Kogo reprezentuje osoba

Ziółkowski Bartosz

w KRS

Bartosz Ziółkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bartosz
Nazwisko:Ziółkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1974 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Jarocin (Wielkopolskie), Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:6 w aktualnych firmach, 5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babiak Jerzy, Brękiewicz Jan, Błażejewska-matuszewska Danuta, Dera Andrzej Mikołaj, Grześkowiak Jan, Kupijaj Marian, Kuźma Piotr Henryk, Misiak Dorota Maria, Morisson Dariusz, Nowiński Marek, Serafin Joanna, Sikorski Stanisław Artur, Skup Michał Włodzimierz, Stasińska Joanna, Tomaszewski Mariusz Bogdan, Witkowski Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wołoszczuk Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarek Grzegorz, Biskup Krzysztof Jarosław, Czarnecki Waldemar Krzysztof, Krzos Mirosław, Reszka Marek Eugeniusz, Woźniak Jan Wojciech, Zyberyng Szymon Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaorski Marian Wiesław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mazurek Elżbieta, Mazurek Jerzy, Misiak Dorota, Molka Anna, Przybylski Piotr, Trawińska Paulina Maria, Ziółkowska Agata, Ziółkowska Danuta Irena, Ziółkowski Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudowicz Justyna Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Sławomir, Mazurek Andrzej, Mirkiewicz Grzegorz Ignacy, Nowak Mariusz, Paczkowski Tomasz, Łakomy Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żukrowski Zygmunt Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grześkowiak Jan Franciszek, Jankowska Maja Małgorzata, Kuźma Piotr Henryk, Marczak Janusz Piotr, Misiak Dorota, Nowicka Marta, Szóstak-pestka Mirosława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławniczak Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adam-guździoł Karolina, Bączkiewicz Marek, Bolach Mariusz, Cegielny Roman Marian, Cichy Marek Włodzimierz, Cybulski Jacek, Dardenne Frederic, Grześkowiak Jan, Hagstrom Hakan, Haile Tadesse, Horodyski Piotr, Janicki Cezary, Jeziorska Agnieszka, Kalka Jerzy, Kietliński Rajmund Adam, Kraszewski Adam, Kupijaj Marian, Ling Carl-henrik, Majkut Mariusz, Misiak Dorota, Musialski Zenon, Napierała Adrian Melchior, Przewoźna Bożena Teresa, Rosen Per, Sakowicz Kajetan, Serafin Joanna Helena, Sjostrand Pia, Skup Michał, Stagraczyński Krzysztof Marian, Szóstak Mirosława, Sztandera Dawid, Tomaszewska Alina Maria, Trochowska Elżbieta, Woźniak Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawidzki Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajęcka Marta Małgorzata, Grzywacz Jacek Cezary, Kapalski Maciej Julian, Koch Mieczysław Waldemar, Kwiatos Lucyna, Muller Krzysztof Jacek, Olszewski Andrzej Antoni, Osypiński Stanisław Jerzy, Rusiecki Jacek Tomasz, Sak Jacek Jan, Sekściński Arkadiusz, Siwak Tomasz Jan, Wasiluk Hassa Magdalena Maria, Woszczyk Radosław, Zając Agnieszka Katarzyna, Zawada Sławomir Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zerka Marek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kłopocki Szymon Stanisław, Kłopocki Zenon, Mazurek Jerzy Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kłopocki Grzegorz Zenon
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mazurek Elżbieta, Mazurek Jerzy, Misiak Dorota, Molka Anna, Przybylski Piotr, Trawińska Paulina Maria, Ziółkowska Agata, Ziółkowska Danuta Irena, Ziółkowski Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudowicz Justyna Anna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowska Agata, Ziółkowska Danuta Irena, Ziółkowska Grażyna Helena, Ziółkowski Jerzy
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sikorski Stanisław Artur, Ziółkowska Agata, Ziółkowski Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowicka Katarzyna Małgorzata

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alpiq Energy Se Spółka Europejska Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000331059
  2. Amarela Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000685880
  3. Aqua Vis Bis Sp. Z O.O. W Organizacji Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000364498
  4. Audytor Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000187674
  5. Azurre Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000407741
  6. Barbades Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000651961
  7. Biam Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000412465
  8. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  9. Biuro Konsultingowe Ekspert Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000329047
  10. Brand Trainer Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000679879
  11. Celiko S.A., Poznań − KRS 0000190907
  12. Celsium Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000044466
  13. E.on Edis Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198264
  14. Edp Energia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000745590
  15. Eew Energy From Waste Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322023
  16. Electrabel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058780
  17. Elektrociepłownia Zielona Góra S.A., Zielona Góra − KRS 0000040284
  18. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  19. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  20. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  21. Elektrownia Wiatrowa Gniewino Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000258407
  22. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  23. Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000014339
  24. Energetyka Cieplna-Sp. Z O.O.., Wieluń − KRS 0000145157
  25. Engie Ec Serwis Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000346744
  26. Engie Ec Słupsk Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000094197
  27. Engie Elektromontaż Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000135258
  28. Engie Gliwice Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000184233
