Kogo reprezentuje osoba

Wróblewski Marek

w KRS

Marek Wróblewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Nazwisko:Wróblewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie), Oświęcim (Małopolskie), Płock (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:14 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmiel Waldemar, Chmielewski Jakub Leszek, Dzięcioł Janina, Janiak Andrzej, Kotarski Piotr, Kubera Piotr, Lichocki Jacek Jan, Mazur Tomasz, Miaśkiewicz Krzysztof, Obłodecki Łukasz, Porębska Justyna Marzena, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Radaszkiewicz Krzysztof, Sosiński Ireneusz Stanisław, Sosnowski Edward, Łuniewski Leszek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bzymek Paweł, Gałąska Tomasz, Krajewski Maciej, Mazur Tomasz, Pokorski Szymon, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Sikorski Adam, Sosnowski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szarogroder Lech Józef
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielicki Andrzej, Lewandowski Rafał, Lewicki Krzysztof Jarosław, Skierska Joanna Katarzyna, Zawidzki Dariusz, Zawidzki Michał Dariusz, Żywiałkowska Maja Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żaglewski Jacek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Grzegorz Rafał, Gastołek Andrzej, Kisiołek Jarosław, Lisiewicz Jarosław, Mazur Tomasz, Płochocki Zygfryd, Radaszkiewicz Krzysztof, Sosnowski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Zdzisław Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewska Aneta Maria, Wróblewska Paulina Maria
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Floryszak Grzegorz, Jeżewski Marcin Jan, Kruszyna Jacek Marek, Mazur Tomasz, Sas Salik Karolina, Wiśniewski Janusz Kazimierz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gastołek Andrzej, Jaszczak Marceli, Kęszczyk-grabowska Agata, Kukla Kuklewicz Marek, Mazur Tomasz, Pater Krystian, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Więckowski Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gastołek Andrzej, Grzelak Alicja, Hankowicz Zdzisław Marian, Irzykowski Ryszard Stanisław, Jakubiec Andrzej Ludwik, Kowalik Henryk, Obłodecki Łukasz, Ropa Janusz, Sosnowski Edward, Sosnowski Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Samuelowicz Janina Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziewulska Teresa, Janiak Andrzej, Kwiatkowski Robert Paweł, Pokorski Szymon, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Sadecki Bolesław, Sosnowski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Tomasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krajewski Maciej, Lisiewicz Jarosław, Mazur Tomasz, Pokorski Szymon, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Salak Dusan, Sosnowski Mariusz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapacz Robert
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Grzegorz Rafał, Głowania Waldemar Adam, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Małecki Andrzej Włodzimierz, Pietraszczyk Marek Stefan, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Rutkowski Jerzy Jan, Sosnowski Edward, Szata Sławomir Marek, Wandor Mariusz Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wanic Jacek Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buska Wojciech Marian, Janiak Andrzej, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Saratowicz Jan Marcin, Sosnowski Edward, Tuszewicki Waldemar Marek, Wołowski Artur Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zub Magdalena Anna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziewulska Teresa Elżbieta, Hanusz Lewandowska Katarzyna Małgorzata, Janiak Andrzej, Kęszczyk Grabowska Agata, Kowal Marcin, Lewicki Robert, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Sosnowski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Starzyński Wiktor
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janiak Andrzej, Lisiewicz Jarosław, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Misztela Tomasz Bogdan, Ptaszyński Piotr, Sosnowski Edward, Światłowski Jan Andrzej, Szata Sławomir Marek, Słowik Ziaja Maria Kinga, Wandor Mariusz Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łusicki Piotr
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bzymek Paweł, Janiak Andrzej, Jeżewski Marcin Jan, Kruszewski Andrzej, Lichocki Jacek Jan, Lisiewicz Jarosław, Masternak Andrzej, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Miaśkiewicz Krzysztof, Milczarski Feliks Wojciech, Olszewski Grzegorz, Płochocki Zygfryd, Sosnowski Edward, Szulborski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zelmański Mariusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chluchnik Artur, Gastołek Andrzej, Kawczyński Robert Michał, Krajewski Maciej, Mazur Marek Andrzej, Mazur Tomasz, Palmowski Piotr, Sarnecki Aleksander Bogdan, Światłowski Jan Andrzej, Urbanik Robert, Węgrzyn Jan Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słyś Beata
