Kogo reprezentuje osoba

Zawisza Michał

w KRS

Michał Zawisza

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Michał
Nazwisko:Zawisza
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Bielsko-biała (Śląskie), Katowice (Śląskie), Siemianowice Śląskie (Śląskie), Zgierz (Łódzkie), Żywiec (Śląskie)
Przetargi:36 w aktualnych firmach, 3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawlik Leszek, Głowacki Tomasz Bohdan, Herma Andrzej Karol, Jurasz Leszek, Jurczyk Jan, Jurczyk Tomasz Wojciech, Knieć Marcin, Kopytowska Katarzyna, Kożuch Jerzy, Kucel Dariusz, Mrożek Zygmunt Włodzimierz, Ostrowski Paweł, Przełomski Kazimierz, Rogóż Zbigniew Wiaczesław, Sofiński Ryszard, Stamirowski Tomasz Stefan, Wielesik Piotr, Wrona Adam Remigiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Vidovszky Ferenc
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Binek Cervantes Bronisława Iwona, Bliźnicka Magdalena, Borek Aleksander Ludwik, Ekiert Bernard, Gajda Andrzej Lucjan, Gruszka Andrzej, Grzelka Ryszard Mieczysław, Ignasiak Piotr Władysław, Jurasz Leszek, Kobak Sławomir, Kosiński Wojciech, Kukurba Piotr, Michoń Tomasz Grzegorz, Rusinek Artur, Stanowski Sławomir, Wawrzyniak Sławomir Piotr, Wirth Agata, Wrona Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Andrzej Tadeusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Byrczek Ewa, Jurczyk Jan, Jurczyk Tomasz Wojciech, Morawiec Grzegorz Marcin, Ostrzewska Joanna Magdalena, Sablik Wojciech, Stamirowski Tomasz Stefan, Więcławski Robert Ryszard
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barcik Maria Ewa, Ciurla Piotr, Harężlak Mieczysław Paweł, Herma Andrzej Karol, Jopek Tadeusz Jan, Jurasz Grzegorz, Jurasz Jarosław, Jurasz Leszek, Jurczyk Jan, Jurczyk Maciej Mikołaj, Jurczyk Tomasz Wojciech, Kadłubicki Bartłomiej Piotr, Kamiński Mariusz Adam, Kożuch Jerzy, Polańska Magdalena Barbara, Przełomski Kazimierz, Rakoczy Anna Katarzyna, Rułka Zdzisław Jan, Stamirowski Tomasz Stefan, Więcławski Robert Ryszard, Żydek Tadeusz Józef
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borg Michał, Czajka Krzysztof, Gromek Aleksander, Janicki Mirosław, Morawiec Grzegorz Marcin, Piłka Aldona, Pluszczew Roman, Polańska Magdalena, Stamirowski Marcin, Woźniak Sebastian Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaski Waldemar
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkowiak Beata, Biedrawa Stanisław, Chojcan Barbara, Chwastek Dariusz, Glenszczyk Mariusz, Goliński Jacek, Jurasz Leszek, Jurczyk Jan, Jurczyk Maciej, Jurczyk Tomasz Wojciech, Kołaczyk Józef Jan, Lewandowska Aleksandra, Madzia Jan, Piotrowska Jolanta Ewa, Sofiński Ryszard, Stamirowski Marcin, Stamirowski Tomasz Stefan, Targosz Leszek, Wrona Adam Remigiusz, Łączyńska Sucho Dolska Joanna
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrośniak Grzegorz Robert, Folwarczny Renata Ewa, Gadka Aleksander, Hola Chwastek Mariola, Jaskólska Beata, Jurasz Leszek Jan, Jurczyk Jan, Jurczyk Tomasz Wojciech, Marcisz Ewelina, Musialski Janusz Mariusz, Piotrowska Jolanta Ewa, Przełomski Kazimierz, Sproncel Joanna, Targosz Leszek Paweł, Wala Mirosław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cukier Henryk, Gałecki Lucjan, Gil Agnieszka Agata, Gil Dariusz, Gil Michał Paweł, Jurasz Leszek Jan, Jurczyk Maciej Mikołaj, Jurczyk Tomasz Wojciech, Kucel Dariusz, Macewicz Iwona Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szepieniec Zbigniew Jan
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białobrzeski Marcin Jacek, Dzikowski Dariusz Krzysztof, Gojdź Sławomir, Janicki Mirosław Adam, Majewska Bernadeta Krystyna, Orzoł Mirosław Janusz, Pawlik Marek, Rytlewski Tomasz, Stamirowski Marcin Roman, Wijata Robert Tadeusz, Zając Andrzej, Ziarkowski Rafał Konrad

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowska Aleksandra Anna
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brodziak Marcin Łukasz, Konarski Marcin, Mariańska Monika, Nowak Adrian Maksymilian, Paśnicki Piotr
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jurasz Leszek Jan, Jurczyk Tomasz Wojciech, Przełomski Kazimierz, Zawadzka Beata Elżbieta, Zawadzki Robert
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Konarski Marcin Bogumił, Michoń Tomasz Grzegorz, Miller Piotr
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jurasz Leszek Jan, Jurczyk Maciej, Jurczyk Tomasz, Kopytowska Katarzyna, Kożuch Jerzy, Mrożek Andrzej, Mrożek Zygmunt, Przełomski Kazimierz
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Agnieszka Barbara