  29. Engie Grids Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000644438
  30. Engie Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018908
  31. Engie Złotów Sp. Z O.O., Złotów − KRS 0000064214
  32. Fundacja Edukacji i Nauki, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000229199
  33. Fundacja Na Rzecz Współpracy Polsko-hiszpańskiej, Wrocław − KRS 0000174716
  34. Fundacja Ochrony Zdrowia, Jarocin − KRS 0000055052
  35. Fundacja Oświadczeń Inicjatyw Gospodarczych Business Enterprise, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000355886
  36. Fundacja Rodziny Józefa Piłsudskiego, Sulejówek − KRS 0000143956
  37. Fundacja Tm - Innowacje, Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000671237
  38. Fundacja Wspierania Matematyki, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000787727
  39. Garbi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000680382
  40. H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000069009
  41. Her-ow Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000658011
  42. Her-ow Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000164384
  43. Imperium Estate Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000748178
  44. Imperium Estate Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000760133
  45. Instytut 21 Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000195209
  46. Intech-zap Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000457450
  47. Inwestycje Medyczne Łódzkiego Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000507870
  48. Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie, Warszawa − KRS 0000082670
  49. Izim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000620922
  50. Jaworskie Towarzystwo Tenisowe, Jawor − KRS 0000089665

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-górniczych Enmag-eg Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000060240
  2. Agma Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000513460
  3. Amber Tv Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000067966
  4. Amervit-pol Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000333201
  5. Anco Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000024614
  6. Aqua Vis Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000355563
  7. Arm-med Korbecka - Paczkowska Sp. J., Nowe Miasto Nad Wartą − KRS 0000620372
  8. Aspen Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000061303
  9. Atm Systemy Informatyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302184
  10. Baskon Plast Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000652121
  11. Bio-energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000559898
  12. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt - Kraków S.A., Kraków − KRS 0000077824
  13. Bud-hal Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000026595
  14. C And M S.A., Poznań − KRS 0000294632
  15. Centrum Rozwoju Komunalnego S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000013874
  16. Centrum Sportowo Rekreacyjne Sp. Z O.O., Zgorzelec − KRS 0000096393
  17. Centrum Zastosowań Zaawansowanych Technologii Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000304478
  18. Con-energy Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000688087
  19. Crk Energia Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000733054
  20. Crk Zieleń i Rekreacja Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000047779
  21. Dalkia Jarocin Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000063936
  22. Domek Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000475926
  23. Eco Dzierzgoń Sp. Z O.O., Dzierzgoń − KRS 0000033858
  24. Eldach Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000364210
  25. Elektrownia Wiatrowa Resko Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000253570
  26. Elpoautomatyka Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144295
  27. Elporem i Elpoautomatyka Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144290
  28. Elport Invest Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000392229
  29. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  30. Energetyka Cieplna Sp. Z O.O., Skierniewice − KRS 0000110800
  31. Energia Dla Firm S.A., Warszawa − KRS 0000536541
  32. Engie Term Sp. Z O.O., Złotów − KRS 0000070528
  33. Eolica Wojciechowo Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000223528
  34. Epw Parsówek Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000401389
  35. Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Gdańsk − KRS 0000251346
  36. Estate Center Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000120337
  37. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  38. Farma Wiatrowa Barzowice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285489
  39. Farma Wiatrowa Łebcz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000219903
  40. Fashion Institute Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000359257
  41. Fen Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000524239
  42. Fortum Częstochowa S.A., Częstochowa − KRS 0000056782
  43. Fsmnw Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000563440
  44. Fsmnw Katowice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000563462
  45. Fsmnw Kraków Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000553023
  46. Fsmnw Poznań Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000534083
  47. Fsmnw Trójmiasto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000553787
  48. Fsmnw Warszawa 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000540981
  49. Fsmnw Warszawa 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000585446
  50. Fsmnw Warszawa 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000589827

Powiązane przetargi (11 szt.):
  1. Przygotowanie i podanie gorących posiłków uczniom
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Ostrów Wielkopolski
    Przygotowanie i podanie gorących posiłków uczniom w szkołach zgodnie z ustawą o pomocy społecznej z dnia 12 marca 2004r. (Dz.U. z 2016r. poz. 930 z późn. zm).
