Kogo reprezentuje osoba

Zaleśny Marek Robert

w KRS

Marek Robert Zaleśny

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Robert
Nazwisko:Zaleśny
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Katowice (Śląskie), Poznań (Wielkopolskie), Puławy (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:12 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kotrasiński Tomasz, Nurek Wojciech Maksymilian, Surowiecka Justyna Helena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Janusz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cetnarowski Bogusław, Czuk Przemysław, Głowacki Janusz Stanisław, Pawluk Katarzyna Dorota, Jaster Georg, Kaszyński Piotr Antoni, Leśny Maciej Stanisław, Liberadzki Bogusław, Marti Johann Ulrich, Niemiec Krzysztof Józef, Nowakowski Cezary Józef, Nowakowski Marek Szczepan, Pawlicki Adam Piotr, Pawluk Jarosław, Pawluk Jerzy, Pyrzyna Mirosław, Raczyńska Sylwia Katarzyna, Raith Matthias, Rudawski Tomasz Krzysztof, Sędzikowski Krzysztof Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zużałek Maciej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bomersbach Zygmunt Bolesław, Błażusiak Henryk Włodzimierz, Ćwikła Joanna Izabela, Fojt Iwona Elżbieta, Gadżała Elżbieta Zofia, Jaworski Grzegorz Janusz, Lamch Lucjan Władysław, Teterycz Bogumiła, Wieczorek Piotr Gerard, Wita Sabina Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilczak Krzysztof Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balczun Wojciech, Bawor Witold, Boroń Łukasz Grzegorz, Czarnota Krzysztof Antoni, Fidos Piotr, Górnicki Łukasz Andrzej, Jamrozik Kazimierz Wiesław, Karczyński Michał Krzysztof, Karnowski Jakub, Kawaler Artur, Klasa Jarosław Edward, Knaflewski Stanisław Mikołaj, Kocoń Stanisław, Lach Janusz Maciej, Libiszewski Maciej Andrzej, Niemiec Krzysztof Henryk, Pacia Milena Ewa, Pawłowski Jarosław Bronisław, Pieśniewski Paweł, Podskalny Marek Janusz, Pokropski Arkadiusz, Purwin Adam Mariusz, Ruka Paweł Henryk, Ryczek Daniel, Sadłowska Elżbieta, Siecińska Joanna, Sigiel Sylwester Edward, Wach Andrzej, Wasilewski Ireneusz Stanisław, Wronka Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołnierzak Radosław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bawor Witold, Chrząszcz Stanisław Jan, Cichocka Agnieszka Janina, Czapla Zbigniew, Czechowska Alicja Marianna, Karczyński Michał Krzysztof, Klasa Jarosław, Lew Magdalena Gabriela, Ney Bogusław Krzysztof, Piwińska Anna Katarzyna, Pokropski Arkadiusz, Purwin Adam Mariusz, Ryczek Daniel, Sadłowska Elżbieta Madgalena, Łuszczyński Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ząbecki Jerzy Tadeusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieczek Jacek Bogusław, Chart Rafał, Czekalski Paweł Piotr, Czuk Przemysław Radomir, Dorosiński Andrzej Wojciech, Majcher Marian, Moćko Agata Dominika, Nowakowski Marek Szczepan, Pawluk Jarosław, Rostecki Krzysztof, Sagan Jerzy Wojciech, Sędzikowski Krzysztof Jan, Szortyka Zbigniew Feliks, Zapiór Arkadiusz Robert, Zieliński Krzysztof
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chołuj Krzysztof, Czuk Przemysław Radomir, Kaszyński Piotr, Matulka Przemysław Wiesław, Pawlicki Adam, Pokropski Arkadiusz, Rachwalski Marek, Rusek Andrzej Bogdan, Śliwczyński Piotr Andrzej, Szortyka Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trawczyński Marcin
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guryniuk Marcin Jacek, Kolman Łucja Marta, Majewski Wojciech, Silecki Jacek, Szpikowski Mariusz, Zielińska Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łodziato Radosław Krzysztof
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bula Grażyna Helena, Jaworska Danuta Halina, Jodko Grzegorz, Krasoń Zbigniew, Mielnikiewicz Józef, Pawlicki Adam Piotr, Pawluk Jarosław, Rogóż Stanisław, Sędzikowski Krzysztof, Sobczak Jerzy, Stawski Grzegorz, Świrski Zygmunt, Tolak Piotr Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pomianowski Marek Marcin
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogun Teresa Józefa, Guryniuk Marcin, Jankowski Jarosław, Laskowski Jan, Majcher Marian, Messjasz Ewa Jadwiga, Siarkowski Marcin, Szczepaniak Hubert, Słaboń Leszek, Węgrzyn Józef Stanisław, Wysocka Halina, Włoszek Radosław Krzysztof, Żabiński Dariusz, Zieliński Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Złotkiewicz Kidyba Dorota Stanisława
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieczek Jacek Bogusław, Dąbrowska Macha Jolanta, Dorosiński Andrzej Wojciech, Hapeta Ryszard, Klabuhn Rafał Jan, Koczorowski Jacek, Madeja Borysław, Majcher Marian, Nowakowski Cezary Józef, Pawlicki Adam Piotr, Pawluk Jarosław Jerzy, Pawluk Jerzy, Radzik Robert, Ryzoń Jerzy, Sagan Jerzy Wojciech, Sędzikowski Krzysztof Jan, Skwarek Teodor, Stańczak Andrzej, Treter Longin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walkowicz Ewelina
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bury Jan, Gawrońska Jarotek Maria, Gromadzki Jakub, Honisz Mariola Janina, Kaczmarek Wojciech, Kowalska Marlena Małgorzata, Miterski Konrad Adam, Pamuła Bronisław, Podsiadło Jerzy, Rymkiewicz Stanisław Stefan, Sikorski Czesław Stanisław, Wąsik Agnieszka, Waszkielewicz Wiesław, Woliński Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Truch Gilbert
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieczek Jacek, Cukiernik Zbigniew, Czuk Przemysław Radomir, Garai Attila Endre, Hołda Zbigniew Andrzej, Kulisz Włodzimierz Zygmunt, Majcher Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Krzysztof
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maciejczyk Marian Bronisław, Mazur Edward Józef, Michalski Andrzej Tadeusz, Pazera Stanisław Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turczyniak Ryszard
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieczek Jacek Bogusław, Czuk Przemysław Radomir, Jarczewski Paweł Andrzej, Kłak Wiesław, Mazur Anna Teresa, Pawlicki Adam, Pawluk Jarosław Jerzy, Pokropski Arkadiusz, Rusek Andrzej Bogdan, Sygnowski Jan, Szortyka Zbigniew Feliks

