRS 0000294978
  5. Acoustica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421678
  6. Actt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000471041
  7. Admiral Composites Sp. Z O.O., Bojano − KRS 0000333470
  8. Advantum Investments Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000364331
  9. Ag Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000210834
  10. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  11. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  12. Akj Zdrowie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000343213
  13. Akura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128339
  14. Aleja Przyjaciół Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254298
  15. Alpine Bau Gmbh A - 1 Sp. J. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000312228
  16. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  17. Alumeg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234223
  18. Alvel Społka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000551018
  19. Ambient - System Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000101315
  20. Anashwit Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000311614
  21. Angel Business Capital S.A., Warszawa − KRS 0000369826
  22. Antares Corporate Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000049591
  23. Anwal Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000471588
  24. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  25. Aranda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321459
  26. Ari Group Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000325105
  27. Arkada Inwestycje Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000353006
  28. Arm Property Sp. Z O.O., Krakow − KRS 0000528351
  29. Aureus Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000513810
  30. Aureus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275327
  31. Autostrada Wielkopolska Ii S.A., Poznań − KRS 0000328015
  32. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  33. Avimed Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000186788
  34. B.p. Print Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000130087
  35. Baltex Energia i Górnictwo Morskie S.A., Gdynia − KRS 0000356737
  36. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  37. Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. Z O.O., Oława − KRS 0000424430
  38. Bbs Progress Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000326426
  39. Bd Master Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318877
  40. Bistrot Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194092
  41. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  42. Blirt S.A., Gdańsk − KRS 0000365053
  43. Blue City Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126317
  44. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  45. Bractwo Okrętowe Koga Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów, Gdynia − KRS 0000227580
  46. Bransen Media Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000452692
  47. Carbonus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tarnów − KRS 0000314648
  48. Cartesian Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336048
  49. Cartesian Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000341579
  50. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Bartoszycach, Bartoszyce − KRS 0000556840

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 11 Listopada 60-62 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171952
  2. 3pcd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000028798
  3. 4 Sync Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344361
  4. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  5. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  6. A-z Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221758
  7. Abacus Capital Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307506
  8. Abf - Mosty Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000043718
  9. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  10. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  11. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  12. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  13. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  14. Advanced Financial Services S.A., Kraków − KRS 0000219256
  15. Aeon S.A., Warszawa − KRS 0000344573
  16. Ag Akcesoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150025
  17. Ag-1 Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000278840
  18. Ag-2 Sp. Z O.O., Góra Kalwaria − KRS 0000278519
  19. Agencja Koncertowa Winner Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000155481
  20. Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik-bis Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000022432
  21. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-górniczych Enmag-eg Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000060240
  22. Agencja Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191189
  23. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  24. Agencja Rozwoju Regionalnego Ares S.A. W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000051749
  25. Agencja Zarządu Nieruchomości i Rozwoju Regionalnego Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000162013
  26. Agrikur Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047097
  27. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  28. Agtes S.A., Warszawa − KRS 0000430838
  29. Air Liquide Global Ec Solutions Poland S.A., Kraków − KRS 0000094583
  30. Akamedik Services Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000335210
  31. Alchemia-ester Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000261492
  32. Alukon Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000006630
  33. Am Sp. Z O.O., Czarna Woda − KRS 0000381365
  34. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  35. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  36. Apartamenty Solna Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000278428
  37. Aquaform S.A., Kijewo − KRS 0000323231
  38. Archimedes S.A., Wrocław − KRS 0000104973
  39. Armagor Sp. Z O.O., Gorzów Śląski − KRS 0000140043
  40. Armatoora S.A., Nisko − KRS 0000319486
  41. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  42. Arp Fly S.A., Warszawa − KRS 0000329694
  43. Arsinvest S.A., Kielce − KRS 0000087360
  44. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  45. Asekuracja Cash Handling Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145865
  46. Ast-polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125813
  47. Astrum Sp. Z O.O., Łąck − KRS 0000017178
  48. Atlantis S.A., Płock − KRS 0000033281
  49. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102
  50. Atp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000064459

Powiązane przetargi (22 szt.):
  1. Sukcesywna dostawa prowiantu na statek Baltica GDY-100
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa, nabiału, wędlin, mięsa, konserw mięsnych i rybnych, ryb, mrożonek, tłuszczy, towarów sypkich paczkowanych, przypraw
    i dodatków do potraw, przetworów z owoców, przetworów warzywnych, warzyw, owoców, napojów, soków, syropów, kawy, herbaty, kakao oraz słodyczy na statek Baltica GDY-100
    na podstawie składanych przez Zamawiającego zamówień cząstkowych .
