Kogo reprezentuje osoba

Zioła Bogdan Andrzej

w KRS

Bogdan Andrzej Zioła

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bogdan
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Zioła
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Dytmarów (Opolskie), Opole (Opolskie), Otmuchów (Opolskie), Prudnik (Opolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernat Piotr Paweł, Czajkowski Mirosław, Czapiga Wiesław, Gacek Zygmunt, Giżycki Leszek, Gołębiowska Teresa Malia, Hamerski Mieczysław Grzegorz, Hanusiak Piotr, Jaszczyszyn Jan, Kik Ryszard Franciszek, Kot Julian Antoni, Kwiatkowski Edward, Malec Jan Kazimierz, Malinowski Marian Antoni, Siek Jan Andrzej, Sobel Antoni Mieczysław, Szwarc Robert, Ulman Józef, Wojtowicz Zygmunt Antoni, Zygmunt Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barnaś Stanisław, Chodkiewicz Eugeniusz Jerzy, Drozd Bogdan, Gackowski Brunon Edmunt, Grzegorczyn Michał Tadeusz, Herda Henryk Władysław, Idasiak Karol Leszek, Imański Piotr, Jachimowski Krzysztof, Koliński Marek Wojciech, Kowalski Stefan Jerzy, Kubiak Andrzej, Kurzyński Kazimierz Klemens, Moledna Roman, Młodecki Juliusz Jakub, Napierała Ryszard Kazimierz, Nowakowski Andrzej Zdzisław, Nykiel Krzysztof, Olejniczak Wiesław Stanisław, Paruch Stanisław Adam, Podkański Czesław Stanisław, Rewera Jan Stanisław, Skierkowski Wojciech, Środa Mieczysław, Szczepanik Edward, Szyszka Sławomir, Wąsik Piotr Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Edward
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Birecki Edward, Grzegorzewska Skup Grażyna Urszula, Kałamarz Andrzej Jan, Klinke Marek Jan, Kręgiel Józef, Kucik Krzysztof Grzegorz, Lachowicz Zbigniew Andrzej, Słota Jan, Wójcicki Mieczysław Wiktor, Wyspiańska Ewa Danuta

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czaja Herbert Wincenty

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Froelich Marek Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozaczek Maria Ewa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Kruszwicy, Kruszwica − KRS 0000046919
  2. Bank Spółdzielczy W Niechobrzu, Niechobrz − KRS 0000124127
  3. Bank Spółdzielczy W Otmuchowie, Otmuchów − KRS 0000117880
  4. Borecki Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości, Borek Wielkopolski − KRS 0000036495
  5. Brzesko-kujawski Związek Plantatorów Buraka Cukrowego Przy Oddziale Ksc S.A. Cukrownia Kruszwica, Włocławek − KRS 0000063240
  6. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Prudnik − KRS 0000135153
  7. Federacja Gospodarki Żywnościowej Rp, Warszawa − KRS 0000304690
  8. Fundacja Izby Rzemieślniczej W Opolu, Opole − KRS 0000710030
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Środa Wielkopolska − KRS 0000082744
  10. Gospodarstwo Rolne Biechów Spółka Z O.o., Biechów − KRS 0000018712
  11. Gospodarstwo Rolne Frączków Sp. Z O.O., Frączków − KRS 0000006659
  12. Gospodarstwo Rolne Ravit Sp. Z O.O., Raciniewo − KRS 0000056781
  13. Gospodarstwo Rolne Zbożopakt Sp. Z O.O., Bełcz Mały − KRS 0000242597
  14. Górowskie Towarzystwo Tenisowe, Góra − KRS 0000249312
  15. Grupa Agro-oil Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000487602
  16. Grupa Agro-zboże Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000488055
  17. Grupa Producencka Rolwil Sp. Z O.O., Wilamowa − KRS 0000136569
  18. Grupa Producentów Nasion Roślin Oleistych Ol-star Sp. Z O.O., Ratnowice − KRS 0000232732
  19. Grupa Producentów Rolnych Ziarno Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000256304
  20. Grupa Producentów Rzepaku Frączków Sp. Z O.O., Frączków − KRS 0000485224
  21. Grupa Producentów Zbóż i Rzepaku Grana Sp. Z O.O., Biała Nyska − KRS 0000494160
  22. Hadasz - Agro Sp. Z O.O., Dytmarów − KRS 0000312432
  23. Instytut Badawczy Stary Jaworów Sp. Z O.O., Milikowice − KRS 0000448185
  24. Kadaro Sp. Z O.O., Prusków − KRS 0000645165
  25. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  26. Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Warszawa − KRS 0000114159
  27. Majątek Ziemski Stary Jaworów S.A., Milikowice − KRS 0000705773
  28. Mirol Usługi Rolnicze Sp. Z O.O., Bełcz Mały − KRS 0000256731
  29. Nasz Polski Cukier Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413528
  30. Ochotnicza Straż Pożarna W Jakubowicach, Jakubowice − KRS 0000023170
  31. Ochotnicza Straż Pożarna W Koble, Kobło − KRS 0000024638
  32. Ochotnicza Straż Pożarna W Pichorowicach, Pichorowice − KRS 0000392614
  33. Ochotnicza Straż Pożarna W Zalesiu Wielkopolskim, Zalesie Wielkopolskie − KRS 0000255966
  34. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000232934
  35. Okręgowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Szczecin − KRS 0000145639
  36. Opolski Związek Rewizyjny Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych, Opole − KRS 0000098783
  37. Pałucki Bank Spółdzielczy W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000135864
  38. Powiatowy Bank Spółdzielczy W Gostyniu, Gostyń − KRS 0000023943
  39. Poznański Okręgowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Poznaniu., Poznań − KRS 0000201257
  40. Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa Agroizba Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000202718
  41. Przedsiębiorstwo Produkcji i Przetwórstwa Rolno-spożywczego Rolstart Sp. Z O.O., Lasocice − KRS 0000179648
  42. Przedsiębiorstwo Produkcji, Handlu i Usług Agro-eko Sp. Z O.O., Frączków − KRS 0000011931
  43. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Pro-agra Sp. Z O.O., Kępnica − KRS 0000052820
  44. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Milk Sp. Z O.O., Milikowice − KRS 0000589867
  45. Rol-max Db Sp. J. M. Czajkowski, Z. Skoczek, Rysiowice − KRS 0000217630
  46. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna, Wilamowa − KRS 0000145166
  47. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna, Jasiona − KRS 0000068641
  48. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie, Trzeciewiec − KRS 0000200506
  49. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Gierałcicach, Gierałcice − KRS 0000178154
  50. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rudziczce, Rudziczka − KRS 0000013257

