Kogo reprezentuje osoba

Zawadzki Krzysztof Andrzej

w KRS

Krzysztof Andrzej Zawadzki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Zawadzki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Będzin (Śląskie), Jaworzno (Śląskie), Katowice (Śląskie), Rybnik (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:75 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałdyga Ewa, Kaczmarczyk Krzysztof Robert, Marcol Przemysław, Mróz Wojciech, Piekarski Dariusz, Pruszczyński Tomasz Sebastian, Śliwa Jerzy, Stańczak Włodzimierz, Szlachetko Reiter Dorota Beata, Wiśniewski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatała Wiesław Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antończyk Jan, Boryczko Dionizy, Czornik Grzegorz, Elżanowski Filip, Grzymała Elżbieta Władysława, Hejczyk Marzena Aneta, Pass Florczyk Aneta Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Parzych Marcin Adam

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernacki Nikodem Karol, Bernacki Nikodem Karol, Borczyk Henryk, Broda Jarosław Andrzej, Brzózka Łukasz Paweł, Dziubany Andrzej Józef, Gadaczek Tadeusz Józef, Grad Aleksander, Grzegorczyk Filip Wojciech, Janas Jacek Wojciech, Kamiński Kamil Jan, Kępka Albert Gerard, Kozielski Stanisław Jan, Kołodziej Piotr Benon, Kołodziej Piotr Leonard, Kurp Jan Maciej, Lubera Dariusz Tadeusz, Niemiec Dariusz Jacek, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Oleksy Bogusław Stanisław, Podsiadły Andrzej Henryk, Przydatek Zdzisław, Starżyk Paweł, Striżyk Anna, Strzelec Łobodzińska Joanna Ewa, Tokarski Stanisław Marian, Wrona Grzegorz Piotr, Zamasz Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurek Tytus Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Piotr, Bereska Iwona, Bobrowski Bogusław Andrzej, Broncel Piotr Józef, Dubiński Józef, Fryżlewicz Edward Józef, Jędrzejewski Krzysztof, Lewczuk Daniel, Rogatko Michał, Salamon Krzysztof Janusz, Smutek Andrzej Jan, Śnieżko Arkadiusz Piotr, Strzępka Janusz Andrzej, Sztuka Marian Tadeusz, Uszko Marek Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Długosz Jacek Leszek, Grudziński Janusz Zbigniew, Jodłowski Stanisław, Kliś Iwona, Kozielski Stanisław Jan, Lender Tomasz Mirosław, Leszczyńska Agnieszka Joanna, Luty Włodzimierz, Niemiec Dariusz Jacek, Oleksy Bogusław Stanisław, Perkowski Ireneusz, Rajca Bisztyga Teresa Grażyna, Sokołowska Barbara Zofia, Strzelec Łobodzińska Joanna Ewa, Urantówka Jacek Marek, Wiśniewski Zbigniew Stanisław, Zawistowski Piotr Paweł, Łyda Stanisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żarski Ireneusz Marian
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gadaczek Tadeusz Józef, Jędrusik Piotr, Kołodziej Piotr, Macoch Jarosław Zenon, Muszyński Piotr, Siewnik Lesław Józef, Sołtysik Jerzy Ryszard, Swaryczewski Tomasz Karol, Zduńczuk Adam Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Polaszek Jerzy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław Andrzej, Broncel Piotr, Drobik Szymon, Jędrzejewski Krzysztof, Kubiak Marek, Masarczyk Sławomir, Smutek Andrzej, Śnieżko Arkadiusz, Starżyk Paweł, Swoboda Czesław, Tymkiewicz Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Giezek Dariusz Zygmunt, Greń Andrzej, Grudziński Janusz, Janas Jacek Wojciech, Mrówczyński Marek, Niezgoda Franciszek, Nowak Andrzej Kazimierz, Oleksy Bogusław, Płonka Andrzej Janusz, Schmid Joanna Ewelina, Teper Janusz, Tkaczyk Andrzej Bolesław, Tokarski Stanisław Marian, Wielgosz Wacław, Wrona Grzegorz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolak Mirosław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babiarz Włodzimierz, Bednarczyk Józef, Boratyński Andrzej, Gryckiewicz Mirosław, Lehnort Krzysztof, Moskal Edward, Niemiec Leszek Stanisław, Nowak Henryk, Odrzywolski Aleksander Marian, Oleksy Bogusław, Piwowar Grzegorz, Polański Marek Krystian, Sędzielowski Edward, Spyra Alicja, Tomczyk Kazimierz Antoni, Wiącek Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyła Tomasz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałdys Artur Mariusz, Buczyński Kazimierz Tadeusz, Liwiński Andrzej Tadeusz, Nowak Jadwiga Wiesława, Senik Dziadek Maria Elżbieta, Surmik Stanisław Julian, Zabiegała Teresa Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żądecki Krzysztof Dariusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasik Krystyna Mieczysława, Bochenek Maciej, Bogacz Zygmunt, Bożek Tadeusz, Brejdak Krzysztof, Brzózka Łukasz Paweł, Cudny Tomasz Krzysztof, Cybulski Krzysztof Wacław, Czekańska Małgorzata, Czornik Grzegorz Edward, Gaca Waldemar Józef, Glanowski Wiesław, Gonciarz Lidia Leona, Grzechnik Kazimierz Karol, Jarczyk Marek, Jazowski Maciej, Kamiński Kamil, Kliś Iwona Danuta, Kloc Leszek Roman, Kozik Krzysztof Janusz, Kołodziej Piotr Leonard, Kugiel Mirosław, Kurella Jerzy Krzysztof, Kurnik Stanisław, Kurp Jan Maciej, Majcher Marek Stanisław, Mamica Marek Stanisław, Matuszewski Jan Leszek, Mitoraj Rajmund Marcin, Mrożek Zofia, Niezgoda Franciszek Alojzy, Obrzud Jarosław Tomasz, Okoń Andrzej Jan, Oleksy Bogusław Stanisław, Patyk Rafał, Pawłaszek Grzegorz Jerzy, Pietroń Mirosław Leopold, Pietrzyk Ryszard Jan, Rajca Bisztyga Teresa Grażyna, Rorot Wojciech Michał, Rozenfeld Katarzyna, Schmid Joanna Ewelina, Striżyk Anna, Szczepina Krzysztof Wacław, Szymkiewicz Andrzej Stanisław, Tokarski Stanisław Marian, Uszko Marek Stanisław, Waszkielewicz Wiesław, Wojtków Ryszard, Wróbel Jerzy, Zamasz Krzysztof Michał, Łagodziński Grzegorz, Łukasik Kazimierz, Łysak Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wadowski Marek Przemysław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciszyński Marek Włodzimierz, Gramatyka Michał Sebastian, Kamiński Kamil Jan, Kliś Iwona Danuta, Lender Tomasz Mirosław, Lubera Dariusz Tadeusz, Mierzwa Janusz Zbigniew, Perkowski Ireneusz, Rozenfeld Katarzyna, Stolarczyk Dariusz, Surma Krzysztof Witold, Zawistowski Piotr Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żarski Grzegorz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszcz Grzegorz, Borczyk Henryk Franciszek, Broda Jarosław Andrzej, Błaszczyk Tomasz, Chojnicka Krystyna, Chordecki Andrzej, Chłodzińska Beata, Ciach Piotr, Gorgol Andrzej, Gołąbek Bożena, Grad Aleksander, Gramatyka Michał Sebastian, Grudziński Janusz Zbigniew, Grzegorczyk Filip Wojciech, Kamiński Kamil Jan, Koński Maciej, Kosińska Katarzyna, Kowolik Krzysztof, Koziorowski Leszek Krzysztof, Kołodziej Piotr Leonard, Krzemieniewski Bartosz, Kuciński Jacek, Kurella Jerzy Krzysztof, Kurowski Witold, Lender Tomasz Mirosław, Lubera Dariusz Tadeusz, Luty Włodzimierz, Machnikowski Piotr, Majeranowski Marcin, Michalewski Michał, Niemiec Dariusz Jacek, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Oleksy Bogusław Stanisław, Rozenfeld Katarzyna, Schmid Joanna Ewelina, Ściążko Marek, Skrzypek Tadeusz Stanisław, Stolarczyk Dariusz, Striżyk Anna, Strzelec Łobodzińska Joanna, Surma Krzysztof Witold, Szyke Jacek Henryk, Tajduś Antoni, Tokarski Stanisław Marian, Trzaskalska Agnieszka, Tybura Maciej, Wardziński Rafał, Woś Agnieszka, Zagórowski Jarosław, Zamasz Krzysztof Michał, Zawistowski Piotr Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łasak Jarszak Barbara Katarzyna