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarzycka Rzepecka Anna
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieczek Jacek Bogusław, Nowakowski Marek Szczepan, Pawluk Jarosław Jerzy, Podwysocki Artur Ryszard, Skrzypczak Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemba Grodska Bożena Urszula
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kwiatek Waldemar Zbigniew, Wilczyńska Agnieszka, Zaleśna Elżbieta Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaleśna Sonia Katarzyna
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balczun Wojciech, Górecki Łukasz, Górnicki Łukasz, Klabuhn Rafał Jan, Kuś Grażyna Maria, Nadolski Tomasz Jan, Rycharski Grzegorz Lech, Sigiel Sylwester Edward, Tracichleb Zbigniew, Węgrzyn Józef Stanisław, Zieliński Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zgorzelski Rafał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4 Art Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000133187
  2. A.e. Wind S.A., Warszawa − KRS 0000610284
  3. A.s. Inter Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000266941
  4. A.s. Inter Silesia Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000455209
  5. Abm Solid S.A. Układowej, Tarnów − KRS 0000054847
  6. Access Service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000288033
  7. Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051978
  8. Administracja Domów Miejskich Adm Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000124375
  9. Air Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274213
  10. Akademicko-gospodarcze Stowarzyszenie Hutnictwa, Kraków − KRS 0000143685
  11. Altamira Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000645872
  12. Altamira Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000648421
  13. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  14. Axes System J.raczyński i Wspólnicy Sp. J., Gdańsk − KRS 0000270954
  15. Baltic Green Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441363
  16. Baltic Green Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440952
  17. Baltic Green V Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000514397
  18. Baltic Green Vi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516616
  19. Baltic Green Viii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516701
  20. Baltic Green i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441069
  21. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  22. Bcno Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000607965
  23. Bd Inwestor 2 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000616342
  24. Bd Inwestor 2 Sp. Z O.O. Premier Park Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000736190
  25. Bd Inwestor 2 Sp. Z O.O. Żelazna Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000736032
  26. Bi4real Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000473903
  27. Biomed-lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A., Lublin − KRS 0000373032
  28. Biuro Ekspertyz Ekonomiczno-majątkowych Kotrasiński i Mika Sp. J., Warszawa − KRS 0000275972
  29. Bsupport Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000549920
  30. Bulwarowa Park Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000506428
  31. Bułka Z Masłem Sp. Z O.O., Iłowo − KRS 0000057746
  32. Businessincloud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603820
  33. C. Hartwig Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000024354
  34. Calx Trading Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000616071
  35. Carbo Holding Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000048765
  36. Cargosped Terminal Braniewo Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000157107
  37. Central Logistics Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000506862
  38. Chem Trans Logistic Haldex S.A., Sosnowiec − KRS 0000179052
  39. Cnc Innovations Spółka Z Ograniczną Odpowiedzialnością, Rzeszów − KRS 0000523491
  40. Cogan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000575993
  41. Ctl Inwestor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000039567
  42. Daewoo Motor Polska Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Lublinie, Lublin − KRS 0000037343
  43. Db Logistic Sp. Z O.O., Sośnicowice − KRS 0000417506
  44. Debt Portfolio Investment Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614645
  45. Diora - Świdnica Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000172956
  46. Dmf-eu Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000351835
  47. Ebj - Sadowska i Wspólnicy, Sp. J., Warszawa − KRS 0000157638
  48. Ekozon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342693
  49. Elewator S.A., Ruda Śląska − KRS 0000552885
  50. Ellington Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000530065

