Kogo reprezentuje osoba

Zieliński Marcin Krzysztof

w KRS

Marcin Krzysztof Zieliński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marcin
Drugie imię:Krzysztof
Nazwisko:Zieliński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Płock (Mazowieckie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagieński Bartosz, Buszka Piotr Wiesław, Habaj Łukasz Tadeusz, Małkowska Łaszczyńska Beata, Pieciun Magdalena, Wisniewski Nicole

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczko Tomasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Finnegan Shane, Hempel Sebastian, Juricević Alicja Henryka, Makowski George, Włodarczyk Radosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrotniak Maciej Łukasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barańczyk Piotr, Chazbijewicz Romuald
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chazbijewicz Romuald, Karbowniak Marlena Magdalena, Kostrzębska Monika, Kostrzębski Dariusz Janusz, Piątek Sławomir Grzegorz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wexler Robert Garnet
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogdanowicz Natalia, Kostrzębski Dariusz Janusz, Sztelma Edyta Maria
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kostrzębski Dariusz Janusz, Skudlarski Dominik Józef, Sztelma Edyta Maria
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bonisławska Elżbieta Ewa, Gapiński Michał Jan, Górski Jan Władysław, Małek Jerzy, Niklas Maciej Piotr, Radomska Sylwia, Seroczyńska Ewa, Szymerowska Joanna Jadwiga, Szyszka Arkadiusz Daniel, Ulewicz Arnold Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyro Agnieszka
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrosielski Jacek, Jasińska Magdalena, Kłysz Janusz Ryszard, Napiórkowska Agnieszka Karina, Szemrzalski Wojciech Jan, Wachaczyk Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Marcin
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagieński Bartosz, Buszka Piotr Wiesław, Habaj Łukasz Tadeusz, Małkowska Łaszczyńska Beata, Pieciun Magdalena, Wisniewski Nicole

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczko Tomasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karbowniak Marlena Magdalena, Kostrzębski Dariusz Janusz, Piątek Sławomir Grzegorz, Zygarski Piotr Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagórska Ewa Danuta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chomicz Rafał Andrzej, Chrząstek Wiesława Maria, Chwalisz Janusz Tomasz, Czyżewski Rafał Piotr, Gapiński Michał Jan, Klunder Tamara Mariola, Kosicki Mirosław, Małek Jerzy Stefan, Nawrocki Grzegorz Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Nowicka Agnieszka
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieliński Mirosław Kazimierz, Chmura Artur, Czapiewski Mirosław Marek, Dembska Iwona Katarzyna, Frymark Marcin, Gajda Gryber Aleksandra, Gawrylczyk Marian, Kuczkowski Roman Jacek, Kulka Ireneusz, Litwin Piotr, Mioduszewski Jarosław, Nadolnik Bogusław Edmund, Pionkowski Roman, Stępniewski Piotr Wojciech, Szreder Mirosław, Szubstarski Jacek Grzegorz, Szydłowska Jolanta Maria, Szyszko Roman, Wojtkowiak Wojciech, Woźniak Henryk, Żołyniak Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółtkiewicz Maciej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buszka Piotr Wiesław, Dąbrowski Jarosław Dariusz, Herlin Sven, Herlyn Sven, Karwowski Zbigniew, Majewski Maciej, Tokarczuk Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ząbczyński Michał Tomasz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chazbijewicz Romuald, Karbowniak Marlena Magdalena, Kostrzębska Monika, Kostrzębski Dariusz Janusz, Piątek Sławomir Grzegorz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Acciona Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024958
  2. Acciona Nieruchomości Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000242476
  3. Acciona Nieruchomości Żoliborz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229722
  4. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  5. Aj Home Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332345
  6. Alproj Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000187237
  7. Auto Forum Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000198112
  8. Aval-consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy Spółka Partnerska, Gdańsk − KRS 0000198399
  9. Bakewell Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000754629
  10. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  11. Becapro Sp. Z O.O., Trąbki Wielkie − KRS 0000375057
  12. Bf Isafety Sp. Z O.O., Grodzisko Dolne − KRS 0000519753
  13. Bwi Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271577
  14. Chello Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000647439
  15. Conquest Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000567427
  16. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  17. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  18. Esky.pl S.A., Radom − KRS 0000383663
  19. Esperotia Energy Investments S.A., Wrocław − KRS 0000401580
  20. European Sun Energy Projects Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000628180
  21. F4 Sp. Z O.O., Leżajsk − KRS 0000716439
  22. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not Rada Toruńska, Toruń − KRS 0000071804
  23. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  24. Finus Sp. Z O.O., Leżajsk − KRS 0000393186
  25. Fortutti Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331256
  26. Fundacja Bezpieczne Miasto Płock, Płock − KRS 0000144769
  27. Fundacja Honor Pomagania Dzieciom, Warszawa − KRS 0000573891
  28. Fundacja Pomoc Transportowcom, Warszawa − KRS 0000022612
  29. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  30. Fundacja Światło, Toruń − KRS 0000183283
  31. Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej, Gdańsk − KRS 0000277617
  32. Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów, Gdańsk − KRS 0000047865
  33. Gdańska Fundacja Terapii i Rozwoju, Gdańsk − KRS 0000338904
  34. Gide Tokarczuk Grześkowiak Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000069465
  35. Gniewińskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Kostkowo − KRS 0000250436
  36. Greenway Polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000602098
  37. Gryf Nieruchomości Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000533455
  38. Hkl - Polska Sp. Z O.O., Jabłonna − KRS 0000109419
  39. Hobook Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000602626
  40. Hotigo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000467841
  41. Info.com.pl S.A., Poznań − KRS 0000134152
  42. Intelligent Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000187832
  43. Inter Eco Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000014992
  44. Intra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000149378
  45. Izba Gospodarcza Polska - Armenia, Warszawa − KRS 0000425718
  46. Kow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000545151
  47. Kurier Kolejowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000666462
  48. Kurier Kolejowy Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000674483
  49. Liga Europejskiej Współpracy Gospodarczej - Sekcja Polska, Gdańsk − KRS 0000031396
  50. Lions Club Gedania-gdańsk, Gdańsk − KRS 0000263584