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciszyński Marek Włodzimierz, Gramatyka Michał Sebastian, Głowacki Robert, Janosz Karol Łucjan, Kamiński Kamil Jan, Kinelski Grzegorz Damian, Krause Łukasz Grzegorz, Lasłowski Edmund Józef, Leszczyńska Agnieszka Joanna, Lubera Dariusz Tadeusz, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Ostrowski Piotr, Pająk Dorota Monika, Striżyk Anna, Szuba Sylwia Stefania, Szumowska Anna, Wierska Kuberka Katarzyna, Wojnowicz Janusz Mikołaj, Zamasz Krzysztof Michał, Zawistowski Piotr Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wadowski Marek Przemysław
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław Andrzej, Chrószcz Bogusław Antoni, Jędrzejewski Krzysztof, Kimel Zdzisław, Majcher Marek Stanisław, Oleksy Bogusław, Śleziak Piotr Stanisław, Starżyk Paweł, Tymkiewicz Marek, Uszko Marek Adam, Łyda Stanisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bożek Andrzej, Bul Arnold, Cepil Kazimierz Stanisław, Kaczmarczyk Andrzej, Masarczyk Sławomir, Piziurny Wiesław, Śnieżko Arkadiusz, Starżyk Paweł, Sztuka Marian, Tymkiewicz Marek, Uszko Marek, Wiatr Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szcześniak Marian

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000624751
  2. Abade.pl Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000366318
  3. Abm Solid S.A. Układowej, Tarnów − KRS 0000054847
  4. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  5. Accma Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000353421
  6. Acg Alpha Capital Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000573446
  7. Action S.A. W Restrukturyzacji, Zamienie − KRS 0000214038
  8. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  9. Alpha Capital Group Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000430158
  10. Alpha Capital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000508734
  11. Amc Bałdyga Sp. J., Łomża − KRS 0000114242
  12. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  13. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  14. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  15. Autodirect S.A., Warszawa − KRS 0000357123
  16. Aya Found, Kraków − KRS 0000451350
  17. Bank Spółdzielczy W Jaworznie, Jaworzno − KRS 0000112955
  18. Bdo Legal Łatała i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000048231
  19. Bdsklep.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293420
  20. Bernacki Industrial Services Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000220641
  21. Biomasa Grupa Tauron Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000395659
  22. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  23. Bsc Drukarnia Opakowań S.A., Poznań − KRS 0000032771
  24. Caritas Archidiecezji Katowickiej, Katowice − KRS 0000221725
  25. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000067459
  26. Centrum Teorii i Praktyki Demokracji, Kraków − KRS 0000287815
  27. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  28. Clarite Polska S.A., Warszawa − KRS 0000397246
  29. Clickquicknow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000375843
  30. Cloud Testing Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000511485
  31. Codemy S.A., Wrocław − KRS 0000612529
  32. Consulting Gospodarczy Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000307306
  33. Corpofin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226362
  34. Cubeteam.com S.A., Wrocław − KRS 0000037193
  35. D35 S.A., Warszawa − KRS 0000457436
  36. Db Consult Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000279856
  37. Descendent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237718
  38. Doradztwo Sukcesyjne Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000418344
  39. Dps Machinery Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000632717
  40. Easypack Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000418380
  41. Ecocarbon Sp. Z O.O., Łaziska Górne − KRS 0000213957
  42. Effectus Papilionis Foundation, Warszawa − KRS 0000233582
  43. Elektrociepłownia Będzin S.A., Poznań − KRS 0000064511
  44. Elektrociepłownia Będzin Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000504084
  45. Elektrociepłownia Ec Nowa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000020183
  46. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000349868
  47. Elektrometal S.A., Cieszyn − KRS 0000081102
  48. Elektrownia Blachownia Nowa Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000437972
  49. Elementa Critica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450581
  50. Elpe Elektroprodukt Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000163403

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  2. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  3. Accord Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116654
  4. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-górniczych Enmag-eg Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000060240
  5. Agencja Rozwoju Lokalnego S.A., Jaworzno − KRS 0000134320
  6. Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A., Chrzanów − KRS 0000225451
  7. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  8. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  9. Agroelektrogaz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310676
  10. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  11. Aktywne Centrum Zdrowia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000233773
  12. Alfa Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000213479
