Kogo reprezentuje osoba

Wróblewski Krzysztof Paweł

w KRS

Krzysztof Paweł Wróblewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Paweł
Nazwisko:Wróblewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1987 r., wiek 31 lat
Miejscowości:Bytom (Śląskie), Tychy (Śląskie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach, 5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bandura Jarosław Mirosław, Marek Wacław Henryk, Trela Władysław Piotr, Wróblewski Adam, Wróblewski Sławomir Artur, Wróblewski Tymoteusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewska Zofia
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewski Adam Marcin, Wróblewski Tymoteusz, Wysogląd Marzena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewski Adam Marcin, Wróblewski Andrzej Janusz, Wróblewski Sławomir Artur, Wróblewski Tymoteusz Krzysztof

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sady Jan, Stelnicki Ireneusz Stanisław, Witasik Rafał, Wróblewski Andrzej Janusz, Wróblewski Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewska Zofia

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Automobil Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000037046
  2. Biogenis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000317979
  3. Carbo Veneco Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bytom − KRS 0000406413
  4. Dife Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000656152
  5. Energetyka Cieplna-Sp. Z O.O.., Wieluń − KRS 0000145157
  6. Fundacja Klimczok, Bystra − KRS 0000630428
  7. Grupa Blls Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000429671
  8. Hiz Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000069538
  9. Hsw-aluminium Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000124177
  10. Miejski Klub Sportów Wodnych Trzebinia W Trzebini, Trzebinia − KRS 0000016060
  11. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Termal S.A. W Lubinie, Lubin − KRS 0000018162
  12. Mr-leasing Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000156563
  13. Ost - Pol Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000038214
  14. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Enmag Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000123923
  15. Sadyba Sp. Z O.O., Bystra Krakowska − KRS 0000251332
  16. Symbio Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000744177
  17. Szpital Miejski W Siemianowicach Śląskich Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000490160
  18. Veneco Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000243754
  19. Veneco Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bytom − KRS 0000283506
  20. Zakład Gospodarki Ciepłowniczej W Tomaszowie Mazowieckim Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000137016
  21. Zakład Górniczy Eko-plus Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000009182
  22. Zakład Górniczy Zagłębie Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000447755
  23. Zakład Wielobranżowy Świerklaniec Sp. Z O.O., Świerklaniec − KRS 0000391330

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab-oil Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000072597
  2. Ab-oil Trans Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000219187
  3. Agencja Inicjatyw Gospodarczych S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000042676
  4. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-górniczych Enmag-eg Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000060240
  5. Biocol S.A., Chorzów − KRS 0000120942
  6. Domator-omega Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000042640
  7. Eko-hiz Stacje Paliw Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rząśnia − KRS 0000281752
  8. Eko-service Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000135157
  9. Fabryka Tektury Jałowiec Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Jałowiec − KRS 0000052784
  10. Glimar Asfalty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265450
  11. Inkubator Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000268470
  12. Mediator Dariusz Wieczorek Spółka Komandytowa, Chorzów − KRS 0000253672
  13. Mirado Plus Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000278101
  14. Mtm Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000402870
  15. Mtm Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000400843
  16. Nesco Investment Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000120560
  17. Parki Naukowe, Technologiczne i Przemysłowe Geneza S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000175629
  18. Przedsiębiorstwo Ekologiczne Bcd S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000257505
  19. Transbed Sp. Z O.O., Pyrzowice − KRS 0000155172
  20. Unimot Express Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000048440
  21. Unimot S.A., Zawadzkie − KRS 0000382244
  22. Unimot-truck Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000159876
  23. Universal Service And Management Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000159879
  24. Zakłady Chemicznehajduki S.A. Likwidacyjnej, Chorzów − KRS 0000016480