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  2. Abakus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229517
  3. Advicom Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  4. Adwokaci i Doradcy - L. Cholewa, G. Długi, J. Pichura, A. Zawadzka-kubica, Sp. J., Katowice − KRS 0000077326
  5. Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-wschód Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000040815
  6. Agencja Rozwoju Lokalnego S.A., Sosnowiec − KRS 0000071567
  7. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A., Warszawa − KRS 0000249823
  8. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  9. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  10. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  11. Air Polonia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006637
  12. Akcent 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269322
  13. Alkat Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000129792
  14. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  15. American Heart Of Poland S.A., Ustroń − KRS 0000398373
  16. Ammono S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000388410
  17. Amvip Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000374352
  18. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  19. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  20. Apeiron Synthesis S.A., Wrocław − KRS 0000455480
  21. Arcelormittal Tubular Products Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000266557
  22. Axes System Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000444422
  23. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  24. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  25. Baltic Green Iv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374097
  26. Baltic Green Vii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000517536
  27. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  28. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  29. Bejot Zabezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393651
  30. Białogardzkie Zakłady Garbarskie Sp. Z O.O., Białogard − KRS 0000157432
  31. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  32. Bkw Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033553
  33. Bkw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000220099
  34. Bolarus S.A., Bochnia − KRS 0000130684
  35. Bolesław Recycling Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Bukowno − KRS 0000067671
  36. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  37. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  38. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  39. Boss Informacje Ekonomiczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039570
  40. Bsupport Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000544310
  41. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  42. Bud-bank Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027836
  43. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  44. Bumech S.A. W Restrukturyzacji, Katowice − KRS 0000291379
  45. Bystrzyckie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000064349
  46. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O.., Bytom − KRS 0000016744
  47. Carbo Eco Sp. Z O.O., Stary Przybysław − KRS 0000053048
  48. Carbo Invest Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000011217
  49. Carbo Media Agencja Telewizyjna Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000098222
  50. Carbo-energia Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000418540