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziewulska Teresa, Gastołek Andrzej, Janiak Andrzej, Lisiewicz Jarosław, Margol Marek, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Przyłucki Roman, Płochocki Zygfryd, Saratowicz Jan Marcin, Sosnowski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pacałowski Jerzy
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Grzegorz, Dźwigońska Monika, Gastołek Andrzej, Głowacki Bronisław, Janiak Andrzej, Kisiołek Jarosław, Krajewski Maciej, Lisiewicz Jarosław, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Miaśkiewicz Krzysztof, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Rusek Andrzej, Sosnowski Edward, Szata Sławomir Marek, Wandor Mariusz Edward, Zwoliński Janisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łątka Piotr
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gastołek Andrzej, Grzelak Alicja, Iwanowski Krzysztof Paweł, Janiak Andrzej, Kamińska Helena, Mazur Tomasz, Obłodecki Łukasz, Ropa Janusz, Sosnowski Edward, Sosnowski Jarosław, Wiśniewski Janusz Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sosnowska Justyna
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Binczarska Wioletta, Dziewulska Aneta Maria, Gastołek Andrzej, Jaszczak Marceli, Mazur Tomasz, Olecka Mazur Elżbieta, Płochocki Zygfryd Zdzisław, Sosnowski Edward, Witkowska Halina Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefańczyk Jarosław
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gastołek Andrzej, Lisiewicz Jarosław, Markowski Ziemowit Adam, Mazur Tomasz, Mazur Wojciech, Sosnowski Jarosław, Wandor Mariusz Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glinko Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Armp Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000171718
  2. Balticservis Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000532434
  3. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  4. Biuro Biegłych Rewidentów Azet Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000291829
  5. Borux Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000467326
  6. Bratnia Dłoń Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400579
  7. Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000053973
  8. Chemac Sp. Z O.O., Oświęcim-zaborze − KRS 0000153076
  9. Chemont Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000226043
  10. Chemoservis-dwory S.A., Oświęcim − KRS 0000287238
  11. Cmcm Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000290864
  12. Conect Development Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tychy − KRS 0000358217
  13. Eko-en-el Sp. Z O.O., Dubowo Drugie − KRS 0000432144
  14. Eko-maz Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000099597
  15. Elektromontaż Energetyka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000061559
  16. Elektromontaż- Lublin Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000171384
  17. Elsped Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000203224
  18. Energo Inwest Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000378096
  19. Energochem Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000281789
  20. Energorem Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000136106
  21. Euroam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000230118
  22. Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000133335
  23. Firekom S.A., Warszawa − KRS 0000387815
  24. Fompol Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000113337
  25. Fundacja Ochrony Zdrowia, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000053491
  26. Fundacja Płocka W Płocku, Płock − KRS 0000021651
  27. Fundacja Rozwoju Chirurgii Naczyniowej Endovas, Warszawa − KRS 0000030610
  28. Fundacja Upowszechniania Rehabilitacji Leczniczej, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000347089
  29. Garbary 22 Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000277838
  30. Hortus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000192648
  31. Hotel Herman Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000490387
  32. Hydro System Bydgoszcz Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000494154
  33. Impexmetal S.A., Warszawa − KRS 0000003679
  34. Infrastruktura Kapuściska S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000160179
  35. Jest Czysto Polska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000499831
