Kogo reprezentuje osoba

Zagórowski Jarosław Władysław

w KRS

Jarosław Władysław Zagórowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jarosław
Drugie imię:Władysław
Nazwisko:Zagórowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Gliwice (Śląskie), Tarnów (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Zabrze (Śląskie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bradecki Jerzy Roman, Dudek Piotr, Ekiert Katarzyna Ewa, Gdula Andrzej, Macalik Tomasz Stanisław, Maksymowicz Katarzyna, Mental Michał Adam, Mietła Łukasz, Rokicki Marek, Rozłucki Wiesław, Rymuza Andrzej, Sapierzyński Andrzej Maciej, Sosnowski Włodzimierz Marek, Świtoński Eugeniusz, Wajda Wojciech Józef, Zyzak Zdzisław, Łukaszczyk Zygmunt Karol

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zerhau Piotr Marcin
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszak Włodzimierz, Blida Barbara, Brzeski Andrzej, Budniok Eugeniusz, Capiga Andrzej, Cichoń Romuald, Cichoń Romuald, Cierniak Zbigniew, Domin Jarosław, Donocik Tadeusz, Drzazga Beata Anna, Dudzik Bohuslav, Dulski Józef, Farmas Zdzisław, Gromadzki Marian, Gudra Piotr, Gzik Marek, Herman Grzegorz, Herman Małgorzata, Jama Voight Ludmiła Zofia, Janik Adam, Jarno Leszek, Jeziorowska Wereta Anna, Karbownik Andrzej, Kołodziej Piotr, Kołodziejski Adam, Krzyśków Marek, Kurnicki Piotr, Kutscha Ingeborga, Kwolek Tomas, Laskiewicz Wiesław, Mańka Szulik Małgorzata, Ogryzek Stanisław, Orłowski Mariusz, Pawlik Wiktor, Pietrzak Zenon, Piwowarski Włodzimierz, Pucek Zbigniew, Religa Grzegorz, Religa Zbigniew, Sarna Jan Stanisław, Skotnicka Cecylia, Śleziak Olga Janina, Stęszewski Grzegorz, Szcześniak Mieczysław, Szupina Jan, Thil Hubert, Torzewski Marek, Turek Marian, Wajda Wojciech, Wieczorek Jacek, Wodarski Krzysztof, Wójcik Janusz Czesław, Woźniak Janusz, Woźniewska Elżbieta, Zembala Marian, Łyczba Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wnuk Tadeusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszek Grzegorz, Bradecki Wojciech Jan, Czajka Jacek Mariusz, Czornik Grzegorz Edward, Domański Grzegorz, Fiuk Zenon, Gicala Tadeusz, Hereźniak Włodzimierz Marceli, Kolender Henryk Franciszek, Kosek Tadeusz Jan, Nowak Marek Leszek, Ostrowski Robert Józef, Pytel Jacek Piotr, Smółka Bogusław, Stachowicz Krzysztof Sebastian, Szlęk Edward Stanisław, Tkaczyk Jacek, Winiarski Radosław, Zarychta Surówka Małgorzata Wioletta, Łukaszczyk Zygmunt Karol