  2. Przygotowanie i podanie posiłków uczniom
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Ostrów Wielkopolski
    Przygotowanie i podanie posiłków uczniom
  3. Przygotowanie i podanie posiłków uczniom
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Ostrów Wielkopolski
    Przygotowanie i podanie posiłków uczniom
  4. Przygotowanie i podanie posiłków uczniom
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Ostrów Wielkopolski
    Przygotowanie i podanie posiłków uczniom
  5. Przygotowanie i podanie posiłków uczniom
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Ostrów Wielkopolski
    Przygotowanie i podanie posiłków uczniom
  6. Przygotowanie i podanie posiłków uczniom
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Ostrów Wielkopolski
    Przygotowanie i podanie posiłków uczniom
  7. Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Jarocin
    Zamawiający: Gmina Jarocin, Jarocin
    1. Dowóz uczniów do szkół podstawowych i gimnazjów na terenie Gminy Jarocin bez opieki przewoźnika tj. do Gimnazjum w Witaszycach, Szkoły Podstawowej
    w Golinie, Szkoły Podstawowej w Mieszkowie, Zespołu Szkół w Cielczy, Zespołu Szkół w Wilkowyi.
    2. Dowóz uczniów niepełnosprawnych z zapewnieniem opieki przez przewoźnika
    do Zespołu Szkół Nr 5 w Jarocinie, Publicznego Przedszkola Nr 5 w Jarocinie oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie.
    3. Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Jarocin od dnia 01.09.2014 r. do 26.06.2015 r. odbywać się będzie w następujący sposób (zgodnie z liniami tras):
    1) Dowóz uczniów:
    a) dowóz do Gimnazjum w Witaszycach dla 14 uczniów,
    1 dowóz wyjazd z Jarocina 7.25 na trasie Witaszyczki (las),Zakrzew, Prusy, Roszkówko, Witaszyce godz. 8.05.
    2 odwozy na godz. 13.50 i na godz. 14.45 - trasa Witaszyce, Prusy, Roszkówko, Zakrzew, Witaszyczki (las), Jarocin, w dni pracy szkoły.
    b) dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Golinie dla 20 uczniów,
    1 dowóz na trasie Jarocin, Siedlemin, Stefanów, Golina, Potarzyca, Golina na godz. 7.45
    oraz 1 odwóz godz. 14.30 Golina, Potarzyca, Golina, Stefanów, Siedlemin, Jarocin
    w dni pracy szkoły,
    c) dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Mieszkowie dla 52 uczniów,
    1 dowóz godz. 7.50 na trasie Radlin, Kąty, Radlin, Mieszków na godz. 8.05
    oraz 2 odwozy godz. 13.00 i godz.14.45 - trasa Mieszków, Radlin, Kąty, Radlin,
    w dni pracy szkoły,
    d) dowóz uczniów do Zespołu Szkół w Cielczy z Kątów, Radlina, Mieszkowa,
    Cielczy, Cząszczewa, Osieka dla 128 uczniów w dni pracy szkoły
    5 dowozów godziny odjazdu 7.15 ,7.35, 7.50, 8.30, 9.20 na trasach:
    Kąty, Radlin, Mieszków, Osiek, Cząszczew, Cielcza na godz. 7.35
    Cielcza (osada), Cielcza na godz. 7.55
    Cząszczew, Osiek, Mieszków, Cielcza(osada), Cielcza na godz. 8.05
    Kąty, Radlin, Mieszków, Osiek, Cząszczew, Cielcza (osada), Cielcza na godz. 9.10
    Cząszczew, Osiek, Mieszków, Cielcza na godz. 09.50
    Trasy dowozu w ciągu tygodnia ulegają niewielkim zmianom. Szczegóły tras
    dostępne u Dyrektora Zespołu Szkół w Cielczy.
