Kogo reprezentuje osoba

Wróblewski Kazimierz

w KRS

Kazimierz Wróblewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Kazimierz
Nazwisko:Wróblewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1952 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Giżycko (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie), Windykajmy (Warmińsko-mazurskie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapliński Marek, Głogowski Zenon, Nieścioruk Mieczysław, Roszig Agnieszka, Roszig Ditmar, Świrko Beata Zofia, Symonowicz Stanisław, Szybińska Hanna, Szybiński Wacław Marian, Warchulski Jerzy Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stań Jadwiga

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babuchowska Grażyna Maria, Banach Jerzy Mirosław, Bednarczyk Jerzy, Cichocka Ewa, Bronakowska Izabela, Bujnicki Mariusz Ryszard, Bujnowski Jerzy Jan, Chilicki Jarosław, Gabiński Piotr Tomasz, Kamińska Maria, Karpiński Józef, Kozioł Witold Bogdan, Kozioł Wojciech, Kraszyński Andrzej, Krawczonek Janina Genowefa, Leszczyński Zdzisław, Mazur Anna, Narwojsz Jan, Pardecka Renata, Perlik Kazimierz, Świerkowska Irena, Szalewicz Zofia, Szpakowska Alina, Tur Tadeusz, Węgrodzka Teresa, Wiśniowski Zbigniew, Wojsław Krystyna, Żarczyński Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zabielski Antoni
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Andrzej, Filipek Kaźmierczak Sebastian Franciszek, Frąszczak Małgorzata, Garbacz Bożena Zofia, Górski Zbigniew, Grabczan Zofia, Habrat Józef, Juszkiewicz Józef Witold, Kiernozek Czesław, Kozub Stanisław, Kołacz Grzegorz, Krawczyk Kazimierz, Kuropatwiński Lech, Lepper Andrzej Zbigniew, Maksymiuk Janusz, Maśnik Bogusław, Pepliński Tadeusz, Prochoń Andrzej, Sargalski Leszek, Skwierczyński Grzegorz, Szlęk Agnieszka, Szymaniuk Marian, Wójcik Kazimierz Marian, Włudarczyk Barbara, Zając Wiesław Antoni, Zubik Marian, Łączny Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyżwiński Stanisław Józef

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Amiga Mrągowo Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000406845
  2. Amiga Sp. Z O.O., Windykajmy − KRS 0000053053
  3. Andreas Invest Sp. Z O.O., Lubecko − KRS 0000489873
  4. Apa Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365601
  5. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  6. Bank Spółdzielczy W Stopnicy, Stopnica − KRS 0000146126
  7. Eu Technic Solutions Sp. Z O.O., Pauliny − KRS 0000568854
  8. Euforce Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000333346
  9. Firo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000479635
  10. Fundacja Ekologiczna Nasza Ziemia, Warszawa − KRS 0000171841
  11. Fundacja Na Rzecz Zdrowia Mieszkańców Ziemi Augustowskiej, Augustów − KRS 0000014599
  12. Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Giżycko − KRS 0000042009
  13. Fundacja Szansa Dla Gmin, Warszawa − KRS 0000311327
  14. Gastro-tur Sp. Z O.O., Czarna Góra − KRS 0000455512
  15. Kółko Rolnicze, Więzowno − KRS 0000000756
  16. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, Warszawa − KRS 0000127435
  17. Lokalna Organizacja Turystyczna Beskid Niski, Krosno − KRS 0000124477
  18. Lw Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000364025
  19. Mazurski Bank Spółdzielczy W Giżycku, Giżycko − KRS 0000036787
  20. Nauka i Rozwój, Radzyń Podlaski − KRS 0000283746
  21. Ochotnicza Straż Pożarna W Spławach I, Spławy I − KRS 0000054882
  22. Ochotnicza Straż Pożarna W Sterławkach Wielkich, Sterławki Wielkie − KRS 0000035712
  23. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Poszkodowanych W Mieszkalnictwie Pomoc Wzajemna Pl, Olsztyn − KRS 0000258438
  24. Ośrodek Hodowli Zwierząt Zarodowych Sp. Z O.O., Chodeczek − KRS 0000014381
  25. Partnerstwo Dla Wsi, Warszawa − KRS 0000317207
  26. Podkarpackie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Rzeszów − KRS 0000112980
  27. Polska Sekcja Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania Muzycznego, Warszawa − KRS 0000178184
  28. Scalp Polska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000691705
  29. Spółdzielcza Grupa Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych W Michalczy, Michalcza − KRS 0000433798
  30. Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol W Grajewie, Grajewo − KRS 0000045142
  31. Spółdzielnia Producentów Małorolni, Modgarby − KRS 0000628626
  32. Spółdzielnia Usług Rolniczych W Giżycku Z Siedzibą W Sulimach, Sulimy − KRS 0000214191
  33. Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich W Barczewie, Barczewo − KRS 0000204112
  34. Stowarzyszenie Kujawsko-pomorskie Centrum Rolnicze, Wtelno − KRS 0000504253
  35. Stowarzyszenie Mazurska Kosaczewina, Koczarki − KRS 0000324038
  36. Stowarzyszenie Miłośników Łupstycha Abistiks, Łupstych − KRS 0000373795
  37. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Infrastruktury W Miejscowości Bark, Bark − KRS 0000209013
  38. Stowarzyszenie Nasza Wspólna Sprawa, Łozina − KRS 0000460972
  39. Stowarzyszenie Pomocne Dłonie Dla Miasta Ryn, Ryn − KRS 0000038401
  40. Stowarzyszenie Producentów Rolnictwa Ekologicznego Bio Produkty, Busko-zdrój − KRS 0000306701
  41. Stowarzyszenie Rotary Club Giżycko, Giżycko − KRS 0000077097
  42. Stowarzyszenie Ruch Ludzi Pracy, Warszawa − KRS 0000437226
  43. Stowarzyszenie Sportu Niepełnosprawnych Start, Koszalin − KRS 0000401725
  44. Stowarzyszenie Związek Mazurski, Windykajmy − KRS 0000646405
  45. Towarzystwo Miłośników Twierdzy Boyen, Giżycko − KRS 0000043139
  46. Warmińsko-mazurski Związek Hodowców Bydła Mlecznego, Olsztyn − KRS 0000238320
  47. Zaciszny Zakątek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425395
  48. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. Z O.O., Spytkowo − KRS 0000346147
  49. Związek Rolników, Przedsiębiorców i Konsumentów, Kafar − KRS 0000639224
  50. Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona, Warszawa − KRS 0000214624