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jurasz Leszek Jan, Jurczyk Tomasz Wojciech

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Harężlak Mieczysław Paweł, Jurczyk Jan, Jurczyk Maciej Mikołaj, Jurczyk Tomasz Wojciech, Stamirowski Tomasz Stefan, Więcławski Robert Ryszard, Żydek Tadeusz Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawlicki Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budner Marian Piotr, Dębski Wiesław, Jaroński Przemysław, Kordala Dariusz Bogdan, Roczniak Tadeusz, Sradomski Witold Adam, Stamirowski Tomasz Stefan, Strzelecki Jacek Stanisław, Szmidt Bożena Małgorzata, Wyrzykowski Maciej Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Marian Grzegorz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dzierzęga Piotr Henryk, Gołuch Danuta Małgorzata, Januszkiewicz Marian Grzegorz, Jeremicz Krzysztof, Kurpanik Jan Piotr, Lubowiecki Leszek Maciej, Remer Zygmunt, Roczniak Tadeusz Ryszard, Rodak Zbigniew Franciszek, Więcławski Robert Ryszard, Wojtuszek Józef Tadeusz, Wyżgoł Joanna Mariola

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawiszowska Beata
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobieszek Krzywicka Agata Dorota, Stamirowski Tomasz Stefan, Więcławski Robert Ryszard
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bonat Robert, Filipowski Grzegorz, Janicki Mirosław, Matysik Piotr, Miller Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zengel Maciej Robert
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pilc Włodzimierz, Teodorczyk Bronisław Kazimierz, Wał Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbański Vel Urbaniak Rafał
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ankowski Marian, Chrobak Stanisław Bolesław, Junka Paweł Adam, Ostrowski Wiesław Adam, Pernal Dominik Jan, Śmigiel Józefa Danuta, Śnieżek Barbara Łucja, Wojciechowski Ryszard Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolanin Bożena
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dulewicz Leon, Hetnał Józef, Kania Stanisław, Michalczyk Urszula Stefania, Mieszczak Monika Anna, Molski Piotr, Mulec Jarosław, Rodak Zbigniew, Rowcliffe Trevor, Rozwadowski Piotr Stanisław, Szastałło Jerzy, Szpineter Jerzy Herbert, Wdziękońska Edyta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Waśniewski Jacek
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jurasz Leszek Jan, Jurczyk Jan, Jurczyk Tomasz, Kabat Pyka Halina Józefa, Kożuch Jerzy Wojciech, Murcha Paweł, Runowicz Marcin Jan, Wądrzyk Kazimierz, Waniek Marian Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Janusz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Miller Piotr, Polańska Magdalena, Więcławski Robert Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Siadura Dorota Janina
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Polańska Magdalena Barbara, Stamirowski Marcin Roman, Stamirowski Tomasz Stefan, Zgadzaj Lachowicz Ewa Joanna
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedrawa Stanisław, Chojcan Barbara, Chwastek Dariusz, Jurczyk Jan, Jurczyk Tomasz Wojciech, Kołaczyk Józef Jan, Madzia Jan, Piotrowska Jolanta Ewa, Rudowicz Józef, Sofiński Ryszard, Stamirowski Tomasz Stefan, Tyrna Zbigniew Andrzej, Wrona Adam Remigiusz, Wysłych Ryszard, Zarzycki Józef Adam
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajkowski Robert, Pakulska Agnieszka, Polańska Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wałkowski Rafał
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Miodowski Zbigniew Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smela Mariusz
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielawny Zbigniew Krzysztof, Borowik Andrzej Stanisław, Kirsz Marek Piotr, Malanowicz Jacek, Mikrut Aleksander Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Malanowicz Aleksandra Lucyna
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barcik Maria Ewa, Ciurla Piotr, Harężlak Mieczysław Paweł, Herma Andrzej Karol, Jopek Tadeusz Jan, Jurasz Grzegorz, Jurasz Jarosław, Jurasz Leszek, Jurczyk Jan, Jurczyk Maciej Mikołaj, Jurczyk Tomasz Wojciech, Kadłubicki Bartłomiej Piotr, Kamiński Mariusz Adam, Kożuch Jerzy, Polańska Magdalena Barbara, Przełomski Kazimierz, Rakoczy Anna Katarzyna, Rułka Zdzisław Jan, Stamirowski Tomasz Stefan, Więcławski Robert Ryszard, Żydek Tadeusz Józef
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajkowski Robert Stanisław, Mariańska Monika Agnieszka, Pakulska Agnieszka, Polańska Magdalena Barbara, Stamirowski Marcin Roman, Więcławski Robert Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtkowski Ryszard
