Kogo reprezentuje osoba

Wróblewski Marek Tadeusz

w KRS

Marek Tadeusz Wróblewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Tadeusz
Nazwisko:Wróblewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie), Pruszków (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajdek Wiesław Andrzej, Bierezowczuk Irena, Eksztejn Zbigniew Antoni, Gmytrasiewicz Michał Jan, Jańczak Kazimierz, Kujawiński Mirosław Tomasz, Kusik Włodzimierz Stanisław, Kłos Jadwiga, Lendzion Andrzej, Liszewski Stefan, Powierża Jerzy Władysław, Płatek Tadeusz, Rak Ireneusz Eugeniusz, Seroczyński Jan Andrzej, Smajek Jacek Aleksander, Stożek Władysław, Suchcicki Edward, Swiniarski Jerzy Eugeniusz, Wierzchowski Jerzy Stanisław, Wierzchowski Paweł Piotr, Wróblewski Paweł Jan, Zieliński Zenon Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bierezowczuk Irena, Eksztejn Zbigniew Antoni, Stożek Władysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajdek Wiesław Andrzej, Bierezowczuk Irena, Korczak Małgorzata, Korczak Piotr Adam, Kłos Jadwiga Danuta, Lendzion Andrzej, Markiewicz Zofia, Stożek Władysław, Wierzchowski Jerzy, Wróblewski Paweł Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skonieczna Małgorzata
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pachnik Jolanta, Wróblewska Karolina Jolanta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kula Roman Franciszek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajdek Wiesław Andrzej, Bierezowczuk Irena, Eksztejn Zbigniew Antoni, Gmytrasiewicz Michał Jan, Jańczak Kazimierz, Kujawiński Mirosław Tomasz, Kusik Włodzimierz Stanisław, Kłos Jadwiga, Lendzion Andrzej, Liszewski Stefan, Powierża Jerzy Władysław, Płatek Tadeusz, Rak Ireneusz Eugeniusz, Seroczyński Jan Andrzej, Smajek Jacek Aleksander, Stożek Władysław, Suchcicki Edward, Swiniarski Jerzy Eugeniusz, Wierzchowski Jerzy Stanisław, Wierzchowski Paweł Piotr, Wróblewski Paweł Jan, Zieliński Zenon Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kończak Zbigniew Aleksander, Kubacki Benedykt, Pałasz Jarosław, Sieniuć Józef, Sobala Ewa, Stolpe Zbigniew, Świderski Józef, Szajek Grzegorz Wojciech, Wierzchowski Jerzy Stanisław, Wojciechowski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziegler Grzegorz Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jańczak Kazimierz, Stelmaszewski Zbigniew, Stożek Władysław, Wierzchowski Jerzy Stanisław, Wierzchowski Paweł Piotr, Wróblewski Paweł Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Markiewicz Zofia Janina, Stożek Władysław, Wierzchowski Jerzy Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lis Zbigniew Bronisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Markiewicz Jerzy Paweł, Pałasz Jarosław Jerzy, Wierzchowski Jerzy Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  2. Agencja Promocji Inwestycji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000162826
  3. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt Poznań S.A., Poznań − KRS 0000084013
  4. Bonbon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525216
  5. Elbud Hotel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271489
  6. Elbud-projekt Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347424
  7. Elbudbis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000449706
  8. Energy Group Sp. Z O.O., Szczecinek − KRS 0000658538
  9. Esv S.A., Siechnice − KRS 0000275474
  10. Florencja, Warszawa − KRS 0000271381
  11. Fundacja Grupy Pern - Przyjaźń, Płock − KRS 0000458114
  12. Fundacja Wspierania Załogi Pracowniczej Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud Warszawa W Procesie Prywatyzacji, Warszawa − KRS 0000041203
  13. Immense Financial Solutions Financialization All Business Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000433537
  14. Kopyra Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000420237
  15. Kopyra Consulting Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000424269
  16. Lavinia Lii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000485661
  17. Mg Consulting Michał Gmytrasiewicz Sp. J., Wrocław − KRS 0000508436
  18. Mg Consulting Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000619839
  19. Oddział Zagłębia Węglowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Katowice − KRS 0000035446
  20. Pakform Group Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000452132
  21. Pakform Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Pruszków − KRS 0000582610
  22. Pakform Group i Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000477908
  23. Pakform Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000086497
  24. Polish Chinese Infrastructure Improvement Corporation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471033
  25. Polski Komitet Wielkich Sieci Elektrycznych, Warszawa − KRS 0000065450
  26. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud W Katowicach Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000069019
  27. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034348
  28. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Elbud-impex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042096
  29. Qall - Tech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000327353
  30. Radpol S.A., Człuchów − KRS 0000057155
  31. Soroczyński, Piołunowicz, Markiewicz, Wyrzykowski Rating Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000608543
  32. Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola Sióstr Opatrzności Bożej Skrzydła, Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000398910
  33. Towarzystwo Projektowo - Wykonawcze Budownictwa Elektroenergetycznego Energetus, Warszawa − KRS 0000013263

