Kogo reprezentuje osoba

Zawadzki Mateusz Jakub

w KRS

Mateusz Jakub Zawadzki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Mateusz
Drugie imię:Jakub
Nazwisko:Zawadzki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1987 r., wiek 32 lata
Miejscowości:Godki (Warmińsko-mazurskie), Hornówek (Mazowieckie), Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnecki Grzegorz Arkadiusz, Daszkiewicz Szymon Adam, Kojecki Michał Marcin, Kostowski Krzysztof, Mrowiński Radosław Marek, Niemczewski Łukasz Robert, Portalewski Michał Stanisław, Szymczak Kacper Krystian, Żarnowiecka Olga Maria, Żarnowiecki Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Teter Rozenek Ewa Aleksandra
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pióro Krzysztof Zbigniew, Stempień Paulina Dominika
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnecki Grzegorz Arkadiusz, Kostowski Krzysztof, Mieloszyk Janusz, Mrowiński Radosław Marek, Sobiecki Tomasz, Stempień Paulina Dominika, Trzebiński Jakub Władysław, Uchański Aleksy Wiesław, Zawadzka Magdalena Barbara
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Mateusz Paweł, Bajno Łukasz, Bąk Jakub, Czarnecki Grzegorz Arkadiusz, Frączek Ewa Agnieszka, Pastewka Mateusz Paweł, Sobiecki Tomasz, Trzebiński Jakub Władysław, Uchański Aleksy Wiesław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszak Anna Izabela, Małysz Maciej Antoni, Okoń Szymon Piotr, Sobota Bartosz Jakub, Traczyk Jakub Stanisław, Trzebiński Jakub Władysław, Wasilewski Marek, Wątrucki Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Moniewski Bartosz Mariusz, Pieczykolan Jakub Bartłomiej, Sankowski Rafał Tomasz, Trzebiński Jakub Władysław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Flodrowski Michał Karol, Pietrzko Robert Maciej, Trzebiński Jakub Władysław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnecki Grzegorz Arkadiusz, Strzałkowski Piotr, Strzałkowski Tomasz, Trzebiński Jakub Władysław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnecki Grzegorz Arkadiusz, Gardeła Michał Krzysztof, Gardeła Piotr Filip, Siwek Maciej, Trzebiński Jakub Władysław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnecki Grzegorz Arkadiusz, Dębicka Kamila Maria, Dębicki Zbigniew Henryk, Kostowski Krzysztof, Maciąg Grzegorz, Ryndzionek Izabela, Trzebiński Jakub Władysław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Huk Magdalena Maria, Pastewka Mateusz Paweł, Perka Przemysław, Sypko Wojciech Jerzy, Tomczyk Michał
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karbowski Piotr, Kostowski Krzysztof, Matysik Paweł Jerzy, Sanecki Błażej Jerzy
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Mateusz Paweł, Bogusz Marcin, Pastewka Mateusz Paweł, Wikiera Jakub
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnecki Grzegorz Arkadiusz, Karbowski Piotr, Kaszubowski Robert

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dajewski Daniel Krzysztof, Głowicki Janusz Marek, Pióro Krzysztof Zbigniew, Rusiecki Marcin Piotr, Sielski Andrzej Piotr, Trzeciak Rafał Filip

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Cezary Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnecki Grzegorz Arkadiusz, Kojecki Michał Marcin, Kostowski Krzysztof, Mrowiński Radosław Marek, Trzebiński Jakub Władysław, Uchański Aleksy Wiesław, Żochowski Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Dominik
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzka Magdalena Barbara
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pióro Krzysztof Zbigniew, Stempień Paulina Dominika
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lisowski Leszek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzowski Kacper Józef
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Mateusz Paweł, Bajno Łukasz, Czarnecki Grzegorz Arkadiusz, Pastewka Marcin Tomasz, Pastewka Mateusz Paweł, Siudyła Magdalena Julita

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krusik Bartosz Krzysztof
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pastewka Marcin Tomasz, Pastewka Mateusz Paweł, Siudyła Magdalena Julita
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sokołowski Ernest

