Kogo reprezentuje osoba

Zawadzki Sławomir Wojciech

w KRS

Sławomir Wojciech Zawadzki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomir
Drugie imię:Wojciech
Nazwisko:Zawadzki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1964 r., wiek 53 lata
Miejscowości:Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie), Płock (Mazowieckie), Stargard Szczeciński (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:14 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chełmikowski Piotr Andrzej, Grabowski Bogusław Janusz, Jakubowski Mirosław, Konopka Jerzy Robert, Kreczmańska Gigol Katarzyna Zofia, Kuraszkiewicz Robert, Mosz Marcin Tadeusz, Nawara Magdalena Maria, Pacuła Magdalena, Pęk Bogdan Marek, Stopa Ryszard Adam, Sypniewski Przemysław Marek, Słupiński Jakub Michał, Telega Krzysztof Wojciech, Wałach Szymon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuber Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karpiński Arkadiusz Krzysztof, Konopka Jerzy Robert, Kuraszkiewicz Robert, Moskalik Michał, Nawara Magdalena Maria, Prażanowski Mariusz Sławomir, Sieradzki Przemysław, Telega Krzysztof Wojciech, Tworus Krzysztof Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefaniak Monika Katarzyna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczewski Piotr Jarosław, Domaradzki Piotr Stanisław, Guzman Robert, Konopka Jerzy Robert, Kuraszkiewicz Robert, Narożny Maciej Andrzej, Nawara Magdalena Maria, Sencio Witold Dobrosław, Telega Krzysztof Wojciech, Urbaczewski Tomasz, Ławecka Blanka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymczyk Aleksandra Leokadia

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frąckowiak Michał, Gierej Maciej, Gryglas Zbigniew, Gutowski Marek, Gwiazdowski Robert, Gładysz Anna, Jarecki Józef, Krawczyk Dariusz, Malek Piotrowska Ewa, Pazura Ryszard, Sikora Andrzej, Tabiś Wojciech, Wolman Elżbieta, Wyżnikiewicz Bohdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Bożena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blennow Arvid, Ciepluch Jacek Czesław, Daniluk Dariusz, Januszewski Bartosz Zbigniew, Kaczyński Piotr Bogdan, Kluza Stanisław Mateusz, Kolasiński Stanisław, Kowalewski Oskar Marek, Kozioł Józef, Kurnicki Andrzej, Lisiecki Piotr Bolesław, Mielczarek Marek Ignacy, Milewska Anna Stanisława, Mzyk Paweł Wojciech, Ochwat Ryszard, Pitera Paweł Adam, Rogala Krzysztof Władysław, Sadownik Piotr, Ślązak Emil Stanisław, Szołucha Marian, Telega Krzysztof Wojciech, Thorell Per Erik, Wardacki Wojciech Piotr, Wasiak Adam Grzegorz, Wojtaś Adam Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółtkowski Wiesław Tadeusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobko Dariusz Jarosław, Grzela Tomasz Jacek, Kamińska Alicja, Langer Krzysztof, Niemczyk Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Artur
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Daniluk Dariusz, Galus Katarzyna Anna, Kolasiński Stanisław, Kozioł Józef, Milewska Anna, Olszewski Radosław, Piasecka Szczepańska Joanna Monika, Pokrywka Marek, Szczepaniak Grzegorz, Telega Krzysztof, Urbańska Elżbieta, Wojciechowski Michał Krzysztof, Wyszomirska Agnieszka Teresa, Zapadka Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Arkadiusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Draba Robert Jan, Dyda Andrzej Piotr, Gierczuk Lesław Piotr, Guzowski Andrzej Zygmunt, Jas Leszek Aleksander, Jędruszuk Anna Elżbieta, Kapera Krzysztof Włodzimierz, Konopka Ryszard, Krzyziński Bogdan, Markiewicz Barbara Bronisława, Pietrusiewicz Krzysztof Tadeusz, Pitera Paweł Adam, Polaczek Krystyna Teresa, Prosiński Janusz Roman, Simonowicz Adam, Sowa Jarosław, Szajewski Waldemar, Tobiasz Marek Lucjan, Wierzbowski Piotr Jerzy, Zgoda Józef Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysocki Michał Bartłomiej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Butkiewicz Jan, Głuch Ryszard, Kowalik Dariusz Jan, Michalak Janusz, Wiszniewski Jerzy Edward, Zygoń Wojciech Grzegorz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziaja Sławomir Andrzej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciszewska Jolanta Małgorzata, Czarnecki Marek Aleksander, Głowacki Grzegorz, Koziarek Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Bogusław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ankowski Henryk Tomasz, Gielecińska Grażyna, Oleś Marek, Raczko Ewa Alicja, Supeł Adam, Wieteska Witold Szczepan, Łącki Wiesław Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazuchiewicz Paweł
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kamiński Mirosław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adagio Sp. Z O.O., Nowiny − KRS 0000267085
  2. Adagio Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Nowiny − KRS 0000343792
  3. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  4. Aglo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000200586
  5. Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja Dr Bogusława Federa, Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000318482
  6. Akj Zdrowie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000343213
  7. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  8. Amw Invest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000003772
  9. Aqua Seen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000420009
  10. Arenda Sp. J. H.sz.p.wałach A.r.zawada, Katowice − KRS 0000075820
  11. Artemis Investment Sp. Z O.O. -, Warszawa − KRS 0000254301
  12. Atj Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000334093
  13. Auto Max Truck Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092722
  14. Autocomp Sp. Z O.O., Policzna − KRS 0000172160
  15. Az Development Sp. Z O.O., Owczarnia − KRS 0000339858
  16. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  17. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  18. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  19. Bazy i Systemy Bankowe Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000168197
  20. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  21. Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej, Sękocin Stary − KRS 0000012221
  22. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  23. Boś Eko Profit S.A., Warszawa − KRS 0000336182
  24. C B Usługi Finansowe i Zarządzanie Majątkiem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117091
  25. Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych Eservice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490970
  26. Centrum Im. Adama Smitha - Pierwszy Niezależny Instytut W Polsce, Warszawa − KRS 0000254595
  27. Centrum Operacyjne Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000359084
  28. Centrum Psychoprofilaktyki Psychomedica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134569
  29. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  30. Chefren Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000624524
  31. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  32. Cube.itg S.A., Warszawa − KRS 0000314721
  33. Cyfrowy Polsat S.A., Warszawa − KRS 0000010078
  34. Czarnecki Bagińska, Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000039471
  35. Częstochowska Spółdzielnia Studencka Elektra, Częstochowa − KRS 0000162865
  36. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  37. Domus Andersen Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000462654
  38. Ekko Logic Sp. Z O.O., Otrębusy − KRS 0000201976
  39. Endecja.pl, Warszawa − KRS 0000295374
  40. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  41. Energa Wind Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000139864
  42. Euro American Company Poland Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000187408
  43. Europejskie Centrum Badania Prawa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000390647
  44. Fadesa Polnord Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235595
  45. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  46. Firekom S.A., Warszawa − KRS 0000387815
  47. Forum Polskiej Przedsiębiorczości, Warszawa − KRS 0000552618
  48. Fundacja Bgk Im. J. K. Steczkowskiego, Warszawa − KRS 0000231906
  49. Fundacja Eko-fund, Warszawa − KRS 0000068140
  50. Fundacja Europa Jest Wśród Nas, Warszawa − KRS 0000146689

