Kogo reprezentuje osoba

Wyszomirski Rafał Szymon

w KRS

Rafał Szymon Wyszomirski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Rafał
Drugie imię:Szymon
Nazwisko:Wyszomirski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1969 r., wiek 53 lata
Miejscowości:Biłgoraj (Lubelskie), Kraków (Małopolskie), Mielec (Podkarpackie), Warszawa (Mazowieckie), Zdunowo (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernach Marek Tadeusz, Gardocki Wojciech, Januszko Przemysław, Rytel Artur, Turczyniewicz Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelewski Robert

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Robert, Broniatowski Michał, Burgess Karen 6, Franconi Romano, Kacprzak Renata, Kosmala Paweł Marek, Kostrzewa Wojciech Julian, Leżański Paweł Jan, Sadowska Edyta Irena, Sieger Markus, Tellenbach Markus, Walter Piotr, Wejchert Jan Łukasz, Żak Maciej Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zientara Maciej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blicharz Mariusz, Buczek Krzysztof, Krempa Helena, Lorens Roman Zdzisław, Paszkowska Małgorzata, Pokarowski Marek, Rekos Jacek, Wanatowicz Stanisław Antoni, Wiktorowska Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szlaga Krzysztof Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartczak Bogusław Stefan, Bojanowski Daniel, Bosak Stanisław, Błażewicz Marcin Damian, Chmiel Marzena Jolanta, Dzik Zofia, Formela Dariusz Marek, Galewski Bogusław Marek, Jarocki Arkadiusz Mikołaj, Kardas Łukasz Edmund, Kilian Stanisław, Lella Janusz Aleksander, Lorens Roman Zdzisław, Mróz Adam Benedykt, Ostrowicki Tomasz, Pilawa Sąsiadek Anna Maria, Pokarowski Marek, Rojek Krzysztof, Rutkowski Robert Jan, Skwarek Robert Ryszard, Sobieraj Olga, Tokarz Wojciech, Warzecha Katarzyna Elżbieta, Wojciechowski Andrzej Filip, Żurowicz Krzysztof Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatka Irena
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jurczak Jarosław Jakub, Kacprzak Wielgat Renata, Kaczmarek Szymon Jan, Kosmala Paweł Marek, Kostrzewa Wojciech Julian, Laskowski Krzysztof Adam, Leśnodorski Bogusław, Mioduska Anna Maria, Mioduski Dariusz Jan, Nowak Piotr Andrzej, Szumielewicz Jakub, Tomczak Michał, Tyborowicz Piotr Andrzej, Walter Mariusz Antoni, Wandzel Maciej, Zahorski Tomasz Marcin, Żak Maciej Jerzy, Zygo Piotr Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Marian Zdzisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakrzewska Astrid Aleksandra
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kocik Piotr Grzegorz, Żak Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majorczyk Paweł Tomasz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bosak Stanisław, Jarocki Arkadiusz Mikołaj, Kardas Łukasz Edmund, Kutyła Bartłomiej Konrad, Kwiecień Robert Tomasz, Ostrowicki Tomasz, Piotrowski Jarosław Andrzej, Podedworny Wojciech, Pokarowski Marek, Skwarek Robert, Tokarz Wojciech, Warzecha Katarzyna Elżbieta, Wojciechowski Andrzej Filip, Wyszomierski Rafał Szymon, Żurowicz Elżbieta Zofia, Żurowicz Krzysztof Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Merta Stefan
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Małecki Bogdan Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sojka Maciej
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bahlmann Arnold Raimund, Bednarski Robert Marian, Broniatowski Michał Włodzimierz, Fanconi Romano, Gricuk Paweł, Kosmala Paweł Marek, Kostrzewa Wojciech Julian, Pieczyński Adam Andrzej, Rozłucki Wiesław Jan, Rybicki Andrzej Norbert, Tellenbach Markus, Tyborowicz Piotr Andrzej, Valsangiacomo Bruno, Walter Mariusz Antoni, Walter Piotr Robert, Wejchert Aldona Urszula, Wejchert Jan Łukasz, Wujek Gabriel Piotr, Żak Maciej Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurkowska Bytner Dorota
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brychczy Lucjan, Jurczak Jarosław Jakub, Kosmala Paweł Marek, Leśnodorski Bogusław, Mazurek Jacek Stanisław, Mioduska Anna Maria, Mioduski Dariusz, Pelczyńska Korzun Magdalena Małgorzata, Skolmowska Kinga Sylwia, Szumielewicz Jakub Jan, Ungier Marcin Wojciech, Walter Mariusz Antoni, Wandzel Maciej, Zahorski Tomasz Marcin, Żak Maciej Jerzy, Ziętek Krzysztof, Zygo Piotr Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trzeciak Mirosław Wojciech
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abou Ali Hussein, Dołbniak Grzegorz, Dżagarow Artur, Grochalski Paweł, Kaniowski Maciej Krzysztof, Krzyżanowska Agnieszka, Krzyżanowski Jarosław Robert, Kurpiel Janusz Mieczysław, Roszkowski Marek, Rybicki Maciej Stanisław, Skorupka Waldemar, Świerkula Paweł Jarosław, Szuszczewicz Dariusz Robert, Walendowski Dawid Melchior, Wiśniewski Tomasz Wojciech, Wroński Paweł Stanisław, Zaniewski Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobczak Robert
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowski Jakub Krzysztof, Szumielewicz Jakub Jan, Zahorski Tomasz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółek Jakub Mateusz