Powiązane przetargi (12 szt.):
  1. Dostawa wody do obiektów Gliwickiego Klubu Sportowego PIAST SA ul. Okrzei 20 i odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej.
    Zamawiający: Gliwicki Klub Sportowy "Piast" Spółka Akcyjna, Gliwice
    Dostawa wody do obiektów Gliwickiego Klubu Sportowego PIAST SA ul. Okrzei 20 i odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej- umowa na czas nie oznaczony zawarta 22 lutego i obowiązujaca od dnia 1 marca 2012 r.
  2. Dostawa wody pitnej z sieci wodociągowej i odbiór ścieków do urządzeń kanalizacyjnych z kompleksów administrowanych przez WAK Gliwice. Jednostka Wojskowa Gliwice ul. Andersa 47, Parafia Garnizonowa ul. Św. Barbary, Klub Żołnierski ul. Mieszka I, WKU Gliwice ul. Zawiszy Czarnego 7, Strzelnica Garnizonowa ul. Ku Dołom.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4217, Gliwice
    Przedmiotem usługi jest dostawa wody pitnej z sieci wodociągowej i odbiór ścieków do urządzeń kanalizacyjnych z kompleksów administrowanych przez WAK Gliwice.
  3. Wynajem wagonów towarowych
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest wynajem wagonów towarowych dla potrzeb Jednostki Wojskowej 4228 - skład Stawy. Zakres zamówienia obejmuje wynajem 20 szt. wagonów serii Gbs i 1 szt. wagonu serii Kbs. Wagony użytkowane będą wewnątrz wojskowej bocznicy kolejowej nr 240 i będą służyć do przewozu uzbrojenia i sprzętu wojskowego.
  4. Dostawa wody i odprowadzanie ścieków z obiektu Szkoły Podstawowej nr 28 w Gliwicach
    Zamawiający: Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Witolda Budryka, Gliwice
    Dostawa wody i odprowadzanie ścieków z obiektu Szkoły Podstawowej nr 28 w Gliwicach, ul. ks. Marcina Strzody 4 od dnia 16.10.2011 na czas nieokreślony.
  5. Dostawa wody i odprowadzenie ścieków do obiektów Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach.
    Zamawiający: Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Gliwice
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i odprowadzenie ścieków do budynku szkoły przy ul. Chorzowskiej 5 i budynku internatu przy ul.Krakusa 16 w Gliwicach, w okresie od 30.09.2011r do 30.09.2014r. Szacunkowa ilość pobieranej wody w okresie obowiązywania umowy określona na podstawie zużycia ostatnich 12 m-cy wynosi 16137m3, ilość odprowadzonych ścieków 16137m3 . Podane ilości są ilościami orientacyjnymi.
  6. Wynajem wagonów kolejowych (nr sprawy ZP/WR/46/2010)
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4824, Dęblin
    Zamówienie obejmuje wynajem: 19 szt. wagonów dwuosiowych krytych serii Gbs; 1 szt. wagon platforma dwuosiowa serii Kbs do przewozu ładunków kod NHM 93.
    Zamawiający zamierza wykorzystywać wagony do przewozu materiałów
    i ładunków niebezpiecznych (kod NHM 93).Wagony muszą posiadać aktualne świadectwo sprawności technicznej. Wagony będą użytkowane na wewnętrznej wojskowej bocznicy kolejowej Nr 240 w grupach wagonowych. Zamawiający jest w stanie przyjąć cały skład wagonów w jednej obsłudze. Oferowane do wynajmu wagony mogą mieć nałożone ograniczenie prędkości do 30 km/h. Transport wagonów do i z siedziby Zamawiającego zapewnia Wynajmujący.
    Opis wg kodów CPV: 60210000-3 Usługi publicznego transportu kolejowego. FB 01-7 do użytku wojskowego
  7. zakup historycznego taboru kolejowego w postaci lokomotywy spalinowej typu SM41-111, parowozu typu OI49-3 i czterech wagonów pasażerskich
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń
    zakup historycznego taboru kolejowego w postaci lokomotywy spalinowej typu SM41-111, parowozu typu OI49-3 i czterech wagonów pasażerskich
  8. Organizacja rekonstrukcji przejazdu pociągu z ochotnikami w ramach obchodów 90 rocznicy Bitwy Warszawskiej pn. Pociąg z ochotnikami 1920
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest organizacja rekonstrukcji przejazdu pociągu z ochotnikami w ramach obchodów 90 rocznicy Bitwy Warszawskiej pn. Pociąg z ochotnikami 1920
  9. Zakup historycznych wagonów towarowych z przeznaczeniem na funkcję wystawienniczą.
    Zamawiający: Ośrodek "Pamięć i Przyszłość", Wrocław
    8 szt. wagonów historycznych wagonów towarowych z przeznaczeniem na funkcję wystawienniczą (do realizacji wystawy pn. Pociąg do historii), krytych, czteroosiowych typu 401K.
  10. Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla Domu Pomocy Społecznej OPOKA
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "OPOKA", Gliwice
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla Domu
    Pomocy Społecznej OPOKA
  11. Wynajem wagonów kolejowych
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4824, Dęblin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu wynajmu wagonów kolejowych. Zamówienie obejmuje wynajem 19 szt. wagonów dwuosiowych krytych serii Gbs lub Gbkks; 1 szt. wagon platforma dwuosiowa serii Kbkks lub serii Kbs;
    do przewozu ładunków kod NHM 93.
    Wagony muszą posiadać aktualne świadectwo sprawności technicznej. Wagony będą użytkowane na wewnętrznej wojskowej bocznicy kolejowej Nr 240 w grupach wagonowych. Zamawiający jest w stanie przyjąć cały skład wagonów w jednej obsłudze. Oferowane do wynajmu wagony mogą mieć nałożone ograniczenie prędkości do 30 km/h. Transport wagonów do i z siedziby Zamawiającego zapewnia Wynajmujący.
  12. Transport kolejowy węgla kamiennego
    Zamawiający: Komunalny Związek Ciepłownictwa "Ponidzie", Busko-Zdrój
    Transport kolejowy węgla kamiennego ze stacji nadania do dworca kolejowego w Busku Zdroju. 7500t/rok masa deklarowana. Umowa na okres 4 lat.