    Miejsce wykonania zamówienia - port Dalmor S.A. Gdynia - Statek Baltica, ul. Hryniewieckiego 10
  2. Sukcesywne dostawy prowiantu na statek rybacki Baltica GDY-100
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa, nabiału, wędlin, mięsa, konserw mięsnych i rybnych, ryb, mrożonek, tłuszczy, towarów sypkich paczkowanych, przypraw i dodatków do potraw, przetworów z owoców, przetworów warzywnych, warzyw, owoców, napojów, soków, syropów, kawy, herbaty, kakao oraz słodyczy na statek rybacki Baltica GDY-100
  3. Dostawa części samochodowych
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa nr 4198, Warszawa
    ZADANIE nr 1
    Dostawa części zamiennych - SKODA Superb 2,0 TDI typ 3T nr VIN: TMBAE73TX99019748 typ silnika BMP 1968 ccm, 103 kW, rok produkcji 2008
    ZADANIE nr 2
    Dostawa części zamiennych - OPEL Vectra 1,8 16V typ Z-C, nr VIN: W0L0ZCF6951104944, typ silnika Z18XE, 1796 ccm, 90 kW, rok produkcji 2005
    ZADANIE nr 3
    Dostawa części zamiennych - OPEL Vectra C 1,9 DTH typ Z-C, nr VIN: W0L0ZCF6951106152, typ silnika Z19DTH-4480300, 1910 ccm, 110 kW, rok produkcji 2005
    ZADANIE nr 4
    Dostawa części zamiennych - OPEL Astra II 1,4 16V typ T98-NB-2001, nr VIN: W0L0TGF6915314751, typ silnika Z14XE-20V33704,1389 ccm, 66 kW, rok produkcji 2001
    ZADANIE nr 5
    Dostawa części zamiennych - OPEL Astra I 1,4 nr VIN: W0L0TFF19W5055134, rok produkcji 1997
    ZADANIE nr 6
    Dostawa części zamiennych - FIAT Punto 1.1, nr VIN: ZFA17600001235514, rok produkcji 1999
    ZADANIE nr 7
    Dostawa części zamiennych - OPEL MOVANO 2.5 CDTi typ F9-C, nr VIN: VN1F9AMD636405858 typ silnika G9UA754, 2463 ccm, 84 kW, rok produkcji 2006
    ZADANIE nr 8
    Dostawa części zamiennych - FIAT Ducato 2.0 JTD 230 towos, nr VIN: ZFA23000006190916, typ silnika RHV4002969, 1997 ccm, 62 kW, rok produkcji 2001
    ZADANIE nr 9
    Dostawa części zamiennych - FIAT Ducato II 2,2 Multijet, typ 250-6 towos, nr VIN: ZFA25000001305013, typ silnika PSA4HV, 2198 ccm, 74 kW, rok produkcji 2007
    ZADANIE nr 10
    Dostawa części zamiennych - FIAT Ducato II 2,3 Multijet, typ 250-IM mikrobus, nr VIN ZFA25000001301834,typ silnika F1AE0481D, 2287 ccm, 88 kW, rok produkcji 2007
    ZADANIE nr 11
    Dostawa części zamiennych - FIAT Ducato II 3,0 Multijet, typ 250-9M mikrobus, nr VIN ZFA25000001552939, typ silnika F1CE0481D, 2999 ccm, 115,5 kW, rok produkcji 2008
    ZADANIE nr 12
    Dostawa części zamiennych - FORD Transit 280 S 2.2 TDCi, typ F6-FP6V towos, nr VIN: WF0XXXTTFX8D81184, typ silnika QVFA, 2198 ccm, 81 kW, rok produkcji 2008
    ZADANIE nr 13
    Dostawa części zamiennych - FORD Transit 300 L, typ FDGY mikrobus, nr VIN: WF0PXXTTFP5E59768, typ silnika ABFA, 1998 ccm, 73,6 kW, rok produkcji 2005
    ZADANIE nr 14
    Dostawa części zamiennych - IVECO Daily 35S13 V, typ C359-IM mikrobus, nr VIN: ZCFC3590025355300, typ silnika SOFIM 8140.43S, 2800 ccm, 92 kW, rok produkcji 2001