  13. Alpha Capital Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000539827
  14. Alter-tech Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000357703
  15. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  16. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  17. Andoria-mot Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  18. Aranda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321459
  19. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  20. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000104838
  21. Aster Zak Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000019151
  22. Ata Event Race Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000352150
  23. Auto House Club Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000611711
  24. Autokopex Cars Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000302866
  25. Autokopex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000517160
  26. Autonika Holding S.A., Rzeszów − KRS 0000024980
  27. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  28. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  29. Bauma Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141138
  30. Beata Gessel i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000110932
  31. Berenika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335130
  32. Best S.A., Gdynia − KRS 0000017158
  33. Bio-med i S.A., Wrocław − KRS 0000288081
  34. Biomasa Grupa Tauron Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000053160
  35. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  36. Biuro Centrum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000087037
  37. Biuro Studiów, Projektów i Realizacji Energoprojekt-katowice S.A. W Katowicach, Katowice − KRS 0000052247
  38. Biztech Konsulting S.A., Warszawa − KRS 0000205063
  39. Blasberg Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000167893
  40. Blue Angels Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307819
  41. Bomis S.A., Katowice − KRS 0000038336
  42. Borowskie Kopalnie Granitu Sp. Z O.O., Borów − KRS 0000068049
  43. Bpm Budownictwo Sp. Z O.O., Łaziska Górne − KRS 0000118098
  44. Brejdak i Wspólnicy Sp. J., Bielsko-biała − KRS 0000270310
  45. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  46. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  47. Bytom S.A., Kraków − KRS 0000049296
  48. Bytomska Spółka Węglowa S.A., Bytom − KRS 0000067207
  49. Bytomski Dom Inwestycyjny Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000089574
  50. Bytomski Zakład Obrotu Materiałowego Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000137219

Powiązane przetargi (75 szt.):
  1. Dostawa energii elektrycznej na potrzeby zasilania oświetlenia ulicznego - ulica Promienna w Jaworznie
    Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie, Jaworzno
    Dostawa energii elektrycznej na potrzeby zasilania oświetlenia ulicznego - ulica Promienna w Jaworznie
  2. Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Bolesław i innych jednostek
    Zamawiający: Urząd Gminy Bolesław, Bolesław
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej o łącznym szacowanym wolumenie
    w ilości 297 675,6 kWh w grupie taryfowej O11, oraz 133 852,5 w C11 dla zamówienia podstawowego, a z uwzględnieniem prawa opcji w ilości +- 20%.
    2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 1 do niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia (dalej SIWZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projekcie umowy sprzedaży energii elektrycznej - załącznik nr 2 do SIWZ.
    3. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy
    z dnia 10 kwietnia 1997r. - Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2012 r., poz. 1059 z późn. zm.) oraz zgodnie z wydanymi do tej ustawy przepisami wykonawczymi w szczególności ze standardami jakości obsługi odbiorców określonymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 18 sierpnia 2011 r. w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną (Dz. U. z 2013 poz. 1200).
    4. Usługi dystrybucyjne będą świadczone na podstawie odrębnej umowy zawartej przez Zamawiającego z właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego, tj TAURON Dystrybucja S.A.
    5. Wymagania stawiane Wykonawcy:
    Zamawiający udzieli wyłonionemu w postępowaniu Wykonawcy pełnomocnictwa do:
    5.1. zgłoszenia w imieniu Zamawiającego umowy sprzedaży do Operatora Systemu Dystrybucyjnego w celu realizacji zawartej umowy sprzedaży energii elektrycznej,
    5.2. reprezentowania Zamawiającego w procesie zmiany sprzedawcy,
    5.3. złożenia wniosków do Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zawarcie umów dystrybucyjnych,
    6. Zamawiający złoży wypowiedzenie dotychczas obowiązujących umów sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji (umów kompleksowych) bądź umów sprzedaży energii elektrycznej dotychczasowemu sprzedawcy energii elektrycznej dla wszystkich punktów poboru energii elektrycznej zawartych w załączniku nr 1 do SIWZze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (w załączniku nr 1 do SIWZ kolumna Okres dostaw-od).
    7. W Załączniku nr 1 do SIWZ informacyjnie wskazano parametry dystrybucyjne (adres grupa taryfowa), które różnić się mogą od aktualnie obowiązujących lub mogą podlegać zmianie w trakcie trwania umowy na sprzedaż energii elektrycznej.
    8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia łącznej ilości zakupionej energii, względem ilości określonej w pkt. 1 niniejszego rozdziału. Zaistnienie okoliczności, o której mowa w zdaniu pierwszym, spowoduje odpowiednie zmniejszenie lub zwiększenie wynagrodzenia należnego Wykonawcy. W przypadku zaistnienia konieczności zwiększenia zakresu zamówienia podstawowego (zakupu większej ilości energii elektrycznej) spowodowanej zwiększonym zużyciem energii elektrycznej w poszczególnych punktach poboru, określonych w załączniku numer 1 do SIWZ lub zwiększeniem liczby punktów poboru, Zamawiający skorzysta z prawa opcji, o którym mowa w art. 34 ust 5 ustawy Pzp w wysokości do 20% zamówienia podstawowego. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie.
  3. Dostawa energii cieplnej.
    Zamawiający: Technikum Energetyczne, Jaworzno
    Dostawa energii cieplnej dla Technikum Energetycznego w Jaworznie w okresie od dnia 01.01.2015 r. do dnia 31.12.2015 r.
