Kogo reprezentuje osoba

Wściubiak Hanko Karina Paulina

w KRS

Karina Paulina Wściubiak Hanko

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Karina
Drugie imię:Paulina
Nazwisko:Wściubiak Hanko
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1977 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Częstochowa (Śląskie), Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie), Zawadzkie (Opolskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław, Bentke Jakub, Broll Józef Antoni, Chojnacki Dariusz, Jankowski Rafał Zbigniew, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jesiołowski Włodzimierz, Jeznach Krzysztof, Karkosik Elżbieta, Karkosik Mirosław, Karkosik Roman Krzysztof, Kisieliński Piotr, Klepacz Piotr, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Krystoforski Marek, Krzywoń Tomasz Piotr, Kuszell Anna, Kutnik Mirosław, Langier Tomasz, Lisiecki Piotr Bolesław, Litwiński Jarosław Paweł, Lubowiecki Paweł Zdzisław, Maciejowski Aleksander, Matłach Magdalena, Michalczewski Piotr Bohdan, Misiakiewicz Marek Józef, Musiał Przemysław Wiesław, Ociepa Agnieszka Edyta, Orcholski Kazimierz, Prószyński Maciej, Regulski Rafał Wiktor, Serafin Marek, Siemieniec Janusz Franciszek, Sliwinski Wiktor, Sobczak Wojciech Mirosław, Sochocka Małgorzata Stanisława, Sokalska Urszula, Spik Józef Antoni, Staniszewska Barbara, Swoboda Czesław Michał, Tupta Piotr Grzegorz, Walarowski Krzysztof Janusz, Wiśniewski Piotr, Zymek Wojciech, Łatka Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąderski Stanisław Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arczyński Piotr, Gibas Jarosław Michał, Grygierczyk Bartłomiej Wojciech, Jagodziński Mariusz, Jesiołowski Włodzimierz, Jeznach Krzysztof, Karkosik Mirosław, Karkosik Roman, Kostrzewa Jacek, Krystoforski Marek, Kutnik Mirosław, Kwaśniak Wojciech Piotr, Lewandrowski Jarosław, Maciejowski Aleksander, Malinowski Mariusz, Martyniak Marek, Małyska Jerzy, Nadachewicz Jakub, Orcholski Kazimierz, Pawełczak Marek, Profus Jacek, Pytel Aldona Barbara, Ślak Grzegorz, Sobczak Wojciech, Suchecki Daniel, Syposz Wioletta Anna, Szeliga Piotr, Szum Janusz, Waldowska Małgorzata, Zielińska Dalasińska Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rogowska Beata Mariola
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baniak Rafał, Chojnacki Dariusz, Cicha Teresa Alicja, Gadziński Dariusz, Jeznach Krzysztof, Lisiecki Piotr, Maciejowski Aleksander, Michalczewski Piotr Bohdan, Misiakiewicz Marek Józef, Regulski Rafał Wiktor, Siemieniec Janusz Franciszek, Stachowicz Krzysztof Sebastian, Tupta Piotr Grzegorz, Zymek Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemba Grodska Bożena Urszula