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brychczy Lucjan, Harasimowicz Marcin Piotr, Jurczak Jarosław Jakub, Leśnodorski Bogusław, Mioduska Anna Maria, Orlikowski Adam Michał, Skolmowska Kinga Sylwia, Szumielewicz Jakub Jan, Wandzel Maciej, Zahorski Tomasz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jankowski Jarosław Juliusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4est S.A., Warszawa − KRS 0000905853
  2. 5m Inwestycje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000858289
  3. Adesso S.A., Andrychów − KRS 0000447938
  4. Adiuvo Investments S.A., Warszawa − KRS 0000430513
  5. Adrino Mobile Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528997
  6. Aes Cargo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011960
  7. Ago Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000731655
  8. Ago Holding Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000732834
  9. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  10. Agrosak S.A., Łódź − KRS 0000058241
  11. Airway Medix S.A., Warszawa − KRS 0000477329
  12. Akademia Piłkarska Legii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000504867
  13. Akomex Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Starogard Gdański − KRS 0000358550
  14. Annopol Property S.A., Warszawa − KRS 0000162894
  15. Ar 2 Sp. Z O.O., Wróblewo-osiedle − KRS 0000610367
  16. Arbud - Nieruchomości Budownictwo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000494799
  17. Arbud-nieruchomości Budownictwo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000532459
  18. Arctic Paper S.A., Kostrzyn Nad Odrą − KRS 0000306944
  19. Arnet Sp. Z O.O., Biłgoraj − KRS 0000907247
  20. Artom Development Mokotów Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000675100
  21. Audience Solutions S.A., Warszawa − KRS 0000550668
  22. Aulos 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000594705
  23. Avon Distribution Polska Sp. Z O.O., Garwolin − KRS 0000044063
  24. Avon Operations Polska Sp. Z O.O., Garwolin − KRS 0000555269
  25. Bagatela Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000864167
  26. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  27. Baukrane Budownictwo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000494829
  28. Baukrane Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000940665
  29. Be.loud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374918
  30. Be.loud Team Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374921
  31. Billon Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000682897
  32. Bj Products Sp. Z O.O., Koziegłowy − KRS 0000345335
  33. Bk Glass Sp. Z O.O., Tarnobrzeg − KRS 0000381176
  34. Black Red White S.A., Biłgoraj − KRS 0000089493
  35. Brandaris Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000562603
  36. Bright Future Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000692159
  37. Brw Comfort Sp. Z O.O., Słupy − KRS 0000143728
  38. Brw Trans Sp. Z O.O., Biłgoraj − KRS 0000092688
  39. Buon Posto Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000940915
  40. Cambridge Chocolate Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000499822
  41. Canal+ Polska S.A., Warszawa − KRS 0000469644
  42. Carocelle S.A., Warszawa − KRS 0000632690
  43. Ccc S.A., Polkowice − KRS 0000211692
  44. Celon Pharma S.A., Kiełpin − KRS 0000437778
  45. Centrum Mięsne Makton S.A., Warszawa − KRS 0000296148
  46. Champions Developments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000964332
  47. Coaltech Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000719690
  48. Com. Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027072
  49. Combo Radom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000660289
  50. Comodo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000642803

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4 Pharma Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000254235
  2. 4c Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394128
  3. Acciona Nieruchomości Żoliborz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229722
  4. Adesso Consumer Acquisition Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000624307
  5. Adesso Consumer Brand Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000624090
  6. Adesso Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Andrychów − KRS 0000185913
  7. Adhd Warsaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377001
  8. Adstep Sp. Z O.O., − KRS 0000420783
  9. Aep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021833
  10. Ago Esport Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612323
  11. Agro Bieganów Sp. Z O.O., Bieganów − KRS 0000306316
  12. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  13. Airway Medix Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451612
  14. Ak Logistic Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000632806
  15. Akademia Architektury - Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000246043