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. .abc. - Gospodarka Odpadami Sp. Z O.O. W Likiwidacji, Stalowa Wola − KRS 0000472450
  2. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000046440
  3. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  4. Ajg Securita Ochrona Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000232163
  5. Ak Motor Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516125
  6. Akademicki Związek Sportowy Politechniki Warszawskiej S.A., Warszawa − KRS 0000243759
  7. Alpex-invest Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000349687
  8. Ama Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215049
  9. Antrapat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000570704
  10. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  11. Aplisens S.A., Warszawa − KRS 0000302835
  12. Aspiro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000240238
  13. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  14. Baltic Invest Center Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000307704
  15. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  16. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  17. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  18. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  19. Bgk Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000018188
  20. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  21. Bielskie Zakłady Graficzne, Bielsko-biała − KRS 0000259855
  22. Biprozat Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000199462
  23. Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Warszawa − KRS 0000201192
  24. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  25. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000006421
  26. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  27. Boś Invest Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000487204
  28. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  29. Brel - Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153858
  30. Bsp S.A., Łódź − KRS 0000040268
  31. Btw Investment Services S.A., Warszawa − KRS 0000054009
  32. Bud-bank Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027836
  33. Budowa i Zarząd Stadionu Piłkarskiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181011
  34. Budownictwo Naftowe Naftomontaż Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000035804
  35. Buma Factory Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000216902
  36. Businesspoint Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000019266
  37. Capital Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000085380
  38. Carbo Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451089
  39. Cellcom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314037
  40. Centrum Finansowe Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022499
  41. Centrum Zaufania i Certyfikacji Centrast S.A., Warszawa − KRS 0000044033
  42. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  43. Ciech Transclean Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000136572
  44. Cleancarbon Energy S.A., Koszewko − KRS 0000079667
  45. Colin Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156399
  46. Controlmatica Zap-pnefal,Sp. Z O.O.., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000005983
  47. Ctl Chemkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000028727
  48. Ctl Kolzap Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000205601
  49. Ctl Południe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000108568
  50. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891

