Kogo reprezentuje osoba

Zarębska Cieślewicz Beata

w KRS

Beata Zarębska Cieślewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Beata
Nazwisko:Zarębska Cieślewicz
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1972 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dalecki Przemysław Marek

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusz Agnieszka Joanna, Ciechowicz Piotr Mateusz, Dalecki Przemysław Marek, Dubel Rafał Mariusz, Kamińska Teresa, Kasicki Marek Józef, Kazienko Maciej Józef, Lechowicz Tomasz, Maziarz Marek Jan, Sobierańska Grenda Jolanta, Żelewski Łukasz Emil

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łucyk Marek Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Główczewski Adam, Kodłubańska Lidia Anna, Nitka Dariusz, Trowski Michał Paweł, Zawadzka Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysoczyńska Elżbieta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aforti Advisors S.A., Warszawa − KRS 0000395986
  2. Agencja Rozwoju Gdyni Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000343845
  3. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  4. Bałtycki Związek Instytucji Rozwoju Regionalnego, Gdańsk − KRS 0000138383
  5. Cyber Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000571842
  6. Delta Pomorze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000594575
  7. Doradca Consultants Ltd. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000131096
  8. Edukacja Regionalna Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000152751
  9. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  10. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  11. Fundacja Centrum Ppp, Warszawa − KRS 0000316351
  12. Fundacja Nadzieja Ii Im.stefanii Zaorskiej, Nowy Staw − KRS 0000345980
  13. Fundacja Rozwoju Myśli Ekonomicznej Przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000401682
  14. Fundacja Światowe Jamboree, Warszawa − KRS 0000254754
  15. Fundacja Terytoria Książki, Gdańsk − KRS 0000425693
  16. Gabinety Skim Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000532028
  17. Gabinety Skim Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000537196
  18. Gdański Klub Sportowy Wybrzeże, Gdańsk − KRS 0000114706
  19. Gdyńskie Stowarzyszenie Działaczy Samorządowych, Gdynia − KRS 0000288983
  20. Kancelaria Radców Prawnych Radomyski i Partnerzy, Gdańsk − KRS 0000589920
  21. Kancelaria Radców Prawnych Trowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000392129
  22. Laboratorium Informatyki Medycznej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000621910
  23. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., Gdańsk − KRS 0000038362
  24. Mozanit Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000607710
  25. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Gdańsku Radio Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000195933
  26. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Poznań − KRS 0000007666
  27. Pomorska Fundacja Edukacji i Pracy, Gdańsk − KRS 0000337122
  28. Pomorska Kolej Metropolitalna S.A., Gdańsk − KRS 0000365210
  29. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000033744
  30. Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000264374
  31. Pomorskie Centrum Reumatologiczne Im. Dr Jadwigi Titz-kosko W Sopocie Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000684944
  32. Port Lotniczy Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000075422
  33. Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A., Warszawa − KRS 0000009831
  34. Ruch Społeczny Im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego, Warszawa − KRS 0000403225
  35. Sopocki Klub Lekkoatletyczny, Sopot − KRS 0000038022
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz, Słupsk − KRS 0000005994
  37. Stowarzyszenie Antymobbingowe Imienia (im.) Barbary Grabowskiej Centrum Mediacji i Pomocy Prawnej, Gdańsk − KRS 0000121156
  38. Stowarzyszenie Bałtycki Instytut Spraw Europejskich i Regionalnych, Gdynia − KRS 0000066259
  39. Stowarzyszenie Doradców Gospodarczych, Warszawa − KRS 0000172550
  40. Stowarzyszenie Grodzisko, Pręgowo − KRS 0000278237
  41. Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych, Gdynia − KRS 0000052834
  42. Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Warszawa − KRS 0000347440
  43. Stowarzyszenie Na Rzecz Elektrowni Jądrowej W Województwie Pomorskim, Gdańsk − KRS 0000388860
  44. Stowarzyszenie Polsko - Japoński Komitet Gospodarczy, Warszawa − KRS 0000138738
  45. Stowarzyszenie Pomorski Instytut Demokratyczny, Gdańsk − KRS 0000094360
  46. Szpitale Pomorskie Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000492201
  47. Telewizja Polska S.A., Warszawa − KRS 0000100679
  48. Trowski Amp; Rogowski Investments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000630331
  49. Vangal Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000319508
  50. Związek Filistrów Konwentu Polonia, Sopot − KRS 0000444829

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 E Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000209010
  2. 3reign Poland Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000564249
  3. 4capital Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000374267
  4. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  5. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  6. Azo Digital Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000259041
  7. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  8. Biotherm Services Polska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000390564
  9. Centrum Targowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000104020
  10. Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000478705
  11. Denise Systems Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351721
  12. Destylarnia Sobieski S.A., Starogard Gdański − KRS 0000063761
  13. Dl Energia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000325469
  14. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  15. Eurocean Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060001
  16. Fabryka Maszyn Glinik S.A., Gorlice − KRS 0000066883
  17. Fundacja Centrum Technologii Morskich, Gdynia − KRS 0000167114
  18. Fundacja Im. Lesława A. Pagi, Warszawa − KRS 0000324112
  19. Fundacja Mare Nostrum, Sopot − KRS 0000248240
  20. Fundacja Pomorska, Gdańsk − KRS 0000161337
  21. Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000261232
  22. Gdańskie Forum Gospodarcze, Gdańsk − KRS 0000021104
  23. Gdańskie Usługi Komunalne Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000315357
  24. Grupa Zarządzająca Pomerania S.A., Gdańsk − KRS 0000005759
  25. Hala Gdańsk - Sopot Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000216102
  26. I-trends Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000345943
  27. Ifind.pl Sp. Z O.O. W Liwkidacji, Warszawa − KRS 0000370061
  28. Innobaltica Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000311943
  29. Magnus Consultants Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000212645
  30. Mikrostyk S.A., Gniew − KRS 0000103843
  31. Mode S.A., Straszyn − KRS 0000393095
  32. Mode Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000341279
  33. Nowa Energia Sp. Z O.O., Piaski − KRS 0000348888
  34. Pepe Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000573505
  35. Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000076705
  36. Poland Aex Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000686893
  37. Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Słupsk − KRS 0000052733
  38. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000225512
  39. Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000103127
  40. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-handlowe Pomorze Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000151799
  41. Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Gdańsk − KRS 0000311830
  42. Soen Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000166511
  43. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa Eurokredyt, Gdańsk − KRS 0000066364
  44. Sthlm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000431698
  45. Systin Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000382509
  46. Szpital Św. Wincentego A Paulo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000433191
  47. Unitechnik Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000221996
  48. Zakłady Urządzeń Kotłowych Stąporków S.A., Stąporków − KRS 0000081300
  49. Zazna Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000386358
  50. Zdrowie Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000001272

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Przeprowadzenie cyklu szkoleń dla pracowników Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego
    Zamawiający: Samorząd Województwa Pomorskiego, Gdańsk
    Przeprowadzenie cyklu szkoleń dla pracowników Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, w czterech modułach tematycznych obejmujących:
    1. Szkolenie dla Komisji Oceny Projektów w ramach komponentu regionalnego PO KL
    2. Najważniejsze ustawy i Rozporządzenia regulujące zagadnienia dotyczące pomocy społecznej w odniesieniu do Priorytetu VII PO KL
    3. Zamówienia publiczne i zasada konkurencyjności w projektach EFS-- komponent regionalny PO KL
    4. Księgowość i rozliczanie projektów w ramach EFS- komponent regionalny PO KL

Inne osoby dla Zarębska Cieślewicz (151 osób):