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239646
  2. Abc Data Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039090
  3. Ad.net S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000107086
  4. Aegir 4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406533
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Almidecor.com Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000491579
  7. Av Inwestor S.A., Szamoty − KRS 0000229750
  8. Azzani Poland Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000216223
  9. Basis Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000309547
  10. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  11. Bik Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043082
  12. Biogaz Inwestor Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000006824
  13. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  14. Biuro Planowania Przestrzennego Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000201598
  15. Błach Bulwan Folcik Jurczak Witkowski - Adwokaci Spółka Partnerska, Rzeszów − KRS 0000378305
  16. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  17. Bnp Paribas Financial Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045093
  18. Bora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286990
  19. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  20. Bts Solution Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000205676
  21. Business Support Solution S.A., Łódź − KRS 0000323434
  22. Centrum Edukacji Menadżerskiej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000147625
  23. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  24. Cognor Holding S.A., Poraj − KRS 0000071799
  25. Comeco S.A., Płock − KRS 0000387924
  26. Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Poznań − KRS 0000083521
  27. Dąbrowski Finance Amp; Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000438010
  28. Destylarnia Sobieski S.A., Starogard Gdański − KRS 0000063761
  29. Df Capital Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000434724
  30. Dgp Provider Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000470035
  31. Dnb Assets Holdco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000000743
  32. Dnb Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000022156
  33. Dnb Investment Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008234
  34. Doradca Consultants Ltd. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000131096
  35. Dorin Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049356
  36. Doz It Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000272206
  37. Doz S.A., Warszawa − KRS 0000058632
  38. Ebroker Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000015025
  39. Edison S.A., Kraków − KRS 0000040306
  40. Egesa Grupa Energetyczna S.A., Warszawa − KRS 0000429649
  41. Eko-ekspert Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000144908
  42. Ekologiczne Materiały Grzewcze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220125
  43. Ekotrade Serwis Fm Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000470045
  44. Elana S.A., Toruń − KRS 0000003702
  45. Elektrownia Ccgt Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000449171
  46. Elektrownia Ccgt Grudziądz Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000447649
  47. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  48. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  49. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  50. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Opłata za przyłączenie do sieci energetycznej - rozbudowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony, Płock
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przyłącza do nowowybudowanego pawilonu w ramach zdania pn. rozbudowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (drugi transformator)
  2. Przyłącze do sieci energetycznej
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony, Płock
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przyłącza do nowo wybudowanego pawilonu szpitalnego w ramach rozbudowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.
  3. Dostawa materiałów dla realizowanego przez Zamawiającego zadania p.n. Rozbudowa stacji uzdatniania wody wraz z rozbudową sieci wodociągowej w gminie Mrocza.
    Zamawiający: Zakład Robót Publicznych, Mrocza
    Część I - Rury i kształtki z PE i PCV
    Część II - Wyroby betonowe i żelbetowe, materiały pomocnicze
    Część III - Beton, stal zbrojeniowa
    Część IV - Elementy armatury wykonane ze stali szlachetnej W.NR 1.4301
    Część V - Instalacje elektryczne
  4. Detaliczny zakup paliwa - benzyna bezołowiowa PB-95 i olej napędowy
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Płock
    Przedmiotem zamówienia jest detaliczny zakup paliwa - benzyna bezołowiowa PB-95 oraz olej napędowy w ilości: PB-95 - ok. 30.000 litrów, ON - ok. 10.000 litrów.
  5. Dostawa paliwa dla Straży Miejskiej w Płocku na 2009rok
    Zamawiający: Straż Miejska w Płocku, Płock
    Dostawa paliwa dla Straży Miejskiej w Płocku na 2009rok

Inne osoby dla Zieliński Marcin Krzysztof (196 osób):