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław, Bentke Jakub, Broll Józef Antoni, Chojnacki Dariusz, Jankowski Rafał Zbigniew, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jesiołowski Włodzimierz, Jeznach Krzysztof, Karkosik Elżbieta, Karkosik Mirosław, Karkosik Roman Krzysztof, Kisieliński Piotr, Klepacz Piotr, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Krystoforski Marek, Krzywoń Tomasz Piotr, Kuszell Anna, Kutnik Mirosław, Langier Tomasz, Lisiecki Piotr Bolesław, Litwiński Jarosław Paweł, Lubowiecki Paweł Zdzisław, Maciejowski Aleksander, Matłach Magdalena, Michalczewski Piotr Bohdan, Misiakiewicz Marek Józef, Musiał Przemysław Wiesław, Ociepa Agnieszka Edyta, Orcholski Kazimierz, Prószyński Maciej, Regulski Rafał Wiktor, Serafin Marek, Siemieniec Janusz Franciszek, Sliwinski Wiktor, Sobczak Wojciech Mirosław, Sochocka Małgorzata Stanisława, Sokalska Urszula, Spik Józef Antoni, Staniszewska Barbara, Swoboda Czesław Michał, Tupta Piotr Grzegorz, Walarowski Krzysztof Janusz, Wiśniewski Piotr, Zymek Wojciech, Łatka Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąderski Stanisław Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Błaszczyk Paweł, Chełchowski Adam, Chruściak Joanna, Cybulski Marcin, Czarnecka Bossak Ewa Józefa, Czyżycka Cweti, Dobies Kamil Dominik, Dzudzewicz Bogdan, Grabarek Marek Józef, Guryniuk Marcin Jacek, Głogowski Mirosław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Jankowski Tomasz Paweł, Jędrzejczyk Sławomir Robert, Jeżak Robert, Kącprowicz Marek Tomasz, Kamiński Jerzy Jan, Kamiński Sławomir, Karkosik Roman Krzysztof, Kasza Mirosław, Kęszczyk Grabowska Agata, Kokoszka Bogdan Wiesław, Konieczny Grzegorz, Kostrzewa Jacek Stanisław, Krawiec Dariusz Jacek, Krężel Arkadiusz, Lisiecki Piotr Bolesław, Masiuk Sławomir Tomasz, Mikoda Paweł, Mikosa Józef Marian, Miller Paweł, Misterska Dragan Barbara, Mroczkowski Marek, Nowakowski Rafał Maciej, Nowik Zbigniew, Nowiński Krzysztof Andrzej, Pakulski Damian, Peczela Bogusław Jan, Pietka Tadeusz, Popławski Jerzy Adam, Rodziewicz Józef, Rutecki Paweł, Sęczkowski Przemysław, Sędzikowski Krzysztof Jan, Sitarski Ireneusz Robert, Skoczeń Robert Dariusz, Sobolewski Krzysztof Robert, Szeliga Piotr Tadeusz, Szulc Miłosz Paweł, Tokłowicz Paweł, Urbaniak Zygmunt, Urbański Ryszard, Warszewski Olgierd, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Woźniak Jan Józef, Zabrzeska Barbara, Żebrowski Andrzej Stanisław, Żukowski Mariusz Marcin, Zwierz Waldemar Jan, Łagowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawski Jacek Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Felczykowski Jacek, Halk Mieczysław Sylwester, Jeznach Krzysztof, Karkosik Roman Krzysztof, Kostrzewa Jacek Stanisław, Kuryłek Agnieszka Monika, Kutnik Mirosław, Kwieciński Ariel Mariusz, Lebiecka Agnieszka Joanna, Siwek Leszek Janusz, Zymek Wojciech Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Dariusz Ryszard
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobies Kamil Dominik, Karkosik Roman Krzysztof, Nadachewicz Jakub Kamil

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strzępek Kamil Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Broll Józef Antoni, Cłapiński Włodzimierz Wojciech, Jeznach Krzysztof, Karkosik Roman Krzysztof, Kornek Urszula, Maciejowski Aleksander, Misiakiewicz Marek Józef, Regulski Rafał Wiktor, Spik Józef Antoni, Stachowicz Krzysztof Sebastian, Swoboda Czesław Michał, Wójcik Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyłka Marian Tadeusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobies Kamil Dominik, Felczykowski Jacek, Jeznach Krzysztof, Karkosik Mariusz, Karkosik Roman Krzysztof, Kwieciński Ariel Mariusz, Lebiecka Agnieszka Joanna, Paździerska Joanna, Paździerski Arkadiusz, Siwek Leszek Janusz, Urbaniak Agnieszka Weronika, Urbaniak Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Dariusz Ryszard
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bigaj Andrzej, Bosowski Zbigniew Karol, Cłapiński Włodzimierz Wojciech, Danek Wojciech, Gorczyca Jaromir Tadeusz, Grzybowski Andrzej, Jeznach Krzysztof, Lukasek Grzegorz, Maciejowski Aleksander, Pociot Joanna Katarzyna, Podpora Leszek, Sitkiewicz Leszek, Siudeja Marek Jacek, Spik Józef Antoni, Żebro Jerzy Antoni, Łukawski Adam Jan
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arczyński Piotr, Bigaj Andrzej Stanisław, Bogusz Sebastian, Cłapiński Włodzimierz Wojciech, Gadziński Dariusz, Gorczyca Jaromir Tadeusz, Grzybowski Andrzej Antoni, Jeznach Krzysztof, Karkosik Roman Krzysztof, Mietła Tadeusz Józef, Misiakiewicz Marek Józef, Nogowczyk Janusz, Ociepa Agnieszka Edyta, Regulski Rafał Wiktor, Spik Józef Antoni, Szlęzak Dariusz Piotr, Zymek Wojciech Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbicki Marian Michał
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chojnacki Dariusz, Gorczyca Jaromir Tadeusz, Jeznach Krzysztof, Litwiński Jarosław Paweł, Michalczewski Piotr Bohdan, Misiakiewicz Marek Józef, Ociepa Agnieszka Edyta, Regulski Rafał Wiktor, Staniszewska Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Talik Ewa Teresa
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arczyński Piotr, Dobies Kamil Dominik, Fałkowski Robert, Gibas Jarosław Michał, Maciejowski Aleksander, Michalska Danuta, Nadachewicz Jakub Kamil, Pawera Izabela, Pawełczak Marek, Sobczak Wojciech, Łatka Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Puszczyński Paweł Jakub
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Felczykowski Jacek, Kamieniecki Wojciech Andrzej, Karkosik Roman Krzysztof, Kwiecień Krzysztof Jan, Miller Paweł, Obrębski Jerzy Piotr, Zawierucha Andrzej August