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmuda Bednarczyk Anna Maria

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banach Marian, Brodziak Ryszard Tadeusz, Chrząszcz Wiesław, Cywa Zbigniew, Czajkowski Piotr, Dziedzic Leszek, Góral Antoni, Gryboś Andrzej Józef, Hirsz Lesław Wojciech, Jagiełło Krzysztof Szczepan, Kolasiński Sławomir Krzysztof, Komorowska Irena Stefania, Konieczniak Stefan, Kołodziński Witold, Kruk Wiesław, Myszka Wiesław, Pawłowski Leszek, Popiel Piotr, Ramian Jacek, Sieniawska Wiesława Irena, Spis Andrzej, Szczerba Zbigniew, Słoboda Andrzej Szczepan, Winnicki Władysław, Łysakowski Artur Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabędź Henryk Adam
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balczun Wojciech, Braun Juliusz Jan, Canowiecki Zbigniew Jerzy, Częstochowski Krzysztof Jakub, Długosz Andrzej, Fuster Rufilanchas Jaime, Gaca Mariusz Jerzy, Jacaszek Andrzej Piotr, Jagiełło Zbigniew Stefan, Jóźkowiak Jerzy Jan, Kamiński Piotr Maciej, Kmicic Vel Kmiecik Zbigniew, Kugiel Mirosław Adam, Mądrala Andrzej Kazimierz, Malinowski Andrzej, Mierzejewski Michał, Mikosz Sebastian Piotr, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Poloczek Krystian Konrad, Siezieniewski Andrzej Krzysztof, Ślachciak Ryszard Mirosław, Sroka Iwona Katarzyna, Stańczuk Maciej, Szynkaruk Paweł Jeremi, Tamborski Paweł Michał, Wirth Herbert Wilhelm, Woszczyk Marek Krzysztof, Wypych Andrzej Wiesław, Zadroga Tomasz Jan, Zawisza Mariusz Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaboklicki Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamusiński Marek, Baron Eugeniusz, Będkowski Wacław, Bernacki Dariusz, Bogolubow Jan, Borecki Jerzy, Bula Grażyna, Chrzan Piotr, Chwas Andrzej, Cur Szymańska Katarzyna, Czornik Grzegorz, Dobrowolski Ireneusz Stanisław, Dubiński Józef, Dziędziel Bogusław, Dzięgielewska Małgorzata Ewa, Gawlik Tomasz Stanisław, Granieczny Marek, Hereźniak Włodzimierz, Holeksa Augustyn, Janowski Józef, Jarno Leszek Marek, Jaskierska Regina, Jaworowski Janusz, Kamieński Zbigniew, Karbownik Andrzej, Karpiński Miłosz, Kawa Stanisław, Kała Jarosław, Kisiel Czesław Karol, Kiwer Jan, Kluza Stanisław, Kobuszewski Piotr Janisław, Korycińska Teresa, Kosek Tadeusz, Kostka Liliana, Kozłowski Robert, Kudelski Robert Mariusz, Kusio Tomasz, Lubryka Mieczysław Jan, Malek Piotrowska Ewa Maria, Malinowski Antoni, Myrczek Józef Jan, Nowak Alojzy, Okrajewska Agnieszka, Olma Roman, Ostrowski Robert Józef, Ozon Daniel, Palarczyk Andrzej Marek, Pisarek Jerzy, Plutecki Jacek, Radoła Włodzimierz, Radyńska Janas Anna, Rozdeiczer Kryszkowski Łukasz, Rybaniec Adam Zbigniew, Rychter Adam, Rychter Rafał, Sędzikowski Krzysztof, Ślęzak Marian, Szkutnicka Pieniążek Maria, Szlązak Nikodem, Szlęk Edward, Tokarz Marek, Tomica Janusz, Tor Andrzej, Trzaskalska Agnieszka, Turek Marian Czesław, Wadowski Marek, Warych Mariusz, Wałach Adam, Wojtków Artur, Żołędowski Jarosław Tomasz, Zygnerski Lech, Łukaszczyk Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Załoziński Radosław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gacka Jan, Gałązka Mieczysław, Jeleń Sławomir, Kalczyńska Antonina, Lorenz Maria, Tarnawski Jerzy, Wypchał Waldemar, Żarski Feliks

