Kogo reprezentuje osoba

Wróblewski Marek

w KRS

Marek Wróblewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Nazwisko:Wróblewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie), Nowa Biała (Mazowieckie), Płock (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:14 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmiel Waldemar, Chmielewski Jakub Leszek, Dzięcioł Janina, Janiak Andrzej, Kotarski Piotr, Kubera Piotr, Lichocki Jacek Jan, Mazur Tomasz, Miaśkiewicz Krzysztof, Obłodecki Łukasz, Porębska Justyna Marzena, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Radaszkiewicz Krzysztof, Sosiński Ireneusz Stanisław, Sosnowski Edward, Łuniewski Leszek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bzymek Paweł, Gałąska Tomasz, Krajewski Maciej, Mazur Tomasz, Pokorski Szymon, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Sikorski Adam, Sosnowski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szarogroder Lech Józef
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielicki Andrzej, Lewandowski Rafał, Lewicki Krzysztof Jarosław, Skierska Joanna Katarzyna, Zawidzki Dariusz, Zawidzki Michał Dariusz, Żywiałkowska Maja Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żaglewski Jacek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewska Aneta Maria, Wróblewska Paulina Maria
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Floryszak Grzegorz, Jeżewski Marcin Jan, Kruszyna Jacek Marek, Mazur Tomasz, Sas Salik Karolina, Wiśniewski Janusz Kazimierz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gastołek Andrzej, Jaszczak Marceli, Kęszczyk-grabowska Agata, Kukla Kuklewicz Marek, Mazur Tomasz, Pater Krystian, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Więckowski Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gastołek Andrzej, Grzelak Alicja, Hankowicz Zdzisław Marian, Irzykowski Ryszard Stanisław, Jakubiec Andrzej Ludwik, Kowalik Henryk, Obłodecki Łukasz, Ropa Janusz, Sosnowski Edward, Sosnowski Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Samuelowicz Janina Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziewulska Teresa, Janiak Andrzej, Kwiatkowski Robert Paweł, Pokorski Szymon, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Sadecki Bolesław, Sosnowski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Tomasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krajewski Maciej, Lisiewicz Jarosław, Mazur Tomasz, Pokorski Szymon, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Salak Dusan, Sosnowski Mariusz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapacz Robert
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Grzegorz Rafał, Głowania Waldemar Adam, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Małecki Andrzej Włodzimierz, Pietraszczyk Marek Stefan, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Rutkowski Jerzy Jan, Sosnowski Edward, Szata Sławomir Marek, Wandor Mariusz Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wanic Jacek Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buska Wojciech Marian, Janiak Andrzej, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Saratowicz Jan Marcin, Sosnowski Edward, Tuszewicki Waldemar Marek, Wołowski Artur Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zub Magdalena Anna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziewulska Teresa Elżbieta, Hanusz Lewandowska Katarzyna Małgorzata, Janiak Andrzej, Kęszczyk Grabowska Agata, Kowal Marcin, Lewicki Robert, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Sosnowski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Starzyński Wiktor
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janiak Andrzej, Lisiewicz Jarosław, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Misztela Tomasz Bogdan, Ptaszyński Piotr, Sosnowski Edward, Światłowski Jan Andrzej, Szata Sławomir Marek, Słowik Ziaja Maria Kinga, Wandor Mariusz Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łusicki Piotr
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bzymek Paweł, Janiak Andrzej, Jeżewski Marcin Jan, Kruszewski Andrzej, Lichocki Jacek Jan, Lisiewicz Jarosław, Masternak Andrzej, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Miaśkiewicz Krzysztof, Milczarski Feliks Wojciech, Olszewski Grzegorz, Płochocki Zygfryd, Sosnowski Edward, Szulborski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zelmański Mariusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chluchnik Artur, Gastołek Andrzej, Kawczyński Robert Michał, Krajewski Maciej, Mazur Marek Andrzej, Mazur Tomasz, Palmowski Piotr, Sarnecki Aleksander Bogdan, Światłowski Jan Andrzej, Urbanik Robert, Węgrzyn Jan Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słyś Beata
