Kogo reprezentuje osoba

Zawadzki Bogusław

w KRS

Bogusław Zawadzki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bogusław
Nazwisko:Zawadzki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Bielsko-biała (Śląskie), Katowice (Śląskie), Sobienie Szlacheckie (Mazowieckie), Sobienie-jeziory (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gmiter Andrzej Józef, Idzikowska Eliza, Liśkiewicz Jarosław, Szymańska Jadwiga, Szymański Jerzy Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gmiter Andrzej, Gurka Jerzy, Krzyżanowski Piotr Józef, Sobieski Grzegorz, Wypich Karol
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Modras Zbigniew Władysław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojnicka Szuba Danuta Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalski Krzysztof, Szymański Jerzy Kazimierz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Witold, Czerwonka Wiktoria, Fertak Szymańska Beata Dorota, Kowalski Krzysztof, Kuczyński Marcin, Marchaj Marcin Krzysztof, Modras Zbigniew, Nowak Janusz, Szymańska Jadwiga, Szymański Jerzy Kazimierz, Szymański Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stękiel Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Witold, Czerwonka Wiktoria, Fertak Katarzyna, Modras Zbigniew, Walczak Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Sławomir Wojciech
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fertak Szymańska Beata Dorota, Kowalski Krzysztof, Szymańska Jadwiga, Szymański Jerzy Kazimierz, Szymański Wiesław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fertak Szymańska Beata Dorota, Modras Zbigniew Władysław, Szymański Jerzy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymański Piotr Jerzy
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gmiter Andrzej, Gurka Jerzy, Kowalski Krzysztof, Szołucha Tomasz, Szymański Jerzy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chruszcz Anna Elżbieta
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobieski Grzegorz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chruszcz Anna Elżbieta
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gmiter Andrzej, Gurka Jerzy, Krzyżanowski Piotr Józef, Sobieski Grzegorz, Wypich Karol
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fertak Szymańska Beata Dorota, Piesiewicz Radosław Paweł, Szymańska Jadwiga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Krzysztof
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Modras Zbigniew Władysław
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janitek Monika
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zips Premysl
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalski Krzysztof, Szymański Jerzy Kazimierz
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kobylińska Małgorzata, Kowalski Andrzej, Kuryło Sabina Hanna, Missala Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Wróblewska Ada

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abc Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427728
  2. Abc Inwestycje Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000028927
  3. Agat-bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248760
  4. Agencja Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191189
  5. Alter Interim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216748
  6. Art Wave Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000467958
  7. Auto-inwestor Gmiter i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000155488
  8. Biura-ken Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274501
  9. Biuro Rachunkowe Djaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180909
  10. Bj Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000088839
  11. Bp Investing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401363
  12. Bs Deweloper Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Żyrardów − KRS 0000206342
  13. Budownictwo Ogólne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000360705
  14. Call Connect Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000296338
  15. Capitalplan Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000197867
  16. Casino Gold Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263651
  17. Clean Land Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237229
  18. Daro Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000039175
  19. Ditkom Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263497
  20. Dynna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000256062
  21. Elgander Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000209519
  22. Elterix S.A., Warszawa − KRS 0000020560
  23. Energetyczne Projekty i Doradztwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131570
  24. Euro Transport Mix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576534
  25. Ever Logistic Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000199392
  26. Faenum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000664637
  27. Federacja Syndyków Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000036351
  28. Focus Park Gliwice Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000223888
  29. Fundacja Promocji Kina Film Polski, Warszawa − KRS 0000289852
  30. Fundacja Sztuka.pl, Warszawa − KRS 0000327508
  31. Gmz.co Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000513699
  32. Green Link Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000515989
  33. Holma Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Stare Babice − KRS 0000019572
  34. Idman S.A., Warszawa − KRS 0000400180
  35. Intro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000601447
  36. Jambix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344251
  37. K.g.b. Motors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690364
  38. Klub Sportowy Polonia Warszawa, Warszawa − KRS 0000208360
  39. Konsorcjum Budowlano-deweloperskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236445
  40. Kwantor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226914
  41. Mac Dean Holding Ltd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046406
  42. Malone Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000458451
  43. Maxwood Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000105403
  44. Medi-dom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000175879
  45. Milton Hotels Sp. Z O.O., Sobienie Szlacheckie − KRS 0000422808
  46. Mjm Partners Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000199387
  47. Mr Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442322
  48. Mur-beton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239714
  49. Ocean Centra Handlowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000039632
  50. Olimp Krawczyk-serocka Sp. J., Płock − KRS 0000194541

