Kogo reprezentuje osoba

Zawadzki Rafał Bogusław

w KRS

Rafał Bogusław Zawadzki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Rafał
Drugie imię:Bogusław
Nazwisko:Zawadzki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Sopot (Pomorskie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzka Maria, Zawadzki Cezary, Zawadzki Zbigniew
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerowski Tomasz Jerzy, Borkowski Zbigniew, Cudzik Janina Teresa, Czapa Tadeusz Wojciech, Grabski Stefan Jan, Hnatiuk Stefan, Kierznikowicz Marek Henryk, Kisielewski Józef, Kwiatkowska Barbara Teresa, Lipczyński Adam Kazimierz, Menegon Stanisław Tomasz, Michalak Marek, Piękos Kazimierz Jerzy, Roszczyk Adam Piotr, Sawicki Roman, Sobczak Tadeusz Zdzisław, Sobierajski Andrzej Józef, Zduńczyk Karol, Zieliński Julian Jan, Zieliński Julian Jan, Zieliński Julian Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witek Piotr Andrzej

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chabrowska Helena, Chabrowski Ryszard, Chmielińska Barbara Halina, Chmieliński Jerzy Roman, Lemańczyk Ryszard Józef, Marx Tomasz Maria, Sobczyk Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerowski Tomasz Jerzy, Cudzik Janina Teresa, Hnatiuk Stefan, Kisielewski Józef, Michalak Marek, Roszczyk Adam Piotr, Zieliński Julian Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Waniewski Maciej Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapa Tadeusz Wojciech, Lewandowski Mariusz, Michalak Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapa Tadeusz Wojciech, Lewandowski Mariusz, Michalak Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Auto Euro Ii Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000388165
  2. Bacc S.A., Sopot − KRS 0000065224
  3. Bc-chylonia - Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000243843
  4. Budmistrz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000419013
  5. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Gdańsk − KRS 0000218779
  6. Dachmistrz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000273156
  7. Doraco Infrastruktura Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000700603
  8. Doraco Nieruchomości Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000650415
  9. Eke Europejska Kompania Energetyczna Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000232683
  10. Ekoinbud Instalacje Hvac Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000306853
  11. Ekoinbud Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000455834
  12. Ekoinbud Renowacje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538049
  13. Ekoinbud Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000253597
  14. El-mark Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000277048
  15. El-mark Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wejherowo − KRS 0000623901
  16. Elewacje S.A., Gdańsk − KRS 0000093899
  17. Euroexport S.A., Sopot − KRS 0000107471
  18. Fair Fundacja: Aktywność, Innowacje, Rozwój, Gdańsk − KRS 0000623383
  19. Firma Budowlana Ekoinbud Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000457324
  20. Firma Budowlana Ekoinbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000641303
  21. Fundacja Im. Magdaleny Hass, Gdańsk − KRS 0000699596
  22. Gdański Klaster Budowlany - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000296002
  23. Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże, Gdańsk − KRS 0000252510
  24. Golfowy Klub Sportowy Tokary Golf Club, Tokary − KRS 0000032594
  25. Hexo Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000345441
  26. Hexo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rumia − KRS 0000348207
  27. Infracorr Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000040780
  28. Innowacyjna Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdańsk − KRS 0000421184
  29. Instal-ciepło Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000367595
  30. Instytut Ks. Prał. Henryka Jankowskiego, Warszawa − KRS 0000247761
  31. Keri Innowacje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000683901
  32. Keri Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000520989
  33. Keri Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000523968
  34. Klimaserw Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000164737
  35. Klub Rotary Gdańsk-sopot-gdynia, Gdańsk − KRS 0000213323
  36. Korporacja Budowlana Doraco Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000007469
  37. Lipczyński Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000035004
  38. Media Team Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000295188
  39. Miejskie Towarzystwo Przyjaciół Sportu, Słupsk − KRS 0000053705
  40. Narzędzia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000054673
  41. Nordic System Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000149769
  42. Parafialny Klub Sportowy Salus Łęgowo, Łęgowo − KRS 0000011728
  43. Perfect House Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000326356
  44. Polmex Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000064152
  45. Polska Grupa Hydrotechniczna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000678104
  46. Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A., Poznań − KRS 0000109717
  47. Residential Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000419504
  48. Solarprojekt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000477264
  49. Stowarzyszenie Gdański Klaster Budowlany, Gdańsk − KRS 0000329160
  50. Stowarzyszenie Klastering Polski, Katowice − KRS 0000517795

