Kogo reprezentuje osoba

Zioła Bogdan Andrzej

w KRS

Bogdan Andrzej Zioła

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bogdan
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Zioła
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Dytmarów (Opolskie), Opole (Opolskie), Prudnik (Opolskie), Przeworsk (Podkarpackie), Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernat Piotr Paweł, Czajkowski Mirosław, Czapiga Wiesław, Gacek Zygmunt, Giżycki Leszek, Gołębiowska Teresa Malia, Hamerski Mieczysław Grzegorz, Hanusiak Piotr, Jaszczyszyn Jan, Kik Ryszard Franciszek, Kot Julian Antoni, Kwiatkowski Edward, Malec Jan Kazimierz, Malinowski Marian Antoni, Siek Jan Andrzej, Sobel Antoni Mieczysław, Szwarc Robert, Ulman Józef, Wojtowicz Zygmunt Antoni, Zygmunt Andrzej Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rusek Waldemar Eugeniusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barcik Bożena Maria, Bednarska Renata Teresa, Birecki Edward, Gancarz Szeremeta Agnieszka Izabela, Głowacz Anna Teresa, Heda Rajner Marian, Holek Agnieszka Katarzyna, Kirnicka Aniela Bogumiła, Kopterska Iwona Anna, Królikowski Sławomir Zygmunt, Kutny Katarzyna, Lachowicz Zbigniew, Malorny Helena, Mandziej Renata Maria, Michałowski Mirosław Jan, Olszewski Eugeniusz, Osiewacz Gabriela Maria, Rosenberg Sabina Anna, Skowrońska Anna, Skowrońska Katarzyna Agnieszka, Stanula Beata Jadwiga, Szeremeta Anna, Szkolna Wacława, Ułan Kazimierz Grzegorz, Walczak Luchowska Agata Teresa, Wincencik Henryk, Wolak Urszula, Zebzda Wiesław Antoni, Zwolski Eugeniusz Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zioła Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barnaś Stanisław, Chodkiewicz Eugeniusz Jerzy, Depta Piotr, Drozd Bogdan, Gackowski Brunon Edmunt, Grzegorczyn Michał Tadeusz, Herda Henryk Władysław, Idasiak Karol Leszek, Imański Piotr, Jachimowski Krzysztof, Koliński Marek Wojciech, Kowalski Stefan Jerzy, Kubiak Andrzej, Kurzyński Kazimierz Klemens, Moledna Roman, Młodecki Juliusz Jakub, Napierała Ryszard Kazimierz, Nowakowski Andrzej Zdzisław, Nykiel Krzysztof, Olejniczak Wiesław Stanisław, Paruch Stanisław Adam, Podkański Czesław Stanisław, Rewera Jan Stanisław, Skierkowski Wojciech, Środa Mieczysław, Szczepanik Edward, Szyszka Sławomir, Wąsik Piotr Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Edward
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czaja Herbert Wincenty