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Grzegorz Rafał, Gastołek Andrzej, Kisiołek Jarosław, Lisiewicz Jarosław, Mazur Tomasz, Płochocki Zygfryd, Radaszkiewicz Krzysztof, Sosnowski Edward, Sosnowski Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Zdzisław Jan
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziewulska Teresa, Gastołek Andrzej, Janiak Andrzej, Lisiewicz Jarosław, Margol Marek, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Przyłucki Roman, Płochocki Zygfryd, Saratowicz Jan Marcin, Sosnowski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pacałowski Jerzy
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Grzegorz, Dźwigońska Monika, Gastołek Andrzej, Głowacki Bronisław, Janiak Andrzej, Kisiołek Jarosław, Krajewski Maciej, Lisiewicz Jarosław, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Miaśkiewicz Krzysztof, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Rusek Andrzej, Sosnowski Edward, Szata Sławomir Marek, Wandor Mariusz Edward, Zwoliński Janisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łątka Piotr
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gastołek Andrzej, Grzelak Alicja, Iwanowski Krzysztof Paweł, Janiak Andrzej, Kamińska Helena, Mazur Tomasz, Obłodecki Łukasz, Ropa Janusz, Sosnowski Edward, Sosnowski Jarosław, Wiśniewski Janusz Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sosnowska Justyna
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Binczarska Wioletta, Dziewulska Aneta Maria, Gastołek Andrzej, Jaszczak Marceli, Mazur Tomasz, Olecka Mazur Elżbieta, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Sosnowski Edward, Witkowska Halina Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefańczyk Jarosław
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gastołek Andrzej, Lisiewicz Jarosław, Markowski Ziemowit Adam, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Sosnowski Jarosław, Wandor Mariusz Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glinko Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Airon Investment S.A., Bydgoszcz − KRS 0000412048
  2. Armp Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000171718
  3. Balticservis Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000532434
  4. Biuro Biegłych Rewidentów Azet Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000291829
  5. Biuro Biegłych Rewidentów Opinia Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000142540
  6. Borux Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000467326
  7. Bratnia Dłoń Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400579
  8. Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000053973
  9. Chemont Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000226043
  10. Chemoservis-dwory S.A., Oświęcim − KRS 0000287238
  11. Conect Development Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tychy − KRS 0000358217
  12. Eko-en-el Sp. Z O.O., Dubowo Drugie − KRS 0000432144
  13. Eko-maz Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000099597
  14. Elektromontaż Energetyka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000061559
  15. Elektromontaż- Lublin Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000171384
  16. Elsped Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000203224
  17. Energo Inwest Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000378096
  18. Energochem Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000281789
  19. Energorem Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000136106
  20. Euroam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000230118
  21. Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000133335
  22. Fadesa Polnord Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235595
  23. Firekom S.A., Warszawa − KRS 0000387815
  24. Fompol Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000113337
  25. Fundacja Ochrony Zdrowia, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000053491
  26. Fundacja Płocka W Płocku, Płock − KRS 0000021651
  27. Fundacja Rozwoju Chirurgii Naczyniowej Endovas, Warszawa − KRS 0000030610
  28. Fundacja Upowszechniania Rehabilitacji Leczniczej, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000347089
  29. Garbary 22 Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000277838
  30. Haffnera Apart Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000662523
  31. Haffnera Park Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000662530
  32. Hortus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000192648
  33. Hotel Herman Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000490387
  34. Hydro System Bydgoszcz Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000494154
