Kogo reprezentuje osoba

Wrzesiński Andrzej Janusz

w KRS

Andrzej Janusz Wrzesiński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Janusz
Nazwisko:Wrzesiński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Bielsko-biała (Śląskie), M.st.warszawa (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Wołomin (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniak Monika, Bajno Jan Wincenty, Bala Radosław, Banasiak Beata Małgorzata, Bańkowski Andrzej, Barycka Izabela, Barżał Małgorzata, Białek Anna Janina, Białek Jan Krzysztof, Białek Marta, Borek Waldemar, Borzestowska Dorota, Cieśla Tadeusz Andrzej, Ciok Anna Magdalena, Czarnowska Jadwiga, Czarski Marcin Symeon, Czarzasty Leszek Józef, Czechowski Tomasz, Denis Małgorzata Anna, Dobrzeniecka Piękoś Genowefa, Domaszczeńska Anna Elżbieta, Dub Renata Bronisława, Dybczyński Rafał Dominik, Gasik Adam Jan, Gietka Marlena Róża, Gorczyńska Edyta Renata, Górniak Zbigniew Leszek, Gołaś Beata, Grochocki Michał, Gryglas Robert Sławomir, Hadzińska Sylwia Julia, Heninborch Buhaj Maria, Hofman Aneta, Iwanek Mirosław Wojciech, Jaworska Wanda, Kaczyńska Beata, Kielczyk Anna Aleksandra, Klein Artur Jerzy, Klepacz Witold Michał, Kobus Ignacy, Kochański Lechosław Tadeusz, Konca Ewa, Kozłowski Dariusz Dominik, Kołakowski Tomasz Grzegorz, Kubuj Elżbieta, Kuczera Przybylik Anna, Kulma Agata, Kurowska Kamilla, Kusiak Ryszard, Laskowiak Zenon Michał, Laskowska Magdalena Barbara, Lis Jacek, Macarthur Iwona Marta, Mądra Joanna, Maksimczuk Barbara, Malc Krzysztof Adam, Malinowski Henryk Eugeniusz, Markowicz Grażyna, Matusiak Elżbieta, Mędrek Ewa Bogumiła, Mielnicka Prabucka Magdalena, Mietus Marcin Michał, Milczarek Katarzyna Elżbieta, Milewski Józef, Milewski Sebastian Daniel, Miloch Anna, Miniszewski Michał Jerzy, Myśliwiec Jan Stanisław, Młynarski Cezary Krzysztof, Naglak Demiańczuk Barbara, Nobis Beata Stanisława, Opłotna Alina, Owsiejko Ewa Maria, Ołdak Aneta, Panuszewska Monika, Parzyszek Małgorzata, Pawłowski Paweł, Piec Marzena Krystyna, Piechocka Katarzyna Wioletta, Piechota Regina, Pietruchowski Jerzy Franciszek, Plesiński Krzysztof Adam, Pluta Ewa Maria, Pokuta Izabela, Popińska Ewa Marzena, Połeć Witold Tadeusz, Pruszyński Mieczysław Marek, Pyra Elżbieta, Radomska Agnieszka Dominika, Radzio Anna Renata, Radzio Roman, Radzka Agnieszka, Rapacka Joanna, Roczek Piotr, Roguska Hanna, Roguska Janina Barbara, Roguska Jolanta, Rosa Czesław, Rutkowska Beata Katarzyna, Sabaj Agnieszka Monika, Sawczuk Konrad Cezary
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Galińska Marta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pośpiech Aneta Ewa
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sierakowski Zbigniew Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smoliński Tomasz Zdzisław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał Marcin, Adamski Tomasz, Banaszuk Mariusz, Berzyński Krzysztof, Bogutyn Tomasz Marek, Brzoska Anna Ewa, Brzoska Wojciech Sylwester, Capiga Andrzej, Ciach Robert Piotr, Cimochowski Grzegorz Wilhelm, Derlatka Piotr Kazimierz, Dulian Józef, Fulczyk Rafał, Grodecki Jacek Stefan, Gruchoła Zbigniew, Grygoruk Izabela, Grzejszczyk Wanda Zofia, Gutowski Tomasz, Hoppe Jan, Horbulewicz Jacek Jakub, Jagiełło Łukasz Marek, Karaszewska Izabela Weronika, Karaszewski Jan, Karaszewski Jerzy Stanisław, Karaszewski Sławomir Marek, Kolouszek Karol, Kopera Tomasz, Kosecki Andrzej, Kotewicz Krzysztof, Kozłowski Jarosław Hieronim, Krawczyk Grzegorz Stanisław, Kruglej Dariusz Robert, Krzyżanowski Wojciech, Kukowski Piotr, Kwiatkowski Wojciech, Lechowicz Łukasz, Leszczyński Grzegorz, Lewandowicz Paweł Jakub, Lipka Wojciech Piotr, Mania Rafał, Marczak Przemysław, Matusiak Jakub, Mielczarek Katarzyna Maria, Moszkiewicz Krzysztof, Nadowska Dudzik Magdalena Maria, Oziębło Andrzej, Pawelec Dariusz, Pawlak Marcin, Pokrowski Dariusz, Puławski Mieczysław, Rachwalska Marko Agnieszka, Schmid Joanna, Skowroński Tomasz Andrzej, Skrzynecki Marek, Szatkowski Szymon Piotr, Szornak Andrzej Józef, Sławiński Andrzej, Tymczyszyn Michał, Wantoła Krzysztof Jan, Wojciechowski Piotr, Wojtyła Jan, Wyciślok Józef Augustyn, Zakrzewski Andrzej, Żytniewski Marek, Łukaszewski Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalkowski Wojciech, Migoń Alan, Migoń Witold Kazimierz, Wierzbicki Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karney Jerzy Marcin, Kukułka Piotr, Stanley William Ralph, Valiunas Candace Ingals