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Against Gravity Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000199919
  2. Agro-projects Export Sp. Z O.O., Pianowo − KRS 0000741291
  3. Agro-projects Export Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Pianowo − KRS 0000742608
  4. Agro-projects Sp. Z O.O., Pianowo − KRS 0000561589
  5. Agro-projects Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Pianowo − KRS 0000563182
  6. Artsh Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000720215
  7. Asap Care 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000641792
  8. Athena Investments Dom Maklerski S.A., Katowice − KRS 0000293430
  9. Atrem S.A., Złotniki − KRS 0000295677
  10. B.p. Print Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000130087
  11. Banan Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000516438
  12. Big Flat Potato S.A., Warszawa − KRS 0000690983
  13. Black Mirror Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000635471
  14. Black Rose Projects Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000753320
  15. Blue Fox Games S.A., Warszawa − KRS 0000724362
  16. Boombit S.A., Gdańsk − KRS 0000740933
  17. Brand 24 S.A., Wrocław − KRS 0000395367
  18. Business Development Awards Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401896
  19. Cenos Sp. Z O.O., Września − KRS 0000033291
  20. Chylice 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000696495
  21. Console Labs S.A., Gdańsk − KRS 0000764563
  22. Creativeforge Games S.A., Warszawa − KRS 0000406581
  23. Cs Group Polska S.A., Warszawa − KRS 0000681163
  24. Dardanele Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000683184
  25. Degenerals S.A., Łódź − KRS 0000711800
  26. Divisionair Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000747839
  27. Divisionair Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000749170
  28. Drageus Games S.A., Warszawa − KRS 0000678459
  29. Drago Entertainment Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000148749
  30. Duality S.A., Warszawa − KRS 0000713329
  31. Eagle Global Asset Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000580276
  32. Eastside Property S.A., Warszawa − KRS 0000663292
  33. Eastsidecapital S.A., Warszawa − KRS 0000286062
  34. Ecc Games S.A., Warszawa − KRS 0000693352
  35. Es Invest Sp. Z O.O., Dębogórze − KRS 0000195755
  36. Euro House Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277882
  37. Excalibur Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522628
  38. Flash Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000658737
  39. Forever Entertainment S.A., Gdynia − KRS 0000365951
  40. Fundacja Im. Iwana Huka, Tczew − KRS 0000375554
  41. Fundacja Radość Serc, Koronowo − KRS 0000291453
  42. Gameboom Vr Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000766374
  43. Gaming Factory S.A., Warszawa − KRS 0000707300
  44. Grema Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148248
  45. Gsb Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000602883
  46. Haje Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000511989
  47. Harper Hygienics S.A., Warszawa − KRS 0000289345
  48. Healthy Lifestyle Solutions Sp. Z O.O., Pęcice − KRS 0000415918
  49. Hybryd Spółdzielnia Rolników, Silno − KRS 0000248044
  50. Instytut Oka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000577562

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Admp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000423961
  2. Airon Investment S.A., Bydgoszcz − KRS 0000412048
  3. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  4. Berling Promotions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374290
  5. Berling S.A., Warszawa − KRS 0000298346
  6. Black Tegu Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000452406
  7. C.ulrich Założone W 1805 Roku W Warszawie S.A., Gdynia − KRS 0000123263
  8. Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000231312
  9. Certus Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037622
  10. Dz Polska S.A., Warszawa − KRS 0000046610
  11. Ekologistyka Klucze Sp. Z O.O., Klucze − KRS 0000147917
  12. El-logic Sp. Z O.O., Olkusz − KRS 0000413519
  13. European Brakes And Chassis Components Poland S.A., Wrocław − KRS 0000080803
  14. European Brakes And Chassis Components Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000251842
  15. Ever Logistic Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000199392
  16. Fabryka Biznesu Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000254158
  17. Fabryka Mebli Lignum Sp. Z O.O., Siemianice − KRS 0000029704
  18. Fadesa Polnord Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235595
  19. Financial Assets Management Group S.A., Warszawa − KRS 0000320565
  20. Finpol Rohr Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000132789
  21. Futurion 1 S.A., Warszawa − KRS 0000087257
  22. Gabbro Trade Rosja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000326953
  23. Galeria Bellami Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000497668
  24. Gamet Business Development Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000336077
  25. Gamet S.A., Toruń − KRS 0000285416
  26. Gamet Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000049206
  27. Gasten S.A., Gdynia − KRS 0000094627
  28. Gent Legal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000737053
  29. Gerda 1 Sp. Z O.O., Sokołów − KRS 0000246338
  30. Gerda Sp. Z O.O., Sokołów − KRS 0000246890
  31. Gerda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164407
  32. Htl-strefa S.A., Ozorków − KRS 0000256309
  33. Htl-strefa Sp. Z O.O., Ozorków − KRS 0000069227
  34. Infoscope S.A., Warszawa − KRS 0000458312
  35. Inteliwise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227569
  36. Internet Wizards Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023930
  37. Jazowa - Chlewnia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270833
  38. Jazowa - Pasze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272031
  39. Jazowa - Tusze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270861
  40. K82 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459606
  41. Koma S.A., Katowice − KRS 0000078078
  42. Kormoran Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374672
  43. Korporacja Inwestycyjna Gryf Sp. Z O.O., Charzykowy − KRS 0000261240
  44. Kunickiego 59 Sp. Z O.O., M.st. Warszawa − KRS 0000029990
  45. Laboratoria Polfa Łódź Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060390
  46. Lentex S.A., Lubliniec − KRS 0000077520
  47. Madman Theory Games S.A., Gdynia − KRS 0000422978
  48. Masterwind Sp. Z O.O., Koronowo − KRS 0000282466
  49. Mbm Concept Lab Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000428508
  50. Media Production Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000260145