  16. Akm Mazury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372151
  17. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  18. Alto One Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000360753
  19. Altus S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  20. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  21. Alvena Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019404
  22. Amhil Europa Sp. Z O.O., Kartoszyno − KRS 0000036122
  23. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  24. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  25. Apartamenty Piekarnicza Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000714300
  26. Apteki Polskie S.A., Kraków − KRS 0000015498
  27. Arbud - Nieruchomości Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000183057
  28. Asw Projekt Sp. Z O.O., Bielawa − KRS 0000110409
  29. Athletic International S.A., Warszawa − KRS 0000304905
  30. Atlas Estates (cybernetyki) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277865
  31. Atlas Estates (kokoszki) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266673
  32. Atlas Estates (sadowa) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278371
  33. Atlas Estates 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287069
  34. Atlas Estates 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287578
  35. Atlas Management Company (poland) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000244768
  36. Atlas Tower Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268037
  37. Bakalland Delecta Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000158175
  38. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  39. Bandos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178866
  40. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  41. Barista S.A., Warszawa − KRS 0000368581
  42. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  43. Barter S.A., Białystok − KRS 0000283787
  44. Basel Olten Pharm S.A., Warszawa − KRS 0000607178
  45. Baukrane Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000311802
  46. Bazar Poznański S.A., Poznań − KRS 0000072086
  47. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  48. Becomo S.A., Kraków − KRS 0000039518
  49. Benefit Systems S.A., Warszawa − KRS 0000370919
  50. Berken S.A., Opypy − KRS 0000058028

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Usługa cateringowa na konferencję EAB, e-CODEX i e-SENS-zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Instytut Logistyki i Magazynowania, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa w ramach konferencji EAB, e-CODEX i e-SENS szczegółowo określona w załączniku nr 3 do Zaproszenia
  2. Usługa cateringowa na konferencję EAB, konferencję projektu e-SENS oraz konferencję projektu e-CODEX
    Zamawiający: Instytut Logistyki i Magazynowania, Poznań
    1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych na terenie centrum konferencyjnego Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3, Warszawa (II piętro). Usługa zostanie świadczona w związku z organizacją przez Zleceniodawcę wydarzenia - konferencji e-Administracja dla Biznesu oraz konferencji projektów e-SENS oraz projektu e-CODEX.
    2.Usługi świadczone będą od dnia 14 kwietnia 2015 r. do dnia 15 kwietnia 2015 r.
    3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SIWZ.
    4.Realizując przedmiot zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do:
    a) przygotowania, dowozu i podawania przez profesjonalną obsługę posiłków w terminie wskazanym przez Zamawiającego do sali, w której będzie odbywało się spotkanie;
    b) świadczenia usług cateringowych, wyłącznie przy użyciu produktów spełniających normy jakości produktów spożywczych,
    c) przestrzegania przepisów prawnych w zakresie przechowywania i przygotowywania artykułów spożywczych (m.in.: ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia t. j. z 2010 r. Dz. U. nr 136 poz. 914 ze zm.; rozporządzenia (WE) NR 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych, Dz. U. UE L z dnia 30 kwietnia 2004 r.),
    d) estetycznego przygotowania stołów w sposób uzgodniony z Zamawiającym najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem spotkania
    e) przygotowania i zapewnienia sprzętu niezbędnego do świadczenia usługi będącej przedmiotem umowy (meble, zastawa porcelanowa, serwetki, sprzęt cateringowy i gastronomiczny-kuchenny, obrusy, kwiaty) oraz do zapewnienia wykwalifikowanego personelu obsługi (kelnerzy, kucharze, zapewniający sprawną obsługę gości)
    f) zapewnienia dla personelu obsługującego jednolitych i schludnych strojów
    g) świadczenia usług cateringowych na zastawie ceramicznej lub porcelanowej, z użyciem sztućców platerowych, serwetek papierowych i materiałowych, obrusów materiałowych oraz z zastosowaniem podgrzewaczy do dań ciepłych
    h) estetycznego podawania posiłków, najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem spotkania
    i) zebrania naczyń oraz resztek pokonsumpcyjnych najpóźniej 30 minut po zakończeniu spotkania.