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jurasz Leszek Jan, Jurczyk Tomasz Wojciech, Zawadzka Beata Elżbieta, Zawadzki Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzka Ewa
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jurasz Leszek Jan, Jurczyk Jan, Jurczyk Tomasz, Kożuch Jerzy Wojciech

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. A-nimals Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000372256
  3. Active Guard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273168
  4. Agmadoro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000055848
  5. Allexim Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Ostrzeszów − KRS 0000229597
  6. Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A., Andrychów − KRS 0000019254
  7. Ars Anatomica, Bytom − KRS 0000638619
  8. Art Budownictwo Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000242698
  9. Atax Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000240069
  10. Augere Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000550736
  11. Augere Sp. Z O.O. Venture Alternatywna Spółka Inwestycyjna Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000550448
  12. Avallon Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000032090
  13. Azoterm Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000218056
  14. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  15. Bbo Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000125062
  16. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  17. Betasoap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168176
  18. Bg Sales Sp. Z O.O., Karczewie − KRS 0000528940
  19. Bi 7 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000620137
  20. Black Point S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000290635
  21. Borowiec, Głowacki Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000687820
  22. Bota Gt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000122205
  23. Br Capital Bis Sp. Z O.O., Kryniczno − KRS 0000636084
  24. Br Capital Bis Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Kryniczno − KRS 0000689444
  25. Brainshare It Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000408077
  26. Capital Mbo S.A., Katowice − KRS 0000207511
  27. Capital Mbo S.A. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000676606
  28. Capital Mbo Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000735988
  29. Carbo-graf Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000146959
  30. Carina Silicones Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000166235
  31. Ceko S.A., Goliszew − KRS 0000419714
  32. Censea Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000521821
  33. Centrum Badawczo-konstrukcyjne Obrabiarek Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000298693
  34. Centrum Sportowo-konferencyjne Gniewino Sp. Z O.O., Gniewino − KRS 0000345609
  35. Cg Food Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000571526
  36. Cg Food Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000572188
  37. Consorg S.A., Chorzów − KRS 0000394091
  38. Convertiser Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000379536
  39. Cotton - Word Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000068242
  40. Diamond Properties Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000405442
  41. Digital Alteneria Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000695729
  42. Dolnośląski Związek Pracodawców, Wrocław − KRS 0000284808
  43. Dolnośląskie Stowarzyszenie Syndyków, Wrocław − KRS 0000204848
  44. Ebs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051806
  45. Eco - Corn Sp. Z O.O., Nieborowice − KRS 0000389864
  46. Eco-corn Trade Sp. Z O.O., Nieborowice − KRS 0000582191
  47. Edc Expert Direct Communication Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000545379
  48. Eko-vimar Orlański Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Otmuchów − KRS 0000299933
  49. Energobiogaz S.A., Katowice − KRS 0000355992
  50. Erbud S.A., Warszawa − KRS 0000268667

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3a Holding Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000297534
  2. 4food Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000503689
  3. 4max Group Katowice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000197209
  4. Ab Inwestycje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000229484
  5. Abris Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039857