  36. Jest Czysto Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000425935
  37. Jms Industry Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000595953
  38. Klaster Za - Chem Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000538003
  39. Kliniec Sp. Z O.O., Białe Błota − KRS 0000382237
  40. Kmt Inwest Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000341433
  41. Komitet Rozwoju Zagłębia, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000006832
  42. Laser-met Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000127616
  43. Lonton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359083
  44. M-finance Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000525881
  45. Maragan Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000276275
  46. Mazovian Energy Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512722
  47. Md-proeco Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000078142
  48. Mickiewicza-rudzka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282911
  49. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000661653
  50. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne W Gostyninie Sp. Z O.O., Gostynin − KRS 0000116071

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abf - Mosty Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000043718
  2. Ac Rental Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000389739
  3. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  4. Almięs Sp. Z O.O., Jastrzębie − KRS 0000331494
  5. Alpex-invest Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000349687
  6. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  7. Artmet Bis Sp. Z O.O., Dziarnowo − KRS 0000099774
  8. Aspema Sp. Z O.O., Tarnowiec − KRS 0000359552
  9. Atlantis S.A., Płock − KRS 0000033281
  10. Aura Serwis Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000100818
  11. Bht Dromech S.A., Warszawa − KRS 0000023428
  12. Bio Energy Project Sp. Z O.O., − KRS 0000367933
  13. Biuro Projektów Biprochem Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000058258
  14. Bizcentrum S.A., Warszawa − KRS 0000063185
  15. Boruta - Zachem Kolor Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000229692
  16. Boruta-kolor Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000003766
  17. Bór Tuchola Sp. Z O.O., Tuchola − KRS 0000419352
  18. Budownictwo Drogowe Yacht Consult 3 Sp. Z O.O., Kcynia − KRS 0000282889
  19. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  20. Chemoservis-dwory Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000049456
  21. Ciech Pianki Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000386719
  22. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  23. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  24. Compe Sp. Z O.O., Nowa Biała − KRS 0000248896
  25. D3 Sp. Z O.O., Stara Wieś − KRS 0000010527
  26. Dalkia Północ Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000127332
  27. Damf Administracja Nieruchomości Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000594164
  28. Dga S.A., Poznań − KRS 0000060682
  29. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  30. Druk Partner Sp. Z O.O., Paterek − KRS 0000127853
  31. Earl Mode - Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000122680
  32. Elbrox Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000327389
  33. Elektrozłom Sp. Z O.O., Ślemień − KRS 0000229164
  34. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  35. Ernst Young Usługi Finansowe Audyt Sp. Z O.O. Polska Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000272210
  36. Euronaft Trzebinia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000035002
  37. Fabryka Autobusów Solbus Sp. Z O.O., Łańcut − KRS 0000099214
  38. Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing S.A., Katowice − KRS 0000120721
  39. Fundacja Młodzi Twórcy Im. Prof. Piotra Dobrowolskiego, Katowice − KRS 0000355622
  40. Fundacja Nauka Rozwój Ekologia, Bydgoszcz − KRS 0000262515
  41. Fundacja Orlen-dar Serca, Płock − KRS 0000037031
  42. Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia, Sosnowiec − KRS 0000144428
  43. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pakości, Pakość − KRS 0000089543
  44. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Trzemesznie, Trzemeszno − KRS 0000169432
  45. Gmzp Inkaso Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000296136
  46. Gp Niezależne Doradztwo Finansowe Sp. Z O.O., Mazańcowice − KRS 0000333113
  47. Grupa Azoty S.A., Tarnów − KRS 0000075450
  48. Ink Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000205576
  49. Int. Usługi Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000227418