Powiązane przetargi (14 szt.):
  1. Serwis i modyfikacja systemu SZRON
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski - Departament Zamówień Publicznych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu i konserwacji systemu SZRON w okresie od dnia 6 maja 2013 r. do dnia 31 grudnia 2014 r.
  2. Hosting aplikacji portalowo-katalogowej
    Zamawiający: Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi hostingu maszyn wirtualnych przekazanych przez Zamawiającego, a także zapewnienie systemu do wykonywania kopii zapasowych dla ww. maszyn wirtualnych
  3. Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, w tym: 50 zestawów komputerowych i 18 laptopów ze stacją dokująca
    Zamawiający: Ministerstwo Skarbu Państwa, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego, w tym: 50 zestawów komputerowych i 18 laptopów ze stacją dokującą.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SIWZ .
    3. Kody opisujące przedmiot zamówienia.
    Słownik CPV
    Słownictwo główne
    Główny przedmiot:
    30231300-0, 30213100-6, 30213000-5
    4. WYKONAWCA może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom.
  4. Odnowienie usługi świadczenia technicznego wsparcia oprogramowania (maintenance) firmy CA dla licencji wykorzystywanych w Centrum Monitorowania i Zarządzania NBP
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski - Departament Zamówień Publicznych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest odnowienie usługi świadczenia technicznego wsparcia oprogramowania (maintenance) firmy CA dla licencji wykorzystywanych w Centrum Zarządzania i Monitorowania (CMZ) Narodowego Banku Polskiego na rok 2013. Przedmiot zamówienia jest szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SIWZ. Szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia są we wzorze Umowy, stanowącym Załącznik nr 6 do SIWZ.
  5. Dostawa oprogramowania użytkowego i specjalistycznego
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski - Departament Zamówień Publicznych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa oprogramowania użytkowego i specjalistycznego:
    1. Biblioscape 9 Professional, CG Information - 1szt.
    2. PDF Converter 7, Nuance - 4 szt.
    3. AutoCAD LT 2013 PL, Autodesk Sp. z o.o. - 1szt.
    4. Adobe Acrobat 10 PRO PL lub nowszy, Adobe System Inc. -12 szt
    5. Adobe Acrobat 10 Pro upgrade z wer. 7, Adobe System Inc. - 2szt.
    6. Adobe Acrobat 10 Pro PL upgrade z wer. 7 Prof PL, Adobe System Inc. - 1 szt.
    7. Adobe PhotoShop CS6 PL WIN lub nowszy, Adobe System Inc. - 2szt.
    8. Adobe Deamweaver CS6 PL, Adobe System Inc. - 1 szt.
    9. Adobe Presenter 8, Adobe System Inc. - 1 szt.
    10. Adobe Captivate 6, Adobe System Inc. - 5 szt.
    11. ABBYY FineReader 11 Pro BOX, ABBYY - 3 szt.
    12. Acronis True Image 2012 Home, Acronis Inc. - 11 szt.
    13. Acronis Disk Director Home 10, Acronis Inc. - 11 szt.
    14. Rational AppScan Express Editon przedłużenie licencji, IBM - 1 szt.
    15. Nessus Security Scanner 4 przedłużenie licencji ,Tenable Network Security - 1 szt
    16. Telerik test Studio - User License with Subscription and Priority Support for 1 year,
    Telerik - 1 szt.
    17. Veem nworks Management Pack Plus for VMware w wersji dla procesorów do 6 rdzeni - 16 szt.
    18. Red Hat Enterprise Linux Standard (1-2 socets, Up to 1 quest), RedHat - 1 szt.
  6. Hosting dla inwentarza archiwalnego
    Zamawiający: Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Warszawa
    Hosting dla inwentarza archiwalnego
  7. Świadczenie usług serwisowych i usług konsultacyjnych w zakresie systemów wchodzących w skład CMZ
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski - Departament Zamówień Publicznych, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych i usług konsultacyjnych w zakresie systemów wchodzących w skład CMZ. W ramach świadczenia usług serwisowych Wykonawca będzie świadczył usługi wsparcia reaktywnego oraz usługi wsparcia proaktywnego.
    1.1. W ramach świadczenia usług wsparcia reaktywnego Wykonawca będzie rozwiązywał zgłoszenia serwisowe NBP związane z funkcjonowaniem systemów wchodzących w skład CMZ.
    1.2. W ramach świadczenia usług wsparcia proaktywnego systemów wchodzących w skład CMZ Wykonawca będzie wykonywał:
    - przeglądy serwisowe systemów CMZ,
    - weryfikacje poprawności funkcjonowania systemów CMZ,
    - weryfikacje i wgrywanie poprawek dla oprogramowania aplikacyjnego systemów CMZ,
    - weryfikacje i rekomendacje dla instalacji aktualizacji systemów operacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem wpływu na działanie systemów CMZ,