  4. Serwis sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na drogach w Gminie Ziębice
    Zamawiający: Gmina Ziębice, Ziębice
    Przedmiotem zamówienia jest serwis sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na drogach w Gminie Ziębice Zakres czynności, będących przedmiotem umowy, na terenie Gminy Ziębice 1. Oględziny sieci oświetlenia drogowego. 2. Wymiana niesprawnych źródeł światła. 3. Utylizacja zużytych źródeł światła pochodzących z wymiany. 4. Lokalizacja i naprawa uszkodzeń linii kablowej i napowietrznej. 5. Utrzymywanie tabliczek zaciskowo - bezpiecznikowych słupów oświetleniowych w sprawności technicznej. 6. Utrzymanie w sprawności technicznej opraw oświetleniowych. 7. Wymiana uszkodzonych przewodów zasilających w słupach i wysięgnikach. 8. Wymiana uszkodzonych elementów zabezpieczających oprawy oświetleniowe oraz dostosowanie zabezpieczeń do wymaganego poboru mocy. 9. Bieżąca kontrola i utrzymywanie rozdzielnic oświetleniowych sprawności technicznej. 10.Kontrola prawidłowości czasów załączania i wyłączania oświetlenia. 11.Odnawianie i uzupełnianie brakujących napisów informacyjnych na słupach, latarniach i szafkach sterowniczo - zabezpieczeniowych. 12.Usuwanie gałęzi drzew zasłaniających oprawy oświetleniowe pochłaniające strumień świetlny jak również powodujące zbliżanie do przewodów linii napowietrznej. Wykaz oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Ziębice objętego umową. ZIĘBICE Kolejowa 24 Rynek 53 Przemysłowa 31 Sportowa 38 Boh. Getta 8 Browarna 10 Chrobrego 10 Cicha 1 Garbarska 9 Gazowa 12 Gliwicka 29 Górna 8 Graniczna 7 Grunwaldzka 6 Jelenia 4 Klasztorna 8 Kościelna 9 Kościuszki 7 Łąkowa 11 Mickiewicza 16 Mokra 5 Murarska 5 Nadbrzeżna 13 Osińska 1 Polna 21 Rzeźnicza 6 Sienna 7 Słowackiego 8 Stawowa 14 Stolarska 4 Spacerowa 4 1-go Maja 6 Piaskowa 2 Piastowska 6 Pl. Strażacki 2 Pl. Wolności 4 Pocztowa 4 Pusta 17 Podwalna 3 Podmiejska 14 Wałowa 91 Wąska 7 Woj. Polskiego 14 Wrocławska 8 Zamkowa 7 Zawiszy 4 Dębowa 16 Pl. Szpitalny 2 Spółdzielcza 12 Okrężna 22 Parkowa 20 Os. Kopernika 18 Środkowa 4 Lompy 15 Witosa 13 Boczna 1 Kolonia Górnik 19 TEREN Biernacice 26 Biernacice Kol. 9 Bożnowice 25 Brukalice 6 Czerńczyce 47 Dębowiec 15 Henryków 86 Jasienica 14 Głęboka 25 Krzelków 31 Lubnów 48 Niedźwiedź 79 Niedźwiednik 47 Nowina 13 Osina 29 Pomianów Dolny 51 Rososznica 58 Raczyce 7 Starczówek 46 Skalice 10 Służejów 25 Służejów Mały 13 Witostowice 40 Wadachowice 14 Nieszków 21 Lipa 18 Nowy Dwór 43 Osina Mała 38 Kol. Starczówek 7 Kalinowice 51 Jasłówek 2 Kalinowice Górne 77 Wigańcice 124 Razem: 1865.
  5. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do Sądu Okręgowego w Legnicy.
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Legnicy, Legnica
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku do Sądu Okręgowego w Legnicy, przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego - tj. TAURON DYSTRYBUCJA SA, z siedzibą w Krakowie (zwanego dalej OSD). Do ustalenia podstawy zakresu świadczonej usługi mają zastosowanie następujące przepisy, instrukcje i dokumenty: ustawa z dnia 10 kwietnia 1997 roku - Prawo energetyczne - (tj. Dz. U. z 2006 r., Nr 89, poz. 625 z późn. zm.) - przepisy wykonawcze wydane na podstawie ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne - koncesji OSD na dystrybucję energii elektrycznej; -Instrukcji Ruchu i Eksploatacji sieci Dystrybucyjnej OSD (zwanej dalej także IRiESD) - przepisy ustawy- Kodeks cywilny- aktualnej taryfy dla usługi dystrybucji energii elektrycznej TAURON DYSTRYBUCJA SA, zatwierdzonej w obowiązującym trybie. OSD zobowiązany będzie dostarczać energię elektryczną zakupioną przez Zamawiającego od PKP ENERGETYKA S.A. w Warszawie, ul. Hoża 63/67, 00-681 Warszawa. Do realizacji przedmiotu zamówienia konieczne jest jednoczesne obowiązywanie następujących umów: - generalnej umowy dystrybucji zawartej pomiędzy sprzedawcą energii elektrycznej dla Zamawiającego, a OSD - umowy o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej uczestnika rynku bilansującego odpowiedzialnego za bilansowanie handlowe sprzedawcy z OSD - umowy sprzedaży energii elektrycznej zawartej pomiędzy sprzedawcą energii elektrycznej dla Zamawiającego, a Zamawiającym. Termin wykonywania zamówienia - na czas nieokreślony, począwszy od dnia rozpoczęcia sprzedaży energii elektrycznej. Rozpoczęcie sprzedaży energii elektrycznej nastąpi od dnia 01.06.2014 roku.
  6. Dostawa i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do oświetlenia ulic oraz budynków gminnych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska
    Zamawiający: Wójt Gminy, Bukowina Tatrzańska
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do oświetlenia ulic oraz budynków gminnych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska
    Dostawa energii do zasilania punktów oświetlenia ulicznego, a także budynków gminnych rozmieszczonych granicach Gminy Bukowina Tatrzańska - 82 punktów zasilania (w tym przewidziano 3 punkty ryczałtowe).
    Codzienna (sekwencyjna) dostawa energii elektrycznej o napięciu znamionowym sieci 230/400 V o częstotliwości 50Hz z dopuszczalnymi odchyleniami określonymi w ustawie prawo energetyczne (waz z rozporządzeniami wykonawczymi), o jakości spełniającej wymagania producentów opraw oświetleniowych, Przepisów Eksploatacji Urządzeń Elektrycznych przy zachowaniu Przepisów Budowy Urządzeń Elektrycznych, przepisów BHP i aktualnych Polskich Norm.
    Czas dostawy:
    1) Do oświetlenia ulicznego w czasie zmiennym od zmierzchu do świtu .
    2) Do budynków gminnych przez całą dobę.
    Taryfy:
    1. C11 - 5 punktów
    2. C12a - 3 punkty
    3. C12b - 69 punktów
    4. G11 - 2 punkty
    5. Ryczałtowe - 3 punkty (czasowo)
    Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
  7. Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji na potrzeby zasilania oświetlenia ulicznego - ulica Promienna w Jaworznie
    Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie, Jaworzno
    Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji na potrzeby zasilania oświetlenia ulicznego - ulica Promienna w Jaworznie
  8. Dostawa energii cieplnej
    Zamawiający: Technikum Energetyczne, Jaworzno
    Dostawa energii cieplnej dla Technikum Energetycznego w Jaworznie w okresie od 01.01.2014 r. do 31.12.2014 r.