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zejdler Mariusz Piotr
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czichon Przemysław Maciej, Gbiorczyk Adam Stefan, Kozłowski Jarosław Hieronim, Leśniak Paduch Sylwia Agnieszka, Mikulski Robert, Miller Paweł, Narkiewicz Paweł, Wantoła Krzysztof Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zych Dariusz Eugeniusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abox S.A., Warszawa − KRS 0000444036
  2. Accen Fall Arrest Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000574469
  3. Accreo Fiscal Representative Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305801
  4. Accreo Legal M. Roszkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000389644
  5. Accreo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445820
  6. Acmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351233
  7. Activida Distribution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000544778
  8. Activida Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512896
  9. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  10. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  11. Aeton Distribution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000544781
  12. Aeton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512625
  13. Agiofunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000297821
  14. Agromax Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000642070
  15. Aion Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451356
  16. Ajm Technik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000900400
  17. Akademia Świadomego Człowieka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000605227
  18. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  19. Alueco Sp. Z O.O., Warszewice − KRS 0000512070
  20. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  21. Asr Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435133
  22. Asseco Western Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000339997
  23. Asset Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000574043
  24. Atm Lease And Rent S.A., Warszawa − KRS 0000751477
  25. Atm Przedsiębiorstwo Produkcyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026000
  26. Atp - Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394892
  27. Atp Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424262
  28. Ats S.A., Toruń − KRS 0000308419
  29. Azuryt 1 Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000779379
  30. Azuryt 10 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000844722
  31. Azuryt 11 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000849332
  32. Azuryt 12 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000844999
  33. Azuryt 13 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000852826
  34. Azuryt 14 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000844923
  35. Azuryt 2 Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000778071
  36. Azuryt 3 Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000778586
  37. Azuryt 4 Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000783710
  38. Azuryt 5 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000775930
  39. Azuryt 7 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000796286
  40. Azuryt 8 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000781242
  41. Azuryt 9 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000845187
  42. Azuryt Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000711249
  43. Azymut Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564619
  44. B Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435355
  45. B2b Soft Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000151637
  46. Baterpol Recycler Sp. Z O.O., Oława − KRS 0000418254
  47. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  48. Batory Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000146089
  49. Bcast Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000474438
  50. Bejera Fund Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000747285