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawiślak Karol
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baniak Rafał, Boruciński Jacek Wojciech, Cicha Teresa Alicja, Maciejowski Aleksander, Misiakiewicz Marek Józef, Regulski Rafał Wiktor, Siemieniec Janusz Franciszek, Stachowicz Krzysztof Sebastian, Ziemba Grodska Bożena Urszula, Zymek Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Więcek Joanna Małgorzata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baniak Rafał, Boruciński Jacek, Kaźmierczak Ryszard, Krzywoń Tomasz Piotr, Maciejowski Aleksander, Misiakiewicz Marek, Piszczyk Robert Piotr, Siemieniec Janusz, Ziemba Grodska Bożena, Zymek Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukawski Adam
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bolczyk Roman, Borek Arkadiusz Grzegorz, Borzęcki Ireneusz, Filas Józef, Kolender Henryk Franciszek, Kosek Tadeusz Jan, Król Andrzej, Kucharski Zbigniew, Lonc Rycaj Magdalena, Malecka Matylda Barbara, Motyka Adam, Mucha Andrzej Roman, Pessel Ryszard, Rostkowski Piotr, Smółka Bogusław, Szlęk Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasilewska Katarzyna
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszcz Grzegorz, Borczyk Henryk Franciszek, Chłodzińska Beata, Ciach Piotr, Grad Aleksander, Gramatyka Michał Sebastian, Koński Maciej, Kosińska Katarzyna, Koziorowski Leszek Krzysztof, Kołodziej Piotr Leonard, Kuciński Jacek, Kurella Jerzy Krzysztof, Lender Tomasz Mirosław, Lubera Dariusz Tadeusz, Majeranowski Marcin, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Rozenfeld Katarzyna, Striżyk Anna, Surma Krzysztof Witold, Szyke Jacek Henryk, Tokarski Stanisław Marian, Trzaskalska Agnieszka, Tybura Maciej, Wadowski Marek Przemysław, Wardziński Rafał, Zawadzki Krzysztof Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łasak Jarszak Barbara Katarzyna
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borzęcki Ireneusz Waldemar, Domański Grzegorz, Dytko Jan Alojzy, Gawlik Tomasz Stanisław, Gicala Tadeusz, Kaliski Maciej Kazimierz, Kolender Henryk Franciszek, Nowak Marek Leszek, Ostrowski Robert, Przybysz Irena Maria, Pytel Jacek Piotr, Siodłak Leszek Kazimierz, Skowerski Mirosław, Smółka Bogusław, Szlęk Edward Stanisław, Zarychta Surówka Małgorzata Wioletta, Łukaszczyk Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zmuda Erwin Jan
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Macalik Tomasz Stanisław, Sosnowski Włodzimierz, Stróż Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Uszko Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.s. Tkaczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000656401
  2. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  3. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  4. Adventica Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000213324
  5. Agencja Naukowo-techniczna Symico Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000135192
  6. Agencja Reklamy Wenecja Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000230934
  7. Akademicki Związek Sportowy, Warszawa − KRS 0000138860
  8. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  9. Alter Medica J.p.m. Szupina Sp. J., Żywiec − KRS 0000626898
  10. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  11. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  12. Andrzej Długosz Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000603032
  13. Aoram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000644279
  14. Apmed Holding Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000594029
  15. Aqua Preventum Polska Sp. Z O.O., Głosków-letnisko − KRS 0000370963
  16. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  17. Archidiecezjalny Dom Hospicyjny Bł.jana Pawła Ii W Katowicach, Katowice − KRS 0000538412
  18. Artalis Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000636035
  19. Asset Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000574043
  20. Auto Śląsk Sp. Z O.O., Nysa − KRS 0000009374
  21. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  22. Bank Millennium S.A., Warszawa − KRS 0000010186
  23. Bank Spółdzielczy W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000044344
  24. Barmet-wafapomp Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000013523
  25. Batna Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401898
  26. Beta Stal Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000043816
  27. Betamed S.A., Katowice − KRS 0000441338
  28. Blm Audytpodatki Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000354801
  29. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  30. British Automotive Polska S.A., Warszawa − KRS 0000574729
  31. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  32. Budwak Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000183262
  33. C6 Kkb Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000639683
  34. Car Finance Amp; Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  35. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  36. Carsalon.pl S.A., Warszawa − KRS 0000764934
  37. Case - Centrum Analiz Społeczno-ekonomicznych - Fundacja Naukowa, Warszawa − KRS 0000167095
  38. Cashmire Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000570200
  39. Caspol - Trading Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000333582
  40. Caspol Forwarding Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000078550
  41. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000067459
  42. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  43. Centrum Medyczne Apomed Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000797591
  44. Centrum Medyczne Gabos Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000243937
  45. Centrum Medyczne Mavit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035148
  46. Centrum Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000110619
  47. Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów Przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa − KRS 0000260696
  48. Centrum Szkoleniowo-doradcze Dr Kurnicki Spółka Komandytowa, Zabrze − KRS 0000150177
  49. Centrum Zdrowia Ciężkowice Sp. Z O.O., Tuchów − KRS 0000333776
  50. Centrum Zdrowia Tuchów Sp. Z O.O., Tuchów − KRS 0000282440