    5 odwozów z Zespołu Szkół w Cielczy
    Cielcza, Cząszczew, Osiek, Mieszków na godz.12,50
    Cielcza (osada), Cząszczew, Osiek, Mieszków na godz.13.45
    Cielcza, Cząszczew, Osiek, Mieszków, Radlin, Kąty na godz. 14.40
    Cielcza, Cząszczew, Osiek, Mieszków, Radlin, Kąty na godz. 15.35
    Cielcza, Cząszczew, Osiek, Mieszków, Radlin, Kąty na godz. 16.25
    Trasy odwozu w ciągu tygodnia ulegają niewielkim zmianom. Szczegóły tras
    dostępne u Dyrektora Zespołu Szkół w Cielczy.
    e) dowóz uczniów do Zespołu Szkól w Wilkowyi tj. 44 uczniów
    2 dowozy wyjazd z Jarocina o godz. 6.40 i o godz. 7.40 na trasie
    Hilarów, Bachorzew, Tarce, Tarce Osiedle, Kadziak, Łuszczanów, Wilkowyja na godz. 7.20
    Hilarów, Bachorzew, Tarce, Tarce Osiedle, Kadziak, Łuszczanów, Wilkowyja na godz. 8.15
    2 odwozy z Zespołu Szkół w Wilkowyi - trasy na godz. 14.00 oraz na godz. 15.00
    Wilkowyja, Łuszczanów, Kadziak, Tarce, Tarce Osiedle, Bachorzew Hilarów, w dni pracy szkoły.
    - Liczba dzienna obsługiwanych dowozów (dowóz uczniów) wynosi maksymalnie
    490km.
    2) Dowóz uczniów niepełnosprawnych:
    a) dowóz uczniów do Zespołu Szkół nr 5 w Jarocinie z Jarocina 16, Siedlemina 2,
    Goliny 2, Cielczy 1, Hilarowa 1, Witaszyc 2 tj. 24 uczniów.
    2 dowozy na godz. 7.45 pierwszy i na godz. 8.35 drugi,
    3 odwozy o godz. 13.30, 14.30, 15.20, w dni pracy szkoły.
    b) dowóz dzieci do Publicznego Przedszkola nr 5 w Jarocinie z Jarocina 5, Cielczy 3,
    Kadziaka 1, Goliny 2, Hilarowa 1, Zakrzewa 1, Roszkowa 1, Witaszyc 2 tj. 16 dzieci
    2 dowozy pierwszy na godz. pomiędzy 7.00 - 8.00, drugi na godz. pomiędzy
    12.00- 13.00
    3 odwozy pierwszy godz. pomiędzy 12.00 - 13.00, drugi pomiędzy 15.00-16.00,
    trzeci 16.00-17.00, w dni pracy przedszkola,
    c) dowóz uczniów do Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie z Witaszyc 10,
    Zakrzewa 7, Roszkówka 1, Bachorzewa 2, Annapola 1, Cielczy 7, Mieszkowa 1,
    Wilkowyi 2, Ciświcy 1, Potarzycy 1, Jarocina 23 - tj. 56 uczniów.
    5 dowozów na godz. 8.00 i 5 dowozów na godz. 10.35,
    9 odwozów - na godz. 12.25, 13.10, 13.45, 14.00 (dwa), 14.20, 15.20, 15.30 (dwa) w dni pracy szkoły.
