Kogo reprezentuje osoba

Zawadzki Sławomir Andrzej

w KRS

Sławomir Andrzej Zawadzki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomir
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Zawadzki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Opole (Opolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Flisik Andrzej Janusz, Kluczyński Marek Jerzy, Krużewski Wojciech, Widuch Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dujczyński Bartłomiej Adam, Durski Marek, Dybowski Jarosław Piotr, Głowacki Jacek Józef, Karczmarczyk Grażyna Maria, Kluczniok Jarosław Grzegorz, Maciołek Piotr Łukasz, Michalski Michał Ryszard, Mioduski Dariusz, Pawlak Karol, Przygodzka Marta Aleksandra, Strzelecki Jacek Władysław, Zdybicki Artur, Zieleźny Arkadiusz Piotr

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Skrzypek Krzysztof Tadeusz, Zawadzki Eugeniusz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyndul Krzysztof Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Durski Marek, Grudzień Norbert Szymon, Głowacki Jacek Józef, Kucel Dariusz, Maciołek Piotr Łukasz, Michalski Michał Ryszard, Pawlak Karol, Przygodzka Marta Aleksandra, Strzelecki Jacek Władysław, Zarzeczny Rafał Franciszek, Zdybicki Artur, Zieleźny Arkadiusz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewski Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Air Cool Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000503099
  2. Alfawind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000294415
  3. Amon Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000254828
  4. Bałtyk Środkowy i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391641
  5. Blue Gas N R G Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396047
  6. Blue Gas N R G Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380359
  7. Blue Gas N R G Stanowice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396451
  8. Blue Gas N R G Wrzosowo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424562
  9. Blue Gas N R G Zakrzewo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401217
  10. Certyfikaty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442074
  11. Ciepłownia Siemianowice Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000142460
  12. Cng Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272316
  13. Delta Capital Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365240
  14. Delta Capital Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000513074
  15. Dipol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148360
  16. Ec Prudnik Sp. Z O.O., Prudnik − KRS 0000377249
  17. Energopep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106002
  18. Energopol-trade-opole Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000021704
  19. Gas Storage Poland Sp. Z O.O., Dębogórze − KRS 0000374583
  20. Geo Kletnia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289018
  21. Gibson Group Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000273177
  22. Gp Bionics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000664723
  23. Grupa Pep - Bioelektrownia 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369279
  24. Grupa Pep - Biomasa Energetyczna Południe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320296
  25. Grupa Pep - Biomasa Energetyczna Wschód Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330441
  26. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292685
  27. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 16 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309777
  28. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287300
  29. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 22 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000317177
  30. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 23 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310559
  31. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000298316
  32. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249671
  33. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 6 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313398
  34. Grupa Pep - Obrót 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442178
  35. Grupa Pep - Projekty Energetyczne 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427313
  36. Grupa Pep-projekty Energetyczne 1 Sp. Z O.O.,ens Consulting Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000505899
  37. Hls Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Supraśl − KRS 0000627282
  38. I-direct Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512511
  39. Idea 98 Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000105266
  40. Iz Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000736629
  41. Krombach Sp. Z O.O., Wierzawice − KRS 0000493923
  42. Laconia Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000538159
  43. Legia Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489029
  44. Legia Warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000097402
  45. Mansa Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371763
  46. Mazowieckie Konsorcjum Autostradowe S.A., Warszawa − KRS 0000060730
  47. Mfw Bałtyk Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392944
  48. Mfw Bałtyk Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391871
  49. Mindspace Poland S.A., Warszawa − KRS 0000629705
  50. Mobitel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000094156

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  2. Aisan Biomasa Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450155
  3. Aisan Biomasa Iv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355829
  4. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  5. Alpiq Energy Se Spółka Europejska Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000331059
  6. Anemo Entertaiment Engineering Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000007789
  7. Atel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074441
  8. Auto Flota Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000143668
  9. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  10. Az Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226702
  11. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  12. Baren Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483910
  13. Baren Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000498407
  14. Bd Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000315512
  15. Betawind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314293
  16. Bioenergia Pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381012
  17. Biogazownia Milicz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347254
  18. Biosynergia S.A., Warszawa − KRS 0000377745
  19. Bps Doradztwo S.A., Warszawa − KRS 0000355344
  20. Brasco S.A., Warszawa − KRS 0000065788
  21. Centroekoenergia S.A., Sosnowiec − KRS 0000352750
  22. Centrum Zamek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090103
  23. Cez Skawina S.A., Skawina − KRS 0000038504
  24. Chemikals Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000323264
  25. Chemikals Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000322207
  26. Cms Cameron Mckenna Nabarro Olswang Pośniak i Sawicki Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000107234
  27. Deltawind Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000314289
  28. E+ Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384298
  29. E.on Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055173
  30. Ec Zakrzów Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000259878
  31. Ecb i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414223
  32. Eco-brasco Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000074060
  33. Eek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471947
  34. Efh Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000006321
  35. Ekoguma - Stowarzyszenie Przemysłu Gumowego, Piastów − KRS 0000110013
  36. Ekopal Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000291760
  37. Elektrociepłownia Starachowice Sp. Z O.O., Starachowice − KRS 0000125259
  38. Elektron Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361252
  39. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  40. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  41. Enron Poland Supervisory Company Sp. Z O.O., Nowa Sarzyna − KRS 0000182289
  42. Entrade Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000099739
  43. F2p Sp. Z O.O., Wolica − KRS 0000325322
  44. Fair Minds Consulting Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447451
  45. Fundacja Legii, Warszawa − KRS 0000312389
  46. Fundacja Semper Polonia, Warszawa − KRS 0000128521
  47. Fw Południe Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000345792
  48. Gamawind Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000314264
  49. Gazociąg Szczecin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128803
  50. Get Entra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015677