  9. Dzierżawa słupów elektroenergetycznych dla zawieszenia opraw oświetlenia ulicznego na terenie miasta Nowego Sącza
    Zamawiający: Miasto Nowy Sącz, Nowy Sącz
    Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa słupów elektroenergetycznych linii napowietrznych o napięciu do 1 KV dla zawieszenia opraw oświetlenia ulicznego na terenie miasta Nowego Sącza. Ilość opraw oświetleniowych na dzień zawarcia umowy: 2 651 szt.
  10. ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ do obiektów Gminy Bolesław
    Zamawiający: Urząd Gminy Bolesław, Bolesław
    Część 1 zamówienia - zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SIWZ - oświetlenie uliczne:
    1) Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.06.2013 r. do 31.12.2014 r. wynosi 189 918,784 kWh. (w okresie od 01.06.2013 r. do 31.12.2013 r. - 63 306,261 kWh. W okresie od 01.01.2014 r. do 31.12.2014 r. -126 612,523 kWh.)
    2) Wykonanie czynności wynikających z pełnomocnictwa, stanowiącego zał. nr 2 do projektu umowy (załącznik nr 6.1.2 do SIWZ), w szczególności Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do zgłoszenia wskazanemu Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego do realizacji zawartej z Wykonawcą umowy sprzedaży energii elektrycznej, składania oświadczeń woli oraz ustalania w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych informacji w zakresie wypowiadania dotychczas obowiązującej umowy sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji (umowa kompleksowa), reprezentowania Zamawiającego przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w sprawach związanych z zawarciem umowy o świadczenie usług dystrybucji.
    Część 2 zamówienia - zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 2 do SIWZ :
    1) Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.06.2013 r. do 31.12.2014 r. wynosi 84 420,679 kWh.
    Taryfa C11: kWh(w okresie od 01.06.2013 r. do 31.12.2013 r. -28 140,226 kWh. W okresie od 01.01.2014 r. do 31.12.2014 r. 56 280,453 kWh.).
    2) Wykonanie czynności wynikających z pełnomocnictwa, stanowiącego zał. nr 2 do projektu umowy (załącznik nr 6.2.2), w szczególności Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do zgłoszenia wskazanemu Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego do realizacji zawartej z Wykonawcą umowy sprzedaży energii elektrycznej, składania oświadczeń woli oraz ustalania w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych informacji w zakresie wypowiadania dotychczas obowiązującej umowy sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji (umowa kompleksowa), reprezentowania Zamawiającego przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w sprawach związanych z zawarciem umowy o świadczenie usług dystrybucji.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1,2 do SIWZ stanowiącym integralną część niniejszego SIWZ.
  11. Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Gminy Leśnica i obiektów Zakładu Gospodarki Komunalnej w Leśnicy
    Zamawiający: Burmistrz Leśnicy, Leśnica
    Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Gminy Leśnica i obiektów Zakładu Gospodarki Komunalnej w Leśnicy. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energią elektryczną 92. Całkowita moc umowna kW 878,8
  12. Dzierżawę słupów elektroenergetycznych dla zawieszenia opraw oświetlenia ulicznego na terenie miasta Nowego Sącza
    Zamawiający: Miasto Nowy Sącz, Nowy Sącz
    Przedmiotem zamówienia jest: dzierżawa słupów elektroenergetycznych linii napowietrznych o napięciu 1 KV dla zawieszenia opraw oświetlenia ulicznego na terenie miasta Nowego Sącza. Ilość opraw oświetleniowych na dzień zawarcia umowy: 2 642 szt.
  13. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynków administracyjnych Urzędu Miasta i Gminy w Wieliczce (ul. Powstania Warszawskiego 1, ul. Limanowskiego 32, ul. Sienkiewicza 2, ul. Pocztowa 1) w terminie od 01.01.2013-31.12.2013
    Zamawiający: Gmina Wieliczka, Wieliczka
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynków administracyjnych Urzędu Miasta i Gminy w Wieliczce (ul. Powstania Warszawskiego 1, ul. Limanowskiego 32, ul. Sienkiewicza 2, ul. Pocztowa 1) w terminie od 01.01.2013-31.12.2013
  14. Konserwacja oświetlenia ulicznego
    Zamawiający: Gmina Jasienica, Jasienica
    Konserwacja oświetlenia ulicznego zainstalowanego w granicach
    administracyjnych Gminy Jasienica (sołectwa: Jasienica, Mazańcowice,
    Międzyrzecze Dolne, Międzyrzecze Górne, Rudzica, Biery, Świętoszówka, Łazy)
  15. Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji na potrzeby zasilania oświetlenia ulicznego - ulica Promienna w Jaworznie.
    Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie, Jaworzno
    Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji na potrzeby zasilania oświetlenia ulicznego - ulica Promienna w Jaworznie.
  16. dostawa energii elektycznej,cieplnej, wody pitnej i odprowadzania ścieków komunalnych i deszczowych
    Zamawiający: Technikum Energetyczne, Jaworzno
    dostawa energii elektrycznej, cieplnej, wody pitnej i odprowadzania ścieków komunalnych i deszczowych dla Technikum Energetycznego w Jaworznie w okresie od 01.01.2013 r. do 31.12.2013 r.
  17. Wykonanie boisk sportowych w ramach realizacji operacji pn.: /Budowa poliuretanowych boisk wielofunkcyjnych w miejscowościach Niepoczołowice i Pobłocie/
    Zamawiający: Gmina Linia, Linia
    Budowa boiska w m. Niepoczołowice obejmuje m.in.:
    I. Koszykówka
    Stojak stalowy ocynkowany regulowany o wysięgu 160cm, tablica 180x105cm,
    obręcz uchylna, siatka do obręczy.
    Ilość: 4 komplety.
    II. Siatkówka, tenis
    Słupki stalowe montowane w tulejach z regulacją wysokości mocowania siatki i
    mechanizmem naciągowym, siatka całosezonowa. Ilośc: 1 komplet.
    Słupki powinny być demontowane a tuleje do słupków powinny być zasłonięte w
    sposób trwały deklami.
    III. Piłka ręczna
    Bramki aluminiowe (3x2m), montowane w tulejach, siatki do bramek. Ilość: 2 szt.