  50. Interrest Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000360089

Powiązane przetargi (14 szt.):
  1. Sukcesywny odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych o szacunkowej ilości 222 Mg
    Zamawiający: Szpital Wojewódzki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Zielona Góra
    Sukcesywny odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych o szacunkowej ilości 222 Mg
  2. Odbiór, transport i przetwarzanie/unieszkodliwianie odpadów medycznych oraz innych odpadów
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i/lub unieszkodliwiania/przetwarzania odpadów medycznych, odpadó zielonych, odpadów pochodzących z remontów, odpadów wielkogabarytowych, opakowań po substancjach niebezpiecznych, odpadów pokonsumpcyjnych, skratek oraz innych odpadów pochodzących od wytwarzającego tj. Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy przy ul. Ujejskiego 75 w zakresie następujących zadań dotyczących: Zadanie 1 - odpady medyczne oznaczone kodami: 18 01 03*, 18 01 02*, 18 01 08*, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 04, 18 01 01, 18 01 09. Zadanie 2 - odpady zielone, poremontowe i wielkogabarytowe w tym: - odpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01. - odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów o kodzie 17 01 01. - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 o kodzie 17 01 07. - odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07. Zadanie 3 - Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone o kodzie 15 01 10*. Zadanie 4 - Odpady kuchenne ulegające biodegradacji o kodzie 20 01 08 i Produkty spożywcze przeterminowane lub nieprzydatne do spożycia o kodzie 16 03 80. Zadanie 5 - skratki o kodzie 190801. Zadanie 6 - inne odpady - Sorbenty, materiały filtracyjne (w tym filtry olejowe nie ujęte w innych grupach), tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi (np. PCB) odpady o kodzie 15 02 02* wg katalogu odpadów zgodnie z rozporządzenie ministra środowiska z dnia 09 grudnia 2014 r. w sprawie katalogu odpadów
  3. świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera, Toruń
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych (w tym zakaźnych) pochodzących z jednostek organizacyjnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu w ilości i o następujących kodach określonych w SIWZ.
  4. Dostawa i montaż zasuw regulacyjnych i zastawek odcinających przepływ mediów płynnych na urządzeniach systemu odwadniającego drogi ekspresowej S-1 odc. Pyrzowice - Podwarpie oraz obwodnicy Siewierza w ciągu drogi krajowej nr 78b
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach, Katowice
    Przedmiot zamówienia obejmuje: Dostawę wraz z montażem na urządzeniach systemu odwadniającego: a) 10 kompletnych zasuw regulacyjnych naściennych; b) 2 wrzeciona wraz z elementem mocującym zasuwy regulacyjnej naściennej i napędem; c) 11 kompletnych zastawek naściennych, odcinających przepływ mediów płynnych; d) 1 ścianki betonowej w rowie przydrożnym, do której należy przymocować zastawkę, wraz z demontażem ścianki istniejącej, uszkodzonej.
  5. załadunek, wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Siedlce
    załadunek, wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych przez okres 36 miesięcy, szacunkowa roczna ilość odpadów - ok. 44 400kg
  6. Odbiór, transport przetwarzanie/unieszkodliwianie odpadów medycznych oraz innych odpadów
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i/lub unieszkodliwiania/przetwarzania odpadów medycznych, odpadów zielonych, odpadów pochodzących z remontów, odpadów wielkogabarytowych, opakowań po substancjach niebezpiecznych, odpadów pokonsumpcyjnych i skratek pochodzących od wytwarzającego tj. Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy przy ul. Ujejskiego 75 w zakresie następujących zadań dotyczących: Zadanie 1 - odpady medyczne oznaczone kodami: 18 01 03*, 18 01 02*, 18 01 08*, 18 01 06*, 18 01 07, 18 01 04, 18 01 01, 18 01 09. Zadanie 2 - odpady zielone, poremontowe i wielkogabarytowe w tym: - odpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01. - odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów o kodzie 17 01 01. - gruz ceglany o kodzie 17 01 02. - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 o kodzie 17 01 07. - odpady wielkogabarytowe o kodzie 200307. Zadanie 3 - opakowania po substancjach niebezpiecznych o kodzie 15 01 10*. Zadanie 4 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji o kodzie 20 01 08. Zadanie 5 - skratki o kodzie 190801 wg katalogu odpadów zgodnie z rozporządzenie ministra środowiska z dnia 27 września 2001 r. w sprawie katalogu odpadów.
