Kogo reprezentuje osoba

Zieńczuk Anna

w KRS

Anna Zieńczuk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Anna
Nazwisko:Zieńczuk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1956 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Lubartów (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drabik Marek Wojciech, Henel Beata, Kmieciak Robert, Królikowski Artur, Piątkowski Mariusz, Walczak Aneta

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Marcin Ryszard, Brzostowicz Elżbieta, Brzozowski Jerzy Henryk, Filipowicz Zbigniew, Kordas Andrzej Stanisław, Lipski Jacek, Matulka Hanna Jadwiga, Mazik Andrzej Janusz, Murawski Euzebiusz, Niewęgłowski Piotr Maciej, Parys Antoni, Poloczek Jan Józef, Przybylski Ryszard Stanisław, Pyzera Leszek Tomasz, Siedlecki Jan Witold, Skrzek Stanisław, Tawdul Henryk Walenty, Tober Elżbieta Marzenna, Witkowski Jerzy Marek, Wójcicka Krystyna, Wolsza Kazimiera Halina, Włodarski Eugeniusz Andrzej, Żelazowska Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazowski Jacek Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernat Józef Andrzej, Bogdański Andrzej Klemens, Bogiel Józef, Borucińska Małgorzata Maria, Chaciński Tadeusz, Czerwińska Hanna Maria, Duch Tomasz, Duliński Józef Ryszard, Dymowska Maria Magdalena, Kamecki Jacek, Kozłowska Danuta, Krawczyk Tamara Stanisława, Kwiatkowski Zbigniew Aleksander, Ofrecht Roman Albin, Papliński Leonard Antoni, Prokop Mieczysław Aleksander, Pyzera Leszek Tomasz, Rakoczy Antoni Krzysztof, Skurzyńska Teresa, Stolarczyk Ryszard, Szymaniak Hanna Maria, Topolski Stefan Witold, Trojanowski Stanisław Marian, Trzcińska Kempiak Cecylia Teresa, Wdowczyk Barbara Kazimiera, Wojewódzki Bogumił Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagutko Włodzimierz Czesław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banucha Adam, Bordzoł Władysław, Chudowolski Adam, Furtak Tadeusz, Gaj Zenon, Górny Leszek, Jaworski Piotr, Jezior Stanisław, Kosior Andrzej, Kowalczyk Wiesław, Kwiatkowski Krzysztof, Mazur Andrzej, Och Piotr, Prażmo Anna, Siwek Andrzej Seweryn, Szewczyk Waldemar, Szkuat Andrzej, Tchórz Zofia, Telicka Bonecka Antonina Aniela, Twardzisz Tadeusz, Wierzbicki Marian, Wójcik Alina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zbiciak Lucyna Maria
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Elżbieta, Ciach Dariusz, Góralska Mirosława Halina, Górczak Aleksandra Maria, Kociszewski Henryk Władysław, Kokoszko Barbara Danuta, Królak Małgorzata Bożena, Krupińska Joanna, Krzewski Zbigniew, Lisiak Janusz, Ochmańska Lachowska Jadwiga Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Witold Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aleksim Sp. Z O.O., Lubartów − KRS 0000520183
  2. Aquant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000218038
  3. Astra Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220080
  4. At Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000562616
  5. Bemowska Wspólnota Samorządowa, Warszawa − KRS 0000404395
  6. Bemowskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Górczewska i Ich Rodzin Oraz Opiekunów Nie Jesteśmy Sami, Warszawa − KRS 0000675109
  7. Centrum Praw Ojca i Dziecka, Warszawa − KRS 0000258150
  8. Cidm Centrum Informacji i Doradztwa Mieszkaniowego, Warszawa − KRS 0000526542
  9. Copa Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000583218
  10. Dg-inwest Finanse S.A., Warszawa − KRS 0000587219
  11. Ensol Pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359828
  12. Ester Lab Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000794247
  13. Forum Młodych Ludowców, Warszawa − KRS 0000198180
  14. Fundacja Ogród Nadziei, Warszawa − KRS 0000217285
  15. Fundacja Przez Modelarstwo Do Lotnictwa, Warszawa − KRS 0000143284
  16. Future Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000690234
  17. Gbs Vietpol Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211731
  18. Iwex 2008 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300923
  19. Jtr Park Sp. Z O.O., Pionki − KRS 0000754510
  20. Kancelaria Prawnicza P. Fedorowicz i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000100637
  21. Kobylas Sp. Z O.O., Pionki − KRS 0000412567
  22. Mazowieckie Stowarzyszenie Gospodarki Nieruchomościami Specjal, Warszawa − KRS 0000341263
  23. Miejski Klub Sportowy Lewart W Lubartowie, Lubartów − KRS 0000115457
  24. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyka, Warszawa − KRS 0000108125
  25. Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Ukraińskich W Polsce, Warszawa − KRS 0000623221
  26. Narodowe Centrum Ojcostwa, Warszawa − KRS 0000680955
  27. Nextus Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000562602
  28. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej W Lublinie, Lublin − KRS 0000201593
  29. Nobil Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528195
  30. Obrizum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427485
  31. Pilo Sp. Z O.O., Błonie − KRS 0000572621
  32. Piniaha Nieruchomości Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000331158
  33. Pleograf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116529
  34. Proenergo Inwestycje Sp. Z O.O., − KRS 0000457708
  35. Rbr Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000816754
  36. Społem Lubartów Sp. Z O.O., Lubartów − KRS 0000529854
  37. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożyców Jedność W Lubartowie, Lubartów − KRS 0000108610
  38. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Lokum, Warszawa − KRS 0000771170
  39. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Batory, Warszawa − KRS 0000198403
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Górczewska, Warszawa − KRS 0000012927
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów, Warszawa − KRS 0000023171
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osowska, Warszawa − KRS 0000210962
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyczółek Grochowski, Warszawa − KRS 0000210996
  44. Stowarzyszenie Razem, Warszawa − KRS 0000268171
  45. Stowarzyszenie Rodzina Katyńska Lublin, Lublin − KRS 0000149897
  46. Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., Warszawa − KRS 0000027471
  47. Taw Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000531906
  48. Unia Spółdzielców Mieszkaniowych W Polsce, Warszawa − KRS 0000124096
  49. Uniwersytet Trzeciego Wieku W Lubartowie, Lubartów − KRS 0000476673
  50. Zespół Doradczy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000565609

