Kogo reprezentuje osoba

Zawadzki Krzysztof Jan

w KRS

Krzysztof Jan Zawadzki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Jan
Nazwisko:Zawadzki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie)
Przetargi:9 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Dariusz Aureliusz, Antkiewicz Jerzy Andrzej, Aronovitz Leon, Aszyk Arkadiusz Tomasz, Bąk Marian Józef, Bańko Paweł Jerzy, Bartoszewicz Andrzej, Bensch Jan Edward, Brzezicki Paweł Stanisław, Buza Anna Halina, Chmielewski Wojciech Grzegorz, Czech Andrzej Mirosław, Czyżycka Cweti, Dudziuk Elżbieta Maria, Filipp Mateusz Edmund, Garapich Michał Paweł, Iwański Jerzy, Kasperowicz Ryszard, Konopka Jerzy Robert, Kowalska Krystyna, Kraszewski Jakub Paweł, Libiszewski Maciej Andrzej, Michalak Patryk Ryszard, Nowak Piotr Józef, Ogryczak Henryk Antoni, Paszkowski Piotr, Poprawski Maciej Stanisław, Poziomski Antoni Janusz, Prościński Maciej Dariusz, Smoliński Kazimierz, Sowa Andrzej Piotr, Staniszewski Jan Bolesław, Stępień Bożena Halina, Suwalska Wiśniewska Aurelia Maria, Słupski Piotr, Wierzchowski Wojciech, Wróblewski Andrzej Piotr, Zawadzka Beata Hanna, Zielazek Andrzej Florian, Zieliński Marcin, Łasak Jarszak Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwierzyński Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańko Paweł Jerzy, Kopicki Marek Mieczysław, Kowalczyk Piotr, Kulikowski Leopold, Poziomski Antoni Janusz, Pyszno Iwona Bożena, Skobel Witold, Sowiński Tomasz Christian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Jerzy Wincenty
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antczak Piotr Eugeniusz, Czech Andrzej Mirosław, Gutteter Stanisław Maria, Hedrych Marek Jan, Jurkiewicz Beata, Kokornacki Łukasz Lech, Kuczyński Grzegorz, Malc Bogdan, Matyka Ryszard, Matyka Łukasz Dariusz, Mierzwiński Sławomir Maciej, Pawluk Czesław, Pawłowski Tomasz Stanisław, Poprawski Maciej Stanisław, Stasiorowski Ryszard Kazimierz, Stępień Bożena Halina, Szuksztul Stanisław, Wawrzyński Tadeusz Edward
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarkiewicz Bartosz Zdzisław, Malc Bogdan, Matyka Bożena Halina, Matyka Marzena Kazimiera, Matyka Ryszard, Matyka Łukasz Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwiech Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Admiral Composites Sp. Z O.O., Bojano − KRS 0000333470
  2. All Trading S.A., Toruń − KRS 0000151616
  3. Baltex Energia i Górnictwo Morskie S.A., Gdynia − KRS 0000356737
  4. Baltic Group Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000054647
  5. Bbs Progress Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000326426
  6. Bmmr Investments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000537054
  7. Bractwo Okrętowe Koga Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów, Gdynia − KRS 0000227580
  8. Centrum Księgowe, Doradcze i Informatyczne Boja Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000326698
  9. Dsg Inwestycje Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000290247
  10. Dullek Biuro Inżynierskie Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000276724
  11. Eg Project Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000348056
  12. Ekolobud S.A., Gdańsk − KRS 0000170744
  13. Ekolobud-serwis Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000658161
  14. Energa-operator Eksploatacja Elbląg Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000405412
  15. Energomontaż-północ Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000563117
  16. Fiz.pl Sp. Z O.O., Jaźwiska − KRS 0000362036
  17. Forever Entertainment S.A., Gdynia − KRS 0000365951
  18. Fundacja Kongres Morski, Szczecin − KRS 0000503063
  19. Fundacja Ochrony Zdrowia W Gdyni, Gdynia − KRS 0000095007
  20. Fundacja Pro Memoria, Warszawa − KRS 0000426958
  21. Fundacja Promocji Kultury Miasta Krakowa, Kraków − KRS 0000251136
  22. Fundacja Szkoła Jazdy Konnej Służewiec, Warszawa − KRS 0000429150
  23. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej, Gdynia − KRS 0000479257
  24. Golf Club Malenin, Malenin − KRS 0000120487
  25. Gotkowicz, Kosmus, Kuczyński i Partnerzy - Adwokaci, Gdańsk − KRS 0000272050
  26. Gs-hydro Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000122172
  27. Huta Szkła Okiennego Kara S.A., Piotrków Trybunalski − KRS 0000027207
  28. Kanpaku Capital S.A., Warszawa − KRS 0000428040
  29. Karate Klub Gdynia, Gdynia − KRS 0000047220
  30. Klub Inteligencji Katolickiej W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000035633
  31. Kobus S.A. Likwidacyjnej, Zielonka − KRS 0000468099
  32. Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, Gdynia − KRS 0000050505
  33. Ludmar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000703656
  34. Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A., Szczecin − KRS 0000009273
  35. Mostostal Pomorze S.A., Gdańsk − KRS 0000055123
  36. Pge Polska Grupa Energetyczna S.A., Warszawa − KRS 0000059307
  37. Pkp Cargotabor Usługi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330437
  38. Polska Izba Konstrukcji Stalowych, Warszawa − KRS 0000132267
  39. Polska Żegluga Bałtycka S.A., Kołobrzeg − KRS 0000011871
  40. Polski Instytut Katolicki Sursum Corda, Gdańsk − KRS 0000423741
  41. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej, Szczecin − KRS 0000097999
  42. Polskie Towarzystwo Cynkownicze, Warszawa − KRS 0000106961
  43. Polskie Towarzystwo Naukowe Prawa Prasowego, Poznań − KRS 0000320972
  44. Pomorski Związek Pracodawców Lewiatan W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000189706
  45. Pomorskie Stowarzyszenie Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych Astryld, Gdańsk − KRS 0000297319
  46. Progress Eco Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000430571
  47. Progress Ecoslot Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000488489
  48. Restauracje i Inwestycje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000332103
  49. Solclimb Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000452580
  50. Społeczna Inicjatywa Samorządność, Tczew − KRS 0000184564