    ZADANIE nr 15
    Dostawa części zamiennych - MERCEDES BENZ 313 CDI, typ 903.6 KA-A4 ambulans, nr VIN: WDB9036621R956997, typ silnika 611981, 2148 ccm, 95 kW, rok produkcji 2006
    ZADANIE nr 16
    Dostawa części zamiennych - FIAT DUCATO 2.8 JTD, typ 244-SC ambulans, nr VIN: ZFA24400007840852, typ silnika Iveco 8140.43S, 2800 ccm, 93,5 kW, rok produkcji 2006
    ZADANIE nr 17
    Dostawa części zamiennych - AUTOSAN A10.10T.07.01 Lider 3, nr VIN: SUADB4CGT8S610643, typ silnika Cummins ISBe4300, 6692,6 ccm, 215,1 kW, rok produkcji 2008
    ZADANIE nr 18
    Dostawa części zamiennych - SOLBUS C 10,5, nr VIN: SW9C105316SBA1151, typ silnika Iveco F4AE0682 C, 5880 ccm, 176 kW, rok produkcji 2006
    ZADANIE nr 19
    Dostawa części zamiennych - SOLARIS Urbino 10, nr VIN: SUU2411037BPN1666, typ silnika Cummins ISBe4250B, 6692 ccm, 178,1 kW, rok produkcji 2007
    ZADANIE nr 20
    Dostawa części zamiennych - VOLVO FM 7 42R, nr VIN: YV2J4DGAXYB243626, typ silnika D7C250, 7284 ccm, 184 kW, rok produkcji 1999
    ZADANIE nr 21
    Dostawa części zamiennych - IVECO Stralis AT 260 S35 Y-P, typ E2N-S-2005, nr VIN: WJME2NPO064305329, typ silnika: Iveco F2BE0681B, 7790 ccm, 259 kW, rok produkcji 2005
  4. Dostawa urządzeń warsztatowych dla Warsztatów Technicznych i Składu nr 2 w Toruniu Jednostki Wojskowej 4224 Wałcz
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4224, Wałcz
    Dostawa urządzeń warsztatowych: Ściągacz dużej mocy - szt. 1; Nagrzewnica indukcyjna - szt. 1; Żuraw warsztatowy z przeciwwagą - szt. 1; Dźwignik kanałowy pneumatyczno - hydrauliczny - szt. 1; Gilotyna mechaniczna - szt. 1; Zaginarka hydrauliczna - szt. 1; Podnośnik 4 - kolumnowy przestawny - szt. 1; Wiertarka promieniowa z podstawą - szt. 1; Zgrzewarka punktowa - szt. 1; Walcarka do blach szt. - 1; Kabina do nakładania powłok malarskich - szt. 1; Suszarka komorowa - szt. 1; Osuszacz powietrza - szt. 1, Nagrzewnica elektryczna - szt. 5, Wciągarka bramowa z wciągnikiem łańcuchowym -szt. 1; Tor jezdny pod wciągarkę 500 kg - szt. 1
  5. Dostawa części zamiennych do pojazdów dla PKW AFGANISTAN
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4229, Wrocław
    Dostawa części zamiennych do pojazdów dla PKW AFGANISTAN o wart. poniżej 130 tys. euro
  6. Dostawa opon, akumulatorów ołowiowo-rozruchowych , dętek i ochraniaczy dętek do pojazdów samochodowych do Jednostki Wojskowej nr 2573 w Zgierzu nr sprawy 17/ZP/12
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 2573, Zgierz
    Przedmiotem zamówienia była dostawa opon, akumulatorów ołowiowo-rozruchowych , dętek i ochraniaczy dętek do pojazdów samochodowych do Jednostki Wojskowej nr 2573 w Zgierzu . Dokładny opis przedmiotu zamówienia z podaniem ilości i terminu dostawy zosłał podany w SIWZ i załacznikach do SIWZ .