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2 First Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000337676
  2. 4labs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000362494
  3. Acom Tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232689
  4. Agencja Ochrony Osób i Mienia Agema Security Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009960
  5. Agencja Varsovia-tours Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000169434
  6. Agroleasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086629
  7. Alfa Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365624
  8. Alfa Star S.A., Radom − KRS 0000365239
  9. Alfa Star S.A., Radom − KRS 0000352443
  10. Artur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051145
  11. As Logistics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000319416
  12. Astec Polska Sp. Z O.O. Z Siedzibą, Warszawa − KRS 0000157324
  13. Beton Stal Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000193490
  14. Bfi Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000119150
  15. Black Pearl S.A., Milanówek − KRS 0000343453
  16. Breda Transport Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000163465
  17. Bygg.gtb Sp. Z O.O., Macierzysz − KRS 0000353064
  18. Capitol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031093
  19. Centrala Materiałów Budowlanych Stanex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187789
  20. Centrum Handlowe Tarchomin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000360263
  21. Centrum Produkcyjno-wdrożeniowe Policryst Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000139312
  22. Citycom Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129526
  23. Core - Tel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300420
  24. Cormay S.A., Warszawa − KRS 0000074314
  25. Da Capo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038332
  26. Doradztwo Gospodarcze S.A., Warszawa − KRS 0000040479
  27. Draft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057201
  28. Eblok Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217538
  29. Eko-diesel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009064
  30. Eko.recycling Sp. Z O.O., Macierzysz − KRS 0000275537
  31. Ekofarm Sp. Z O.O., Gostynin − KRS 0000262664
  32. Elcar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024761
  33. Elipsa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060152
  34. Energoinwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048488
  35. Focus Park Jelenia Góra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220593
  36. Fonfara Producent Okien, Drzwi i Żaluzji A.fonfara i Spółka Sp. J., Białobrzegi − KRS 0000011493
  37. Fundacja Medyczna Akademii Medycznej W Warszawie, Warszawa − KRS 0000033948
  38. Fundacja Na Rzecz Promocji Przedsiębiorczości Instytut Copernicus, Warszawa − KRS 0000283579
  39. Genius Loci Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000239682
  40. Grupa G 7 Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000021536
  41. Haber Sp. Z O.O., Strzeniówka − KRS 0000045217
  42. Intertrezaurs Sp. Z O.O., Łęczyca − KRS 0000078705
  43. Inwestorzy Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000021049
  44. J.m. Balmatt Polska Sp. Z O.O., Ogrodzieniec − KRS 0000218234
  45. Jankowski Pulchny - Budownictwo Mieszkaniowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000219639
  46. Joanna Klimas, Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113363
  47. Kantyna Ursus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000252626
  48. Kenton Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268639
  49. Kerkopol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030462
  50. Klimt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000298516