    - Liczba dzienna obsługiwanych dowozów (dowóz uczniów niepełnosprawnych)
    wynosi maksymalnie 450 km.
    4. Szczegółowy plan dowozów uzgodniony będzie z dyrektorami placówek oświatowych przed rozpoczęciem roku szkolnego 2014/ 2015 i może ulec niewielkiej zmianie.
  8. Dowóz uczniów do szkół na terenie gminy Jarocin
    Zamawiający: Gmina Jarocin, Jarocin
    Przedmiotem zamówienia jest: 1. Dowóz uczniów do szkół podstawowych i gimnazjów na terenie Gminy Jarocin bez opieki przewoźnika tj. do Gimnazjum w Witaszycach, Szkoły Podstawowej w Golinie, Szkoły Podstawowej w Mieszkowie, Zespołu Szkół w Cielczy, Zespołu Szkół w Wilkowyi. 2. Dowóz uczniów niepełnosprawnych z zapewnieniem opieki przez przewoźnika do Zespołu Szkół Nr 5 w Jarocinie, Publicznego Przedszkola Nr 5 w Jarocinie oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie. 3. Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Jarocin od dnia 02.09.2013 r. do 27.06.2014 r. odbywać się będzie w następujący sposób (zgodnie z liniami tras): 1) dowóz uczniów: a) dowóz do Gimnazjum w Witaszycach dla 14 uczniów: - 1 dowóz wyjazd z Jarocina 7.25 na trasie Witaszyczki (las),Zakrzew, Prusy, Roszkówko, Witaszyce godz. 8.05. - 2 odwozy na godz. 13.50 i na godz. 14.45 - trasa Witaszyce, Prusy, Roszkówko, Zakrzew, Witaszyczki (las), Jarocin, w dni pracy szkoły, b) dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Golinie dla 19 uczniów: - 1 dowóz na trasie Jarocin, Siedlemin, Stefanów, Golina, Potarzyca, Golina na godz. 7.45 - oraz 2 odwozy - trasy: 1 odwóz godz. 12.40 Golina, Stefanów, Potarzyca, Siedlemin, Jarocin 1 odwóz godz. 14.30 Golina, Potarzyca, Golina, Stefanów, Jarocin, w dni pracy szkoły, c) dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Mieszkowie dla 48 uczniów: - 1 dowóz godz. 7.50 na trasie Radlin, Kąty, Radlin, Mieszków na godz. 8.05 - oraz 2 odwozy godz. 13.00 i godz.14.45 - trasa Mieszków, Radlin, Kąty, Radlin, w dni pracy szkoły, d) dowóz uczniów do Zespołu Szkół w Cielczy z Kątów, Radlina, Mieszkowa, Cielczy, Cząszczewa, Osieka dla 131 uczniów w dni pracy szkoły: - 5 dowozów godziny odjazdu 7.15 ,7.40, 7.15, 7.40, 9.10 na trasach: Kąty, Radlin, Mieszków(ul. Radliniecka), Cielcza na godz. 7.35 Mieszków (ul. Dworcowa), Cielcza na godz. 7.55 Cielcza (osada),Cząszczew, Osiek, Mieszków, Cielcza na godz. 7.35 Cząszczew, Osiek, Mieszków, Cielcza na godz. 7.55 Cielcza, Cząszczew, Osiek, Mieszków, Cielcza na godz. 09.40 - 6 odwozów z Zespołu Szkół w Cielczy Cielcza, Cząszczew, Osiek, Mieszków na godz.12,40 Cielcza (osada), Cząszczew, Osiek, Mieszków na godz.13.35 Cielcza, Mieszków (ul. Dworcowa i ul. Radliniecka), Radlin, Kąty na godz. 14.30 Cielcza (osada), Cząszczew, Osiek, Mieszków na godz. 14.30 Cielcza, Cząszczew, Osiek, Mieszków na godz. 15.25 Cielcza (osada), Cząszczew, Osiek, Mieszków, Radlin, Kąty na godz. 16.20 e) dowóz uczniów do Zespołu Szkół w Wilkowyi, tj. 73 uczniów: - 2 dowozy wyjazd o godz. 6.40 i o godz. 7.40 na trasie Hilarów, Bachorzew, Tarce, Tarce