  7. Dostawa części zamiennych do pojazdów dla PKW Afganistan
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4229, Wrocław
    Dostawa części zamiennych do pojazdów dla PKW Afganistan
  8. Dostawa części zamiennych do samochodów: Tatra 815, QUAD, Star, Honker, Jelcz oraz opończy
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4229, Wrocław
    Dostawa części zamiennych do samochodów: Tatra 815, QUAD, Star, Honker, Jelcz oraz opończy
  9. Dostawa chemii warsztatowej, środków czystości, materiałów i narzędzi wykorzystywanych w warsztacie samochodowym
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa nr 4198, Warszawa
    Zadanie nr 1
    Dostawa materiałów elektrycznych i oświetleniowych
    Zadanie nr 2
    Dostawa materiałów eksploatacyjnych do narzędzi
    Zadanie nr 3
    Dostawa środków czystości do pojazdów
    Zadanie nr 4
    Dostawa środków czystości i chemii warsztatowej
    Zadanie nr 5
    Dostawa materiałów eksploatacyjnych do klimatyzacji samochodowych
    Zadanie nr 6
    Dostawa materiałów eksploatacyjnych do myjni samochodowej
    Zadanie nr 7
    Dostawa materiałów drobnych
    Zadanie nr 8
    Dostawa materiałów malarskich
    Zadanie nr 9
    Dostawa materiałów do ogumienia
    Zadanie nr 10
    Dostawa materiałów spawalniczych
    Zadanie 11
    Dostawa wyposażenia warsztatu
    Zadanie 12
    Dostawa zgrzewarki
  10. DOSTAWA CZĘŚCI I PDZESPOŁÓW DO REMONTOWANEGO SPRZĘTU SŁUŻBY MPS
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4226, Warszawa
    DOSTAWA CZĘŚCI I PDZESPOŁÓW DO REMONTOWANEGO SPRZĘTU SŁUŻBY MPS
  11. dostawę fabrycznie nowych technicznych środków materiałowych dla Jednostki Wojskowej 2420-spr 45/2011/S
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 2420, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowych technicznych środków materiałowych dla Jednostki Wojskowej 2420 szczegółowo opisane w załącznikach do SIWZ.
    Zamówienie podzielono na 8 części:

    Zadanie nr 1: Żarówki samochodowe
    Zadanie nr 2: Wyroby ołowiane
    Zadanie nr 3: Środki czystości do pojazdów
    Zadanie nr 4: Produkty gumy
    Zadanie nr 5: Kleje, smary
    Zadanie nr 6: Wyroby ścierne
    Zadanie nr 7: Wyroby z drutu
    Zadanie nr 8: Drobne artykuły metalowe
  12. Dostawa paliw oraz innych produktów naftowych na zabezpieczenie potrzeb transportowych i sprzętowych Powiatowego Zarządu Drogowego w Oławie w 2012 roku
    Zamawiający: Powiatowy Zarząd Drogowy w Oławie, Oława
    Przedmiotem zamówienia są dostawy paliw oraz innych produktów naftowych na zabezpieczenie potrzeb transportowych i sprzętowych Powiatowego Zarządu Drogowego w Oławie w 2012 roku. Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwa do pojazdów i sprzętu silnikowego w przewidzianym okresie realizacji przedmiotu zamówienia wynosi odpowiednio: benzyny bezołowiowej 95-oktanowej (PB-95) - 1.100 litrów, oleju napędowego (ON) - 20.000 litrów, gazu płynnego propan-butan (LPG) - 3.500 litrów, inne produkty naftowe - do 2% ilości paliw. Podane ilości są wartościami prognozowanymi i nie stanowią wiążącego zobowiązania dla Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia przedmiotu zamówienia w zakresie ilościowym, zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem. Zapłata na rzecz Wykonawcy dokonywana będzie przez Zamawiającego wyłącznie za faktycznie pobrane paliwo. Pobieranie paliw odbywać się będzie na stacjach paliwowych Wykonawcy. Wymaga się, aby stacje paliwowe Wykonawcy były położone w odległości do 10 km od Obwodu Drogowego w Miłoszycach. Wykonawca zapewni możliwość dokonywania zakupów przez co najmniej pięć dni roboczych w tygodniu tj. od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 do 18.00. Wykonawca w okresie trwania umowy zapewni Zamawiającemu na wskazanych stacjach dostęp do paliwa o parametrach zgodnych z obowiązującymi w RP normami, w szczególności z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 grudnia 2008 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2008 r. Nr 221, poz. 1441). Pobieranie paliw polegać będzie na sukcesywnym (uzależnionym od potrzeb) tankowaniu pojazdów służbowych Zamawiającego, a pobieranie paliw przeznaczonych dla sprzętu realizowane będzie poprzez tankowanie do kanistrów. Wykaz marek i numerów rejestracyjnych pojazdów Zamawiającego oraz nazwiska osób uprawnionych do tankowania Zamawiający przekaże Wykonawcy w dniu podpisania umowy. Realizacja pobierania paliw na podstawie dowodu WZ. Forma rozliczenia pobranego paliwa: a) bezgotówkowa, rachunkiem zbiorczym za okres rozliczeniowy, płatny przelewem, b) okres rozliczeniowy nie może być dłuższy niż miesiąc kalendarzowy, c) termin płatności do 21 dni od daty sprzedaży, d) wykonawca zobowiązany jest dostarczyć rachunek Zamawiającemu na 14 dni przed terminem płatności
  13. Części i akcesoria do pojazdów: Star, Ford, Fiat, Scam, Tarpan/Honker, Lublin. Opony i dętki. Filtry oleju, powietrz i paliwa.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 1189, Bydgoszcz
    Dostawa części i akcesoriów do pojazdów: Star, Ford, Fiat, Scam, Tarpan/Honker, Lublin. Opony, dętki, filtry oleju, powietrz i paliwa do pojazdów samochodowych. Zamówienie podzielono na 6 części, z których każda stanowi samoistne zamówienie. Wykonawca może złożyć ofertę na wybrana część/części lub na wszystkie.