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2b Efficient Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000355915
  2. Agencja Rozwoju Nysy Sp. Z O.O., Nysa − KRS 0000114959
  3. Agrohop Sp. Z O.O., Okopy − KRS 0000052714
  4. Agromadex Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000165040
  5. Bank Spółdzielczy W Głogówku, Głogówek − KRS 0000013761
  6. Bank Spółdzielczy W Gryfinie, Gryfino − KRS 0000074606
  7. Bank Spółdzielczy W Prudniku, Prudnik − KRS 0000107358
  8. Bank Spółdzielczy W Ząbkowicach Śląskich, Ząbkowice Śląskie − KRS 0000104478
  9. Biopower - Cichoradz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328291
  10. Brasika Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000310121
  11. Cn-tower-plaza Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000154050
  12. Cukrownia Otmuchów S.A., Otmuchów − KRS 0000140763
  13. Dolnośląskie Zrzeszenie Spółdzielni Mleczarskich - Związek Rewizyjny, Wrocław − KRS 0000135738
  14. Energy Trust S.A., Warszawa − KRS 0000316469
  15. Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, Warszawa − KRS 0000209318
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Ożarów − KRS 0000108395
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Skomlinie, Skomlin − KRS 0000158015
  18. Groszek Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000392765
  19. Grupa Producencka Beta Sp. Z O.O., Frączków − KRS 0000253323
  20. Grupa Producencka Złoty Kłos Sp. Z O.O., Frączków − KRS 0000386136
  21. Grupa Producentów Buraka Cukrowego Rysiowice Sp. Z O.O., Rysiowice − KRS 0000475979
  22. Grupa Producentów Rzepaku Rolmodus Sp. Z O.O., Gołaszyn − KRS 0000256744
  23. Ital-pol Sp. Z O.O., Dytmarów − KRS 0000250457
  24. Izba Rzemieślnicza W Opolu, Opole − KRS 0000030157
  25. Kombinat Rolny Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000178139
  26. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Nakło Nad Notecią − KRS 0000063428
  27. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Szubin − KRS 0000004791
  28. Nordzucker Polska S.A., Opalenica − KRS 0000092978
  29. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Gomi, Grodków − KRS 0000045540
  30. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Prudniku, Prudnik − KRS 0000029090
  31. Pfeifer Langen Glinojeck S.A., Poznań − KRS 0000087112
  32. Rolniczy Zespół Spółdzielczy Nysa, Wyszków Śląski − KRS 0000052125
  33. Rolnik - Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000310420
  34. Samorządowy Fundusz Pożyczkowy Powiatu Prudnickiego Karbona Spółdzielnia W Prudniku - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Prudnik − KRS 0000212201
  35. Solanium Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000456729
  36. Spółdzielnia Grup Polski Rzepak i Zboża, Opole − KRS 0000411023
  37. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Wapnie Z Siedzibą W Srebrnej Górze, Srebrna Góra − KRS 0000217173
  38. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Skomlinie, Skomlin − KRS 0000058670
  39. Spółdzielnia Mleczarska Demi, Góra − KRS 0000030962
  40. Spółdzielnia Mleczarska Kurów, Łany − KRS 0000058368
  41. Spółdzielnia Producentów Nasion Oleistych Nasz Olej W Prudniku, Rudziczka − KRS 0000281235
  42. Spółdzielnia Producentów Nasion Roślin Oleistych Eko Olej, Wyszków Śląski − KRS 0000225488
  43. Spółdzielnia Producentów Rolnych Dytmarów, Lubrza − KRS 0000280117
  44. Spółdzielnia Producentów Rolnych i Usług, Opole − KRS 0000146751
  45. Spółdzielnia Rolników Beta, Cichoradz − KRS 0000240696
  46. Spółdzielnia Usługowo-produkcyjna Kółek Rolniczych Agrotech Rzęczkowo, Rzęczkowo − KRS 0000204025
  47. Spółdzielnia Usługowo-produkcyjno-handlowa, Zębowice − KRS 0000008586
  48. Spółdzielnia Wielobranżowa Rolnik W Moniatyczach, Moniatycze − KRS 0000149009
  49. Südzucker Polska S.A., Wrocław − KRS 0000134177
  50. Towarzystwo Społeczno-kulturalne Niemców Na Śląsku Opolskim, Opole − KRS 0000017757


Inne osoby dla Zioła (38 osób):