    Budowa boiska w m. Pobłocie obejmuje m.in.:
    I. Koszykówka
    Stojak stalowy ocynkowany regulowany o wysięgu 160cm, tablica 180x105cm,
    obręcz uchylna, siatka do obręczy.
    Ilość: 4 komplety.
    II. Siatkówka, tenis
    Słupki stalowe montowane w tulejach z regulacją wysokości mocowania siatki i
    mechanizmem naciągowym, siatka całosezonowa. Ilośc: 1 komplet.
    Słupki powinny być demontowane a tuleje do słupków powinny być zasłonięte w
    sposób trwały deklami.
    III. Piłka ręczna
    Bramki aluminiowe (3x2m), montowane w tulejach, siatki do bramek. Ilość: 2 szt.
  18. BUDOWA KOMPLEKSU BOISK SPORTOWYCH W RAMACH PROGRAMU MOJE BOISKO - ORLIK 2012 (boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne) w Borzechowie..
    Zamawiający: Gmina Zblewo, Zblewo
    1. Przedmiotem zamówienia jest BUDOWA KOMPLEKSU BOISK SPORTOWYCH W RAMACH PROGRAMU MOJE BOISKO - ORLIK 2012 (boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne) w Borzechowie. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 2.1. Budowę boiska do piłki nożnej o wymiarach 30,0m x 62,0m o powierzchni 1860m2 (pole gry 26,0m x 56,0m) - podbudowa przepuszczalna - nawierzchnia do piłki nożnej - sztuczna trawa Nawierzchnia syntetyczna typu sztuczna trawa o właściwościach i technologii układania określonych w dokumentacji projektowej wysokość włókna min. 40 mm i mniejsza niż 60 mm na podkładzie z maty elastycznej, jeżeli jest wymagana (typ maty, jej grubość oraz wypełnienie trawy syntetycznej zgodnie z badaniem specjalistycznego laboratorium np. Labosport lub ISA - Sport lub Sports Labs Ltd.) 1. Typ włókna: monofil 2. Skład chemiczny włókna: polietylen 3. Ciężar włókna: min. 11.000 Dtex, 4. Gęstość trawy: min. 97.000 włókien /m2 - obrzeża betonowe na ławie betonowej oddzielające sąsiednie elementy terenu od płyty boiska Wszystkie elementy zgodne z właściwościami określonymi w dokumentacji technicznej. Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową - wyposażenie - bramki aluminiowe mocowane w tulejach - 2 sztuki - siatki do bramek - 2 sztuki 2.2. Budowę boiska wielofunkcyjnego o wymiarach: - 19,1m x 32,1m* o powierzchni 613,11m2 (pole gry 15,1m x 28,1m) podbudowa: - podbudowa nieprzepuszczalna z drenażem liniowym Wszystkie elementy zgodne z właściwościami określonymi w dokumentacji projektowej. Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową. - nawierzchnia boiska wielofunkcyjnego Nawierzchnia poliuretanowa o właściwościach i technologii układania określonych w dokumentacji projektowej. technologia układania nawierzchni: Technologia typu NATRYSK - na podbudowie przepuszczalnej instaluje się warstwę przepuszczalną dla wody i warstwę stabilizującą typu ET o grubości min. 30 mm. W przypadku nieprzepuszczalnej podbudowy betonowej, asfaltowej lub asfaltowo-betonowej warstwa ET nie jest wymagana. Następnie warstwę gr. 10-11 mm z granulatu SBR, następnie warstwę natrysku (mieszanka granulatu EPDM zmieszana z PU) o grubości 2-3mm. - wyposażenie do piłki koszykowej - obręcz do koszykówki standard i siatka do obręczy - 2 sztuki - tablica do koszykówki epoksydowa o wym. 105 x 180cm - 2 sztuki - mechanizm regulacji wysokości - 2 sztuki - konstrukcja do koszykówki montowana w tulejach - 2 sztuki - wyposażenie do piłki siatkowej - słupki do siatkówki, aluminiowe, wielofunkcyjne (badminton, tenis, siatkówka)- 2 sztuki - siatka do siatkówki - 1 sztuka 2.3. Ogrodzenie terenu Szczegółowe rozwiązania wg dokumentacji projektowej. 2.4. Oświetlenie terenu Oświetlenie obiektu będą stanowiły projektory zamocowane na 8 masztach o wysokości min. 9 m. Szczegółowe rozwiązania wg dokumentacji projektowej. 2.5. Chodniki Ciągi komunikacyjne - kostka brukowa gr. min 6 cm, na podbudowie z piasku i kruszywa, zamknięta obrzeżem betonowym. Szczegółowe rozwiązania wg dokumentacji projektowej. ). Wymagany okres gwarancji dla elementów przedmiotu zamówienia wymienionych w punktach 2.1 do 2.5: - na wykonane roboty (materiały i robociznę) wynosi 36 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego robót budowlanych i podpisania (bez uwag) protokołu końcowego. - na nawierzchnie syntetyczne oraz granulat użyty do wypełnienia nawierzchni ze sztucznej trawy - wynosi 60 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia i podpisania (bez uwag) protokołu końcowego.
  19. Zmiana nawierzchni płyta boiska asfaltowego na nawierzchnię syntetyczną (sztuczna trawa)
    Zamawiający: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Malborku, Malbork
    1. Rozebranie istniejących krawężników i rozebranie istniejącej nawierzchni.
    2. Osadzenie obrzeży betonowych.
    3. Wykonanie fundametów i tulei pod elementy wyposażnia (bramki szt.2)
    4. Wykonanie odwodnienia, drenarz - rury 110 i 80 (system choinkowy).
    5. wykonanie impregnacji frezowanego asfaltu, oraz nowej podbudowy impregnatem wiążącym.
    6. Ułożenie miału kamiennego.
    7. Ułożenie sztucznej trawy.
    8. dociążenie trawy kwarcem.