  14. DOSTAWĘ CZĘŚCI ZAMIENNYCH I EKSPLOATACYJNYCH DO POJAZDÓW, MASZYN I URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH DLA JEDNOSTKI WOJSKOWEJ NR 3918 Z DOSTAWĄ DO m. JAROCIN
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 3918, Jarocin
    Pasek klinowy AVX 13x900 (LA) - 8 szt Pierścień uszczelniający AO 30x47x7 /kat.INCO) - 8 szt Linka sterowania obrotami silnika - 6 szt Amortyzator A 50x45 (kat. GUMMI JAEGER) - 40 szt Płyta elastomerowa szeroka 500 mm kompletna nr kat. ZPW 20201 - 4 szt Płyta elastomerowa wąska 350 mm kompletna nr kat. ZPW 20301 - 4 szt Wózek transportowy kompletny nr kat. ZPW 20401 E-0050 - 3 szt Samopowrotne urządzenie ręczne rozruchu silnika nr kat. ZH 83-E 1100 - 4 kpl Wkład filtracyjny powietrza (podwójny) 17210-ZE1-822 - 10 szt Wkład filtracyjny zewnętrzny 17218-ZE1-821 - 10 szt Osłona filtra powietrza (podwójnego) nr kat. 17230-ZE1-820 - 4 szt Filtrt powietrza - 12 szt Podstawa wygłuszająca filtra powietrza nr kat. 17235-ZE1-830 - 6 szt Tłumik w kpl. (wersja wyciszona) nr kat. 18310-ZE1-821 - 6 szt Podpora tłumika nr kat. 18320-ZF1-H51 - 4 szt Pokrywa tłumika nr kat. 18331-883-710 - 4 szt Uszczelka tłumika 18381-2H8-800 - 8 szt Zbiornik paliwa nr kat. 17510-ZE1-020ZA (NH31 typu MCKINLEY barwy białej) - 4 szt Przewód gumowy wzmocniony L=107 mm nr kat. 16854-ZH8-000 - 8 szt Uszczelka złącza wypływu paliwa zbiornika nr kat. 16955-ZE1-000 - 6 szt Zakrętka filtra zbiornika paliwa kpl nr kat. 17620-ZH7-013 - 4 kpl Przewód paliwa 4,5x140 (95001-45001-60M) nr kat. 95001-45140-40 - 8 szt Zestaw uszczelnień nr kat. 061A1-ZH8-040 - 6 kpl Tłumik - 8 szt Zbiornik paliwa - 5 szt Pasek klinowy SPA 975 - 8 szt Manetka - 4 szt Amortyzator gumowo-metalowy - 40 szt Filtr paliwa - 14 szt Filtr oleju - 14 szt Filtr powietrza - 10 szt Kielich startera - 4 szt Starter ręczny - 4 szt Sprzęgło odśrodkowe - 2 kpl Filtr olejowy z zaworem (2 torowy) nr kat. 1102526 - 6 szt Kratka ochronna nr kat. 1102102 - 4 szt Przewód miedziany kpl nr kat. 1102160 - 4 kpl Filtr paliwa (główny) nr kat. 1102146 - 6 szt Sitko wlewu paliwa nr kat. 1102149 - 4 szt Pasek klinowy XPZ-850 LP-PS 200 B - 18 szt Filtr oleju GX 620 - 8 szt Filtr siatkowy paliwa GX 620 - 8 szt Filtr powietrza GX 620 - 8 szt Sprężyna do napinacza pasków FZ-200 B - 8 szt Filtr oleju - 8 szt Filtr powietrza - 8 szt Filtr paliwa - 8 szt Filtr powietrza - 4 szt Zestaw uszczelnień nr kat. 4P68519 - 4 kpl Świeca zapłonowa typ RCJ7Y - 4 szt Tłumik wydechu silnika kpl nr kat. 4F68551 - 2 kpl Filtr nr kat. 4F68460 - 4 szt Filtr paliwa przewodowy nr kat. 4F68466 - 4 szt Wkład filtracyjny zewnętrzny nr kat. 4F68324 - 4 szt Wkład filtracyjny wewnętrzny nr kat. 4F68323 - 4 szt Wkładka filtru nr kat. 4F68443 - 8 szt Komplet naprawczy nr kat. 4F68726 - 4 kpl Komplet przepon i uszczelek nr kat. 4F68725 - 4 kpl Tłumik (osłona p/ogniowa) nr kat. 