Kogo reprezentuje osoba

Zawadzki Tadeusz Władysław

w KRS

Tadeusz Władysław Zawadzki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tadeusz
Drugie imię:Władysław
Nazwisko:Zawadzki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1933 r., wiek 84 lata
Miejscowości:Lututów (Łódzkie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartecka Marianna, Baś Agata Maria, Bednarek Barbara Henryka, Biel Marian, Brąś Elżbieta, Bryłka Wiesława Alicja, Budkiewicz Irena Marta, Błaszczyk Leszek, Chałupka Andrzej Józef, Chwałek Longina Zofia, Czekaj Iwona Halina, Czerwińska Agnieszka Anna, Cłapa Barbara, Dębski Wiesław Adam, Depta Zygmunt Józef, Dera Halina, Dobras Magdalena Urszula, Domańska Alfreda, Drzazga Karolina Maria, Dudka Grażyna Barbara, Dujka Gabriela, Fita Marian Leon, Gaj Kazimierz Adam, Gaweł Józef, Gierak Ewa, Glińska Hanna Ewa, Gnych Izabela Katarzyna, Grela Sylwia Julia, Gryszkiewicz Krystyna, Grzegorek Jolanta Barbara, Grzegorek Józef Tymoteusz, Hącel Maria Jolanta, Haladyn Halina, Ignasiak Grażyna Elżbieta, Jadwiszczak Kazimierz Antoni, Jeziorny Leszek Marian, Jodłowski Franciszek, Kania Aleksandra Magdalena, Kapelańczyk Janusz Władysław, Kapica Marek, Kędzia Mariola Helena, Klimecki Tomasz Krzysztof, Konieczny Czesław Kleofas, Kowalczyk Sabina Stanisława, Kowalewska Anna, Kozłowska Agata Elżbieta, Kołodziejczyk Anna, Krawczyk Patrycja Izabela, Krysiak Wiesława Teresa, Kubiak Ewa, Kucharczyk Anna Magdalena, Kupis Zofia Bożena, Kurczewska Barbara Elżbieta, Kurp Krzysztof, Kurzaj Sylwia Elżbieta, Kusiak Mirosława Magdalena, Kłobut Ewa, Leśnik Szymon Piotr, Leszczyńska Iwona, Lipa Rafał Stanisław, Matusiak Czesława, Matusiak Maria, Merta Magdalena, Mikołajczyk Wioletta, Mlchalak Monika, Mrowińska Anna Magdalena, Obrzud Krystyna, Oszczęda Mariola Bożena, Owczarek Halina, Paprota Krystyna Maria, Pawłowska Marianna Teresa, Pietrzak Małgorzata Jadwiga, Pilarska Wanda Ewa, Pogonowicz Stanisław Andrzej, Polewiak Justyna, Prędka Joanna Iwona, Przysiewek Magdalena, Salamon Małgorzata, Skibińska Irena Helena, Śniatecka Małgorzata Katarzyna, Sobczak Małgorzata Barbara, Sowijak Małgorzata Maria, Stasier-ski Hubert Kazimierz, Strzelczyk Ryszard, Szczecina Anna Barbara, Szczepańska Aleksandra Teresa, Tokarek Anna, Tomczyk Henryka Zofia, Tomczyk Kamila, Trzeciak Danuta, Trzeciak Zofia, Turek Kazimierz, Waligóra Dorota Małgorzata, Warszawski Czesław, Wieczorek Magdalena Edyta, Wlazła Andźelika Barbara, Wójciak Michalina Cecylia, Wojtaszek Sławomira, Wróbel Emilia Dominika, Włodarczyk Elżbieta, Zieliński Janusz Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabowicz Emil Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Fundacja - Zdrowie i Edukacja, Wieruszów − KRS 0000111953
  2. Fundacja Marzenie Pokoleń - Lipka, Brąszewice − KRS 0000494891
  3. Koło Gospodyń Wiejskich W Łaszewie, Łaszew Rządowy − KRS 0000349824
  4. Ochotnicza Straż Pożarna, Kraszewice − KRS 0000010935
  5. Ochotnicza Straż Pożarna W Cieszęcinie, Cieszęcin − KRS 0000154700
  6. Ochotnicza Straż Pożarna W Klonowej, Klonowa − KRS 0000197414
  7. Ochotnicza Straż Pożarna W Książenicach, Książenice − KRS 0000025363
  8. Ochotnicza Straż Pożarna W Niemojewie, Niemojew − KRS 0000157634
  9. Rejonowy Bank Spółdzielczy W Lututowie, Lututów − KRS 0000126783
  10. Spółdzielnia Dostawców Mleka W Wieluniu, Wieluń − KRS 0000067670
  11. Spółdzielnia Usług Rolniczych W Galewicach, Galewice − KRS 0000226899
  12. Stowarzyszenie Agroturystyczne Ziemi Wieruszowskiej, Wieruszów − KRS 0000059328
  13. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Szlakiem Sieradzkiej E-ski, Brzeźnio − KRS 0000316171
  14. Stowarzyszenie Mieszkańców i Przyjaciół Wsi Biesiec, Biesiec − KRS 0000335085
  15. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Ostrówek-inicjatywa Społeczna W Ostrówku, Ostrówek − KRS 0000213645
  16. Szynkielowskie Stowarzyszenie Razem, Szynkielów − KRS 0000526081
  17. Towarzystwo Przyjaciół Złoczewa, Złoczew − KRS 0000249599
  18. Wieluńska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości, Wieluń − KRS 0000218828
  19. Wieruszowski Klub Sportowy Prosna, Wieruszów − KRS 0000142965
  20. Związek Rewizyjny Banków Spółdzielczych W Poznaniu, Poznań − KRS 0000090292

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Złoczew − KRS 0000202953
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ostrówku, Ostrówek − KRS 0000151495
  3. Między Prosną A Wartą - Lokalna Grupa Działania, Wieruszów − KRS 0000224016
  4. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Wieluniu, Wieluń − KRS 0000176168
  5. Spółdzielnia Usługowo-handlowa W Klonowej, Klonowa − KRS 0000207017
  6. Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000116212