  35. Impexmetal S.A., Warszawa − KRS 0000003679
  36. Infrastruktura Kapuściska S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000160179
  37. Jest Czysto Polska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000499831
  38. Jest Czysto Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000425935
  39. Jms Industry Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000595953
  40. Kbd Prefabrykacja Sp. Z O.O., Kartoszyno − KRS 0000386446
  41. Klaster Za - Chem Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000538003
  42. Kliniec Sp. Z O.O., Białe Błota − KRS 0000382237
  43. Kmt Inwest Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000341433
  44. Komitet Rozwoju Zagłębia, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000006832
  45. Korporacja Budowlana Dom S.A., Kartoszyno − KRS 0000024482
  46. Laser-met Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000127616
  47. Lonton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359083
  48. M-finance Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000525881
  49. Maragan Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000276275
  50. Mazovian Energy Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512722

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abf - Mosty Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000043718
  2. Ac Rental Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000389739
  3. Adamis Sp. Z O.O., Mogilno − KRS 0000317340
  4. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  5. Almięs Sp. Z O.O., Jastrzębie − KRS 0000331494
  6. Alpex-invest Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000349687
  7. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  8. Artmet Bis Sp. Z O.O., Dziarnowo − KRS 0000099774
  9. Aspema Sp. Z O.O., Tarnowiec − KRS 0000359552
  10. Atlantis S.A., Płock − KRS 0000033281
  11. Aura Serwis Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000100818
  12. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  13. Bht Dromech S.A., Warszawa − KRS 0000023428
  14. Bio Energy Project Sp. Z O.O., − KRS 0000367933
  15. Biuro Projektów Biprochem Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000058258
  16. Bizcentrum S.A., Warszawa − KRS 0000063185
  17. Boruta - Zachem Kolor Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000229692
  18. Boruta-kolor Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000003766
  19. Bór Tuchola Sp. Z O.O., Tuchola − KRS 0000419352
  20. Budownictwo Drogowe Yacht Consult 3 Sp. Z O.O., Kcynia − KRS 0000282889
  21. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  22. Chemac Sp. Z O.O., Oświęcim-zaborze − KRS 0000153076
  23. Chemoservis-dwory Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000049456
  24. Ciech Pianki Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000386719
  25. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  26. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  27. Cmcm Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000290864
  28. Compe Sp. Z O.O., Nowa Biała − KRS 0000248896
  29. D3 Sp. Z O.O., Stara Wieś − KRS 0000010527
  30. Dalkia Północ Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000127332
  31. Damf Administracja Nieruchomości Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000594164
  32. Dga S.A., Poznań − KRS 0000060682
  33. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  34. Druk Partner Sp. Z O.O., Paterek − KRS 0000127853
  35. Earl Mode - Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000122680
  36. Elbrox Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000327389
  37. Elektrozłom Sp. Z O.O., Ślemień − KRS 0000229164
  38. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  39. Ernst Young Usługi Finansowe Audyt Sp. Z O.O. Polska Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000272210
  40. Euronaft Trzebinia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000035002
  41. Fabryka Autobusów Solbus Sp. Z O.O., Łańcut − KRS 0000099214
  42. Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing s.a., Katowice − KRS 0000120721
  43. Fundacja Młodzi Twórcy Im. Prof. Piotra Dobrowolskiego, Katowice − KRS 0000355622
  44. Fundacja Nauka Rozwój Ekologia, Bydgoszcz − KRS 0000262515
  45. Fundacja Orlen-dar Serca, Płock − KRS 0000037031
  46. Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia, Sosnowiec − KRS 0000144428
  47. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pakości, Pakość − KRS 0000089543
  48. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Trzemesznie, Trzemeszno − KRS 0000169432
  49. Gmzp Inkaso Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000296136
