Kogo reprezentuje osoba

Zięba Krzysztof Czesław

w KRS

Krzysztof Czesław Zięba

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Czesław
Nazwisko:Zięba
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Brzozów (Podkarpackie), Częstochowa (Śląskie), Poznań (Wielkopolskie), Sędziszów Małopolski (Podkarpackie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:6 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bordoliński Krzysztof Feliks, Chilik Dorota, Domin Andrzej Franciszek, Frańczak Magdalena, Furmanek Wiesław, Leśniak Marzena Joanna, Lubaszka Jary Anna Magdalena, Matuszewski Aleksander Wojciech, Niemiec Katarzyna, Pachulska Marta, Piętka Anna Maria, Pilawski Andrzej Antoni, Piwowar Stanisław, Pleban Słodka Joanna Marta, Roszkowski Marcin Jan, Sęk Ewa, Smoleń Teresa Janina, Wadas Andrzej Bogusław, Warsza Łukasz, Wiktorowicz Leszek Grzegorz, Zaręba Sławomir, Łukaszyk Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wisznicki Stanisław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Henryk, Bukowski Krzysztof Lech, Czarniecki Wojciech, Herjan Krystyna, Sapeta Alojzy, Śnieżek Jerzy, Starakiewicz Marek, Warchoł Agnieszka, Łukasik Sylwia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sawicki Mikołaj Wiktor
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dandelski Jerzy Zdzisław, Dryja Wojciech, Dyjas Joanna, Jastrzębska Edyta Maria, Kamyszek Wojciech Andrzej, Matyja Hieronim Józef, Paluch Tadeusz Krzysztof, Skubisz Małgorzata Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaczek Marek Kazimierz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bertaux Gilles, Blic Olivier, Boroń Łukasz, Dąbrowski Wojciech, Dębska Krystyna Maria, Gawecki Jakub Maria, Kharrachi Kader, Klimaszewski Krzysztof Stanisław, Kowalczuk Konrad Szymon, Kowalski Czesław, Koziara Jerzy, Kurek Piotr, Mączka Jerzy Krzysztof, Mańturzyk Edyta Anna, Małyska Jerzy Kazimierz, Morel Henri, Nabiałek Ireneusz Marian, Nadolski Piotr, Nowakowski Rafał, Oliger Richard, Pietrzak Iwona Maria, Surwiłło Janusz, Szczerba Bogdan, Warczachowska Joanna Maria, Zalewski Robert, Ziembiński Paweł, Żubrowska Jolanta Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Śluzek Kinga Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antkiewicz Jerzy, Brzezina Danuta, Ciupek Jan, Nowacki Michał, Ściechowski Bernard Michał, Socha Andrzej Leopold, Sychta Czesława, Urbański Bogusław Krzysztof, Zeman Zbigniew Tadeusz, Łodziato Radosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemba Janusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Data Jakub Michał, Data Jan Michał, Data Kazimiera, Liszka Bronisław Stefan, Pałosz Lesław Wojciech, Surwiłło Janusz, Tomaszewski Andrzej Czesław, Worek Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdon Rafał
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielowicki Grzegorz, Boral Maria Jolanta, Burzyński Michał, Firczyk Tomasz Krzysztof, Gonera Wojciech Paweł, Gołuchowska Małgorzata Dorota, Grucel Radosław Marcin, Kamińska Ewelina Marta, Lesiak Agnieszka Irena, Lubaszka Anna Magdalena, Polański Wiesław, Różycki Andrzej, Saniocki Krzysztof Marek, Wiśniowski Zbigniew Stanisław, Zieliński Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczko Renata Anna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarczyk Mariusz, Buczek Krzysztof, Ebertowski Jacek, Grela Tomasz Grzegorz, Heciak Sławomir, Jakubowski Antoni, Jędrzejczyk Ilona Barbara, Kuśmierska Agnieszka, Mańko Dariusz, Paruch Zbigniew, Pawliczek Henryk Antoni, Piela Adam Marek, Tabor Donata Walburga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtasik Małgorzata Maria
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buczek Krzysztof, Ebertowski Jacek, Gołdyn Franciszek, Grela Tomasz, Józefacki Przemysław Piotr, Mąka Maciej Michał, Mańko Dariusz, Orzeł Jacek Marek, Paruch Zbigniew Kazimierz, Pawliczek Henryk Antoni, Puchała Marcin Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Twardowski Andrzej Tadeusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaskulski Edward Jan, Minich Mirosława Alicja, Sikora Danuta Katarzyna, Szortyka Andrzej, Tymkiewicz Marek, Zając Tomasz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Janusz Henryk
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Browarska Danuta, Jaros Witold, Jeziorowski Artur Marian, Kogut Marian Józef, Kozendra Zenon Stefan, Kozłowski Krzysztof Wojciech, Krawczyk Radosław, Kufel Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilde Kamil Jerzy