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 5015n 1900e Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000384690
  2. Abpol Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000415041
  3. Acm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000087960
  4. Ad Acta Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000128497
  5. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  6. Adidas Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032095
  7. Aeroklub Warszawski, Warszawa − KRS 0000162175
  8. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  9. Agel Polska S.A., Cieszyn − KRS 0000394112
  10. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-górniczych Enmag-eg Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000060240
  11. Agencja Reklamy Wenecja E. Wyrobiec Sp. J., Kraków − KRS 0000141066
  12. Agencja Rozwoju Lokalnego S.A., Sosnowiec − KRS 0000071567
  13. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  14. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  15. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000046440
  16. Agroelektrogaz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310676
  17. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  18. Akademickie Centrum Medyczne Śląskiej Akademii Medycznej S.A., Katowice − KRS 0000114046
  19. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  20. Almar Bis Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000057169
  21. Almar Ochrona Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000145517
  22. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  23. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  24. Alventa Trade Sp. Z O.O., Alwernia − KRS 0000171808
  25. Amed Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000237033
  26. Amew Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104756
  27. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  28. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  29. Antywirus Sp. Z O.O., Blizne Łaszczyńskiego − KRS 0000254983
  30. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  31. Aqua Hotel Zakopane Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000593804
  32. Arcelormittal Ssc Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000142603
  33. Arcelormittal Tubular Products Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000266557
  34. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  35. Archicom Polska S.A., Łódź − KRS 0000291818
  36. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  37. Aspiro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000240238
  38. Athletic International S.A., Warszawa − KRS 0000304905
  39. Attack Service Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000611761
  40. Atut Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000181433
  41. Auto Cash Back Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227298
  42. Auto Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000148057
  43. Automotive Europe Corporation Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000031856
  44. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  45. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  46. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  47. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  48. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  49. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  50. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. „Pobór wody do stawu w Parku Zielona z kanału Hutniczego Huty Bankowa".
    Zamawiający: Gmina Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
    Przedmiotem zamówienia jest pobór wody do zasilania
    stawu w Parku Zielona z kanału hutniczego Huty Bankowa, wskazanej przez urządzenia pomiarowe i
    określonej w operacie wodno-prawnym obowiązującym Dostawcę (decyzja ŚR-I-6811/15/07
    Wojewody Śląskiego na pobór wody powierzchniowej z rzeki Czarnej Przemszy dla Huty Bankowa). Na
    podstawie zarządzenia Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Katowicach, w
    związku z pozwoleniem wodno-prawnym ŚR-I-6811/15/07 na pobór wody powierzchniowej z rzeki
    Czarnej Przemszy dla HUTY BANKOWA , Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej zobowiązany jest do
    regulowania opłat za pobór wody do stawu w Parku Zielona za pośrednictwem kanału Hutniczego
    stanowiącego własność Huty Bankowa.
  2. Dostawa urządzeń do stanowiska do badania i modelowania wspomagania układu krążenia
    Zamawiający: Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, Warszawa
    Dostawa urządzeń do stanowiska do badania i modelowania wspomagania układu krążenia
  3. Dostawa systemu wspomagania serca
    Zamawiający: Śląskie Centrum Chorób Serca, Zabrze
    Na systemu wspomagania serca składają sie prototypy następujących urządzeń : - sterownik komór wspomagania serca Religa Heart Duo 1 szt. - komora Religa Heart EXT 2 szt