2950000007/G1 - 2 szt Filtr dodatkowy nr kat.42011401802 - 3 szt Filtr główny nr kat. 42011410300 - 4 szt Amortyzator gumowy B40x30 nr kat. PB0001 - 20 szt Pas klinowy XP Z 760 nr kat. ZR0005 - 12 szt Pas klinowy XP Z 722 nr kat. ZR0008 - 12 szt Linka holownicza nr kat. 855135 - 20 szt Filtr 547 OP - 10 szt Filtr RA 201 - 10 szt Filtr 404 AM - 10 szt Filtr oleju BT 351 - 10 szt Filtr hydrauliczny HY 9449 - 5 szt Filtr 785 OP - 5 szt Wkład filtra paliwa - 5 szt Filtr paliwa - 10 szt Filtr powietrza - 10 szt Przedfiltr - 10 szt Filtr oleju - 10 szt Komplet noży/wraz ze śrubami i podkładkami/ - 10 kpl Pasek klinowy AVX 13/825 La - 10 szt Pasek klinowy XPA 12.7/1500 Lw - 24 szt Pasek klinowy nr kat. M30286 - 8 szt Rolka napinająca nr kat. M 30382 - 2 szt Pasek klinowy nr kat. M30172 - 12 szt Wąż giętki do wody nr kat. M20151 - 2 szt Przewód paliwa nr kat. M30490 - 2 szt Tłumik nr kat. M40109 - 2 szt Zestaw uszczelek nr kat. M02970 - 2 kpl Filtr oleju nr kat. 1205001 - 8 szt Uszczelka filtra powietrza nr kat. 2404106 - 8 szt Filtr paliwa nr kat. 2505002 - 8 szt Wkład filtra dokładnego oczyszczania powietrza nr kat. 4708303 - 4 szt Wkład filtr wstępnego oczyszczania powietrza nr kat. 2408302 - 4 szt Filtr powietrza - 8 szt Wkład filtra powietrza Kohler K241/121 EK - 8 szt Filtr powietrza wstępnego Kohler - 8 szt Tarcza diamentowa do betonu 115 mm - 6 kpl Tarcza diamentowa do betonu 125 mm - 6 kpl Tarcza diamentowa do betonu 150 mm - 6 kpl Tarcza diamentowa do betonu 180 mm - 4 kpl Zawór przeciążeniowy (z prętem) - 1 szt Zawór hamowania z rączką - 1 szt Głowica sprężarki (kompletna) - 1 kpl Dźwignia zmiany biegów - 1 kpl Mechanizm podnoszenia szyby - 2 kpl Żaluzje chłodnicy - 2 szt Chlapacz tylny Jelcz - 4 szt Pompa wtryskowa P-56-03A - 3 kpl Pompa oleju PLM-3338/3 - 3 kpl Pompa wody PLM-0916 - 3 kpl Siłownik łyżki prawy 313-39-0200 C1 - 2 kpl Filtr paliwa - 20 kpl Filtr oleju - 20 kpl Filtr powietrza - 20 kpl
  15. Dostawa części samochodowych
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa nr 4198, Warszawa
    1. Asortyment i ilość dostawy
    Zadanie nr 1- Dostawa części zamiennych - SKODA Superb 2,0 TDI typ 3T nr VIN: TMBAE73TX99019748 typ silnika BMP, 1968 ccm, 103 kW, rok produkcji 2008
    Zadanie nr 2 - Dostawa części zamiennych - OPEL Vectra 1,8 16V typ Z-C, nr VIN: W0L0ZCF6951104944, typ silnika Z18XE, 1796 ccm, 90 kW, rok produkcji 2005
    Zadanie nr 3 - Dostawa części zamiennych - OPEL Vectra C 1,9 DTH typ Z-C, nr VIN: W0L0ZCF6951106152, typ silnika Z19DTH-4480300, 1910 ccm, 110 kW, rok produkcji 2005
    Zadanie nr 4 - Dostawa części zamiennych - OPEL Astra II 1,4 16V typ T98-NB-2001, nr VIN: W0L0TGF6915314751, typ silnika Z14XE-20V33704,1389 ccm, 66 kW, rok produkcji 2001
    Zadanie nr 5 - Dostawa części zamiennych - OPEL Astra I 1,4 nr VIN: W0L0TFF19W5055134, rok produkcji 1997.