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agrochem Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000092691
  2. Andreas Sp. Z O.O., Lubecko − KRS 0000482694
  3. Bank Spółdzielczy W Łasinie, Łasin − KRS 0000038565
  4. Bank Spółdzielczy W Oleśnicy, Oleśnica − KRS 0000124429
  5. Bank Spółdzielczy W Sokołach, Sokoły − KRS 0000128867
  6. Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł, Gdańsk − KRS 0000096816
  7. Centrum Ekonomiki Rolniczej i Obszarów Wiejskich Sp. Z O.O., Pauliny − KRS 0000338150
  8. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-spożywczego S.A., Wrocław − KRS 0000099256
  9. Eko-gold Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325544
  10. El-development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113050
  11. Firma Usługowo-handlowa Eko-top Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000050621
  12. Fundacja Edukacji Ekonomicznej i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Pauliny − KRS 0000323052
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Giżycku Z/s W Gajewie, Gajewo − KRS 0000127345
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Szczawinie Kościelnym, Szczawin Kościelny − KRS 0000208191
  15. Gold Max Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000366590
  16. Grudziądzka Spółdzielnia Mleczarska, Grudziądz − KRS 0000166661
  17. Grupa Producentów Jajolux - Bis Sp. Z O.O., Sokołowice − KRS 0000479426
  18. Grupa Producentów Jajolux Sp. Z O.O., Sokołowice − KRS 0000321265
  19. Krajowa Spółdzielnia Producentów Bydła Rzeźnego, Linowo − KRS 0000355349
  20. Leśna Chata Sp. Z O.O., Podczachy − KRS 0000462385
  21. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Włodawa − KRS 0000050215
  22. Międzywojewódzka Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej W Liwkidacji, Linowo − KRS 0000299346
  23. Oceanik Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000368273
  24. Pks Hrubieszów Sp. Z O.O., Hrubieszów − KRS 0000411915
  25. Podkarpackie Centrum Hurtowe Agrohurt S.A., Rzeszów − KRS 0000022693
  26. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Kielcach Radio Kielce - S.A., Kielce − KRS 0000124925
  27. Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-młynarskiego W Targowiskach Sp. Z O.O., Targowiska − KRS 0000198412
  28. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. Z O.O. W Radzyniu Podlaskim, Radzyń Podlaski − KRS 0000157104
  29. Rejestr Rzetelności Kredytowej Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000157177
  30. Spółdzielczy Zakład Usługowo Produkcyjny Rolgamet, Czastary − KRS 0000179971
  31. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna W Gostyninie, Gostynin − KRS 0000222613
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych W Giżycku, Giżycko − KRS 0000164885
  33. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jarzębina W Rynie, Ryn − KRS 0000173756
  34. Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska W Mrągowie, Mrągowo − KRS 0000022016
  35. Spółdzielnia Ogrodniczo-pszczelarska W Kętrzynie, Kętrzyn − KRS 0000122133
  36. Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych, Linowo − KRS 0000286741
  37. Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Rzepaku Plon, Łęgi − KRS 0000235879
  38. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego, Wilkasy K/giżycka − KRS 0000215410
  39. Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie Wanessa W Dębicy, Jaźwiny − KRS 0000267284
  40. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Tuw, Warszawa − KRS 0000033284
  41. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000181669
  42. Związek Rewizyjny Banków Spółdzielczych W Poznaniu, Poznań − KRS 0000090292
  43. Źdźbło Sp. Z O.O., Upałty Małe − KRS 0000322300

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. SDOO-6/2011
    Zamawiający: Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych, Barczewo
    saletra amonowa, mocznik nawozowy
  2. Dostawa nawozów wieloskładnikowych i środków ochrony roślin
    Zamawiający: Polska Akademia Nauk Zakład Doświadczalny Agrobiologii w Baranowie, Mikołajki
    1.1 Dostawa nawozu wieloskładnikowego NPK+(Mg+S) 5:10:25, - 72 t.
    1.2 Dostawa nawozu wieloskładnikowego NPK+S 8:20:30+3, - 72 t.
    1.3 Dostawa środków ochrony roślin:
    - Metaz 500 SC - 150 l.
    - Nawigator 360 SL - 20 l.
    - Kiler 350 SL - 220 l.