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. CZOK/WR/03/16 - Świadczenie usług w zakresie obsługi dyspozytorni i centrali telefonicznej dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział w Czeladzi Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, Ruch II Pompownia Powstańców Śląskich - Bytom I
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Świadczenie usług w zakresie obsługi dyspozytorni i centrali telefonicznej dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział w Czeladzi Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, Ruch II Pompownia Powstańców Śląskich - Bytom I
  2. CZOK/WR/10/15/16 - Świadczenie usług w zakresie obsługi dyspozytorni i centrali telefonicznej dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział w Czeladzi Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, Ruch II Pompownia Powstańców Śląskich - Bytom I
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Świadczenie usług w zakresie obsługi dyspozytorni i centrali telefonicznej dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział w Czeladzi Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, Ruch II Pompownia Powstańców Śląskich - Bytom I
  3. Udrożnienie fragmentów wyrobisk łączących się z Główną Kluczową Sztolnią Dziedziczną - zamówienie uzupełniające..
    Zamawiający: Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, Zabrze
    Zakres planowanych robót udrożnieniowych odpowiada zakresowi robót realizowanych obecnie w ramach zadania: Udrożnienie ok 300 metrów nitki północnej Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej pomiędzy punktem zlokalizowanym 10 metrów na wschód od przecinki VIII Reden, a punktem zlokalizowanym 10 metrów na zachód od przecinki IV Schuckmann - ETAP I w ramach zadania Udrożnienie około 380 m wyrobiska - nitki północnej sztolni na odcinku od przecinki nr VII Reden do przecinki nr IV Schuckmann wraz z wyrobiskami towarzyszącymi. - umowa nr 50-2015-REOK z dnia 26.02.2015 ZP-66-MGW-2014 i jest zlokalizowany w rejonie wyrobiska objętego powyższym zadaniem. Planowane do udrożnienia wyrobiska bezpośrednio łączą się z wyrobiskami Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej, stanowiąc kompleks wyrobisk powiązanych w wspólny system - układ techniczny i funkcjonalny - odwadniania i wentylacji wyrobisk GKSD. Pierwszym etapem zabezpieczenia jest udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i tymczasowe zabezpieczenie wskazanych odcinków wyrobisk, które obecnie posiadają obudowę skalną i są częściowo wypełnione osadami i rumoszem skalnym. Udrożnienie, oczyszczenie i tymczasowe zabezpieczenie odcinków tych wyrobisk pozwoli na ocenę ich stanu technicznego i zaprojektowanie docelowego zabezpieczenia.

    Przyjęte założenia w zakresie opisu przedmiotu ulegają korekcie w wyniku negocjacji.

    Było:

    Zadanie 1:
    a) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka 12 metrów przecinki nr VI Heinitz spalony w kierunku południowym do sztolni południowej, na odcinku od sztolni południowej;
    b) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka ok. 81 metrów Chodnika Dechen na odcinku od ok. 17 m od sztolni południowej;
    c) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka 10 metrów Chodnika podstawowego w pokładzie 510 na odcinku od sztolni północnej do rozwidlenia z Chodnikiem Podstawowym w pokładzie 510;
    d) Wykonanie instalacji wentylacji odrębnej w Chodniku Dechen.

    Zadanie 2:
    a) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka ok 12 metrów przecinki nr VII Reden w kierunku północnym od sztolni północnej, na odcinku od sztolni północne;
    b) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka ok 12 metrów przecinki nr V Broja w kierunku północnym od sztolni północnej, na odcinku od sztolni północnej;
    c) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka ok 10 metrów przecinki nr VI Heinitz spalony, na odcinku pomiędzy sztolnią południową a sztolnią północną;
    d) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka ok 12 metrów przecinki nr VI Heinitz spalony w kierunku północnym od sztolni, na odcinku od sztolni północnej.

    Jest:

    Zadanie 1:
    a) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka 12 metrów przecinki nr VI Heinitz spalony w kierunku południowym od sztolni południowej, na odcinku od sztolni południowej;
    b) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka ok. 81 metrów Chodnika Dechen na odcinku od ok. 17 m od sztolni południowej;
    c) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka 10 metrów Chodnika podstawowego w pokładzie 510 na odcinku od sztolni południowej do rozwidlenia z Chodnikiem Podstawowym w pokładzie 510;
    d) Wykonanie instalacji wentylacji odrębnej w Chodniku Dechen.
    Zadanie 2:
    a) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka ok 12 metrów przecinki nr VII Reden w kierunku północnym od sztolni północnej, na odcinku od sztolni północnej;
    b) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka ok 12 metrów przecinki nr V Broja w kierunku północnym od sztolni północnej, na odcinku od sztolni północnej;
    c) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka ok 10 metrów przecinki nr VI Heinitz spalony, na odcinku pomiędzy sztolnią południową a sztolnią północną;
    d) Udrożnienie, wyczyszczenie, umycie i zabezpieczenie odcinka ok 12 metrów przecinki nr VI Heinitz spalony w kierunku północnym od sztolni północnej, na odcinku od sztolni północnej.
  4. Wykonanie odcinka instalacji p.poż. Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej od przecinki nr XI Skalley do mijanki Pod Browarem - zamówienie uzupełniające, realizowane w ramach zadania podstawowego pn.: Udrożnienie ok. 270 metrów nitki południowej Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej pomiędzy przecinką XI Skalley, a punktem zlokalizowanym 12 metrów na zachód od przecinki VIII Pochhammer
    Zamawiający: Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, Zabrze
    Wykonywanie ostatecznej nitki rurociągu ppoż. na odcinku ok. 290m, tj. od przecinki nr XI Skalley do Mijanki Pod browarem z rur stalowych kołnierzowych cynkowanych o średnicy nominalnej Ø 100 mm wraz z kompletnym
    wyposażeniem go w zasuwy, zawory hydrantowe i szafki hydrantowe zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 28 czerwca 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy, prowadzenia ruchu oraz specjalistycznego zabezpieczenia przeciwpożarowego w podziemnych zakładach
    górniczych (Zał. Nr 5). Na odcinku od przecinki Skalley do Rozwidlenia Zachodniego przedmiotowy rurociąg należy wykonać w obu sztolniach, tj. w północnej i południowej GKSD
  5. Świadczenie usług w zakresie obsługi dyspozytorni i centrali telefonicznej dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział w Czeladzi Zakład Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Ruch II pompownia Powstańców Śląskich - Bytom I
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Świadczenie usług w zakresie obsługi dyspozytorni i centrali telefonicznej dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział w Czeladzi Zakład Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Ruch II pompownia Powstańców Śląskich - Bytom I
  6. Udrożnienie ok. 48 metrowego odcinka przecinki XI Skalley w kierunku na północ od sztolni północnej - roboty uzupełniające realizowane w ramach zadania podstawowego oznaczonego nr ZP/17/MGW/2014 pn.: Udrożnienie ok 270 metrów nitki południowej Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej pomiędzy przecinką XI Skalley, a punktem zlokalizowanym 12 metrów na zachód od przecinki VIII Pochhammer.
    Zamawiający: Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, Zabrze
    Przewidziane do wykonania roboty będą polegać na udrożnieniu, wyczyszczeniu, umyciui tymczasowym zabezpieczeniu ok. 48 m (do granicy) Chodnika na przedłużeniu przecinki nr 11 Skalley w kierunku północnym od sztolni północnej.
    W zakres zamówienia wchodzi:
    Udrożnienie, wyczyszczenie i zabezpieczenie odcinka ok 48 metrów Chodnika na przedłużeniu przecinki nr 11 Skalley w kierunku północnym od sztolni północnej, na odcinku od punktu zlokalizowanego 12 metrów na północ od przecinki XI Skalley do Granicy użytkowania górniczego (ok 60m na północ od przecinki XI Skalley).
    Mycie całego przekroju obudowy wyrobiska w sposób zapewniający usunięcie resztek nawarstwień i osadów. Sposób mycia zostanie przedstawiony w opracowanej przez Wykonawcę technologii i zatwierdzonej przez KRZ ZKWK Guido.
    Bieżące odwadnianie udrażnianego wyrobiska.
    Projekt i zabudowa instalacji oświetlenia udrażnianych odcinków wyrobisk w układzie kompatybilnym z analogiczną istniejącą instalacją i podłączenie wykonywanej instalacji do sieci istniejącej.
    Budowa, utrzymanie a po zakończeniu robót likwidacja systemu wentylacji odrębnej
    w udrażnianym wyrobisku.
  7. Świadczenie usług w zakresie transportu pionowego szybem Kopernik przez ZG EKO-PLUS Sp. z o.o. dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A, Oddział w Czeladzi Zakład Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, pompownia Powstańców Śląskich- Bytom I
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Świadczenie usług w zakresie transportu pionowego szybem Kopernik przez ZG EKO-PLUS Sp. z o.o. dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A, Oddział w Czeladzi Zakład Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, pompownia Powstańców Śląskich- Bytom I.
  8. Świadczenie usług w zakresie obsługi dyspozytorni i centrali telefonicznej dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział w Czeladzi Zakład Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, Ruch II Rejon Powstańców Śląskich Bytom II.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Świadczenie usług w zakresie obsługi dyspozytorni i centrali telefonicznej dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział w Czeladzi Zakład Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, Ruch II Rejon Powstańców Śląskich Bytom II.

Inne osoby dla Wróblewski Krzysztof Paweł (94 osoby):