  6. Acm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000087960
  7. Adamed Consumer Healthcare S.A., Pieńków − KRS 0000020720
  8. Ag Foods Sp. Z O.O., Międzyrzecze Górne − KRS 0000047763
  9. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  10. Agencja Wizual Sp. Z O.O., Miedźna − KRS 0000036970
  11. Agueda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528507
  12. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  13. Alumetal Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000053925
  14. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  15. Amk Poland Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000668709
  16. Amot Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000123646
  17. Andoria - Diesel Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000179722
  18. Anica System S.A., Lublin − KRS 0000041492
  19. Anti Architektura Krajobrazu Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000389728
  20. Anti Budownictwo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000389442
  21. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  22. Apator-kfap Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000203801
  23. Arca Systems Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000148267
  24. Armak Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000051523
  25. Ava Turf Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000553466
  26. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  27. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  28. Azot Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000129821
  29. Baltic Fish Piotr Chmiel, Arkadiusz Walkowicz Sp. J., Duninowo − KRS 0000274074
  30. Baltic Sun Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000278923
  31. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  32. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  33. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  34. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  35. Białostockie Zakłady Graficzne S.A., Białystok − KRS 0000148154
  36. Bielska Fabryka Armatur Befa Przedsiębiorstwo Państwowe W Zarządzie Komisarycznym, Bielsko-biała − KRS 0000115675
  37. Bio Planet S.A., Wilkowa Wieś − KRS 0000513365
  38. Bio Planet Sp. Z O.O., Wilkowa Wieś − KRS 0000244648
  39. Bio-tech Ltd Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gorczyn − KRS 0000209960
  40. Biogp Energia Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000383951
  41. Biotech-invest Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000192703
  42. Bioton Marketing Agency Sp. Z O.O., Macierzysz − KRS 0000036599
  43. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  44. Bioton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121065
  45. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  46. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt - Kraków S.A., Kraków − KRS 0000077824
  47. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  48. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  49. Budokat Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000388581
  50. Budowlani Rugby S.A., Łódź − KRS 0000379312

Powiązane przetargi (39 szt.):
  1. Zakup energii elektrycznej dla Powiatu Radomszczańskiego oraz 16 jednostek podległych
    Zamawiający: Powiat Radomszczański, Radomsko
    1.Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla Powiatu Radomszczańskiego oraz 16 jednostek podległych na potrzeby eksploatacji budynków, lokali oraz obiektów użytkowych i sygnalizacji świetlnej.
    2.Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej do:
    - 7 punktów odbioru energii dla zasilania budynków lokali biurowych i obiektów użytkowych oraz sygnalizacji świetlnej dla których płatnikiem faktur jest Powiat Radomszczański.
    - 4 punktów odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur Zespół Szkól Drzewnych i Ochrony Środowiska.
    - 1 punktu odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu.
    - 1 punktu odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Zespół Szkól Ekonomicznych w Radomsku.
    - 1 punktu odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest I Liceum Ogólnokształcące w Radomsku.
    - 1 punktu odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Zespół Szkół Elektryczno-Elektroniczny w Radomsku.
    - 2 punktów odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku.
    - 2 punktów odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku.
    - 1 punktu odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna.