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Wynajem samolotu wielosilnikowego przeznaczonego do szkolenia studentów WSOSP oraz treningu kadry instruktorskiej AOSL
    Zamawiający: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie, Dęblin
  2. Wynajem dwóch samolotów wielosilnikowych przeznaczonych do szkolenia studentów WSOSP oraz treningu kadry instruktorskiej AOSL - numer Zp/pn/1/2016
    Zamawiający: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie, Dęblin
    Przedmiotem zamówienia jest wynajem dwóch samolotów wielosilnikowych przeznaczonych do szkolenia studentów Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych oraz treningu kadry instruktorskiej Akademickiego Ośrodka Szkolenia Lotniczego - w wymiarze 150 godzin lotów dla każdego samolotu do wykorzystania w tym samym czasie z podziałem na zadania: - Zadanie I - Wynajem samolotu wielosilnikowego do szkolenia studentów WSOSP oraz treningu kadry instruktorskiej AOSL, - Zadanie II - Wynajem samolotu wielosilnikowego do szkolenia studentów WSOSP oraz treningu kadry instruktorskiej AOSL. Typ statku powietrznego: PA-34 Seneca lub DA 42 NG. Kadra instruktorska AOSL WSOSP posiada uprawnienia do prowadzenia szkolenia lotniczego na ww. typach statków powietrznych. 2) Wykonawca oświadcza, że samolot: a) jest dopuszczony do szkolenia lotniczego, b) jest sprawny technicznie i jest obsługiwany przez certyfikowaną organizację, c) posiada wyposażenie, instalacje i inne elementy niezbędne do korzystania z niego przez Zamawiającego, d) posiada ważne na czas trwania umowy ubezpieczenie (OC, Aero Casco, NNW), 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu ofertowym - Dział II SIWZ, 4) Zamawiający zastrzega sobie możliwość udzielenia, w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usługi zamówienia uzupełniającego, stanowiącego nie więcej niż 20% wartości zamówienia podstawowego dla każdego zadania. 5) Główny przedmiot zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 60424100-7 - Wynajem statków powietrznych
  3. Wynajem samolotu wielosilnikowego do szkolenia studentów cywilnych WSOSP oraz treningu instruktorów AOSL - numer Zp/pn/29/2015
    Zamawiający: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie, Dęblin
    1) Przedmiotem zamówienia jest wynajem samolotu wielosilnikowego przeznaczonego do szkolenia studentów cywilnych Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych oraz treningu instruktorów Akademickiego Ośrodka Szkolenia Lotniczego - w wymiarze 350 godzin lotów. Typ statku powietrznego: PA-34 Seneca V lub DA-42NG (lub VI). Kadra instruktorska AOSL WSOSP posiada uprawnienia do prowadzenia szkolenia lotniczego na ww. typach statków powietrznych. 2) Wykonawca oświadcza, że samolot: a) jest dopuszczony do szkolenia lotniczego, b) jest sprawny technicznie i jest obsługiwany przez certyfikowaną organizację, c) posiada wyposażenie, instalacje i inne elementy niezbędne do korzystania z niego przez Zamawiającego, d) posiada ważne na czas trwania umowy ubezpieczenie (OC, Aero Casco, NNW), 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu ofertowym - Dział II SIWZ, 4) Główny przedmiot zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 60424100-7 - Wynajem statków powietrznych
  4. Wynajem samolotów wielosilnikowych do szkolenia studentów cywilnych oraz treningu instruktorów AOSL WSOSP - numer Zp/pn/114/2013
    Zamawiający: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie, Dęblin
    1) Przedmiotem zamówienia jest wynajem dwóch samolotów wielosilnikowych z podziałem na zadania: a) Zadanie I - wynajem samolotu wielosilnikowego do szkolenia studentów cywilnych oraz treningu instruktorów AOSL WSOSP w wymiarze 200 godzin lotu; b) Zadanie II - wynajem samolotu wielosilnikowego do szkolenia studentów cywilnych oraz treningu instruktorów AOSL WSOSP w wymiarze 200 godzin lotu; 2) Samoloty muszą spełniać warunki: a) są dopuszczone do szkolenia lotniczego, b) są sprawne technicznie i są obsługiwane przez certyfikowaną organizację, c) posiadają wyposażenie, instalacje i inne elementy niezbędne do korzystania z niego przez Zamawiającego, d) posiadają ważne na czas trwania umowy ubezpieczenie (OC, Aero Casco, NNW) 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu ofertowym - Dział II SIWZ
  5. Usługi szkoleń lotniczych dla studentów PWSZ w Chełmie.
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie, Chełm
    Usługi szkoleń lotniczych dla studentów PWSZ w Chełmie zakwalifikowanych na szkolenia lotnicze w roku 2010.
    Zadanie nr 1 Szkolenie IR symulatorowe- 829 godzin
    Zadanie nr 2 Szkolenie IR samolotowe - 345 godzin
    Zadanie nr 3 Szkolenie MEP(L)- 176 godzin
    Zadanie nr 4 Wykonanie nalotu dowódczego- 600 godzin.

Inne osoby dla Zawadzki (774 osoby):