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Acoustica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421678
  2. Actus S.A., Wrocław − KRS 0000452276
  3. Alu Trans System Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000038984
  4. Aludesign S.A., Warszawa − KRS 0000744643
  5. Aluform Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000333440
  6. Alupol Packaging S.A., Tychy − KRS 0000357912
  7. Aluprof S.A., Bielsko-biała − KRS 0000106225
  8. Ap 37 Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000632811
  9. Ap 37 Holding Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000636410
  10. Artgos Gmp Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Brzozów − KRS 0000221648
  11. B2b Properties Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000358119
  12. Bialski Klub Sportowy Stal, Bielsko-biała − KRS 0000123814
  13. Bionetwork Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356408
  14. Blue Marine Mielno-inwestycje Sp. Z O.O., Mielno − KRS 0000672414
  15. Businessincloud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603820
  16. C. Hartwig Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000024354
  17. Ceko Sp. Z O.O., Goliszew − KRS 0000271027
  18. Cmx Properties Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000384392
  19. Complex Automotive Bearings S.A., Łódź − KRS 0000564054
  20. Complex Iq S.A., Łódź − KRS 0000563306
  21. Crosta Mario Crosta i Wspólnicy Sp. J., Bielsko-biała − KRS 0000192396
  22. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  23. Ctl Maczki-bór S.A., Sosnowiec − KRS 0000361438
  24. Datex Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000238722
  25. Debt Portfolio Investment Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614645
  26. Dobrowolski Sp. Z O.O., Wschowa − KRS 0000055487
  27. Dom Polska Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000332639
  28. Ecopower Polska Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000650781
  29. Egida Stowarzyszenie Polsko-greckich Inicjatyw Kulturalnych i Gospodarczych, Krosno − KRS 0000474432
  30. Ekobet Cementy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000327711
  31. Ekobet-siekierki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015394
  32. Elplc S.A., Tarnów − KRS 0000741812
  33. Enamel Spółka Z Ograniczoną Odpwiedzialnością, Kraków − KRS 0000642760
  34. Envoria Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000231786
  35. Etyka Energia, Myczkowce − KRS 0000377987
  36. Euro-eko Media Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000387563
  37. Europejskie Stowarzyszenie Producentów Części Maszyn, Łódź − KRS 0000469313
  38. Eurowagon Sp. Z O.O., Baranowo − KRS 0000692811
  39. Fabryka Elektronarzędzi Celma S.A., Łódź − KRS 0000441626
  40. Fabryka Maszyn Jotes Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000375299
  41. Factory Business Park Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000384892
  42. Flavourtec Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000416589
  43. Forkitchen Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000431980
  44. Fundacja Bezpieczeństwa i Rozwoju Stratpoints, Warszawa − KRS 0000680793
  45. Fundacja Era Parowozów, Warszawa − KRS 0000241695
  46. Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia, Bielsko-biała − KRS 0000394627
  47. Fundacja Kuźnia Skrzydeł, Łódź − KRS 0000449326
  48. Fundacja Nasze Miejsce Na Świecie, Warszawa − KRS 0000169804
  49. Fundacja Świat Pieniądza, Jasło − KRS 0000488868
  50. Furnichil Sp. Z O.O., Rogi − KRS 0000526180