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Perlmutter Steve
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Marian, Krzanowski Wiktor Stefan, Maltborg Henryk, Niewęgłowski Jacek Jakub, Nowakowska Barbara, Sababady Robert Andrew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowakowski Janusz Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olszewska Sawicka Beata Jolanta, Trzonkowski Adam Andrzej, Warszycka Nina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Serra Giorgio
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniak Monika, Bajno Jan Wincenty, Bala Radosław, Banasiak Beata Małgorzata, Bańkowski Andrzej, Barycka Izabela, Barżał Małgorzata, Białek Anna Janina, Białek Jan Krzysztof, Białek Marta, Borek Waldemar, Borzestowska Dorota, Cieśla Tadeusz Andrzej, Ciok Anna Magdalena, Czarnowska Jadwiga, Czarski Marcin Symeon, Czarzasty Leszek Józef, Czechowski Tomasz, Denis Małgorzata Anna, Dobrzeniecka Piękoś Genowefa, Domaszczeńska Anna Elżbieta, Dub Renata Bronisława, Dybczyński Rafał Dominik, Gasik Adam Jan, Gietka Marlena Róża, Gorczyńska Edyta Renata, Górniak Zbigniew Leszek, Gołaś Beata, Grochocki Michał, Gryglas Robert Sławomir, Hadzińska Sylwia Julia, Heninborch Buhaj Maria, Hofman Aneta, Iwanek Mirosław Wojciech, Jaworska Wanda, Kaczyńska Beata, Kielczyk Anna Aleksandra, Klein Artur Jerzy, Klepacz Witold Michał, Kobus Ignacy, Kochański Lechosław Tadeusz, Konca Ewa, Kozłowski Dariusz Dominik, Kołakowski Tomasz Grzegorz, Kubuj Elżbieta, Kuczera Przybylik Anna, Kulma Agata, Kurowska Kamilla, Kusiak Ryszard, Laskowiak Zenon Michał, Laskowska Magdalena Barbara, Lis Jacek, Macarthur Iwona Marta, Mądra Joanna, Maksimczuk Barbara, Malc Krzysztof Adam, Malinowski Henryk Eugeniusz, Markowicz Grażyna, Matusiak Elżbieta, Mędrek Ewa Bogumiła, Mielnicka Prabucka Magdalena, Mietus Marcin Michał, Milczarek Katarzyna Elżbieta, Milewski Józef, Milewski Sebastian Daniel, Miloch Anna, Miniszewski Michał Jerzy, Myśliwiec Jan Stanisław, Młynarski Cezary Krzysztof, Naglak Demiańczuk Barbara, Nobis Beata Stanisława, Opłotna Alina, Owsiejko Ewa Maria, Ołdak Aneta, Panuszewska Monika, Parzyszek Małgorzata, Pawłowski Paweł, Piec Marzena Krystyna, Piechocka Katarzyna Wioletta, Piechota Regina, Pietruchowski Jerzy Franciszek, Plesiński Krzysztof Adam, Pluta Ewa Maria, Pokuta Izabela, Popińska Ewa Marzena, Połeć Witold Tadeusz, Pruszyński Mieczysław Marek, Pyra Elżbieta, Radomska Agnieszka Dominika, Radzio Anna Renata, Radzio Roman, Radzka Agnieszka, Rapacka Joanna, Roczek Piotr, Roguska Hanna, Roguska Janina Barbara, Roguska Jolanta, Rosa Czesław, Rutkowska Beata Katarzyna, Sabaj Agnieszka Monika, Sawczuk Konrad Cezary
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mazurkiewicz Zygmunt, Rontaler Robert Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lasoń Mirosław Antoni
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kulosa Andrzej, Nowakowski Sławomir Paweł, Pieniawska Grażyna Jadwiga, Suława Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilewski Aleksander Konrad
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gałeckl Roman Zenon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamoyski Zbigniew Tadeusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kahl Marek, Wróbel Zbigniew Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaszczyk Monika
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Piotr, Bargielowski Władysław, Bielecki Bogusław Jarosław, Findeisen Andrzej Michał, Kozłowski Andrzej, Prończuk Dariusz, Woźniak Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kłoszewski Arkadiusz Szymon
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białowąs Zbigniew, Kowalski Andrzej, Krzycki Tadeusz, Niewiadomski Zbigniew Jan, Okmiński Edward, Prasek Dionizy Stanisław, Rejminiak Juliusz Witold, Sęp Zbigniew
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mikołajczak Andrzej
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bunda Igor Jerzy, Matyszkowicz Krzysztof Antoni, Otrząsek Maria Julia, Pachołek Stanisław, Piętowska Ewa Krystyna, Rusin Stanisław Józef, Tyran Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rauscher Danuta
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czekałowska Iwona Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olszowski Krzysztof Maurycy
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karney Jerzy Marcin, Kukułka Piotr, Stanley William Ralph, Valiunas Candace Ingals