    9. Wypełnienie granulatem gumowym.
    10. Wklejenie linii boisk.
    11. Montaż urządzeń sportowych
  20. Modernizację kortów tenisowych na terenie Oddziału WDW Jurata - Sopot DW/O/JS/7720/12/2012
    Zamawiający: Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o., Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji kortu tenisowego : I. W wersji podstawowej: a) wykonanie na istniejącej podbudowie betonowo-asfaltowej nawierzchni poliuretanowej z naniesieniem liniami boisk b) wykonanie wokoło istniejącej podbudowy krawężników c) zamontowanie 3,2 metrowej siatki wokół kortu do istniejących słupów stalowych i wykonanie dwóch furtek d) montaż sprzętu sportowego, którym są regulowane słupki do siatkówki z możliwością regulacji do tenisa bądź badmintona - 1 komplet e) montaż 4 ławek sportowych II. W wersji rozszerzonej - w zależności od kosztów , która dodatkowo obejmuje: f) na boisku przyległym do kortu wymiana odcinka siatki na istniejących słupach oraz wykonanie nowego kompletnego odcinka ogrodzenia z siatki g) 2 kosze o konstrukcji 1 słupowej z tablicami epoksydowymi h) 2 bramki do piłki ręcznej z siatkami i) naniesienie linii dodatkowych boisk j) dodatkowy komplet aluminiowych regulowanych słupków.
  21. Budowa boisk sportowych przy Gimnazjum w Sierakowicach
    Zamawiający: Gmina Sierakowice, Sierakowice
  22. Budowa boiska wielofunkcyjnego w m. Drążna, dz. nr 76.
    Zamawiający: Gmina Słupca, Słupca
  23. Remont boiska I LO wraz z zapleczem.
    Zamawiający: Powiat Chodzieski, Chodzież
  24. Budowa boiska wielofunkcyjnego o sztucznej nawierzchni na os. Witosa w Tczewie
    Zamawiający: Gmina Miejska Tczew, Tczew
  25. WYKONANIE BOISK SPORTOWYCH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W EŁKU W RAMACH BUDOWY KOMPLEKSU MOJE BOISKO - ORLIK 2012
    Zamawiający: Miasto Ełk, Ełk
  26. BUDOWA BOISKA SPORTOWEGO Z PLACEM ZABAW DOSTOSOWANYCH DO POTRZEB OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
    Zamawiający: Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Pomóż Mi", Bytów
  27. Budowa kompleksu boisk sportowych wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym, zjazdem z drogi powiatowej oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w ramach programu Moje boisko-Orlik 2012
    Zamawiający: Gmina Szydłowo, Szydłowo
  28. Budowa boisk sportowych przy Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce, realizowanych w ramach programu MOJE BOISKO-ORLIK 2012 Drugie postępowanie
    Zamawiający: Miasto Ostrołęka, Ostrołęka
  29. Budowa zaplecza sanitarno - szatniowego
    Zamawiający: Gmina Uniejów, Uniejów
  30. Bieżące utrzymanie oraz konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Miasta Jaworzno będącego własnością Gminy Miasta Jaworzno w roku 2012 - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie, Jaworzno
  31. Boiska przy I Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku ul.Wały Piastowskie 6
    Zamawiający: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu Gminy Miasta Gdańska, Gdańsk
  32. Budowa zespołu sportowo-rekreacyjnego w Bogdańcu - budowa skateparku i boiska wielofunkcyjnego.
    Zamawiający: Urząd Gminy w Bogdańcu, Bogdaniec
  33. Odsprzedaż energii elektrycznej zużywanej do oświetlenia ulicy Górniczej w Libiążu.
    Zamawiający: Urząd Miejski w Libiążu, Libiąż
  34. Budowa placu zabaw na terenie działki nr 23/15 w Kościerzynie przy ul. Małcużyńskiego
    Zamawiający: Kościerskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o., Kościerzyna
  35. Zagospodarowanie terenu międzyblokowego - plac zabaw dla dzieci w Lubinie, przy ul. Rynek
    Zamawiający: Gmina Miejska Lubin, Lubin
  36. Remonty awaryjne i przebudowa chodników i zatok parkingowych na terenie miasta Lubina
    Zamawiający: Gmina Miejska Lubin, Lubin
  37. Zamówienie uzupełniające w ramach zadania: Przebudowa boiska piłkarskiego wraz z zapleczem techniczno-socjalnym przy ul. Sportowej w Barlinku
    Zamawiający: Gmina Barlinek, Barlinek
  38. Zamówienie dodatkowe w ramach zadania: Przebudowa boiska piłkarskiego wraz z zapleczem technicznym przy ul. Sportowej w Barlinku
    Zamawiający: Gmina Barlinek, Barlinek
  39. Remont istniejących nawierzchni oraz utwardzenie działki budowlanej na terenie MGZZOP w Ścinawie
    Zamawiający: Miejsko-Gminny Zespół Zakładów Opieki Podstawowej, Ścinawa
  40. WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA BUDOWIE ZESPOŁU BOISK Z MODUŁOWYM SYSTEMOWYM ZAPLECZEM SANITARNO-SZATNIOWYM W RAMACH PROGRAMU MOJE BOISKO-ORLIK 2012 ZLOKALIZOWANEGO NA TERENIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 16 PRZY UL. KORONOWSKIEJ 74 W BYDGOSZCZY
