Kogo reprezentuje osoba

Zadura Wojciech

w KRS

Wojciech Zadura

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Nazwisko:Zadura
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Płock (Mazowieckie), Sierpc (Mazowieckie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antczak Jan, Bączyk Krzysztof Stanisław, Balkowski Tomasz, Barcikowski Andrzej Maciej, Białecki Jacek, Dudkiewicz Dariusz Edward, Giszczak Joanna, Grobicka Agnieszka, Hanc Ryszard Krzysztof, Janczarski Janusz Tadeusz, Kasków Dariusz, Katafiasz Janusz, Kotusiewicz Jerzy Stanisław, Kwiatkowski Robert Jerzy, Magierska Ksenia, Makowski Andrzej, Malinowska Agnieszka, Masztakowski Andrzej, Miklaszewski Przemysław Dominik, Moroz Zbigniew, Nowak Leszek Szczepan, Okońska Agnieszka, Okrasa Stanisław, Parzoch Jarosław Jan, Pawlak Mariusz, Podgórny Waldemar, Puto Barbara Jadwiga, Rutkowski Stanisław Andrzej, Ślepowrońska Krystyna Anna, Szczutowski Jacek, Tarasiuk Romuald, Tumiel Dariusz, Wrocławski Mieczysław, Wyszomirska Beata Justyna, Zachar Wacław, Ziemlewski Krzysztof Eugeniusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balkowski Tomasz, Barański Stanisław Jan, Bartkiewicz Zbigniew, Białecki Jacek, Blicharski Eugeniusz, Dudkiewicz Dariusz Edward, Dużmański Dariusz, Dziczkiewicz Małgorzata Maria, Goszczycki Piotr Jacek, Hanc Ryszard Krzysztof, Janczarski Janusz, Kamiński Tadeusz, Katafiasz Janusz, Kiński Jacek, Korzeniewska Grażyna, Magierska Ksenia, Malinowska Agnieszka, Milewski Bogumił Jerzy, Okrasa Stanisław, Pawlak Mariusz, Pius Bożenna, Rychlik Krzysztof Hubert, Sachmata Arkadiusz, Sobecka Jadwiga Marzenna, Sowa Irena, Wilczewski Adam, Zachar Wacław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Nowicka Agnieszka Magdalena

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  2. Becapro Sp. Z O.O., Trąbki Wielkie − KRS 0000375057
  3. Bogmar Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Straszyn − KRS 0000038786
  4. Ciepłownia Sierpc - Sp. Z O.O., Sierpc − KRS 0000105777
  5. Demuth Capital Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000334150
  6. Demuth Omega Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000335681
  7. Demuth Sigma Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000335678
  8. Demuth Zeta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000385702
  9. Energa-operator Eksploatacja Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000095012
  10. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  11. Energa-operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000007426
  12. Energomontaż-północ-sochaczew Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000110967
  13. Eye Id Technolgies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000506852
  14. Fca Sp. Z O.O., Niepołomice − KRS 0000109900
  15. Fundacja Stoczni Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000298660
  16. Głubczyckie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Poszkodowanych W Wypadkach Komunikacyjnych, Głubczyce − KRS 0000160646
  17. Gminny Zakład Komunalny Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000431218
  18. Grupa P211 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000629112
  19. Gryf Ventures Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000618630
  20. I-construction S.A., Gdynia − KRS 0000648285
  21. Insalgo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000525891
  22. Klub Rotary Gdańsk-sopot-gdynia, Gdańsk − KRS 0000213323
  23. Ludowy Klub Sportowy Orzeł W Goleszynie, Goleszyn − KRS 0000327863
  24. Matsuu Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000594703
  25. Ms Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000340312
  26. Net Newconnect Energy Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421570
  27. Network For Future S.A., Niepołomice − KRS 0000505747
  28. Samodzielne Koło Terenowe Społecznego Towarzystwa Oświatowego Nr 76, Ciechanów − KRS 0000135310
  29. Srebro Bursztyn Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000250793
  30. Stebud Sp. Z O.O., Ciechanów − KRS 0000072463
  31. Stowarzyszenie Absolwentów Mba Gfkm, Gdańsk − KRS 0000529966
  32. Stowarzyszenie Cura Salutis, Warszawa − KRS 0000532169
  33. Stowarzyszenie Mieszkanców Osiedla K. Hovnanian - Mały Kack, Gdynia − KRS 0000005123
  34. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Nasze Zatorze, Sierpc − KRS 0000593886
  35. Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości i Przeciwdziałania Bezrobociu Powiatu Głubczyckiego, Branice − KRS 0000085543
  36. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O. W Skórczu, Skórcz − KRS 0000210417
  37. Towarzystwo Handlu Międzynarodowego Trespol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000162209
  38. Towarzystwo Miłośników Torunia, Toruń − KRS 0000133184
  39. Unijor Promet Energy Sp. Z O.O., Chróścina − KRS 0000453635
  40. Zakład Energetyczny Płock - Operator Sieci Rozdzielczej Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000062176
  41. Związek Zawodowy Pracowników Służb Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, Warszawa − KRS 0000291664