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 25 Percent Sp. Z O.O., − KRS 0000214241
  2. 4 Better Life S.A., Konstancin-jeziorna − KRS 0000531652
  3. 4-air Airlines Sp. Z O.O., Jasionka − KRS 0000210801
  4. Aamp;j Solutions Sp. Z O.O., Zaczernie − KRS 0000324643
  5. Abakus Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000140012
  6. Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051978
  7. Acrab Acmm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000707182
  8. Action S.A., Zamienie − KRS 0000214038
  9. Acure Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374648
  10. Addwood Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000417577
  11. Aek Technic Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000133602
  12. Aero Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282354
  13. Aesco Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395738
  14. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  15. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  16. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  17. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  18. Air Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551236
  19. Akashia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000017779
  20. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  21. Alchemia-ester Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000261492
  22. Alfa Re Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000538035
  23. Allianz Biznes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275605
  24. Alumetal Poland Sp. Z O.O., Nowa Sól − KRS 0000303315
  25. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  26. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  27. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  28. Aluminium Recykling Organizacja Odzysku S.A., Konin − KRS 0000113933
  29. Aluprof S.A., Bielsko-biała − KRS 0000106225
  30. Aluteam Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000259576
  31. Am Investment Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000434246
  32. Amc Alfa Metalcraft Corporation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036377
  33. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  34. Amontex Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piotrków Trybunalski − KRS 0000154195
  35. Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A., Andrychów − KRS 0000019254
  36. Anew Institute Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000310396
  37. Anguilla Investment Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000380848
  38. Antal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000825336
  39. Antares Sp. Z O.O., Rogoźnik − KRS 0000235093
  40. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  41. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  42. Apiss-invest Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000312721
  43. App Real Estate Projects Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000103133
  44. Arbit Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000211394
  45. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  46. Arcelormittal Recykling Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000099805
  47. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  48. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  49. Argent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287824
  50. Argento Pmt S.A., Wrocław − KRS 0000371006

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa rur okładzinowych oraz muf rurowych w ramach zadań: Dostawa rur oraz wyposażenia technicznego do zabudowy trzeciego agregatu głębinowego w szybie Ryszard pompowni głębinowej Porąbka - Klimontów oraz Dostawa nowych rur okładzinowych oraz muf rurowych do ciągów pompowych - dla rejonu Katowice
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Dostawa rur okładzinowych oraz muf rurowych Dostawa rur oraz wyposażenia technicznego do zabudowy trzeciego agregatu głębinowego w szybie Ryszard pompowni głębinowej Porąbka - Klimontów oraz Dostawa nowych rur okładzinowych oraz muf rurowych do ciągów pompowych- dla rejonu Katowice 1.Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1.1. Dostawę 700 mb z tolerancją -2% nowych (rok produkcji 2012) rur okładzinowych normalnośrednicowych bez szwu walcowanych na gorąco z gwintami trapezowymi Buttress i złączkami o średnicy zewnętrznej 9 5/8 (244,5 mm) i grubości ścianki 11,05 mm w odmianie wytrzymałościowej P-110, wraz z transportem do miejsca ostatecznego przeznaczenia, tj.: 500 mb - dla rejonu Porąbka-Klimontów, 41-219 Sosnowiec, ul. Szymanowskiego 1 200 mb - dla rejonu Katowice, 40-205 Katowice, ul. Kopalniana 6 o parametrach: rury typu okładzinowo złączkowe 9 5/8 z monogramem API, wykonane zgodnie z normą API 5CT o wymiarach; średnica zewnętrzna 244,5 mm i grubości ścianki 11,05 mm i parametrach: Remin = 758 MPa, Rm = 862 MPa, p = 55 MPa (max. ciśnienie dopuszczalne), b)wymagana długość odcinków rur, w granicach długości R2: - rejon Porąbka-Klimontów - odcinki rur o długości w granicach od 9,0 do 10,5 mb - rejon Katowice - 5 odcinków rur o długości w granicach od 7,6 do 8,0 mb pozostałe odcinki rur o długości w granicach od 9,0 do 10,5 mb c)połączenia rur typu Buttres wykonane zgodnie z normą API Spec.5B, d)rury muszą zostać poddane obróbce cieplnej: hartowanie + odpuszczanie, e)połączenia gwintowane muszą zostać poddane obróbce chemicznej: fosforanowanie manganowe, f)połączenia gwintowane rur muszą być zabezpieczone przed korozją za pomocą smaru uszczelniająco - konserwującego, g)wymagany moment dokręcania połączenia gwintowanego: Wykonawca dostarczy dla każdej rury wykresy momentów dokręcania połączenia gwintowanego, h)rury na czas transportu muszą zostać zabezpieczone za pomocą lakieru wodnego i)każda rura musi posiadać założone ochraniacze na połączeniach gwintowanych. 1.2. Dostawę 20 szt. muf rurowych do w/w rur okładzinowych 9 5/8, zgodnych z normą API 5CT, z gwintami Buttress wg normy API STD-5B w odmianie wytrzymałościowej P110, wraz z transportem do miejsca ostatecznego przeznaczenia, tj.: rejonu Katowice, 40-205 Katowice, ul. Kopalniana 6.