    Zamawiający: Urząd Miasta Bydgoszczy, Bydgoszcz
  41. Budowa boiska sportowego wraz z drogą dojazdową przy ul. Sienkiewicza w Iławie. Postępowanie znak: OO.3410-23/11.
    Zamawiający: Gmina Miejska Iława, Iława
  42. BUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO ZE SZTUCZNEJ NAWIERZCHNI W MIEJSCOWOŚCI OSTROWITE
    Zamawiający: Gmina Chojnice, Chojnice
  43. Budowa zespołu boisk z placem zabaw w Kowalewie Pomorskim - III etap centrum.
    Zamawiający: Gmina Kowalewo Pomorskie, Kowalewo Pomorskie
  44. Budowa boiska ORLIK przy ul. Mielczarskiego 45 w Elblągu w ramach programu Moje Boisko - Orlik 2012
    Zamawiający: Gmina - Miasto Elbląg, Elbląg
  45. WYKONANIE BOISK SPORTOWYCH W RAMACH BUDOWY KOMPLEKSU MOJE BOISKO - ORLIK 2012
    Zamawiający: Zespół Szkół Ekonomicznych, Tczew
  46. Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie zespołu boisk z modułowymi systemowymi zapleczami sanitarno-szatniowymi w ramach programu Moje Boisko-Orlik 2012 zlokalizowanymi na terenie: 1) Zespołu Szkół nr 15 przy ul. Czerkaskiej 8 w Bydgoszczy, 2) Gimnazjum nr 9 przy ul. Gajowej 94 w Bydgoszczy
    Zamawiający: Urząd Miasta Bydgoszczy, Bydgoszcz
  47. Budowa zespołu boisk wraz z infrastrukturą techniczną dla szkoły I ALO w Gdyni
    Zamawiający: Gmina Miasta Gdyni, Gdynia
  48. wykonanie boisk sportowych w ramach budowy kompleksu Moje Boisko - Orlik 2012, w miejscowości Karwia
    Zamawiający: Gmina Miasta Władysławowo, Władysławowo
  49. BUDOWA KOMPLEKSU SPORTOWEGO ZAGOSPODAROWANIE TERENU PRZYZAMCZA NA PARK SPORTU, KULTURY I ROZRYWKI, W TYM MOJE BOISKO- ORLIK 2012 W OLSZTYNKU
    Zamawiający: Gmina Olsztynek reprezentowana przez Burmistrza Olsztynka, Olsztynek
  50. WYKONANIE BOISK SPORTOWYCH W RAMACH BUDOWY KOMPLEKSU MOJE BOISKO - ORLIK 2012 w miejscowości Sierakowice
    Zamawiający: Gmina Sierakowice, Sierakowice
  51. Wykonanie boisk sportowych w ramach budowy kompleksu Moje boisko-Orlik 2012 w Radowie Małym
    Zamawiający: Urząd Gminy w Radowie Małym, Radowo Małe
  52. Budowa wielofunkcyjnych boisk sportowych w Wieńcu
    Zamawiający: Urząd Miejski, Brześć Kujawski
  53. WYKONANIE BOISK SPORTOWYCH W RAMACH BUDOWY KOMPLEKSU MOJE BOISKO - ORLIK 2012 W ŁASKU-KOLUMNIE
    Zamawiający: Gmina Łask, Łask
  54. Budowa kompleksu boisk sportowych przy Zespole Szkół Samorządowych w Ełku w ramach programu Moje Boisko - ORLIK 2012
    Zamawiający: Miasto Ełk, Ełk
  55. wykonanie boisk sportowych w ramach budowy kompleksu ,,Moje Boisko- Orlik 2012 w miejscowości Wierzchowo działki nr 558/1, 731/1, 553/10
    Zamawiający: Urząd Gminy Wierzchowo, Wierzchowo
  56. WYKONANIE BOISK SPORTOWYCH W RAMACH BUDOWY KOMPLEKSU MOJE BOISKO - ORLIK 2012.
    Zamawiający: Gmina Tuchomie, Tuchomie
  57. Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Osowie w ramach rządowego programu Radosna Szkoła
    Zamawiający: Urząd Gminy w Karsinie, Karsin
  58. Budowa zespołu boisk sportowych ORLIK wraz z lodowiskiem przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Pasłęku.
    Zamawiający: Urząd Miejski w Pasłęku, Pasłęk
  59. Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Poniatowie oraz przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Chamsku
    Zamawiający: Gmina i Miasto Żuromin, Żuromin
  60. Budowa boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku
    Zamawiający: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Gdańsku, Gdańsk
  61. Wykonanie boisk sportowych w ramach budowy kompleksu Moje Boisko- Orlik 2012 w m. Smołdzino Gmina Smołdzino
    Zamawiający: Urząd Gminy Smołdzino, Smołdzino
  62. Budowa zespołu boisk sportowych wraz z zapleczem socjalnym w Bogucinie w ramach programu Orlik 2012
    Zamawiający: Gmina Swarzędz, Swarzędz
  63. budowa bieżni na stadionie miejskim w Pasłęku
    Zamawiający: Urząd Miejski w Pasłęku, Pasłęk
  64. WYKONANIE BOISK SPORTOWYCH W MIEJSCOWOŚCI WRZEŚNICA GM. SŁAWNO W RAMACH BUDOWY KOMPLEKSU MOJE BOISKO - ORLIK 2012
    Zamawiający: Gmina Sławno, Sławno
  65. WYKONANIE BOISK SPORTOWYCH W RAMACH BUDOWY KOMPLEKSU MOJE BOISKO - ORLIK 2012 W GMINIE PIENIĘŻNO.
    Zamawiający: Gmina Pieniężno, Pieniężno
  66. Wykonanie robó dodatkowych związanych z przeniesieniem lodowiska z kortów tenisowych na teren boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią oraz powiększenie gabarytu lodowiska
    Zamawiający: Miasto Ełk, Ełk
  67. Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie zespołu boisk z modułowymi systemowymi zapleczami sanitarno-szatniowymi w ramach programu Moje Boisko-Orlik 2012 zlokalizowanymi na terenie: 1) Zespołu Szkół nr 18 przy ul. Hutniczej 89 w Bydgoszczy, 2) Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Śląskiej 7 w Bydgoszczy, 3) bezpośrednio przylegającym do terenu Szkoły Podstawowej nr 38 przy ul. Węgierskiej 11 w Bydgoszczy
    Zamawiający: Urząd Miasta Bydgoszczy, Bydgoszcz
  68. Przebudowa boiska sportowego w Prabutach
    Zamawiający: Miasto i Gmina Prabuty, Prabuty
  69. Budowa boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią w Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku
    Zamawiający: Gimnazjum nr 20 im. Hanzy, Gdańsk
  70. budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dzieci i młodzieży wraz z ogrodzeniem przy Zespole Szkół w Cekcynie- II etap
    Zamawiający: Gmina Cekcyn, Cekcyn
  71. Budowa infrastruktury wokół boiska w Tuchomiu.
    Zamawiający: Gmina Tuchomie, Tuchomie
  72. Świadczenie usług dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej do sygnalizacji świetlnych, rogatek przy przejazdach kolejowych oraz budynku Laboratorium Drogowego z podziałem na zadania. CPV 65310000-9, 09310000-5
    Zamawiający: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, Wrocław
  73. Odsprzedaż energii elektrycznej dla gminy Libiąż w 2011 roku - oświetlenie ulicy przy ul. Górniczej w Libiążu.
    Zamawiający: Urząd Miejski w Libiążu, Libiąż
  74. Dostawa energii elektrycznej dla gminy Libiąż w 2010 roku - oświetlenie ulicy Górniczej w Libiążu
    Zamawiający: Urząd Miejski w Libiążu, Libiąż
  75. Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Libiąż w 2009 roku
    Zamawiający: Urząd Miejski w Libiążu, Libiąż

Inne osoby dla Zawadzki Krzysztof Andrzej (113 osób):