  50. Gp Niezależne Doradztwo Finansowe Sp. Z O.O., Mazańcowice − KRS 0000333113

Powiązane przetargi (14 szt.):
  1. Sukcesywny odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych o szacunkowej ilości 222 Mg
    Zamawiający: Szpital Wojewódzki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Zielona Góra
    Sukcesywny odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych o szacunkowej ilości 222 Mg
  2. Odbiór, transport i przetwarzanie/unieszkodliwianie odpadów medycznych oraz innych odpadów
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i/lub unieszkodliwiania/przetwarzania odpadów medycznych, odpadó zielonych, odpadów pochodzących z remontów, odpadów wielkogabarytowych, opakowań po substancjach niebezpiecznych, odpadów pokonsumpcyjnych, skratek oraz innych odpadów pochodzących od wytwarzającego tj. Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy przy ul. Ujejskiego 75 w zakresie następujących zadań dotyczących: Zadanie 1 - odpady medyczne oznaczone kodami: 18 01 03*, 18 01 02*, 18 01 08*, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 04, 18 01 01, 18 01 09. Zadanie 2 - odpady zielone, poremontowe i wielkogabarytowe w tym: - odpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01. - odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów o kodzie 17 01 01. - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 o kodzie 17 01 07. - odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07. Zadanie 3 - Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone o kodzie 15 01 10*. Zadanie 4 - Odpady kuchenne ulegające biodegradacji o kodzie 20 01 08 i Produkty spożywcze przeterminowane lub nieprzydatne do spożycia o kodzie 16 03 80. Zadanie 5 - skratki o kodzie 190801. Zadanie 6 - inne odpady - Sorbenty, materiały filtracyjne (w tym filtry olejowe nie ujęte w innych grupach), tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi (np. PCB) odpady o kodzie 15 02 02* wg katalogu odpadów zgodnie z rozporządzenie ministra środowiska z dnia 09 grudnia 2014 r. w sprawie katalogu odpadów
  3. świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera, Toruń
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych (w tym zakaźnych) pochodzących z jednostek organizacyjnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu w ilości i o następujących kodach określonych w SIWZ.
  4. Dostawa i montaż zasuw regulacyjnych i zastawek odcinających przepływ mediów płynnych na urządzeniach systemu odwadniającego drogi ekspresowej S-1 odc. Pyrzowice - Podwarpie oraz obwodnicy Siewierza w ciągu drogi krajowej nr 78b
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach, Katowice
    Przedmiot zamówienia obejmuje: Dostawę wraz z montażem na urządzeniach systemu odwadniającego: a) 10 kompletnych zasuw regulacyjnych naściennych; b) 2 wrzeciona wraz z elementem mocującym zasuwy regulacyjnej naściennej i napędem; c) 11 kompletnych zastawek naściennych, odcinających przepływ mediów płynnych; d) 1 ścianki betonowej w rowie przydrożnym, do której należy przymocować zastawkę, wraz z demontażem ścianki istniejącej, uszkodzonej.
  5. załadunek, wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Siedlce
    załadunek, wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych przez okres 36 miesięcy, szacunkowa roczna ilość odpadów - ok. 44 400kg
  6. Odbiór, transport przetwarzanie/unieszkodliwianie odpadów medycznych oraz innych odpadów
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i/lub unieszkodliwiania/przetwarzania odpadów medycznych, odpadów zielonych, odpadów pochodzących z remontów, odpadów wielkogabarytowych, opakowań po substancjach niebezpiecznych, odpadów pokonsumpcyjnych i skratek pochodzących od wytwarzającego tj. Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy przy ul. Ujejskiego 75 w zakresie następujących zadań dotyczących: Zadanie 1 - odpady medyczne oznaczone kodami: 18 01 03*, 18 01 02*, 18 01 08*, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 04, 18 01 01, 18 01 09. Zadanie 2 - odpady zielone, poremontowe i wielkogabarytowe w tym: - odpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01. - odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów o kodzie 17 01 01. - gruz ceglany o kodzie 17 01 02. - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 o kodzie 17 01 07. - odpady wielkogabarytowe o kodzie 200307. Zadanie 3 - opakowania po substancjach niebezpiecznych o kodzie 15 01 10*. Zadanie 4 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji o kodzie 20 01 08. Zadanie 5 - skratki o kodzie 190801 wg katalogu odpadów zgodnie z rozporządzenie ministra środowiska z dnia 27 września 2001 r. w sprawie katalogu odpadów.