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Atoro Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000358826
  2. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  3. Az Form Project Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489471
  4. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  5. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  6. Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Warszawa − KRS 0000201192
  7. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  8. Elbudbis Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488357
  9. Elektrownia Wiatrowa Kresy i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289015
  10. Elektrownie Wiatrowe Wschód Sp. Z O.O., Janki − KRS 0000309245
  11. Energetyczne Towarzystwo Finansowo - Leasingowe Energo - Utech S.A., Poznań − KRS 0000033439
  12. Energy Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000491373
  13. Eurotherm S.A., Kraków − KRS 0000247996
  14. Finalyse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249529
  15. Fundacja Młodej Polonii Polska-europa-świat, Warszawa − KRS 0000050848
  16. Geo Renewables S.A., Warszawa − KRS 0000361218
  17. H-g Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000149284
  18. Ivp Legal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488111
  19. Iwp Global Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000490091
  20. Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Warszawa − KRS 0000174981
  21. Kghm Ecoren S.A., Lubin − KRS 0000026115
  22. Lux Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000233133
  23. Naftor Sp. Z O.O., Rasztów − KRS 0000223173
  24. Naftoserwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220093
  25. Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000087428
  26. Orlen Oil Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000102722
  27. Orlen Południe S.A., Trzebinia − KRS 0000125856
  28. Pbr P01 Sp. Z O.O. Sp. J., Poznań − KRS 0000599900
  29. Pekao Pioneer Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000008104
  30. Pern S.A., Płock − KRS 0000069559
  31. Pge Polska Grupa Energetyczna S.A., Warszawa − KRS 0000059307
  32. Pioneer Pekao Investment Management S.A., Warszawa − KRS 0000019966
  33. Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000016956
  34. Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Południe S.A., Katowice − KRS 0000294015
  35. Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Wschód Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000059322
  36. Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., Konstancin-jeziorna − KRS 0000197596
  37. Polskie Sieci Elektroenergetyczne Zachód Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000037609
  38. Polskie Sieci Elektroenergetyczne-południe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000037808
  39. Projprzem Makrum S.A., Bydgoszcz − KRS 0000024679
  40. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Elektromontaż - Export S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054286
  41. Przedsiębiorstwo Projektowo-wdrożeniowe Metpico Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000267311
  42. Przedsiębiorstwo Usług Techniczno-handlowych i Montażowych Elkom Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000184227
  43. Pse Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000092539
  44. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Nowe Zjednoczenie, Warszawa − KRS 0000163711
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani W Płocku, Płock − KRS 0000050313
  46. Stowarzyszenie Cywilizacja Rozwoju, Kraków − KRS 0000174753
  47. Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grójecka, Warszawa − KRS 0000367513
  48. Wind Field Sp. Z O.O., Janki − KRS 0000219725
  49. Winuel S.A., Wrocław − KRS 0000038378
  50. Wioska Turystyczna Wilkasy Sp. Z O.O., Wilkasy K/giżycka − KRS 0000134799

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Wykonanie robót dodatkowych do umowy nr 645/IB/2012
    Zamawiający: Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. w Bogdance, Puchaczów
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót dodatkowych do umowy nr 645/IB/2012 na przebudowę i modernizację Głównej stacji transformatorowo-rozdzielczej 110/6 kV GSTR w Bogdance wraz z przebudową 3-ech linii 110 kV, modernizacja Stacji transforatorowo-rozdzielczej 110/6 kV STR w Nadrybiu oraz Stacji transformatorowo-rozdzielczej 110/6 kV GST/Z w Stefanowie w przedsiębiorstwie Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
  2. Wymiana 2 szt. wyłączników 220 kV w polach TR1 i TR2 w SE 400/220 kV Rogowiec
    Zamawiający: Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A., Warszawa
    Wykonanie usługi na obiekcie elektroenergetycznym o napięciu 220 kV
  3. Dostawa wyłącznika wysokiego napięcia
    Zamawiający: Instytut Energetyki Jednostka Badawczo-Rozwojowa, Warszawa
    Dostawa wyłącznika

Inne osoby dla Wróblewski Marek Tadeusz (55 osób):