    - 4 punkty odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych oraz sygnalizacji świetlnej dla których płatnikiem faktur jest Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Radomsku.
    - 2 punktów odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Szpital Powiatowy w Radomsku.
    - 1 punktu odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej.
    - 1 punktu odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Dom Pomocy Społecznej w Radomsku.
    - 1 punktu odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Dom Pomocy Społecznej w Radziechowicach.
    - 1 punktu odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku.
    - 1 punktu odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Radomsku.
    - 2 punktów odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych dla których płatnikiem faktur jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.
    3. Szacowane zapotrzebowanie na energię (+/- 10%) dla wszystkich punktów objętych zamówieniem w okresie dostawy tj. od 01.09 2016r. do 31.03.2017r. wynosi 2 376 407 KWh.
  2. odpłatne korzystanie przez Metro Warszawskie Sp. z o.o. z Platformy Marketplanet, obejmujące swoim zakresem Serwis
    Zamawiający: Metro Warszawskie Sp. z o.o., Warszawa
    Odpłatne korzystanie przez Metro Warszawskie Sp. z o.o. z Platformy Marketplanet, obejmujące swoim zakresem Serwis Korzystanie przez Zamawiającego z Platformy Marketplanet, obejmuje swoim zakresem:1 udostępnienie Systemu Zamawiającemu,2)usługi Serwisu,3)przechowywanie danych.
  3. Przetarg nieograniczony na dostawę zewnętrznych szaf kontenerowych oraz usługę adaptacji miejsc instalacji chromatograficznych urządzeń do ciągłego, bezobsługowego pomiaru zawartości THT w gazie ziemnym ANAT-M dla potrzeb INiG-PIB Oddział Warszawa - 2 zadania
    Zamawiający: Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa zewnętrznych szaf kontenerowych oraz usługa adaptacji miejsc instalacji chromatograficznych urządzeń do ciągłego, bezobsługowego pomiaru zawartości THT w gazie ziemnym ANAT-M dla potrzeb INiG-PIB Oddział Warszawa - z podziałem na 2 zadania
  4. Odpłatne korzystanie przez Metro Warszawskie Sp. z o.o. z Platformy Marketplanet.
    Zamawiający: Metro Warszawskie Sp. z o.o., Warszawa
    Korzystanie przez Zamawiającego z Platformy Marketplanet, obejmuje swoim zakresem: 1) udostępnienie Systemu Zamawiającemu 2) usługi serwisowe
  5. ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ dla Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej
    Zamawiający: Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., Rawa Mazowiecka
    Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego w okresie 01.01.2015 r. do 31.12. 2015 r. zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2012 poz. 1059 ze zm.) oraz w wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych oraz załącznikiem nr 1 do SIWZ.
  6. Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Miejskiej Lubawa
    Zamawiający: Burmistrz Miasta Lubawa, Lubawa
    3.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Miejskiej Lubawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5 do SIWZ stanowiącym integralną część niniejszego SIWZ. 3.2. Na mocy art. 67 ust. 1 pkt. 7 ustawy Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających Wykonawcy, który będzie realizował zamówienie podstawowe, przy czym: a) zakres zamówień uzupełniających będzie polegał na rozszerzeniu dostawy, jeżeli zmiana wykonawcy powodowałaby konieczność nabywania rzeczy o innych parametrach technicznych, co powodowałoby niekompatybilność techniczną lub nieproporcjonalnie duże trudności techniczne w użytkowaniu i dozorze, b) wartość ww. zamówień będzie stanowić nie więcej niż 20% wartości zamówienia podstawowego, c) udzielane będą w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego pod warunkiem wystąpienia potrzeby dokonania ww. zamówień uzupełniających i dysponowania odpowiednimi środkami finansowymi. 3.3. Wykonawca zobowiązany jest złożyć oświadczenie zgodnie z załącznikiem nr 7 do SIWZ, że nie powierzy wykonania części zamówienia podwykonawcom. 3.4. Zamawiający informuje iż: a) Operatorem Systemu Dystrybucyjnego dla każdego punktu poboru energii jest ENERGA-OPERATOR Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku. b) Obowiązujące umowy o świadczenie dystrybucji energii elektrycznej zostały podpisane na czas nieokreślony i mogą być wypowiedziane za 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Umowa na dostawę energii elektrycznej została zawarta na czas określony i obowiązuje do 30.06.2014r. 3.5. Zgodnie z art. 36b ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest przedstawić w ofercie część zamówienia, której wykonanie powierzy podwykonawcom, lub podania przez wykonawcę nazw (firm) podwykonawców, na których zasoby wykonawca powołuje się na zasadach określonych w art.26 ust. 2b, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 - wypełniając załącznik nr 7 jeżeli wykonawca przewiduje udział podwykonawców.