  3. usługa obsługi imprezy rozdania nagród tygodnika Polska Zbrojna Buzdygany 2011
    Zamawiający: Wojskowy Instytut Wydawniczy w Warszawie, Warszawa 60
    Przedmiotem zamówienia jest usługa obsługi imprezy rozdania nagród tygodnika Polska Zbrojna Buzdygany 2011. Wykonawca zobowiązuje się do obsługi technicznej i cateringowej imprezy. Liczba osób biorących udział w imprezie: 400-450.Zamawiający zobowiązuje się do potwierdzenia ostatecznej liczby osób na tydzień przed imprezą, tj. do 17 lutego 2012 roku. Impreza rozdania nagród tygodnika Polska Zbrojna Buzdygany 2011 odbędzie się w 24 lutego 2012 roku, od godziny 19.00.1.Wykonawca dysponuje zamkniętym obiektem na terenie miasta stołecznego Warszawy, dzielnica Śródmieście. 2.Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia w czasie imprezy na terenie obiektu:a)sali do części oficjalnej (bankietowej) z miejscem na catering i oddzielnymi stałymi dwoma bufetami na wydawanie napojów. Sala wyposażona jest w:-rzutnik multimedialny zamocowany na stałe pod sufitem,-ekrany o rozmiarze 40 cali, które umożliwiają oglądanie prowadzonej na scenie imprezy, (poprzez określenie scena Zamawiający rozumie miejsce umowne, gdzie będzie się odbywało prowadzenie uroczystości i ceremonia wręczenia nagród Buzdygany. Miejsce umownie nazywane sceną musi być na minimum 12 osób,-ekran wielkoformatowy o rozmiarze co najmniej 5mx3m, format 16x9,-stoły okrągłe, numerowane, w tym:-cztery stoły 10-osobowe (VIP) umieszczone jak najbliżej sceny, pozostałe stoły 12-osobowe, w sali do części oficjalnej (bankietowej) ma być usadzonych 400-450 osób.b)sali VIP wyposażonej w stały bufet, z miejscem dla minimum 20 osób. Sala jest przeznaczona dla specjalnych gości zamawiającego na czas trwania całej imprezy tzn. od godz. 19.00 do godz. 3.00.c)dwóch pomieszczeń technicznych dla:-jedno pomieszczenie dla pracowników Zamawiającego-(garderoba)(ok.16 osób), obowiązkiem Wykonawcy jest zapewnienie napojów bezalkoholowych (woda, soki).-drugie pomieszczenie dla trzech osób-prowadzącego imprezę oraz jego zespołu (garderoba). Obowiązkiem Wykonawcy jest zapewnienie napojów bezalkoholowych (woda, soki).d)miejsc parkingowych dla 200 samochodów,(parking zadaszony na terenie obiektu). Parking musi przylegać bezpośrednio do budynku lub znajdować się w budynku, w którym umieszczona jest sala do części oficjalnej (bankietowa) w sposób zapewniający brak konieczności przemieszczania się na wolnym powietrzu. Parking dla gości Zamawiającego przewidziany jest na czas trwania całej imprezy, od momentu przekazania tj. od godziny 15:00,e)miejsca dla co najmniej dwóch posterunków reprezentacyjnych - 5 m2 każdy,(jeden posterunek przed salą do części oficjalnej (bankietową), drugi posterunek przed obiektem),f)miejsca o powierzchni maks. 80 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie sali do części oficjalnej (bankietowej) dla 10 stoisk (stołów). Obowiązkiem Wykonawcy jest zapewnienie stołów dla wystawców zaproszonych na imprezę,g)cztery stoły przed salą do części oficjalnej (bankietową) do wyłożenia fantów,h)sejfu na terenie obiektu, w którym będą przechowywane datki do 27 lutego 2012 r. godzina 12:00.i)wystroju sali (przystrojenia w kwiaty stołów i bufetów),j)nagłośnienia konferencyjnego,k)zainstalowania ekranów,l)trzech mikrofonów, w tym jeden mikrofon przenośny, dwa mikrofony stacjonarne z pulpitami,m)klimatyzacji,n)zaciemnienia sali,o)obsługi cateringowej i kelnerskiej podczas części oficjalnej,p)dwóch hostess do zbierania datków i sprzedawania losów, q)ochrony obiektu (pięciu profesjonalnych ochroniarzy),r)didżeja do prowadzenia części nieoficjalnej (tanecznej),3.W dniu imprezy o godzinie 15.00 Wykonawca przekaże przygotowaną do gali salę główną, salę VIP, pomieszczenia techniczne oraz wszystkie miejsca wymienione w ust. 2 do dyspozycji Zamawiającego.4.Zamawiający dokona odbioru obiektu. Wszelkie uzasadnione uwagi Zamawiającego zostaną niezwłocznie uwzględnione przez Wykonawcę.5.Gala składać się będzie z dwóch części-oficjalnej-przy stołach okrągłych, oraz nieoficjalnej-w formie bufetowej. Impreza ma trwać 8 godzin. Od godziny 19.00 do godziny 21.00-oficjalna część z loterią fantową.Od godziny 21.00 do godziny 3.00-część nieoficjalna. 