  7. Remont oczyszczalni ścieków w miejscowości Staroźreby
    Zamawiający: Urząd Gminy Staroźreby, Staroźreby
    Przedmiotem zamówienia jest remont oczyszczalni ścieków w miejscowości Staroźreby.
    Zakres prac do wykonania:
    1. pompownia ścieków,
    2. komora zasuw,
    3. komora krat,
    4. zbiornik retencyjny ścieków,
    5. wyposażenie technologiczne oczyszczalni,
    6. instalacja odwodnienia osadu,
    7. instalacja dozowania PIX,
    8. system sterowania i AKPIA wraz z instalacją elektryczną
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja projektowa, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) i zapisy niniejszej SIWZ
  8. Wykonanie modernizacji rozdzielni głównej RGNN w budynku Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Marszałkowskiej 24 w Warszawie, postępowanie, znak: RejZamPubl/36/2012
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny, Warszawa
    Wykonanie modernizacji rozdzielni głównej RGNN w budynku Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Marszałkowskiej 24 w Warszawie.
  9. Roboty dodatkowe dla zadania Rozbudowa Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku - Etap II, wynikające z protokołu konieczności Nr 12.
    Zamawiający: Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku, Płock
    Dokładny opis przedmiotu umowy, zakres robót, wymagania techniczne, materiałowe, jakościowe i ilościowe określone zostały w:
    a) Dokumentacji technicznej lub zapisach w Dzienniku budowy,
    b) Kosztorysie ofertowym Wykonawcy złożonym na przedmiot umowy.
  10. Roboty dodatkowe dla zadania Rozbudowa Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku - Etap II, wynikające z protokołów konieczności Nr 7, 8 i 9
    Zamawiający: Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku, Płock
    Dokładny opis przedmiotu umowy, zakres robót, wymagania techniczne, materiałowe, jakościowe i ilościowe określone zostały w:
    a) Dokumentacji technicznej lub zapisach w Dzienniku budowy,
    b) Kosztorysach ofertowych Wykonawcy złożonych na przedmiot umowy.
  11. Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 4/2011 z dnia 04.05.2010 r. dotyczacych zadania pn. Przebudowa obiektów Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie Płockiego Nabrzeża Wiślanego - Płockie Towarzystwo Wioślarskie
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 4/2011 z dnia 04.05.2010 r. dotyczacych zadania pn. Przebudowa obiektów Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie Płockiego Nabrzeża Wiślanego - Płockie Towarzystwo Wioślarskie
  12. Wykonanie robót dodatkowych do umowy nr 12/WIM.I./2/Z/2009 zawartej w dniu 11.02.2009r. dla zadania pn.Przebudowa obiektów Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie Płockiego Nabrzeża Wiślanego - Płockie Towarzystwo Wioślarskie
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Zakres robót dodatkowych (nie objętych zamówieniem podstawowym) zgodnie ze spisanymi protokołami konieczności obejmuje wykonanie:
    1)drenażu wewnętrznego i zewnętrznego budynku A
    2)skucia i odtworzenia nawierzchni po wykonanym drenażu
    3)zasilania przepompowni drenażowej przy budynku A
    4)rozebrania podłoża w sali gimnastycznej budynku A i budowy elastycznej posadzki sportowej (izolacji) w budynku A (sala gimnastyczna)
    5)niwelacji skarpy
    6)pompowania napływowej wody gruntowej z piwnic budynku A
  13. Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 1/WGM.II/2010 z dnia 26.04.2010 dotyczących zadania Przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 1/WGM.II/2010 z dnia 26.04.2010 dotyczących zadania Przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej (roboty budowlane, saniatarne, elektryczne)
  14. Przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dział II SIWZ.

Inne osoby dla Wróblewski Marek (42 osoby):