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kontrabecki John Tenant
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boegheim Gerardus Jelle, Kramarz Linkowska Jolanta Jadwiga, Maxwell Leonard Neil

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kulczycka Gąsiorek Elżbieta Jadwiga
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefaniuk Antoni Stanisław, Stefaniuk Teresa
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piontek Danuta Joanna, Piontek Eugeniusz Ignacy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świtalski Władysław Mikołaj
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kamiński Robert Paweł, Kliś Leszek Stanisław, Roszkowska Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Makuć Wojciech
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Księżopolska Urbaniak Joanna Maria, Ward Renata Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dvorak Ondrej, Goldenberg Avi

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Heller Uri
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dub Anna Małgorzata, Gauvin Michel, Harhala Ryszard, Lekstan Eugeniusz, Małyska Jerzy, Mościcki Jacek, Potocki Adam Andrzej
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Maria Renata, Nowak Zbigniew Jan, Wiechowski Jarosław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3w Dystrybucja Budowlana S.A., Ruda Śląska − KRS 0000405318
  2. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  3. A.m.f. Plus Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097324
  4. Ade Line S.A. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000236981
  5. Affor.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061083
  6. Agiofunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000297821
  7. Aikon Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000438751
  8. Akmepg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581369
  9. Aktis Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234629
  10. Alfa Concept Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000457349
  11. Alfa Plus S.A., Bielsko-biała − KRS 0000499762
  12. Amarant Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246952
  13. Angel Business Capital S.A., Warszawa − KRS 0000369826
  14. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  15. Arena S.A., Warszawa − KRS 0000547856
  16. Aristid Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000247514
  17. Ariston Uth Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576744
  18. Arp Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612165
  19. Artmann Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063679
  20. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  21. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  22. Attis Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154334
  23. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  24. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  25. Baltic Fly S.A., Gdańsk − KRS 0000563720
  26. Banieczka Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000555462
  27. Bank Spółdzielczy W Halinowie, Halinów − KRS 0000063032
  28. Bank Spółdzielczy W Lipce, Lipka − KRS 0000128627
  29. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  30. Bank Spółdzielczy W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000087012
  31. Best Az Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510048
  32. Beverly Hills Video Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000297065
  33. Białołęcka Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000119914
  34. Biavita Polska S.A., Białystok − KRS 0000634779
  35. Binsaft Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000748001
  36. Bioerg S.A., Warszawa − KRS 0000318399
  37. Bioerg Serwis Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000793454
  38. Biofol Sp. Z O.O., Pszczółki − KRS 0000399153
  39. Biuro Inwestycyjne Sts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055495
  40. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego We Wrocławiu, Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000132143
  41. Blue River Management And Enterprise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451963
  42. Bmlt Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440247
  43. Bn Metropolis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245963
  44. Bna Metropolis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216793
  45. Bucklers S.A., Wrocław − KRS 0000452543
  46. Business Technology Transfer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390770
  47. Calatrava Capital S.A., Warszawa − KRS 0000017521
  48. Ce Management Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642431
  49. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  50. Centrum Alfa Sp. Z O.O., Skuszew − KRS 0000400956