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Froelich Marek Józef
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Birecki Edward, Grzegorzewska Skup Grażyna Urszula, Kałamarz Andrzej Jan, Klinke Marek Jan, Kręgiel Józef, Kucik Krzysztof Grzegorz, Lachowicz Zbigniew Andrzej, Słota Jan, Wójcicki Mieczysław Wiktor, Wyspiańska Ewa Danuta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozaczek Maria Ewa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Jaworze, Jawor − KRS 0000111618
  2. Bank Spółdzielczy W Kruszwicy, Kruszwica − KRS 0000046919
  3. Bank Spółdzielczy W Niechobrzu, Niechobrz − KRS 0000124127
  4. Bank Spółdzielczy W Otmuchowie, Otmuchów − KRS 0000117880
  5. Bank Spółdzielczy W Ożarowie, Ożarów − KRS 0000141116
  6. Bank Spółdzielczy W Prudniku, Prudnik − KRS 0000107358
  7. Borecki Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości, Borek Wielkopolski − KRS 0000036495
  8. Brzesko-kujawski Związek Plantatorów Buraka Cukrowego Przy Oddziale Ksc S.A. Cukrownia Kruszwica, Włocławek − KRS 0000063240
  9. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Prudnik − KRS 0000135153
  10. Federacja Gospodarki Żywnościowej Rp, Warszawa − KRS 0000304690
  11. Fundacja Izby Rzemieślniczej W Opolu, Opole − KRS 0000710030
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Środa Wielkopolska − KRS 0000082744
  13. Gospodarstwo Rolne Biechów Spółka Z O.o., Biechów − KRS 0000018712
  14. Gospodarstwo Rolne Frączków Sp. Z O.O., Frączków − KRS 0000006659
  15. Gospodarstwo Rolne Zbożopakt Sp. Z O.O., Bełcz Mały − KRS 0000242597
  16. Górowskie Towarzystwo Tenisowe, Góra − KRS 0000249312
  17. Grupa Agro-oil Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000487602
  18. Grupa Agro-zboże Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000488055
  19. Grupa Producencka Rolwil Sp. Z O.O., Wilamowa − KRS 0000136569
  20. Grupa Producentów Nasion Roślin Oleistych Ol-star Sp. Z O.O., Ratnowice − KRS 0000232732
  21. Grupa Producentów Rolnych Ziarno Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000256304
  22. Hadasz - Agro Sp. Z O.O., Dytmarów − KRS 0000312432
  23. Instytut Badawczy Stary Jaworów Sp. Z O.O., Milikowice − KRS 0000448185
  24. Izba Rzemieślnicza W Opolu, Opole − KRS 0000030157
  25. Kadaro Sp. Z O.O., Prusków − KRS 0000645165
  26. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  27. Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Warszawa − KRS 0000114159
  28. Majątek Ziemski Stary Jaworów S.A., Milikowice − KRS 0000705773
  29. Mirol Usługi Rolnicze Sp. Z O.O., Bełcz Mały − KRS 0000256731
  30. Ms Poland Luchowski Sp. J., Przydroże Małe − KRS 0000490890
  31. Nasz Polski Cukier Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413528
  32. Ochotnicza Straż Pożarna W Byczynie, Byczyna − KRS 0000063525
  33. Ochotnicza Straż Pożarna W Jakubowicach, Jakubowice − KRS 0000023170
  34. Ochotnicza Straż Pożarna W Koble, Kobło − KRS 0000024638
  35. Ochotnicza Straż Pożarna W Pichorowicach, Pichorowice − KRS 0000392614
  36. Ochotnicza Straż Pożarna W Zalesiu Wielkopolskim, Zalesie Wielkopolskie − KRS 0000255966
  37. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Prudniku, Prudnik − KRS 0000029090
  38. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000232934
  39. Okręgowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Szczecin − KRS 0000145639
  40. Opolski Związek Rewizyjny Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych, Opole − KRS 0000098783
  41. Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Warszawa − KRS 0000112165
  42. Południowopolski Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Przeworsk − KRS 0000027617
  43. Powiatowy Bank Spółdzielczy W Gostyniu, Gostyń − KRS 0000023943
  44. Poznański Okręgowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Poznaniu., Poznań − KRS 0000201257
  45. Przedsiębiorstwo Produkcji i Przetwórstwa Rolno-spożywczego Rolstart Sp. Z O.O., Lasocice − KRS 0000179648
  46. Przedsiębiorstwo Produkcji,handlu i Usług Agro-eko Sp. Z O.O., Frączków − KRS 0000011931
  47. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Pro-agra Sp. Z O.O., Kępnica − KRS 0000052820
  48. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Milk Sp. Z O.O., Milikowice − KRS 0000589867
  49. Revisit Home Sp. Z O.O. Home Revyou - Ii Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000741724
  50. Rol-max Db Sp. J. M. Czajkowski, Z. Skoczek, Rysiowice − KRS 0000217630