    Zadanie nr 6 - Dostawa części zamiennych - FORD Transit 300 L, typ FDGY mikrobus, nr VIN: WF0PXXTTFP5E59768, typ silnika ABFA, 1998 ccm, 73,6 kW, rok produkcji 2005
    Zadanie nr 7 - Dostawa części zamiennych - MERCEDES BENZ 313 CDI, typ 903.6 KA-A4 ambulans, nr VIN: WDB9036621R956997, typ silnika 611981, 2148 ccm, 95 kW, rok produkcji 2006
    Zadanie nr 8 - Dostawa części zamiennych - AUTOSAN A10.10T.07.01 Lider 3, nr VIN: SUADB4CGT8S610643, typ silnika Cummins ISBe4300, 6692,6 ccm, 215,1 kW, rok produkcji 2008
    Zadanie nr 9 - Dostawa części zamiennych - SOLBUS C 10,5, nr VIN: SW9C105316SBA1151, typ silnika Iveco F4AE0682 C, 5880 ccm, 176 kW, rok produkcji 2006
    Zadanie nr 10 - Dostawa części zamiennych - SOLARIS Urbino 10, nr VIN: SUU2411037BPN1666, typ silnika Cummins ISBe4250B, 6692 ccm, 178,1 kW, rok produkcji 2007
    Zadanie nr 11- Dostawa części zamiennych - VOLVO FM 7 42R, nr VIN: YV2J4DGAXYB243626, typ silnika D7C250, 7284 ccm, 184 kW, rok produkcji 1999
    Zadanie nr 12 - Dostawa części zamiennych - IVECO Stralis AT 260 S35 Y/P, typ E2N-S-2005, nr VIN: WJME2NPO064305329, typ silnika: Iveco F2BE0681B, 7790 ccm, 259 kW, rok produkcji 2005

    2. Dostawa sukcesywna wg potrzeb Zamawiającego, maksymalnie w ciągu 72 godzin od pisemnego powiadomienia, w okresie od daty podpisania umowy do 15.12.2011 r..
    3. Okres gwarancji na części minimum 12 miesięcy od daty odbioru dostawy.
    4. Dostarczany przedmiot zamówienia powinien spełniać wymagania techniczne z zakresu bezpieczeństwa użytkowania oraz być zgodny w wymaganiami producenta pojazdu.
    5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Wykonawca składający ofertę równoważną ma obowiązek udokumentowania przy odbiorze dostawy, że wszystkie zaproponowane w ofercie zamienniki spełniają wymogi producenta pojazdu i są nie gorsze niż określone w opisie przedmiotu zamówienia.
    6. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta. Wszystkie dostarczone części musza być fabrycznie nowe, nie regenerowane, zakonserwowane metodą zapewniająca zachowanie ich właściwości i parametrów techniczno-eksploatacyjnych w trakcie magazynowania.