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Budowa zadaszenia tarasu, zadaszenia nad wejściem głównym do budynku Muzeum oraz przebudowa w budynku C - roboty dodatkowe
    Zamawiający: Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu, Opole
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót dodatkowych dla zadania inwestycyjnego:Budowa zadaszenia tarasu, zadaszenia nad wejściem głównym do budynku Muzeum oraz przebudowa w budynku C. Roboty dodatkowe obejmują:1. Montaż dodatkowej konstrukcji stalowej:- dodatkowe usztywnienie pomostu
    - dodatkowe nadproża, - dodatkowe wsporniki pod oparcie krokwi dachu szklanego,- przedłużenie długości słupów nośnych 2. Wykonanie stopy fundamentowej pod agregat.3. Dostawa i montaż oraz uruchomienie agregatu sprężająco skraplającego. 4. Instalacja chłodnicza wraz z połączeniem do agregatu jw.5. Zasilanie energetyczne agregatu.6. Zadaszenie nad wejściem głównym do budynku Muzeum.7. Malowanie pomieszczeń.8. Wykonanie posadzki kamiennej
  2. Budowa zadaszenia tarasu, zadaszenia nad wejściem głównym do budynku Muzeum oraz przebudowa w budynku C
    Zamawiający: Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu, Opole
    Przedmiotem zamówienia jest przeszklenie zadaszenia nad istniejącym tarasem - atrium znajdującym się w segmencie B zespołu budynków Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych w Opolu - Łambinowicach przy ul. Minorytów 3 i uzyskanie dodatkowej galerii wystawowej. Zadaszenie ma na celu pełne wykorzystanie powierzchni, jaką dysponuje Muzeum oraz dostosowanie jej do wymogów ppoż. i bhp, a także do potrzeb odpowiedniej ekspozycji zbiorów będących w posiadaniu CMJW. Zadanie obejmuje rozbiórkę istniejącego stropu piwnicy, wykonanie nowej płyty żelbetowej stropowej z fragmentem przeszklonym oraz wykonanie konstrukcji stalowej pod galerię i zadaszenie szklane. Budynek CMJW położony jest na terenie historycznego starego miasta, przy średniowiecznym murze obronnym stanowiącym równocześnie ścianę zachodnią budynku. Obiekt składa się z dwóch części - budynku zabytkowego -część A i prostopadłego skrzydła składającego się z części niskiej B i wyższej C. Zespół budynków pełni funkcję budynku dyrekcji C.M.J.W. wraz z zapleczem administracyjnym i naukowym. Z terenem Muzeum sąsiadują dwa budynki mieszkalne wielorodzinne: trzykondygnacyjny czterokondygnacyjny. Część niska B stanowi salę ekspozycyjną połączoną bezpośrednio z piwnicami zabytkowej części A, przekrytą stropodachem z dwoma świetlikami. Stropodach wykorzystywany jest jako taras, dostępny z klatki schodowej części C. Całość od Kanału Młynówka odgradza zabytkowy mur obronny. Fragment garażu w kondygnacji przyziemia przeznaczony na pomieszczenie gospodarcze adaptuje się na wentylatornię dla potrzeb wentylacji mechanicznej galerii, Sali wystawowej w podziemiu i pomieszczeń biurowych doświetlanych pośrednio.
  3. Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku przy ul. Minorytów 4 z przeznaczeniem na siedzibę wypożyczalni centralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu
    Zamawiający: Gmina Opole Urząd Miasta Opola, Opole
    Przedmiotem zamówienia jest:
    - konstrukcja zabezpieczająca ścianę frontową,
    - elewacja ściany z cegły klinkierowej od strony Kanału Młynówka,
    - konstrukcja podporowa ściany w osi 10 od strony Muzeum Jeńców Wojennych.
  4. Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanego w Opolu przy ul. Józefa Hallera
    Zamawiający: Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Opole
    2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego przedsięwzięcia inwestycyjno-budowlanego, polegającego na wybudowaniu 3-segmetowego (segmenty A, B i C) czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego dla 59 rodzin z jednym lokalem użytkowym na parterze budynku w segmencie C, wraz z przyłączeniem do sieci miejskich: ciepłowniczej, wodociągowej, sanitarnej i deszczowej, zlokalizowanego w Opolu przy ul. Józefa Hallera, w terminie i za cenę określonych w ofercie.
    Mieszkania są wykończone pod klucz, z przystosowaniem przynajmniej jednego mieszkania na parterze dla potrzeb osoby niepełnosprawnej
    Podpiwniczenie budynku przeznaczone jest na komórki gospodarcze dla mieszkańców, wózkownie, suszarnie, pomieszczenia techniczne i gospodarcze.
    Zespół posiada pełny układ drogowy z parkingami, ciągami pieszymi, małą architekturą, z zadaszonymi śmietnikami, placem zabaw, terenem zielonym.
    Powierzchnia zabudowy - 994,00m2, kubatura - 13.012,50m3. powierzchnia użytkowa lokali mieszkalnych - 2.564,70m2, powierzchnia użytkowa lokalu użytkowego - 155,90m2.

Inne osoby dla Zawadzki Sławomir Andrzej (88 osób):