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acom Tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232689
  2. Aspron Sp. Z O.O., Tłuszcz − KRS 0000107662
  3. Autotop Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249930
  4. Bpr Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000530506
  5. Br Uniwersal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232292
  6. Cemada - Rent A Car Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044241
  7. Centrum Leasingu i Finansów Clif S.A., Warszawa − KRS 0000022540
  8. Clif Service Sp. Z O.O. W Likiwdacji, Warszawa − KRS 0000044984
  9. Elstat Sp. Z O.O., Puszczykowo − KRS 0000107463
  10. Euro Office Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019590
  11. Fidelis - Net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000243866
  12. Fidem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227511
  13. Fundacja Dla Dobra Dziecka, Warszawa − KRS 0000144775
  14. Galeria Motoryzacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295809
  15. Inżstalbud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000068973
  16. Kimpol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181277
  17. Liftposter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000567234
  18. Marogobud Sp. Z O.O., Binczarowa − KRS 0000438896
  19. Medical Consulting Sp. Z O.O., Zakroczym − KRS 0000003021
  20. Mieszkaniowy Dom Kredytowy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000630363
  21. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawscy Budowlani, Warszawa − KRS 0000093131
  22. Mota-engil Central Europe S.A., Kraków − KRS 0000012902
  23. Net Vision Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217671
  24. Neuroexpander Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000343766
  25. Ostrowieckie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000033937
  26. Pensjonat Pod Samowarem Sp. Z O.O., Tylicz − KRS 0000438424
  27. Proenergo Projekt Sp. Z O.O., Wójtowo − KRS 0000458326
  28. Przedsiębiorstwo Budowy Mostów W Lubartowie Sp. Z O.O. Skrót: Pbm Lubartów Spółka Z O.o., Lubartów − KRS 0000027687
  29. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej W Lubartowie Sp. Z O.O. skrót: Pec Spółka Z O.o., Lubartów − KRS 0000021825
  30. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A., Lubartów − KRS 0000029566
  31. Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Siedlce − KRS 0000098073
  32. Simple Day Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000510642
  33. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Ruda, Warszawa − KRS 0000106260
  34. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Unia W Lublinie, Lublin − KRS 0000064267
  35. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Ursynów, Warszawa − KRS 0000011826
  36. Spółdzielnia Dźwigowo-instalacyjna, Lublin − KRS 0000149023
  37. Spółdzielnia Inwalidów Zorza, Warszawa − KRS 0000264109
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Klakson W Lublinie, Lublin − KRS 0000063625
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Potokiem, Warszawa − KRS 0000013073
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, Warszawa − KRS 0000005530
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Tylżycka Potok, Warszawa − KRS 0000175205
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Lubartowie, Lubartów − KRS 0000132462
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wilga - Iskra, Warszawa − KRS 0000263786
  44. Spółdzielnia Ociemniałych Żołnierzy, Warszawa − KRS 0000006614
  45. Stowarzyszenie Korporacja - Taxi, Warszawa − KRS 0000042428
  46. Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Opiekunów Nadzieja, Warszawa − KRS 0000117944
  47. Tabex S.A., Olecko − KRS 0000203790
  48. Tabexim-energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148745
  49. Tfs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342713
  50. Tm Logic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314997