6.Harmonogram gali-szczegółowy harmonogram imprezy zostanie przekazany i uzgodniony z Wykonawcą, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza i zostanie zawarta z nim umowa.7.Obowiązkiem Wykonawcy jest zapewnienie obsługi multimedialnej.8.Wykonawca spełnia wszelkie warunki przewidziane w obowiązujących przepisach prawa dla prowadzących tego typu działalność, jest odpowiednio profesjonalnie przygotowany oraz posiada stosowne doświadczenie oraz kwalifikacje w dziedzinie objętej przedmiotem niniejszego postępowania. 9.Wykonawca zobowiązuje się wykonywać obowiązki wynikające z umowy zawartej w wyniku przedmiotowego postępowania według najwyższej staranności, zgodnie z odpowiednimi przepisami oraz według swojej najlepszej wiedzy.10.Zorganizowanie imprezy będzie objęte ubezpieczeniem OC Wykonawcy w ramach prowadzonej przez niego działalności.11.Wykonawca zapewnia podczas imprezy menu składające się z:-8 dań gorących (zupa, cztery dania z drobiu, wieprzowiny oraz ryb, trzy dania wegetariańskie) oraz stacja z kucharzem (owoce morza plus szynka staropolska),-16 przekąsek (dania mięsne, jarskie, sałaty, ryby),-7 deserów (owoce, musy czekoladowe, tiramisu),-napojów alkoholowych i bezalkoholowych,Szczegółowe menu zostanie ostatecznie przedstawione po uzgodnieniach z Zamawiającym w terminie nie późniejszym niż do 17 lutego 2012 roku
  4. Wykonanie ogólnopolskiej kampanii internetowej promującej Powiat Giżycki p.n. Kurs na Giżycko - wróćmy nad jeziora.
    Zamawiający: Centrum Promocji i Informacji Turystycznej, Giżycko
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przeprowadzenie ogólnopolskiej kampanii internetowej promującej Powiat Giżycki p.n. Kurs na Giżycko - wróćmy nad jeziora. W ramach Ogólnopolskiej kampanii internetowej Zamawiający wymaga następującej - specyfikacji działań: - Obszar działania- ogólnopolska emisja reklamowa, - Termin - 2 emisje 15 dniowe w okresie 17 - 31.05.2010 r. oraz 17 - 31.05.2011 r. W przypadku chęci zaproponowania przez Wykonawcę innych terminów emisji Wykonawca dołączy do oferty oświadczenie z proponowanymi terminami, które Zamawiający winien zaakceptować. Ewentualne propozycje powinny określać przybliżone terminy do wskazanych i poprzedzać okres letnich wakacji. W przypadku braku akceptacji przez Zamawiającego Wykonawca zobowiązany będzie sporządzić emisję reklamową w terminach określonych przez Zamawiającego, - umieszczenie reklamy na belce górnej, o szerokości serwisu i wysokości min. 120 pikseli, na naviboxie w prawej kolumnie nawigacyjnej serwisu, o rozmiarach maksymalnych 300 x 250 pikseli oraz na belce dolnej o szerokości serwisu i wysokości 50 pikseli, - model reklamy graficznej emitowanej na wszystkich, losowo wybranych serwisach danego portalu internetowego w: - boksie śródtekstowym o wymiarach 300x250 pikseli, zapewnieniu min. 1,5 miliona odsłon. - naviboxie w prawej kolumnie nawigacyjnej serwisu, o wymiarach 300x250 pikseli, przy zapewnieniu min. 1,5 miliona odsłon. - skyscraperze o wymiarach 600x160 pikseli, przy zapewnieniu minimum 1,5 mln odsłon), - umieszczenie 4 linków reklamowych na stronie głównej portalu kierujących do tekstów promocyjnych w trakcie trwania emisji raportu, - umieszczenie minimum 10 artykułów redakcyjnych na temat Powiatu Giżyckiego w granicach 40 tys znaków ze spacjami każdy, wzbogaconych 3 zdjęciami każdy, - umieszczenie minimum 5 artykułów sponsorowanych w granicach do 10 tys. znaków ze spacjami każdy, wzbogaconych 3 zdjęciami każdy, - umieszczenie pośrodku tekstu każdego artykułu video playera, - zamieszczenie galerii minimum 20 zdjęć, - udostępnienie mechanizmu sondy - badania on-line, - udostępnienie mechanizmu forum pod każdym artykułem z moderacją treści,.

Inne osoby dla Wyszomirski (77 osób):