  7. odpłatne korzystanie z systemu Marketplanet
    Zamawiający: Metro Warszawskie Sp. z o.o., Warszawa
    odpłatne korzystanie przez Zamawiającego z Platformy Marketplanet, obejmujące swoim zakresem udostępnienie Systemu Zamawiającemu oraz Serwis.
  8. Zakup energii elektrycznej - Oświetlenie uliczne Gminy Lubenia
    Zamawiający: Gmina Lubenia, Lubenia
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.09.2013r. do 31.12.2014 r. wynosi 311,26 MWh..
  9. Dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne ((Dz. U. z 2012 r. poz. 1059 j.t.) dla potrzeb Gminy Mucharz oraz jednostek organizacyjnych Gminy Mucharz.
    Zamawiający: Gmina Mucharz, Mucharz
    Dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne ((Dz. U. z 2012 r. poz. 1059 j.t.) dla potrzeb Gminy Mucharz oraz jednostek organizacyjnych Gminy Mucharz.
  10. ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ
    Zamawiający: Urząd Gminy w Kamionce, Kamionka
    Przedmiotem
    zamówienia jest Zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10
    kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne. Szacunkowe zapotrzebowanie energii
    elektrycznej dla poniższych obiektów w okresie od 01.09.2013 r. do 31.12.2014 r.
    wynosi 927 666,64 kWh. Zamawiający informuje, że proces zmiany sprzedawcy
    odbywa się po raz pierwszy
  11. ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ
    Zamawiający: Gmina Nowe Ostrowy, Nowe Ostrowy
    Przedmiotem zamówienia jest Zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej dla obiektów Zamawiającego w okresie od 01.11.2013 r. do 31.12.2014 r. wynosi 413 915,03 kWh. Zamawiający informuje, że proces zmiany sprzedawcy odbywa się po raz kolejny (za wyjątkiem punktów, gdzie występują umowy kompleksowe - zmiana sprzedawcy w ich przypadku odbywa się po raz pierwszy ). Obecnym sprzedawcą jest GREEN S.A. Okres wypowiedzenia umów sprzedażowych wynosi 1 miesiąc
  12. Dostawa energii elektrycznej do celów oświetlenia drogowego w granicach administracyjnych Gminy Końskie oraz do zasilania obiektów użytkowanych przez Urząd Miasta i Gminy w Końskich przy ul. Partyzantów 1..