  7. Remont oczyszczalni ścieków w miejscowości Staroźreby
    Zamawiający: Urząd Gminy Staroźreby, Staroźreby
    Przedmiotem zamówienia jest remont oczyszczalni ścieków w miejscowości Staroźreby.
    Zakres prac do wykonania:
    1. pompownia ścieków,
    2. komora zasuw,
    3. komora krat,
    4. zbiornik retencyjny ścieków,
    5. wyposażenie technologiczne oczyszczalni,
    6. instalacja odwodnienia osadu,
    7. instalacja dozowania PIX,
    8. system sterowania i AKPIA wraz z instalacją elektryczną
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja projektowa, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) i zapisy niniejszej SIWZ
  8. Wykonanie modernizacji rozdzielni głównej RGNN w budynku Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Marszałkowskiej 24 w Warszawie, postępowanie, znak: RejZamPubl/36/2012
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny, Warszawa
    Wykonanie modernizacji rozdzielni głównej RGNN w budynku Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Marszałkowskiej 24 w Warszawie.
  9. Roboty dodatkowe dla zadania Rozbudowa Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku - Etap II, wynikające z protokołu konieczności Nr 12.
    Zamawiający: Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku, Płock
    Dokładny opis przedmiotu umowy, zakres robót, wymagania techniczne, materiałowe, jakościowe i ilościowe określone zostały w:
    a) Dokumentacji technicznej lub zapisach w Dzienniku budowy,
    b) Kosztorysie ofertowym Wykonawcy złożonym na przedmiot umowy.
  10. Roboty dodatkowe dla zadania Rozbudowa Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku - Etap II, wynikające z protokołów konieczności Nr 7, 8 i 9
    Zamawiający: Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku, Płock
    Dokładny opis przedmiotu umowy, zakres robót, wymagania techniczne, materiałowe, jakościowe i ilościowe określone zostały w:
    a) Dokumentacji technicznej lub zapisach w Dzienniku budowy,
    b) Kosztorysach ofertowych Wykonawcy złożonych na przedmiot umowy.
  11. Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 4/2011 z dnia 04.05.2010 r. dotyczacych zadania pn. Przebudowa obiektów Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie Płockiego Nabrzeża Wiślanego - Płockie Towarzystwo Wioślarskie
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 4/2011 z dnia 04.05.2010 r. dotyczacych zadania pn. Przebudowa obiektów Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie Płockiego Nabrzeża Wiślanego - Płockie Towarzystwo Wioślarskie
  12. Wykonanie robót dodatkowych do umowy nr 12/WIM.I./2/Z/2009 zawartej w dniu 11.02.2009r. dla zadania pn.Przebudowa obiektów Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie Płockiego Nabrzeża Wiślanego - Płockie Towarzystwo Wioślarskie
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Zakres robót dodatkowych (nie objętych zamówieniem podstawowym) zgodnie ze spisanymi protokołami konieczności obejmuje wykonanie:
    1)drenażu wewnętrznego i zewnętrznego budynku A
    2)skucia i odtworzenia nawierzchni po wykonanym drenażu
    3)zasilania przepompowni drenażowej przy budynku A
    4)rozebrania podłoża w sali gimnastycznej budynku A i budowy elastycznej posadzki sportowej (izolacji) w budynku A (sala gimnastyczna)
    5)niwelacji skarpy
    6)pompowania napływowej wody gruntowej z piwnic budynku A
  13. Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 1/WGM.II/2010 z dnia 26.04.2010 dotyczących zadania Przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Wykonanie robót dodatkowych wyszczególnionych w protokole konieczności Nr 1/WGM.II/2010 z dnia 26.04.2010 dotyczących zadania Przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej (roboty budowlane, saniatarne, elektryczne)
  14. Przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dział II SIWZ.

Inne osoby dla Wróblewski Marek (42 osoby):