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adro Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000620384
  2. Atj Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000334093
  3. Auto-euro Sp. Z O.O., Rusocin − KRS 0000103177
  4. Bak Broker Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000176672
  5. Bce Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000323384
  6. Biała Office Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651221
  7. Carchic Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000122709
  8. Coneco Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000109880
  9. Coneco-bce Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000149952
  10. Des Art Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000147862
  11. Ekbe Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000426911
  12. Fordońska Office Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651258
  13. Fundacja Centrum, Sopot − KRS 0000384110
  14. Gia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000523276
  15. Gif Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166497
  16. Instal Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000128834
  17. Instal. Tcw Sp. Z O.O., Swarożyn − KRS 0000226600
  18. Interium Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000512131
  19. Krzywoustego Office Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651112
  20. Lj Eko Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000414261
  21. Menegon Sp. Z O.O., Mokry Dwór − KRS 0000072042
  22. Obc Real Estate Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651131
  23. Obp Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000352147
  24. Olivia Business Centre Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286283
  25. Olivia Complex Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000652351
  26. Olivia Four Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651451
  27. Olivia Gate Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651225
  28. Olivia Home Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000652353
  29. Olivia Point Tower Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651191
  30. Olivia Seven Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651124
  31. Olivia Six Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651224
  32. Olivia Star Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651116
  33. Osiedle Zielone Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000069249
  34. Pekabex Development Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000457360
  35. Plasterm Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000507786
  36. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, Warszawa − KRS 0000154618
  37. Przedsiębiorstwo Atlas Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000161064
  38. Przedsiębiorstwo Budowlane Winbud Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000397767
  39. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ekologicznego Bud-eko S.A., Wolsztyn − KRS 0000110351
  40. Przedsiębiorstwo Realizacyjno-projektowe Forma Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000024273
  41. Remontobudowa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000418661
  42. Respect Polska Mi Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000505966
  43. Rz-trans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000563432
  44. Sortecco Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Gdynia − KRS 0000392948
  45. Spółdzielnia Budownictwa Jednorodzinnego Dombud, Gdańsk − KRS 0000101371
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Żabianka, Gdańsk − KRS 0000077115
  47. Stabilator Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000104494
  48. Szksypcze Rock Inn Pub Beata Dobek, Wojciech Kaczmarek Sp. J., Bydgoszcz − KRS 0000072313
  49. Tst Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000226328
  50. Warszawskie Przedsiębiorstwo Kontroli Parkingu Ulicznego Wapark Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000093297

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. DOZOROWANIE OBIEKTU I OBSŁUGA KOTŁÓW WODNYCH W GENERALNEJ DYREKCJI DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W GDAŃSKU UL. SUBISŁAWA 5
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku, Gdańsk
    Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług polegających na dozorowaniu budynku biurowego, garażowego i posesji oraz obsługę kotłów wodnych w siedzibie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku przy ul. Subisława 5.
  2. Wykonanie kompleksowej zabudowy wnętrza kadłuba stalowego i montaż wyposażenia pokładowego jachtu badawczo-szkoleniowego PHOTON
    Zamawiający: Politechnika Gdańska Dział Zamówień Publicznych, Gdańsk
    Wykonanie kompleksowej zabudowy wnętrza kadłuba stalowego i montaż wyposażenia pokładowego jachtu badawczo-szkoleniowego PHOTON
  3. Ochrona budynku biurowego przy ul. Białostockiej 3 w Gdyni
    Zamawiający: Administracja Budynków Komunalnych nr 4 Zakład Budżetowy, Gdynia
    2. Świadczenie usługi ochrony obejmuje:
    budynek biurowy, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, o pow. zabudowy 447 m2, kubaturze 3 129 m3 i pow. użytkowej 789,10 m2
    w/g poniższego harmonogramu:
    od poniedziałku do piątku w godz. od 18:00 do 8:00 - 1 osoba,
    w dni ustawowo wolne od pracy - całą dobę 1 osoba.
    Zadaniem pracownika ochrony będzie dozorowanie chronionego
    obiektu, niedopuszczenie do aktów wandalizmu i kradzieży,
    podejmowanie interwencji w sytuacjach szczególnych, opieka nad
    mieniem znajdującym się w budynku. Ponadto zadaniem pracownika
    ochrony będzie telefoniczne powiadamianie odpowiednich służb
    (pogotowie techniczne, straż pożarną o konieczności usunięcia pilnych
    awarii lub innych zagrożeń).
  4. Ochrona mienia.
    Zamawiający: Administracja Budynków Komunalnych nr 4 Zakład Budżetowy, Gdynia
    1. Przedmiotem zamówienia jest ochrona budynku administracyjnego przy
    ul. Warszawskiej 67 a.
    2. Świadczenie usługi ochrony obejmuje:
    Budynek administracyjny przy ul. Warszawskiej 67 a o pow. użytkowej 460 m2 wg poniższego harmonogramu:
    - poniedziałki, czwartki, piątki w godz. 1500 do 700, wtorki 1500 do 930 - 1 osoba,
    - środy w godzinach 1730 do 700 - 1 osoba,
    - w dni ustawowo wolne od pracy - całą dobę 1 osoba.
    Zadaniem pracownika ochrony będzie dozorowanie chronionego
    obiektu, nie dopuszczenie do aktów wandalizmu i kradzieży,
    podejmowanie interwencji w sytuacjach szczególnych, opieka nad
    mieniem znajdującym się w budynku. Ponadto zadaniem pracownika
    ochrony będzie telefoniczne odbieranie zgłoszeń lokatorskich i
    telefoniczne powiadamianie odpowiednich służb (pogotowie techniczne,
    straż pożarna lub wyznaczonych pracowników administracyjnych) o
    konieczności usunięcia pilnych awarii lub innych zagrożeniach