    Zamawiający: Gmina Końskie, Końskie
    Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż Zamawiającemu energii elektrycznej do celów oświetlenia drogowego w granicach administracyjnych Gminy Końskie oraz do zasilania obiektów użytkowanych przez Urząd Miasta i Gminy w Końskich przy ul. Partyzantów 1. Dane dotyczące przedmiotu zamówienia . Zadanie nr 1 - dostawa energii elektrycznej do celów oświetlenia drogowego w granicach administracyjnych Gminy Końskie, 1. zestawienie 184 miejsc poboru energii elektrycznej stanowi zał. nr 1. 2.sumaryczna moc umowna w taryfie C 12A - 1.353kW. 3.średnie zużycie energii w 2010 r. - 1.800.000 kWh w tym : a) energia rozliczana w strefie szczytowej - 335.000 kWh b) energia rozliczana w strefie pozaszczytowej - 1.465.000kWh 4. planowane całkowite zużycie energii w okresie realizacji niniejszego zamówienia ( 12 miesięcy ) 1.800.000 kWh Zadanie nr 2 - dostawa energii elektrycznej do celów zasilania obiektów użytkowanych przez Urząd Miasta i Gminy w Końskich przy ul. Partyzantów 1. 1. zestawienie 6 miejsc poboru energii elektrycznej stanowi zał. nr 1. 2.sumaryczna moc umowna w taryfie C 11 - 54 kW 3.moc umowna w taryfie C 12A - 12 kW 4.średnie zużycie energii w 2010 r. - 110.000 kWh w tym : a) energia rozliczana w strefie szczytowej - 35.000 kWh b) energia rozliczana w strefie pozaszczytowej - 75.000 kWh 5.Planowane całkowite zużycie energii w okresie realizacji niniejszego zamówienia ( 12 miesięcy ) - 110.000 kWh. U w a g a : Należy uwzględnić zmianę taryfy C-11 na C-12A
  13. Dostawa energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej dla Pływalni Miejskiej Atlantis na os. Stefana Batorego 101 w Poznaniu
    Zamawiający: Pływalnia Miejska Atlantis, Poznań
    Dostawa energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej dla Pływalni Miejskiej Atlantis na os. Stefana Batorego 101 w Poznaniu
  14. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Liw, Węgrów
    Przedmiotem niniejszego zamówienia dostawa energii elektrycznej do obiektów stanowiących własność Zamawiającego
  15. Dostawy energii elektrycznej do obiektów służbowych SOSG w m. Wałbrzych ul. Kunickiego 3, Kudowa Zdrój - Słone bud. M, Kłodzko ul. Wyspiańskiego2, Jelenia Góra ul. Hirszfelda 15a (sprawa nr 7/WTiZ/10)
    Zamawiający: Sudecki Oddział Straży Granicznej im. Ziemi Kłodzkiej - Państwowa Jednostka Budżetowa, Kłodzko
    Dostawy energii elektrycznej do obiektów służbowych SOSG w m. Wałbrzych ul. Kunickiego 3 - w terminie od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej jak od dnia od 01.01.2011 r. do 31.12.2011 r. w szacunkowej ilości 37 000 kWh; Kudowa Zdrój - Słone w terminie od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej jak od dnia 01.01.2011 r. do 31.12.2011r. w szacunkowej ilości 80 000 kWh; Kłodzko ul. Wyspiańskiego 2, w terminie od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej jak od dnia 01.01.2011 r. do 31.12.2011 r. w szacunkowej ilości 570 000 kWh; 58-560 Jelenia Góra, ul. Hirszfelda 15a - w terminie od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej jak od dnia 01.01.2011 r. do 31.12.2011 r. w szacunkowej ilości 73 000 kWh
  16. Sprzedaż energii elektrycznej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tychach
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach, Tychy
    Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby obiektów sportowych będących w zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tychach
  17. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Prokuratura Okręgowa, Poznań
    Dostawa energii elektrycznej do budynków jednostek podległych Prokuraturze Okręgowej w Poznaniu zlokalizowanych na terenie województwa wielkopolskiego: Zadanie nr 1 Prokuratura Rejonowa w Chodzieży Zadanie nr 2 Prokuratura Rejonowa w Lesznie Zadanie nr 3 Prokuratura Rejonowa w Szamotułach Zadanie nr 4 Prokuratura Rejonowa w Śremie Zadanie nr 5 Prokuratura Rejonowa w Trzciance Zadanie nr 6 Prokuratura Rejonowa w Wągrowcu Zadanie nr 7 Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie Zadanie nr 8 Prokuratura Rejonowa we Wrześni Zadanie nr 9 Prokuratury Poznańskie w Poznaniu.
  18. Zakup energii elektrycznej
    Zamawiający: Burmistrz Miasta Wągrowca, Wągrowiec
    Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego oraz jednostek organizacyjnych finansowanych z budżetu Gminy Miejskiej Wągrowiec
  19. Dostawa energii elektrycznej do oświetlenia ulicznego gminy Czernichów
    Zamawiający: Urząd Gminy Czernichów, Czernichów
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do oświetlenia ulicznego gminy Czernichów.