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A-6 Medical Center Spólka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Kołbaskowo − KRS 0000285115
  2. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  3. Aeon S.A., Warszawa − KRS 0000344573
  4. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  5. Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-wschód Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000040815
  6. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  7. Am Sp. Z O.O., Czarna Woda − KRS 0000381365
  8. Analizy Online S.A., Warszawa − KRS 0000360084
  9. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  10. Apt S.A., Mory − KRS 0000016852
  11. Aranda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321459
  12. Archimedes S.A., Wrocław − KRS 0000104973
  13. Arp Fly S.A., Warszawa − KRS 0000329694
  14. Askk Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182481
  15. Autoblacharnia Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000021557
  16. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  17. B8 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000483603
  18. Baltex - Energia Wiatrowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000309133
  19. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  20. Bio - Agro Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000230494
  21. Biomax S.A., Gdynia − KRS 0000358051
  22. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  23. Bread Sp. Z O.O., Małkowo − KRS 0000462542
  24. Cargosped Terminal Braniewo Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000157107
  25. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  26. Centromost-stocznia Rzeczna W Płocku Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000073437
  27. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  28. Centrum Doskonalenia Kadr Europartner Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000142596
  29. Centrum Giełdowe S.A., Warszawa − KRS 0000035062
  30. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  31. Club Deal Sp. Z O.O., Przodkowo − KRS 0000451872
  32. Copp International Import Corp. S.A. - Oddział W Polsce, Rzeszów − KRS 0000132380
  33. Crist S.A., Gdynia − KRS 0000363752
  34. Dalmor S.A., Gdynia − KRS 0000020227
  35. Dolnośląska Fabryka Lin i Drutu Linodrut-linmet Sp. Z O.O. W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000124246
  36. Dragmor Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000054811
  37. Dsw Afm Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000317223
  38. Eg Service Sp. Z O.O., Mosty − KRS 0000350408
  39. El-marine S.A., Elbląg − KRS 0000043782
  40. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  41. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  42. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  43. Elektrownia Wiatrowa Gniewino Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000258407
  44. Elektrownia Wodna Żarnowiec S.A., Czymanowo − KRS 0000022628
  45. Enamor Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000096286
  46. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  47. Entrada Grupa Konsultingowa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000260184
  48. Euro - Guard Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000174915
  49. Eurogaz-gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000020888
  50. Eurolegis Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Gdańsk − KRS 0000222883