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 7-tel.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203075
  2. Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000138711
  3. Air Liquide Global Ec Solutions Poland S.A., Kraków − KRS 0000094583
  4. B Z Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000242933
  5. Biazet S.A., Białystok − KRS 0000045423
  6. Cukrownia Strzyżów S.A., Strzyżów − KRS 0000020813
  7. Demuth Alfa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000335673
  8. Demuth Alfa Sp. Z O.O. Ostróda Spółka Komandytowo-akcyjna, Gdańsk − KRS 0000351537
  9. Demuth Delta Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000335671
  10. Destylarnia Sobieski S.A., Starogard Gdański − KRS 0000063761
  11. Dgp Provider Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000470035
  12. Eko-gniew Sp. Z O.O., Gniew − KRS 0000212659
  13. Ekotrade Serwis Fm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000470045
  14. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  15. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  16. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  17. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  18. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000059080
  19. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  20. Energa Informatyka i Technologie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000391862
  21. Energa Kogeneracja Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000207049
  22. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311
  23. Energa Oświetlenie Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000109164
  24. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  25. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  26. Energa Wytwarzanie Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000162104
  27. Energa-operator Eksploatacja Słupsk Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000405223
  28. Energetyka Kaliska - Usługi Techniczne Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000100718
  29. Energetyka Kaliska S.A., Kalisz − KRS 0000084439
  30. Energia Projektowanie Group Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000073541
  31. Expo Mazury S.A., Ostróda − KRS 0000513712
  32. Fabryka Broni Łucznik - Radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000031426
  33. Fadroma-serwis-remonty Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000086961
  34. Gazociąg Szczecin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128803
  35. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000098289
  36. Inwest-kom W Gniewie Sp. Z O.O., Gniew − KRS 0000110050
  37. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000091912
  38. Kghm Polska Miedź S.A., Lubin − KRS 0000023302
  39. Kongres Sp. Z O.O., Nowe Rumunki − KRS 0000080818
  40. Miejski Klub Sportowy Ciechanów, Ciechanów − KRS 0000323098
  41. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O.., Rypin − KRS 0000150890
  42. Międzynarodowe Centrum Rozwoju Lokalnego Cifal Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000205607
  43. Multicargo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000361926
  44. Olznas Sp. Z O.O., Pisanica − KRS 0000066235
  45. Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000087428
  46. Petromor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000192590
  47. Pge Dystrybucja Lubzel Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000269891
  48. Pge Energia S.A., Lublin − KRS 0000267235
  49. Pge Zakłady Energetyczne Okręgu Radomsko - Kieleckiego Dystrybucja Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000269894
  50. Polski Komitet Energii Elektrycznej, Warszawa − KRS 0000106604

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Bieżące utrzymanie i konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego Miasta Kutno
    Zamawiający: Miasto Kutno, Kutno
    1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest Bieżące utrzymanie i konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego Miasta Kutno.
    <br>
    2. Zakres zamówienia obejmuje wykonywanie konserwacji urządzeń oświetlenia ulicznego służących oświetleniu ulic, placów i dróg publicznych znajdujących się na terenie Miasta Kutno i będących własnością Spółki Energa Operator
  2. Konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie Gostynina
    Zamawiający: Gmina Miasta Gostynina, Gostynin
    Konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie Gostynina
  3. Bieżące utrzymanie i konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego miasta Kutno
    Zamawiający: Miasto Kutno, Kutno
    Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie i konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego miasta Kutno.