    - analizy nowych rozwiązań w obszarze narzędzi do monitorowania i zarządzania usługami informatycznymi w kontekście aktualnych nowych wersji oprogramowania wykorzystywanego w systemach CMZ.
    1.3. W ramach świadczenia usług konsultacyjnych Wykonawca będzie wykonywał prace konsultacyjne związane z wprowadzaniem modyfikacji i rozwojem rozwiązań w zakresie monitorowania środowiska informatycznego NBP oraz wsparcia i świadczenia usług teleinformatycznych przez NBP. Maksymalna pracochłonność usług konsultacyjnych świadczonych w ramach zamówienia będzie wynosiła 150 osobodni.
  8. Usługa hostingu na potrzeby aplikacji portalowo-katalogowej
    Zamawiający: Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Warszawa
    Wykonywanie usługi hostingu maszyn wirtualnych przekazanych przez Zamawiającego, a także zapewnienie systemu do wykonywania kopii zapasowych dla ww. maszyn wirtualnych.
  9. dostawa elektronicznego systemu zarządzania czynnościami metrologicznymi - E-SUM
    Zamawiający: Główny Urząd Miar, Warszawa
    dostawa elektronicznego systemu zarządzania czynnościami metrologicznymi - E-SUM, poniżej 125000 EUR
  10. Świadczenie usług serwisu i konserwacji systemu SZRON
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski - Departament Zamówień Publicznych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu i konserwacji systemu SZRON przez okres 24 miesięcy. Usługi obejmują: usługi podstawowe: zapewnienie bezawaryjnej pracy systemu; usługi rozszerzone: serwis interwencyjny, prace instalacyjno-wdrożeniowe; usługi dodatkowe: modyfikacje systemu
  11. Utrzymanie informacyjno-edukacyjnych swerwisów internetowych NBP
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski - Departament Zamówień Publicznych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług utrzymania informacyjno-edukacyjnych serwisów internetowych polegających na:
    a) zainstalowaniu infrastruktury teleinformatycznej i oprogramowania niezbędnego do uruchomienia i zapewnienia funkcjonowania Portalu;
    b) uruchomieniu i udostępnieniu Portalu w sieci Internet użytkownikom;
    c) obsłudze informatycznej Portalu polegającej na administrowaniu i utrzymaniu Portalu w sprawności eksploatacyjnej;
    d) świadczeniu usług wsparcia
  12. Utrzymanie Elektronicznego Krajowego Systemu Monitoringu Orzekania o Niepełnosprawności
    Zamawiający: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Warszawa
    I. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług obejmujących: 1. zapewnienie właściwych warunków lokalowych i technicznych dla eksploatacji serwerów Elektronicznego Krajowego Systemu Monitoringu Orzekania o Niepełnosprawności (zwanego dalej EKSMOoN) oraz wykonywanie usług administrowania serwerami w sposób umożliwiający utrzymanie i eksploatację systemu EKSMOoN; 2. świadczenie Użytkownikom systemu konsultacji, pomocy i doradztwa związanego z eksploatacją systemu EKSMOoN (helpdesk); 3. świadczenie usług serwisowych dla powierzonego sprzętu i systemu EKSMOoN, wraz z serwisem technicznym; 4. świadczenie usługi modyfikacji systemu EKSMOoN, w przypadkach: a) zmian w przepisach ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (j.t. Dz. U. z 2010 r. Nr 214, poz. 1407, ze zm.) oraz rozporządzeń do tej ustawy i innych przepisów prawa powszechnie obowiązującego, mających wpływ na funkcjonalność systemu EKSMOoN - bez limitu godzin; b) zgłoszenia przez Zamawiającego potrzeby zmian w funkcjonalności systemu, o łącznej pracochłonności nie przekraczającej 400 roboczogodzin. II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji określają załączniki nr 2 (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz nr 4 (Wzór umowy) do SIWZ..
  13. Zakup wsparcia dla oprogramowania UBmatrix XBRL Processing Engine
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski - Departament Zamówień Publicznych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest kontynuacja usługi wsparcia dla oprogramowania UBmatrix XBRL Processing Engine, przez okres 3 lat od daty zawarcia umowy. Liczba licencji oprogramowania - na 1000 sprawozdających banków lub
    użytkowników.
  14. Wymiana platformy sprzętowej wykorzystywanej w systemie ELIXIR-OK
    Zamawiający: Bank Gospodarstwa Krajowego, Warszawa
    Dostawa i instalacja dwóch Zestawów Protekt Server Gold HSM 600 S/s, udzielenie licencji na oprogramowanie użytkowe UniCrypt Toolkit, serwis gwarancyjny (12 miesięcy) + serwis pogwarancyjny 36 miesięcy

Inne osoby dla Zawadzki Sławomir Wojciech (35 osób):