Powiązane przetargi (9 szt.):
  1. Naprawa mechanizmów głównych i pomocniczych oraz konserwacja kadłuba jednostki H-10 - prace wynikłe z protokołów weryfikacyjnych
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego, Świnoujście
    Prace będą wykonywane na podstawie Wykazu Prac Remontowych stanowiącego załącznik nr 2 do zaproszenia.
  2. Remont średni i dokowy jednostki B-3 - prace wynikłe z protokołów weryfikacyjnych
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego, Świnoujście
    Prace będą wykonywane na podstawie Wykazu Prac Remontowych stanowiącego załącznik nr 2 do zaproszenia.
  3. NAPRAWA 511 Z PODZIAŁEM NA 3 ZADANIA URZĄDZEŃ NA ODS OPM
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego, Świnoujście
    1.Przedmiotem zamówienia jest:
    Naprawa urządzeń na ODS OPM 511 z podziałem 3 na zadania:
    Zadanie nr 1 - Naprawa spalarki t. SO 11 zgodnie z Wykazem Prac Naprawczych (WPN) stanowiącym załącznik nr 13 do niniejszej SIWZ.
    Zadanie nr 2 - Naprawa rozdrabniacza do ścieków t. RS 40-00 zgodnie z Wykazem Prac Naprawczych (WPN) stanowiącym załącznik nr 14 do niniejszej SIWZ.
    Zadanie nr 3 - Naprawa grzejników szafek nawiewowych t. SNE-2 zgodnie
    z Wykazem Prac Naprawczych (WPN) stanowiącym załącznik nr 15 do niniejszej SIWZ.
  4. CRZP/1/2013/AEZ/ Prace dodatkowe na statku szkolnym Dar Młodzieży - do postępowania CRZP 77/2012
    Zamawiający: Akademia Morska w Gdyni, Gdynia
    Prace dodatkowe na statku szkolnym Dar Młodzieży - do postępowania CRZP 77/2012
  5. CRZP/2/2013/AEZ/ Prace uzupełniające na statku szkolnym Dar Młodzieży - do postępowania CRZP 77/2012
    Zamawiający: Akademia Morska w Gdyni, Gdynia
    Prace uzupełniające na statku szkolnym Dar Młodzieży - do postępowania CRZP 77/2012
  6. Naprawa i konserwacja podwodnej części kadłuba na jednostce H-9 - prace wynikłe z protokołów weryfikacyjnych
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego, Świnoujście
    1. Naprawa i konserwacja podwodnej części kadłuba na jednostce H-9 - prace wynikłe z protokołów weryfikacyjnych.
    2. Prace będą wykonywane na podstawie Wykazu prac Remontowych stanowiących załącznik nr 2 do zaproszenia.
  7. CRZP/77/2012/AEZ/ Remont roczny statku szkolnego Dar Młodzieży (powtórne)
    Zamawiający: Akademia Morska w Gdyni, Gdynia
    Remont roczny statku szkolnego wg Specyfikacji Technicznej
  8. Naprawa i konserwacja podwodnej części kadłuba na jednostce M-34 - zamówienie dodatkowe do zamówienia 14/KPW/STO/2012
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego Gdynia, Gdynia
    Naprawa i konserwacja podwodnej części kadłuba na jednostce M-34 - zamówienie dodatkowe do zamówienia 14/KPW/STO/2012.
  9. Naprawa i konserwacja podwodnej części kadłuba na jednostce M-34
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego Gdynia, Gdynia
    Przedmiot zamówienia obejmuje naprawę i konserwację podwodnej części kadłuba na jednostce M-34. Wartość zamówienia poniżej kwot okr. wg art. 11 ust. 8 ustawy Pzp50.

Inne osoby dla Zawadzki Krzysztof Jan (100 osób):