Osiedle, Kadziak, Łuszczanów, Wilkowyja na godz. 7.15 Hilarów, Bachorzew, Tarce, Tarce Osiedle, Kadziak, Łuszczanów, Wilkowyja na godz. 8.10 - 2 odwozy z Zespołu Szkół w Wilkowyi - trasy na godz. 14.10 oraz na godz. 15.00 Wilkowyja, Łuszczanów, Kadziak, Tarce, Tarce Osiedle, Bachorzew Hilarów, w dni pracy szkoły. f) liczba dziennie obsługiwanych przewozów (dowóz uczniów) wynosi maksymalnie 490 km. 2) dowóz uczniów niepełnosprawnych: a) dowóz uczniów do Zespołu Szkół Nr 5 w Jarocinie z Jarocina (15), Siedlemina (2), Goliny (2), Radlina (1), Cielczy (1), Hilarowa (1), Witaszyc (2), tj. 24 uczniów: - 2 dowozy na godz. 7.45 pierwszy i na godz. 8.35 drugi, - 3 odwozy o godz. 13.30, 14.30, 15.20, w dni pracy szkoły, b) dowóz dzieci do Publicznego Przedszkola nr 5 w Jarocinie z Jarocina (4), Cielczy (5), Kadziaka (1), Goliny (1), tj. 11 dzieci: - 2 dowozy pierwszy na godz. pomiędzy 7.00 - 8.00, drugi na godz. pomiędzy 12.00-13.00 - 2 odwozy pierwszy godz. pomiędzy 12.00 - 13.00, drugi pomiędzy 16.00-17.00, w dni pracy przedszkola, c) dowóz uczniów do Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie z Witaszyc (8), Zakrzewa (6), Roszkówka (1), Roszkowa (1), Bachorzewa (2), Annapola (2), Mieszkowa (1), Cielczy (6), Wilkowyi (2), Potarzycy (1), Ciświcy (1), Jarocina (25), tj. 56 uczniów. - 6 dowozów na godz. 8.00 i 5 dowozów na godz. 10.40, - 9 odwozów - na godz. 12.00, 12.30, 13.45, 14.00 (trzy), 15.00 (dwa), 15.30 w dni pracy szkoły, d) liczba dziennie obsługiwanych przewozów (dowóz uczniów niepełnosprawnych) wynosi maksymalnie 450 km. 4. Szczegółowy plan dowozów uzgodniony będzie z dyrektorami placówek oświatowych przed rozpoczęciem roku szkolnego 2013/ 2014 i może ulec niewielkiej zmianie.
  9. Dostawa energii cieplnej i ciepłej wody użytkowej do obiektów Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
    Zamawiający: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim, Ostrów Wielkopolski
    Dostawa energii cieplnej i ciepłej wody użytkowej do obiektów Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim. Umowa w sprawie zamówienia publicznego zostanie zawarta na czas nieokreślony. Roczne szacunkowe zapotrzebowanie na dostarczane ciepło wynosi ok. 1.438,00 GJ..
  10. Dostawa ciepła polegającą na świadczeniu usług przesyłania i dystrybucji oraz sprzedaży ciepła do budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowie Wielkopolskim, Plac Stefana Rowińskiego 3
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Ostrów Wielkopolski
    Dostarczenie ciepła w postaci wody gorącej do celów c.o. dla obiektu użytkowego znajdującego się przy Placu Rowińskiego 3 w Ostrowie Wielkopolskim. Zapewnienie mocy cieplnej dla potrzeb centralnego ogrzewania: 90,0 kW o powierzchni ogrzewanej 650 m2
  11. Dostawa ciepła, ciepłej wody i wykonanie węzła cieplnego.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej im. s.M. Benodyny Koterbianki, Ostrów Wielkopolski
    Dostawa ciepła, ciepłej wody i wykonanie węzła cieplnego.

Inne osoby dla Ziółkowski (576 osób):