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131909
  2. Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A., Chrzanów − KRS 0000225451
  3. Agencja Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191189
  4. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  5. Ajm Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000392964
  6. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  7. Alfa Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000088262
  8. Alpex-paged Sp. Z O.O., Karlino − KRS 0000075015
  9. Alupol Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000016674
  10. Aluprof Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000022084
  11. Alutech Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000027494
  12. Am Ideas Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000422793
  13. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  14. Anica System S.A., Lublin − KRS 0000041492
  15. Aquabellis Sp. Z O.O., Rogoźno − KRS 0000116527
  16. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  17. Arrado Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000114013
  18. Art Fair Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000520927
  19. Artnet Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000164315
  20. Assa Abloy Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164718
  21. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  22. Autonika Holding S.A., Rzeszów − KRS 0000024980
  23. Barin Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000356777
  24. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  25. Bd Master Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318877
  26. Bg Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356343
  27. Bgi Biogazownia 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356714
  28. Bgi Biogazownia Oskowo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356717
  29. Bgi Biogazownia Prusice 1 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000357059
  30. Bgi Biogazownia Szymanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355901
  31. Bgi Biogazownia Wola Osowińska Sp. Z O.O., − KRS 0000356703
  32. Bio Alians Doradztwo Inwestycyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000337169
  33. Bioelektra Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414198
  34. Bistrot Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194092
  35. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  36. Bogucim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356478
  37. Brasco S.A., Warszawa − KRS 0000065788
  38. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  39. British Automotive Holding S.A., Warszawa − KRS 0000250733
  40. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  41. Bsupport Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000544310
  42. Bsupport Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000549920
  43. Business Center 2000 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000007232
  44. Business Online Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340328
  45. Bydgoska Fabryka Urządzeń Chłodniczych S.A., Bydgoszcz − KRS 0000061976
  46. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A., Białe Błota − KRS 0000035694
  47. C.h. Robinson Polska S.A., Warszawa − KRS 0000281670
  48. Cargotor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484401
  49. Ccc S.A., Polkowice − KRS 0000211692
  50. Celma Motors Sp. Z O.O., Goleszów − KRS 0000381013

Powiązane przetargi (6 szt.):
  1. Dostawa worków do celów przeciwpowodziowych dla Śląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Katowicach Oddział Częstochowa
    Zamawiający: Śląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych, Katowice
    Dostawa worków do celów przeciwpowodziowych dla Śląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Katowicach Oddział Częstochowa
  2. Dostawa folii, gewłókniny i worków polipropylenowych do piasku dla Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Warszawie
    Zamawiający: Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest zakup folii-30 rolek, geowłókniny-10 rolek i 573 800 sztuk worków polipropylenowych do piasku przeznaczonych do zabezpieczenia przeciwpowodziowego
  3. Uzupełnienie stanów wojewódzkich magazynów przeciwpowodziowych - dostawa worków
    Zamawiający: Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu, Poznań
    Worki wykonane z polipropylenu - 110 tys. szt
  4. Uzupełnienie stanów wojewódzkich magazynów przeciwpowodziowych - dostawa worków
    Zamawiający: Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu, Poznań
    Worki wykonane z polipropylenu - 100 tys. szt
  5. Uzupełnienie stanów wojewódzkich magazynów przeciwpowodziowych - dostawa worków
    Zamawiający: Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu, Poznań
    Worki wykonane z polipropylenu - 150 tys. szt
  6. Uzupełnienie stanów wojewódzkich magazynów przeciwpowodziowych - dostawa worków
    Zamawiający: Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu, Poznań
    Worki wykonane z polipropylenu - 200 tys. szt

Inne osoby dla Zięba Krzysztof Czesław (31 osób):