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 11 Listopada 60-62 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171952
  2. 3a Holding Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000297534
  3. 3g Network Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246982
  4. 3gns Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316304
  5. 3wymiar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229258
  6. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  7. A 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490328
  8. A-z Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221758
  9. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  10. Abm Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261179
  11. Abs Systemy Przeciwpożarowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086148
  12. Acciona Nieruchomości Żoliborz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229722
  13. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  14. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  15. Advesys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280559
  16. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  17. Agata 2 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000237240
  18. Agata 3 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000243305
  19. Agata 4 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000257119
  20. Agata S.A., Katowice − KRS 0000037615
  21. Agata i Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000232201
  22. Agro - Universal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109523
  23. Agro Jazowa S.A., Warszawa − KRS 0000270867
  24. Agro Warmia Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000038426
  25. Agronex Sp. Z O.O., Nowe Włóki − KRS 0000194467
  26. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  27. Ak Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313858
  28. Akademickie Centrum Medyczne Śląskiej Akademii Medycznej S.A., Katowice − KRS 0000114046
  29. Alpine Bau Gmbh A - 1 Sp. J. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000312228
  30. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  31. Altus Corporate Finance S.A., Warszawa − KRS 0000294041
  32. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  33. Alugass Group S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000004614
  34. Alvena Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019404
  35. Anna Medical Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129497
  36. Antonin Ng Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000547778
  37. Aramis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012343
  38. Arcelormittal Recykling Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000099805
  39. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  40. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  41. Argento Pmt S.A., Wrocław − KRS 0000371006
  42. Argonaut S.A., Warszawa − KRS 0000406290
  43. Arp Inwest Sp. Z O.O. Groszowicka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000616788
  44. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  45. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  46. Artman S.A., Kraków − KRS 0000180735
  47. Artmannia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131297
  48. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000104838
  49. Aster City Cable Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000142885
  50. Aster Polska Sp. Z O.O., M.st.warszawa − KRS 0000157648

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostarczenie ciepła do celów centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej w budynku Urzędu Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy Plac Czerwca 1976 Roku nr 1 w okresie od 01.01.2016r.do 31.10.2016r.
    Zamawiający: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Urząd Dzielnicy Ursus, Warszawa
    Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:

    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej obejmująca dostawę oraz sprzedaż czynnika grzewczego na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody do budynku Urzędu Dzielnicy Ursus położonego na Placu Czerwca 1976 r. nr .
    2.. Przedmiot zamówienia obejmuje:
    ciągłą i nieprzerwaną dostawę ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody do budynku Urzędu, przesył czynnika cieplnego ze źródła ciepła do wymienników lub rozdzielni odbiorcy ciepła, pomiar ilości ciepła i rozliczenie z odbiorcą wskazanym przez Zamawiającego, sporządzenie Taryfy dostawy ciepła, podanie warunków dostawy oraz cen i stawek za ciepło.
    3. Dostawca przedmiotu zamówienia winien
    prowadzić swoją działalność zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (Dz.U. z 2012 r., poz. 1059 oraz z 2013 r. poz. 984 z późn. zm.) oraz wydanymi na jej podstawie rozporządzeniami, w szczególności: z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 27 kwietnia 2012 r. (Dz.U. z 2012 r., poz. 535) w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń z tytułu zaopatrzenia w ciepło, rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 15 stycznia 2007 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 92)w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemów ciepłowniczych. Wykonawca będzie dostarczał energię zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi obsługi odbiorców
    określonymi w aktach wykonawczych do ustawy Prawo energetyczne oraz posiadanych koncesji:
    - koncesja na wytwarzanie ciepła wydana przez Urząd Regulacji Energetyki.
    - koncesja na przesyłanie i dystrybucje ciepła wydana przez Urząd Regulacji
    Energetyki.
    4. Taryfa dostawy ciepła powinna być sporządzona wg zasad określonych w ww. przepisach, a szczególnie z uwzględnieniem prawidłowej kalkulacji kosztów i bez
    subsydiowania skrośnego.
    5. Szacowane zapotrzebowanie mocy cieplnej - 0,892 MW
    6. Wymagany termin dostawy ciepła od 01.01. 2016 r. do 31.10.2016 r.