    2. Sprzedaż energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. - Prawo energetyczne (tekst jedn. Dz. U. z 2006 r. , Nr 89, poz.625 z późn. zm.) oraz zgodnie z wydanymi do tej ustawy
    przepisami wykonawczymi w szczególności ze standardami obsługi Odbiorców określonymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. Nr 93, poz. 623 z późn. zm.).
    3. Wykonawca, który wygra przetarg zobowiązuje się do złożenia w imieniu Zamawiającego, Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego właściwego dla
    Zamawiającego, zgłoszenia o zawarciu umowy na sprzedaż energii elektrycznej do oświetlenia ulicznego.
    4. Planowane zużycie energii elektrycznej przez sieć oświetlenia ulicznego w gminie Czernichów w okresie obowiązywania umowy wyniesie 435 555 kWh, z czego w taryfie dziennej 156 800 kWh, a w nocnej 278 755 kWh.
    5. Ilość punktów poboru (stacji przyłączeniowych) na dzień 01.10.2010 r.: 60 szt. Ilość punktów świetlnych na dzień 01.10.2010 r.: 814 szt. 6. Grupa taryfowa dla wszystkich punktów poboru: C12b.
    7. Zamawiający jest zaliczany do V grupy przyłączeniowej.
    8. W punktach poboru zainstalowane są zegary astronomiczne i liczniki dwutaryfowe.
    9. Zamawiający nie gwarantuje zakupu całej prognozowanej ilości energii
  20. Dostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii, które stanowią siedzibę Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz podległych mu terenowych jednostek organizacyjnych w 2011r.
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Olsztynie, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest: Sprzedaż energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jedn. Dz.U. z 2006 r., nr 89, poz. 625 ze zmianami) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych, do punktów poboru, które stanowią siedzibę Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Olsztynie oraz podległych mu terenowych jednostek organizacyjnych. Energia elektryczna powinna spełniać parametry techniczne zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami.
  21. Zakup energii elektrycznej na potrzeby Opery Nova w Bydgoszczy
    Zamawiający: OPERA NOVA w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  22. Zakup energii elektrycznej
    Zamawiający: Urząd Gminy w Jednorożcu, Jednorożec
  23. Zakup energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji budynków oraz boiska sportowego ORLIK w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Integracyjnym Nr 1 w Olkuszu
    Zamawiający: Gmina Olkusz Zespół Szkolno-Przedszkolny Integracyjny Nr 1 w Olkuszu, Olkusz
  24. Dostawa energii elektrycznej do budynków Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Bielsku Białej, Bielsko-Biała
  25. Wybór sprzedawcy energii elektrycznej do obiektów administrowanych przez Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji
    Zamawiający: Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji, Bieruń
  26. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Barcianach, Barciany
  27. Dostawa energii elektrycznej do obiektów położonych na terenie m. st. Warszawy Dzielnica Mokotów.
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów, Warszawa
  28. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Szepietowo, Szepietowo
  29. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina, Dąbrowa Białostocka
  30. Zakup energii elektrycznej
    Zamawiający: Urząd Gminy w Promnie, Promna
  31. zakup energii elektrycznej
    Zamawiający: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Nowy Targ
  32. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Zarząd Powiatu Toruńskiego, Toruń
  33. Dostawa energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego
    Zamawiający: Gmina Suchowola, Suchowola
  34. Dostawa energii elektrycznej- oświetlenie uliczne
    Zamawiający: Gmina Supraśl, Supraśl
  35. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Liw, Węgrów
  36. Zakup energii
    Zamawiający: Gmina Siennica, Siennica
  37. Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej.
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ruda Śląska
  38. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ
    Zamawiający: Gmina Otwock, Otwock
  39. zakup energii elektrycznej dla Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych Jednostka Budżetowa w Płocku
    Zamawiający: Miejski Zespół Obiektów Sportowych Jednostka Budżetowa, Płock

Inne osoby dla Zawisza (186 osób):