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2b Efficient Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000355915
  2. Agencja Rozwoju Nysy Sp. Z O.O., Nysa − KRS 0000114959
  3. Agrohop Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052714
  4. Agromadex Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000165040
  5. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  6. Bank Spółdzielczy W Głogówku, Głogówek − KRS 0000013761
  7. Bank Spółdzielczy W Gryfinie, Gryfino − KRS 0000074606
  8. Bank Spółdzielczy W Ząbkowicach Śląskich, Ząbkowice Śląskie − KRS 0000104478
  9. Beskidzki Spółdzielczy Związek Rewizyjny, Kęty − KRS 0000218149
  10. Biopower - Cichoradz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328291
  11. Brasika Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000310121
  12. Cn-tower-plaza Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000154050
  13. Cukrownia Otmuchów S.A., Otmuchów − KRS 0000140763
  14. Dolnośląskie Zrzeszenie Spółdzielni Mleczarskich - Związek Rewizyjny, Wrocław − KRS 0000135738
  15. Energy Trust S.A., Warszawa − KRS 0000316469
  16. Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, Warszawa − KRS 0000209318
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Ożarów − KRS 0000108395
  18. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Skomlinie, Skomlin − KRS 0000158015
  19. Gospodarstwo Rolne Ravit Sp. Z O.O., Raciniewo − KRS 0000056781
  20. Groszek Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000392765
  21. Grupa Producencka Beta Sp. Z O.O., Frączków − KRS 0000253323
  22. Grupa Producencka Złoty Kłos Sp. Z O.O., Frączków − KRS 0000386136
  23. Grupa Producentów Buraka Cukrowego Rysiowice Sp. Z O.O., Rysiowice − KRS 0000475979
  24. Grupa Producentów Rzepaku Frączków Sp. Z O.O., Frączków − KRS 0000485224
  25. Grupa Producentów Rzepaku Rolmodus Sp. Z O.O., Gołaszyn − KRS 0000256744
  26. Grupa Producentów Zbóż i Rzepaku Grana Sp. Z O.O., Biała Nyska − KRS 0000494160
  27. Ital-pol Sp. Z O.O., Dytmarów − KRS 0000250457
  28. Kombinat Rolny Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000178139
  29. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Nakło Nad Notecią − KRS 0000063428
  30. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Szubin − KRS 0000004791
  31. Nordzucker Polska S.A., Opalenica − KRS 0000092978
  32. Odnowa Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000219909
  33. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Gomi, Grodków − KRS 0000045540
  34. Pałucki Bank Spółdzielczy W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000135864
  35. Partnet Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000243636
  36. Pfeifer Langen Glinojeck S.A., Poznań − KRS 0000087112
  37. Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa Agroizba Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000202718
  38. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna, Jasiona − KRS 0000068641
  39. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie, Trzeciewiec − KRS 0000200506
  40. Rolniczy Zespół Spółdzielczy Nysa, Wyszków Śląski − KRS 0000052125
  41. Rolnik - Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000310420
  42. Samorządowy Fundusz Pożyczkowy Powiatu Prudnickiego Karbona Spółdzielnia W Prudniku - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Prudnik − KRS 0000212201
  43. Solanium Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000456729
  44. Spółdzielnia Grup Polski Rzepak i Zboża, Opole − KRS 0000411023
  45. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Wapnie Z Siedzibą W Srebrnej Górze, Srebrna Góra − KRS 0000217173
  46. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Skomlinie, Skomlin − KRS 0000058670
  47. Spółdzielnia Mleczarska Demi, Góra − KRS 0000030962
  48. Spółdzielnia Mleczarska Kurów, Łany − KRS 0000058368
  49. Spółdzielnia Producentów Nasion Oleistych Nasz Olej W Prudniku, Rudziczka − KRS 0000281235
  50. Spółdzielnia Producentów Nasion Roślin Oleistych Eko Olej, Wyszków Śląski − KRS 0000225488


Inne osoby dla Zioła (41 osób):