  16. Dostawa: osprzętu spawalniczego, klimatyzatorów do utrzymywania warunków klimatycznych oraz wyposażenia warsztatowego
    Zamawiający: 3 Okręgowe Warsztaty Techniczne, Nowy Dwór Mazowiecki
    część 1:Dostawa osprzętu spawalniczego zgodnie z opisem przedmiotu będącym załącznikiem Nr 1 do SIWZ; część 2:Klimatyzator do utrzymywania warunków klimatycznych zgodnie z opisem przedmiotu będącym załącznikiem Nr 2 do SIWZ; część 3: Dostawa wyposażenia warsztatowego zgodnie z opisem przedmiotu będącym załącznikiem Nr 3 do SIWZ; część 4: Dostawa wyposażenia warsztatowego zgodnie z opisem przedmiotu będącym załącznikiem Nr 4 do SIWZ; część 5: Dostawa wyposażenia warsztatowego zgodnie z opisem przedmiotu będącym załącznikiem Nr 5 do SIWZ; część 6: Dostawa wyposażenia warsztatowego zgodnie z opisem przedmiotu będącym załącznikiem Nr 6 do SIWZ; część 7: Dostawa wyposażenia warsztatowego zgodnie z opisem przedmiotu będącym załącznikiem Nr 7 do SIWZ.
  17. Dostawa urządzeń do diagnostyki i sprawdzania podzespołów pojazdów samochodowych
    Zamawiający: 3 Okręgowe Warsztaty Techniczne, Nowy Dwór Mazowiecki
    Zadanie nr 1 - Dostawa testera diagnostycznego - 1 szt. zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ,
    Zadanie nr 2 - Dostawa stanowiska probierczego - 1 szt. zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ.
  18. Dostawa części zamiennych do autobusów pasażerskich dla 12 Rejonowych Warsztatów Technicznych Nr sprawy 68/2011/PN/12 RWT.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 2414, Warszawa
    Dostawa części zamiennych do autobusów pasażerskich dla 12 Rejonowych Warsztatów Technicznych: 1. Zawór hamulca szt. 2; 2. Osuszacz szt. 2; 3. Siłownik sprzęgła szt. 2; 4. Miech powietrzny kpl. szt. 6; 5. Rolka napinacza szt. 4; 6. Rolka pośrednia napinacza szt. 4; 7. Tarcza sprzęgła szt. 2; 8. Docisk sprzęgła szt. 2; 9. Łożysko wyciskowe sprzęgła szt. 2; 10. Klocki hamulcowe kpl. 4; 11. Klocki hamulcowe kpl. 4; 12. Siłownik sprzęgła szt. 1; 13. Membrama szt. 6; 14. Odbój miecha szt. 6; 15. Podstawa górna miecha szt. 6; 16. Podstawa dolna miecha szt. 6; 17. Miarka poziomu oleju szt. 2; 18. Drążek reakcyjny szt. 1; 19. Drążek reakcyjny szt. 1; 20. Reflektor drogowy szt. 4; 21. Silnik wycieraczek szt. 2; 22. Filtr oleju szt. 4; 23. Filtr powietrza wkład szt. 4; 24. Filtr paliwa szt. 4; 25. Tuleja stabilizatora szt. 8; 26. Tuleja wieszaka stabilizatora szt. 8; 27. Tulejka stabilizatora szt. 8; 28. Tuleja metalowa stabilizatora szt. 8; 29. Krzyżak wału szt. 1..
  19. Dostawa części zamiennych do pojazdów marki STAR dla 12 Rejonowych Warsztatów Technicznych lub marki STAR 200, 266 dla Jednostki Wojskowej Nr 2414 lub części i opon do przyczep dla Jednostki Wojskowej Nr 2414 Nr sprawy 67/2011/PN/12 RWT, JW. 2414.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 2414, Warszawa
    Dostawa części zamiennych do pojazdów marki STAR dla 12 Rejonowych Warsztatów Technicznych lub marki STAR 200, 266 dla Jednostki Wojskowej Nr 2414 lub części i opon do przyczep dla Jednostki Wojskowej Nr 2414 - szczegółowo określonych w załączniku nr 1.
  20. Dostawa zestawów remontowych ZR-1 do spycharko-ładowarki i koparki K-407C
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4824, Dęblin
    Przedmiotem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest dostawa technicznych środków materiałowych wchodzących w skład zestawów remontowych (ZR-1) do spycharko ładowarki SŁ-34 w ilości 10 kpl. oraz koparki K-407C w ilości 3 kpl. do Jednostki Wojskowej 4228 Kraków - Skład Dęblin, ul. Saperów 3, 08-530 Dęblin,
    tel. (81) 5515 533.
  21. Dostawa narzędzi warsztatowych ręcznych dla 12 Rejonowych Warsztatów Technicznych. Nr postępowania: 58/2011/PN/12RWT
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 2414, Warszawa
  22. Części i akcesoria do pojazów
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4395, Leźnica Wielka

Inne osoby dla Wróblewski Andrzej Piotr (120 osób):